Virssvara kabinets bērniem, iekļaujot ģimeņu izglītošanu

SIA „Rīgas veselības centrs” Rīgas domes Labklājības departamenta projekta “Mēs par veselīgu Rīgu!” ietvaros piedāvā BEZMAKSAS pakalpojumu Virssvara kabinets bērniem, iekļaujot ģimeņu izglītošanu* – veselīga dzīvesveida un svara kontroles prasmju apgūšanu ģimenēm, kurās aug bērni (no zīdaiņa vecuma līdz 18 gadiem) ar paaugstinātu ķermeņa svaru.

Aicinām pieteikties šajā programmā ģimenes ar bērniem dažādā vecumā, kuriem jau ir  virssvars vai augsts virssvara risks. Ir pierādīts, ka savlaicīgi nekoriģēts liekais svars bērnībā būtiski palielina aptaukošanās un ar to saistīto slimību risku pieaugušā vecumā.

Pakalpojuma ietvaros ar bērnu un viņa pavadošo personu strādā multiprofesionāla speciālistu komanda – fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts, fizioterapeits, sporta speciālists, uztura speciālists un psihologs – katru ģimeni bez maksas iepazīstinot ar veselīga dzīvesveida prasmēm, uztura nozīmi svara korekcijā, nepareizu ēšanas paradumu izraisītām veselības problēmām, virssvara saistību ar psihoemocionālo veselību. Papildus tam tiek nodrošināta arī vingrošana zālē un baseinā, praktiskās nodarbības par veselīgas maltītes gatavošanas principiem.

Nodarbību apmeklējumam nepieciešama ģimenes ārsta vai ārsta speciālista (endokrinologa) izziņa ar bērna ķermeņa masas indeksa norādi, kā arī ģimenes ārsta izziņa – atļauja bērnam vingrot baseinā.

Programmā plānotas 32 nodarbības 6 – 8 nedēļu laikā divreiz nedēļā (viena nedēļas darba diena un otra nedēļas sestdiena). Nodarbībās atbilstoši plānam piedalās divi cilvēki no katras ģimenes – bērns ar virssvara problēmām un pieaugušais, kurš viņu pavada!

Pieteikšanās un papildu informācija:

e-pasts: svars@rigasveseliba.lv

mob. tel.: 29502008 (no 15.00 līdz 20.00).

Nodarbību plānojums programmā “Virssvara kabinets bērniem”

KOPĒJAIS PLĀNOJUMS | 2019

Programma ” Virssvara kabinets bērniem, iekļaujot ģimeņu izglītošanu”

Grupas Nr.

Filiāle

Nodarbību plāns

Norises laiks

Statuss

1

Ķengarags

Pirmdienās un sestdienās filiālē “Ķengarags” (Kaņiera ielā 13)

25.03.2019. – 18.05.2019.

Nodarbību cikls noslēdzies

2

Imanta

Pirmdienās filiālē “Imanta” (Imantas 8.līnija 1) un sestdienās filiālē “Ķengarags” (Kaņiera ielā 13)

25.03.2019. – 18.05.2019.

Nodarbību cikls noslēdzies

3

Iļģuciems

Otrdienās filiālē “Iļģuciems” (Sēlpils iela 15) un sestdienās filiālē “Ķengarags” (Kaņiera ielā 13)

26.03.2019. – 18.05.2019.

Nodarbību cikls noslēdzies

4

Ķengarags

Trešdienās un sestdienās filiālē “Ķengarags” (Kaņiera ielā 13)

27.03.2019. – 18.05.2019.

Nodarbību cikls noslēdzies

5

Ziepniekkalns

Ceturtdienās filiālē “Ziepniekkalns” (Spulgas iela 24) un sestdienās filiālē “Ķengarags” (Kaņiera ielā 13)

28.03.2019. – 18.05.2019.

