Filiālē "Bolderāja" darbu uzsākusi ģimenes ārstes Aivas Doroško prakse - Rīgas veselības centrs

Filiālē “Bolderāja” darbu uzsākusi ģimenes ārstes Aivas Doroško prakse

SIA “Rīgas veselības centrs” būtiski paplašina primārās veselības aprūpes apjomus – darbu uzsāk  ģimenes ārste dr. Aiva Doroško, kura pacientus aprūpēs filiālē “Bolderāja”. Kā zinām, tieši ģimenes ārsts ir pirmais saskarsmes posms starp pacientu un veselības aprūpes pakalpojumu sniedzēju, kas risina iedzīvotāju veselības problēmas. Īpaši šajā, Covid-19 pandēmijas laikā, ir ļoti būtiski, ka Bolderājas, Buļļu, Daugavgrīvas, Vakarbuļļu, Voleru un Krēmeru teritoriju iedzīvotājiem būs iespējams saņemt profesionālu konsultāciju pie ģimenes ārsta tuvāk savai dzīvesvietai.

Dr. Doroško ārsta grādu ieguvusi Rīgas Stradiņa universitātē, turpat arī pabeigta rezidentūra. Apmācības ģimenes ārsta specialitātē apgūtas gan strādājot pieaugušo praksē, gan pediatriskā praksē. Gūtas iemaņas arī dežūrārsta arodā, strādājot “Rīgas veselības centra” Iļģuciema filiālē. Ārstes zinātniskās izpētes jomas bijušas saistītas ar pētījumiem par epilepsiju, par kuņģa vēzi, kā arī par paliatīvās aprūpes iespējām primārajā aprūpē onkoloģiskiem pacientiem.

Ar pacientiem ārste var sazināties latviešu, krievu un angļu valodā.

Ģimenes ārstes Aivas Doroško darba laiks:

Adrese: Mežrozīšu iela 43, Rīga, LV-1016.
Pieraksts: tālr. 20028801, 8801 (darbadienās no  8.00-20.00) vai pie māsiņas 20016382; e-pasts: aiva.dorosko@rigasveseliba.lv vai pieraksts@rigasveseliba.lv

Pierakstu var veikt arī patstāvīgi portālā www.eveselibaspunkts.lv ŠEIT.