RVC sadarbībā ar RD Labklājības departamentu īstenotie projekti - Rīgas veselības centrs

RVC sadarbībā ar RD Labklājības departamentu īstenotie projekti

SIA „Rīgas veselības centrs” Rīgas domes Labklājības departamenta projekta “Mēs par veselīgu Rīgu!” ietvaros piedāvā BEZMAKSAS pakalpojumus*: „Virssvara kabinets bērniem, iekļaujot ģimeņu izglītošanu” – veselīga dzīvesveida un svara kontroles prasmju apgūšanai ģimenēm, kurās aug bērni (no zīdaiņa vecuma līdz 18 gadiem) ar paaugstinātu ķermeņa svaru, un „Vingrošanas nodarbības grūtniecēm”– fizioterapeitu vadītu nodarbību ciklu grūtniecēm zālē un baseinā.

Virssvara kabinets bērniem, iekļaujot ģimeņu izglītošanu” ir ‘atvērts’, sākot ar 2017. gada septembri, filiālēs „Ķengarags”, “Iļģuciems” un „Imanta”. Pakalpojuma sadaļa „Vingrošana baseinā” tiek nodrošināta filiāļu „Ķengarags” vai „Imanta” baseinos. Pakalpojuma sniegšanas periods – līdz 2018. gada 30. novembrim.

Dalībai nodarbībās nepieciešama ģimenes ārsta vai ārsta speciālista (endokrinologa) izziņa ar bērna ķermeņa masas indeksa norādi vai programmas fizioterapeita novērtējums (bērna antropometriskie mērījumi).

Papildu informācija un nodarbību grafiks atrodams šeit

Arī „Vingrošanas nodarbības grūtniecēm” tiek uzsāktas 2017. gada septembrī. „Vingrošanas nodarbības baseinā” notiek filiālē „Ķengarags”, bet „Vingrošanas nodarbības zālē” – filiālēs „Ziepniekkalns”, „Ķengarags”, “Iļģuciems”, „Bolderāja” un „Imanta”. Pakalpojuma sniegšanas periods – līdz 2018. gada 30. novembrim.

Lai saņemtu pakalpojumu, nepieciešama ginekologa izziņa ar atļauju nodarboties ar fiziskām aktivitātēm ūdenī un/vai sporta zālē, un mātes pase, kas apliecina grūtniecību.

Papildu informācija un nodarbību grafiks atrodams šeit

Pieteikšanās un papildu informācija:

e-pasts: esivesels@rigasveseliba.lv

mob. tel.: 29502008

 

*Pakalpojumi tiek īstenoti Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.9.2.4.2./16/I/021 “Mēs par veselīgu Rīgu – daudzveidīgi un pieejami veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi ietvaros.