Nodarbību cikls noslēdzies

6

Ķengarags

Pirmdienās un sestdienās filiālē “Ķengarags” (Kaņiera ielā 13)

01.06.2019. – 20.07.2019.

Nodarbību cikls noslēdzies

7

Ķengarags

Trešdienās un sestdienās filiālē “Ķengarags” (Kaņiera ielā 13)

01.06.2019. – 20.07.2019.

Nodarbību cikls noslēdzies

8

Iļģuciems

Otrdienās filiālē “Iļģuciems” (Sēlpils iela 15) un sestdienās filiālē “Ķengarags” (Kaņiera ielā 13)

01.06.2019. – 20.07.2019.

Nodarbību cikls noslēdzies

9

Imanta

Otrdienās filiālē “Imanta” (Imantas 8.līnija 1) un sestdienās filiālē “Ķengarags” (Kaņiera ielā 13)

01.06.2019. – 20.07.2019.

Nodarbību cikls noslēdzies

10

Ziepniekkalns

Ceturtdienās filiālē “Ziepniekkalns” (Spulgas iela 24) un sestdienās filiālē “Ķengarags” (Kaņiera ielā 13)

01.06.2019. – 20.07.2019.

Nodarbību cikls noslēdzies

11

Ķengarags

Pirmdienās un sestdienās filiālē “Ķengarags” (Kaņiera ielā 13)

27.07.2019. – 15.09.2019.

Nodarbību cikls noslēdzies

12

Ķengarags

Trešdienās un sestdienās filiālē “Ķengarags” (Kaņiera ielā 13)

27.07.2019. – 15.09.2019.

Nodarbību cikls noslēdzies

13

Iļģuciems

Pirmdienās filiālē “Iļģuciems” (Sēlpils iela 15) un sestdienās filiālē “Ķengarags” (Kaņiera ielā 13)

27.07.2019. – 15.09.2019.

Nodarbību cikls noslēdzies

14

Ziepniekkalns

Ceturtdienās filiālē “Ziepniekkalns” (Spulgas iela 24) un sestdienās filiālē “Ķengarags” (Kaņiera ielā 13)

27.07.2019. – 15.09.2019.

Nodarbību cikls noslēdzies

15

Ķengarags

Pirmdienās un sestdienās filiālē “Ķengarags” (Kaņiera ielā 13)

14.09.2019. – 02.11.2019.

Nodarbību cikls noslēdzies

16

Ķengarags

Trešdienās un sestdienās filiālē “Ķengarags” (Kaņiera ielā 13)

14.09.2019. – 02.11.2019.

Nodarbību cikls noslēdzies

17

Ķengarags

Ceturtdienās un sestdienās filiālē “Ķengarags” (Kaņiera ielā 13)

14.09.2019. – 02.11.2019.

Nodarbību cikls noslēdzies

18

Iļģuciems

Pirmdienās filiālē “Iļģuciems” (Sēlpils iela 15) un sestdienās filiālē “Ķengarags” (Kaņiera ielā 13)

14.09.2019. – 02.11.2019.

Nodarbību cikls noslēdzies

19

Imanta

Otrdienās filiālē “Imanta” (Imantas 8.līnija 1) un sestdienās filiālē “Ķengarags” (Kaņiera ielā 13)

14.09.2019. – 02.11.2019.

Nodarbību cikls noslēdzies

20

Ziepniekkalns

Ceturtdienās filiālē “Ziepniekkalns” (Spulgas iela 24) un sestdienās filiālē “Ķengarags” (Kaņiera ielā 13)

14.09.2019. – 02.11.2019.

Nodarbību cikls noslēdzies

21

Ķengarags

Otrdienās un sestdienās filiālē “Ķengarags” (Kaņiera ielā 13)

14.09.2019. – 02.11.2019.

Nodarbību cikls noslēdzies

22

Ķengarags

Pirmdienās un sestdienās filiālē “Ķengarags” (Kaņiera ielā 13)

09.11.2019. – 21.12.2019.

