Vingrošanas nodarbības grūtniecēm

SIA “Rīgas veselības centrs” Rīgas domes Labklājības departamenta projekta “Mēs par veselīgu Rīgu!” ietvaros turpina piedāvāt pakalpojumu* – fizioterapeita vadītas bezmaksas vingrošanas nodarbības grūtniecēm, taču, sākot ar 1. oktobri, samazinātā apmērā.

Vēl līdz novembra beigām grūtniecēm ir iespēja apmeklēt nodarbības baseinā, taču ne vairāk kā 10 sešdesmit minūtes garas nodarbības katrai. Lai saņemtu pakalpojumu, jāuzrāda ginekologa izziņa ar atļauju nodarboties ar fiziskām aktivitātēm ūdenī (veidlapa 027/u), un mātes pase, kas apliecina grūtniecību.

Baseina nodarbībās iekļautās aktivitātes:

  • ir individuāli piemērotas intensitātes un sarežģītības ziņā;
  • palīdz uzturēt optimālu svaru;
  • nodrošina relaksāciju un muskuļu atbrīvošanu;
  • sekmē pareizas elpošanas tehnikas apguvi;
  • sagatavo topošās māmiņas ķermeni izmaiņām grūtniecības laikā un dzemdībām.

“Vingrošanas nodarbības baseinā” notiek SIA “Rīgas veselības centrs” filiālē „Ķengarags” (Kaņiera ielā 13, Rīgā).

Pieteikšanās uz nodarbībām šeit

Lūgums reģistrēties konkrēti uz katru nodarbību, ko plānojat apmeklēt, pretējā gadījumā negarantējam brīvu vietu skaitu. Jums ir tiesības piedalīties tikai tajās nodarbībās, uz kurām ir saņemts elektronisks reģistrācijas apstiprinājums. Apmeklējumu skaits jāreģistrē speciālās fizioterapeita izsniegtās ‘abonementa kartītēs’.  Gadījumā, ja nodarbību apmeklēt nav iespējams, lūgums tiešsaistē savu dalību iespējami laicīgi atsaukt. Divu kavētu nodarbību gadījumā, ja nav bijis laicīgi nosūtīts atteikums, SIA “Rīgas veselības centrs” patur tiesības visas turpmākās reģistrācijas atcelt.

Papildu informācija:

e-pasts: esivesels@rigasveseliba.lv; 22023028

Lūdzu, sekot līdzi grafika izmaiņām un brīvo vietu skaitam šeit.

Filiāle

Pirmdiena

Otrdiena

Trešdiena

Ceturtdiena

Piektdiena

Sestdiena

Ķengarags

11.00 – baseins

12.00 – baseins

 

13.00 – baseins

19.00 –
baseins

13.00 – baseins

9.00 – baseins

 


Nodarbības tiek īstenotas Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.9.2.4.2./16/I/021 “Mēs par veselīgu Rīgu – daudzveidīgi un pieejami veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi!” ietvaros.