Nodarbību cikls noslēdzies

23

Ķengarags

Otrdienās un sestdienās filiālē “Ķengarags” (Kaņiera ielā 13)

09.11.2019. – 21.12.2019.

Nodarbību cikls noslēdzies

24

Ķengarags

Trešdienās un sestdienās filiālē “Ķengarags” (Kaņiera ielā 13)

09.11.2019. – 21.12.2019.

Nodarbību cikls noslēdzies

25

Ķengarags

Ceturtdienās un sestdienās filiālē “Ķengarags” (Kaņiera ielā 13)

09.11.2019. – 21.12.2019.

Nodarbību cikls noslēdzies

26

Iļģuciems

Pirmdienās filiālē “Iļģuciems” (Sēlpils iela 15) un sestdienās filiālē “Ķengarags” (Kaņiera ielā 13)

09.11.2019. – 21.12.2019.

Nodarbību cikls noslēdzies

27

Imanta

Otrdienās filiālē “Imanta” (Imantas 8.līnija 1) un sestdienās filiālē “Ķengarags” (Kaņiera ielā 13)

09.11.2019. – 21.12.2019.

Nodarbību cikls noslēdzies

28

Ziepniekkalns

Ceturtdienās filiālē “Ziepniekkalns” (Spulgas iela 24) un sestdienās filiālē “Ķengarags” (Kaņiera ielā 13)

09.11.2019. – 21.12.2019.

Nodarbību cikls noslēdzies

29

Ķengarags

Pirmdienās un sestdienās filiālē “Ķengarags” (Kaņiera ielā 13)

No 28.12.2019.

Nodarbību cikls sācies

30

Ķengarags

Otrdienās un sestdienās filiālē “Ķengarags” (Kaņiera ielā 13)

No 28.12.2019.

Nodarbību cikls sācies

31

Ķengarags

Trešdienās un sestdienās filiālē “Ķengarags” (Kaņiera ielā 13)

No 28.12.2019.

Nodarbību cikls sācies

32

Ķengarags

Ceturtdienās un sestdienās filiālē “Ķengarags” (Kaņiera ielā 13)

No 28.12.2019.

Nodarbību cikls sācies

33

Iļģuciems

Pirmdienās filiālē “Iļģuciems” (Sēlpils iela 15) un sestdienās filiālē “Ķengarags” (Kaņiera ielā 13)

No 28.12.2019.

Nodarbību cikls sācies

34

Imanta

Otrdienās filiālē “Imanta” (Imantas 8.līnija 1) un sestdienās filiālē “Ķengarags” (Kaņiera ielā 13)

No 28.12.2019.

Nodarbību cikls sācies

35

Ziepniekkalns

Ceturtdienās filiālē “Ziepniekkalns” (Spulgas iela 24) un sestdienās filiālē “Ķengarags” (Kaņiera ielā 13)

No 28.12.2019.

Nodarbību cikls sācies

36

Ķengarags

Pirmdienās, piektdienās un brīvdienās filiālē “Ķengarags” (Kaņiera ielā 13)

No 08.01.2020.

Nodarbību cikls sācies

37

Imanta

Trešdienās, ceturtdienās filiālē “Imanta” (Imantas 8.līnija 1) un brīvdienās filiālē “Ķengarags” (Kaņiera ielā 13)

No 08.01.2020.

Nodarbību cikls sācies

38

Imanta

Trešdienās, ceturtdienās filiālē “Imanta” (Imantas 8.līnija 1) un brīvdienās filiālē “Ķengarags” (Kaņiera ielā 13)

No 08.01.2020.

Nodarbību cikls sācies

39

Imanta

Trešdienās, ceturtdienās filiālē “Imanta” (Imantas 8.līnija 1) un brīvdienās filiālē “Ķengarags” (Kaņiera ielā 13)

No 08.01.2020.

Nodarbību cikls sācies

40

Ķengarags

Pirmdienās, piektdienās un brīvdienās filiālē “Ķengarags” (Kaņiera ielā 13)

No 10.01.2020.

Nodarbību cikls sācies

JANVĀRIS | 2020

Ķengarags
Kaņiera iela 13, Rīga

Sestdiena 4.janvāris

  • 29. grupa
    9:30-10:30 FT konsultācija
    10:30-11:30 Uztura spec. nod.
    10:30-11:30 Uztura spec. nod.
    11:30-12:30 Vingrošana baseinā
  • 30. grupa
    10:30-11:30 FT konsultācija
    11:30-12:30 Uztura spec. nod.
    11:30-12:30 Uztura spec. nod.
    12:30-13:30 Vingrošana baseinā
  • 31. grupa
    11:30-12:30 FT konsultācija
    12:30-13:30 Uztura spec. nod.
    12:30-13:30 Uztura spec. nod.
    13:30-14:30 Vingrošana baseinā
  • 32. grupa
    12:30-13:30 FT konsultācija
    13:30-14:30 Uztura spec. nod.
    13:30-14:30 Uztura spec. nod.
    14:30-15:30 Vingrošana baseinā
  • 33. grupa
    14:00-15:00 FT konsultācija
    15:00-16:00 Uztura spec. nod.
    15:00-16:00 Uztura spec. nod.
    16:00-17:00 Vingrošana baseinā
  • 34. grupa
    15:00-16:00 FT konsultācija
    16:00-17:00 Uztura spec. nod.
    16:00-17:00 Uztura spec. nod.
    17:00-18:00 Vingrošana baseinā
  • 35. grupa
    16:00-17:00 FT konsultācija
    17:00-18:00 Uztura spec. nod.
    17:00-18:00 Uztura spec. nod.
    18:00-19:00 Vingrošana baseinā

Svētdiena 5.janvāris

  • 29. grupa
    12:00-13:00 Vingrošana zālē grupā
    13:00-14:00 Vingrošana baseinā
    13:00-14:00 FRM konsultācija
  • 30. grupa
    13:00-14:00 Vingrošana zālē grupā
    14:00-15:00 Vingrošana baseinā
    14:00-15:00 FRM konsultācija
  • 31. grupa
    14:00-15:00 Vingrošana zālē grupā
    15:00-16:00 Vingrošana baseinā
    15:00-16:00 FRM konsultācija
  • 32. grupa
    15:00-16:00 Vingrošana zālē grupā
    16:00-17:00 Vingrošana baseinā
    16:00-17:00 FRM konsultācija
  • 33. grupa
    16:00-17:00Vingrošana zālē grupā
    17:00-18:00 Vingrošana baseinā
    17:00-18:00 FRM konsultācija

Pirmdiena 6.janvāris

  • 29. grupa
    16:00-17:00 Vingrošana zālē

Otrdiena 7.janvāris

  • 30. grupa
    16:00-17:00 Vingrošana zālē

Trešdiena 8.janvāris

  • 31. grupa
    16:00-17:00 Vingrošana zālē
  • 36. grupa
    17:00-18:00 FT kons
    17:00-18:00 Psihologa lekcija

Ceturtdiena 9.janvāris

  • 32. grupa
    16:00-17:00 Vingrošana zālē

Sestdiena 11.janvāris

  • 29. grupa
    9:30-10:30 Uztura spec. nod.
    9:30-10:30 Uztura spec. nod.
    10:30-11:30 Vingrošana zālē grupā
    11:30-12:30 Vingrošana baseinā
    11:30-12:30 Psihologa lekcija
  • 30. grupa
    10:30-11:30 Uztura spec. nod.
    10:30-11:30 Uztura spec. nod.
    11:30-12:30 Vingrošana zālē grupā
    12:30-13:30 Vingrošana baseinā
    12:30-13:30 Psihologa lekcija
  • 31. grupa
    11:30-12:30 Uztura spec. nod.
    11:30-12:30 Uztura spec. nod.
    12:30-13:30 Vingrošana zālē grupā
    13:30-14:30 Vingrošana baseinā
    13:30-14:30 Psihologa lekcija
  • 32. grupa
    12:30-13:30 Uztura spec. nod.
    12:30-13:30 Uztura spec. nod.
    13:30-14:30 Vingrošana zālē grupā
    14:30-15:30 Vingrošana baseinā
    14:30-15:30 Psihologa lekcija
  • 33. grupa
    14:00-15:00 Uztura spec. nod.
    14:00-15:00 Uztura spec. nod.
    15:00-16:00Vingrošana zālē grupā
    16:00-17:00 Vingrošana baseinā
    16:00-17:00 Psihologa lekcija
  • 34. grupa
    15:00-16:00 Uztura spec. nod.
    15:00-16:00 Uztura spec. nod.
    16:00-17:00Vingrošana zālē grupā
    17:00-18:00 Vingrošana baseinā
    17:00-18:00 Psihologa lekcija
  • 35. grupa
    16:00-17:00 Uztura spec. nod.
    16:00-17:00 Uztura spec. nod.
    17:00-18:00Vingrošana zālē grupā
    18:00-19:00 Vingrošana baseinā
    18:00-19:00 Psihologa lekcija
  • 36. grupa
    18:00-19:00 Vingrošana zālē grupā
    19:00-20:00 Vingrošana baseinā

Svētdiena 12.janvāris

  • 36. grupa
    8:00-9:00 FRM konsultācija
    8:00-9:00 Vingrošana baseinā
  • 40. grupa
    9:00-10:00 FRM konsultācija
    9:00-10:00 Vingrošana baseinā
  • 34. grupa
    10:00-11:00 FRM konsultācija
    10:00-11:00 Vingrošana baseinā
  • 35. grupa
    11:00-12:00 FRM konsultācija
    11:00-12:00 Vingrošana baseinā
  • 37. grupa
    14:00-15:00Vingrošana zālē grupā
    15:00-16:00 Uztura spec. lekcija
    15:00-16:00 Uztura spec. nod.
    16:00-17:00 Vingrošana baseinā
  • 38. grupa
    15:00-16:00Vingrošana zālē grupā
    16:00-17:00 Uztura spec. lekcija
    16:00-17:00 Uztura spec. nod.
    17:00-18:00 Vingrošana baseinā
  • 39. grupa
    16:00-17:00Vingrošana zālē grupā
    17:00-18:00 Uztura spec. lekcija
    17:00-18:00 Uztura spec. nod.
    18:00-19:00 Vingrošana baseinā

Pirmdiena 13.janvāris

  • 29. grupa
    16:00-17:00 Vingrošana zālē
    17:00-18:00 Psihologa nod.
    18:00-19:00 Psihologa nod.
  • 36. grupa
    16:00-17:00 Vingrošana zālē
  • 40. grupa
    17:00-18:00 Vingrošana zālē

Otrdiena 14.janvāris

  • 30. grupa
    16:00-17:00 Vingrošana zālē
    17:00-18:00 Psihologa nod.
    18:00-19:00 Psihologa nod.

Trešdiena 15.janvāris

  • 31. grupa
    16:00-17:00 Vingrošana zālē
    17:00-18:00 Psihologa nod.
    18:00-19:00 Psihologa nod.

Ceturtdiena 16.janvāris

  • 32. grupa
    16:00-17:00 Vingrošana zālē
    17:00-18:00 Psihologa nod.
    18:00-19:00 Psihologa nod.
  • 36. grupa
    16:00-17:00 Uztura spec.nod.
    17:00-18:00 Uztura spec.nod.
  • 40. grupa
    18:00-19:00 Uztura spec.nod.
    19:00-20:00 Uztura spec.nod.

Sestdiena 18.janvāris

  • 36. grupa
    8:30-9:30 Vingrošana baseinā
    8:30-9:30 Uztura spec. lekcija
  • 40. grupa
    9:30-10:30 Vingrošana baseinā
    9:30-10:30 Uztura spec. lekcija
  • 29. grupa
    10:30-11:30 Psihologa nod.
    10:30-11:30 FRM lekcija
    11:30-12:30 Uztura spec. lekcija
    11:30-12:30 Vingrošana baseinā
  • 30. grupa
    11:30-12:30 Psihologa nod.
    11:30-12:30 FRM lekcija
    12:30-13:30 Uztura spec. lekcija
    12:30-13:30 Vingrošana baseinā
  • 31. grupa
    12:30-13:30 Psihologa nod.
    12:30-13:30 FRM lekcija
    13:30-14:30 Uztura spec. lekcija
    13:30-14:30 Vingrošana baseinā
  • 32. grupa
    13:30-14:30 Psihologa nod.
    13:30-14:30 FRM lekcija
    14:30-15:30 Uztura spec. lekcija
    14:30-15:30 Vingrošana baseinā
  • 33. grupa
    15:00-16:00 Psihologa nod.
    15:00-16:00 FRM lekcija
    16:00-17:00 Uztura spec. lekcija
    16:00-17:00 Vingrošana baseinā
  • 34. grupa
    16:00-17:00 Psihologa nod.
    16:00-17:00 FRM lekcija
    17:00-18:00 Uztura spec. lekcija 17:00-18:00 Vingrošana baseinā
  • 35. grupa
    17:00-18:00 Psihologa nod.
    17:00-18:00 FRM lekcija
    18:00-19:00 Uztura spec. lekcija
    18:00-19:00 Vingrošana baseinā

Svētdiena 19.janvāris

  • 36. grupa
    8:00-9:00 Uztura spec. nod.
    8:00-9:00 Uztura spec. lekcija
    9:00-10:00 Vingrošana zālē grupā
    10:00-11:00 Vingrošana baseinā
  • 40. grupa
    9:00-10:00 Uztura spec. nod.
    9:00-10:00 Uztura spec. lekcija
    10:00-11:00Vingrošana zālē grupā
    11:00-12:00 Vingrošana baseinā
  • 37. grupa
    11:00-12:00Vingrošana zālē grupā
    12:00-13:00 Vingrošana baseinā
    13:00-14:00 Uztura spec. nod.
    13:00-14:00 Uztura spec.nod.
  • 38. grupa
    13:00-14:00Vingrošana zālē grupā
    14:00-15:00 Vingrošana baseinā
    15:00-16:00 Uztura spec. nod.
    15:00-16:00 Uztura spec.nod.
  • 39. grupa
    14:00-15:00 Uztura spec. nod.
    14:00-15:00 Uztura spec.nod.
    15:00-16:00Vingrošana zālē grupā
    16:00-17:00 Vingrošana baseinā

Pirmdiena 20.janvāris

  • 29. grupa
    16:00-17:00 Vingrošana zālē
  • 36. grupa
    16:00-17:00 Vingrošana zālē
  • 40. grupa
    17:00-18:00 Vingrošana zālē

Otrdiena 21.janvāris

  • 30. grupa
    16:00-17:00 Vingrošana zālē

Trešdiena 22.janvāris

  • 31. grupa
    16:00-17:00 Vingrošana zālē
  • 36. grupa
    16:00-17:00 Psihologa nod.
    17:00-18:00 Psihologa nod.
    17:00-18:00 Vingrošana zālē
  • 40. grupa
    18:00-19:00 Vingrošana zālē
    18:00-19:00 Psihologa nod.
    19:00-20:00 Psihologa nod.

Ceturtdiena 23.janvāris

  • 32. grupa
    16:00-17:00 Vingrošana zālē

Piektdiena 24.janvāris

  • 36. grupa
    19:00-20:00 Psihologa nod.
    20:00-21:00 FRM lekcija
    20:00-21:00 Vingrošana baseinā
  • 40. grupa
    18:00-19:00 Psihologa nod.
    19:00-20:00 FRM lekcija
    19:00-20:00 Vingrošana baseinā

Sestdiena 25.janvāris

  • 29. grupa
    10:30-11:30 Psihologa nod.
    10:30-11:30 Uztura spec. lekcija
    11:30-12:30 Vingrošana baseinā
  • 30. grupa
    11:30-12:30 Psihologa nod.
    11:30-12:30 Uztura spec. lekcija
    12:30-13:30 Vingrošana baseinā
  • 31. grupa
    12:30-13:30 Psihologa nod.
    12:30-13:30 Uztura spec. lekcija
    13:30-14:30 Vingrošana baseinā
  • 32. grupa
    13:30-14:30 Psihologa nod.
    13:30-14:30 Uztura spec. lekcija
    14:30-15:30 Vingrošana baseinā
  • 33. grupa
    15:00-16:00 Psihologa nod.
    15:00-16:00 Uztura spec. lekcija
    16:00-17:00 Vingrošana baseinā
  • 34. grupa
    16:00-17:00 Psihologa nod.
    16:00-17:00 Uztura spec. lekcija
    17:00-18:00 Vingrošana baseinā
  • 35. grupa
    17:00-18:00 Psihologa nod.
    17:00-18:00 Uztura spec. lekcija
    18:00-19:00 Vingrošana baseinā

Svētdiena 26.janvāris

  • 29. grupa
    9:30-10:30 FT konsultācija
    9:30-10:30 Psihologa nod.
    10:30-11:30 Vingrošana zālē grupā
    11:30-12:30 Uztura spec. nod.
    11:30-12:30 FRM konsultācija
  • 30. grupa
    10:30-11:30 FT konsultācija
    10:30-11:30 Psihologa nod.
    11:30-12:30 Vingrošana zālē grupā
    12:30-13:30 Uztura spec. nod.
    12:30-13:30 FRM konsultācija
  • 31. grupa
    11:30-12:30 FT konsultācija
    11:30-12:30 Psihologa nod.
    12:30-13:30 Vingrošana zālē grupā
    13:30-14:30 Uztura spec. nod.
    13:30-14:30 FRM konsultācija
  • 32. grupa
    12:30-13:30 FT konsultācija
    12:30-13:30 Psihologa nod.
    13:30-14:30 Vingrošana zālē grupā
    14:30-15:30 Uztura spec. nod.
    14:30-15:30 FRM konsultācija
  • 33. grupa
    14:00-15:00 FT konsultācija
    14:00-15:00 Psihologa nod.
    15:00-16:00 Vingrošana zālē grupā
    16:00-17:00 Uztura spec. nod.
    16:00-17:00 FRM konsultācija
  • 34. grupa
    15:00-16:00 FT konsultācija
    15:00-16:00 Psihologa nod.
    16:00-17:00 Vingrošana zālē grupā
    17:00-18:00 Uztura spec. nod.
    18:00-19:00 FRM konsultācija
  • 35. grupa
    16:00-17:00 FT konsultācija
    16:00-17:00 Psihologa nod.
    17:00-18:00 Vingrošana zālē grupā
    18:00-19:00 Uztura spec. nod.
    18:00-19:00 FRM konsultācija
  • 36. grupa
    9:00-10:00 Vingrošana zālē grupā
    10:00-11:00 Vingrošana baseinā
  • 40. grupa
    10:00-11:00 Vingrošana zālē grupā
    11:00-12:00 Vingrošana baseinā
  • 37. grupa
    15:00-16:00Vingrošana zālē grupā
    16:00-17:00 Vingrošana baseinā
  • 38. grupa
    16:00-17:00Vingrošana zālē grupā
    17:00-18:00 Vingrošana baseinā
  • 39. grupa
    17:00-18:00 Vingrošana zālē grupā
    18:00-19:00 Vingrošana baseinā

Pirmdiena 27.janvāris

  • 29. grupa
    16:00-17:00 Vingrošana zālē
  • 36. grupa
    16:00-17:00 Vingrošana zālē
    17:00-18:00 Psihologa nod.
  • 40. grupa
    17:00-18:00 Vingrošana zālē
    18:00-19:00 Psihologa nod.

Otrdiena 28.janvāris

  • 30. grupa
    16:00-17:00 Vingrošana zālē

Trešdiena 29.janvāris

  • 31. grupa
    16:00-17:00 Vingrošana zālē

Ceturtdiena 30.janvāris

  • 32. grupa
    16:00-17:00 Vingrošana zālē
  • 36. grupa
    16:00-17:00 Uztura spec.nod.
    17:00-18:00 Uztura spec.nod.
  • 40. grupa
    18:00-19:00 Uztura spec.nod.
    19:00-20:00 Uztura spec.nod.

Piektdiena 31.janvāris

  • 36. grupa
    16:00-17:00 FT kons
    16:00-17:00 Psihologa nod.
    17:00-18:00 Uztura spec. nod.
    17:00-19:00 FRM kons
  • 40. grupa
    17:00-18:00 FT kons
    17:00-18:00 Psihologa nod.
    18:00-19:00 Uztura spec. nod.
    18:00-19:00 FRM kons

Iļģuciems
Sēlpils iela 15, Rīga

Pirmdiena 6.janvāris

  • 33. grupa
    16:00-17:00 Vingrošana zālē

Pirmdiena 13.janvāris

  • 33. grupa
    16:00-17:00 Vingrošana zālē

Pirmdiena 20.janvāris

  • 33. grupa
    16:00-17:00 Vingrošana zālē
    17:00-18:00 Psihologa nod.
    18:00-19:00 Psihologa nod.

Pirmdiena 27.janvāris

  • 33. grupa
    16:00-17:00 Vingrošana zālē

Imanta
Imantas 8.līnija 1, Rīga

Trešdiena 8.janvāris

  • 37. grupa
    15:30-16:30 FT kons
    16:30-17:30 Psihologa lekcija
  • 38. grupa
    16:30-17:30 FT kons
    17:30-18:30 Psihologa lekcija
  • 39. grupa
    17:30-18:30 FT kons
    18:30-19:30 Psihologa lekcija

Ceturtdiena 9.janvāris

  • 37. grupa
    15:30-16:30 Vingrošana zālē
    15:30-16:30 FRM kons
  • 38. grupa
    16:30-17:30 Vingrošana zālē
    16:30-17:30 FRM kons
  • 39. grupa
    17:30-18:30 Vingrošana zālē
    17:30-18:30 FRM kons

Pirmdiena 13.janvāris

  • 37. grupa
    18:00-19:00 Psihologa nod.
    19:00-20:00 Psihologa nod.

Otrdiena 14.janvāris

  • 34. grupa
    16:00-17:00 Vingrošana zālē

Trešdiena 15.janvāris

  • 37. grupa
    15:30-16:30 Vingrošana baseinā
    16:30-17:30 Psihologa nod.
  • 38. grupa
    16:30-17:30 Vingrošana baseinā
    17:30-18:30 Psihologa nod.
  • 39. grupa
    17:30-18:30 Vingrošana baseinā
    18:30-19:30 Psihologa nod.

Pirmdiena 20.janvāris

  • 38. grupa
    18:00-19:00 Psihologa nod.
    19:00-20:00 Psihologa nod.

Otrdiena 21.janvāris

  • 34. grupa
    16:00-17:00 Vingrošana zālē
    17:00-18:00 Psihologa nod.
    18:00-19:00 Psihologa nod.

Trešdiena 22.janvāris

  • 37. grupa
    15:30-16:30 Vingrošana baseinā
    16:30-17:30 Uztura spec.nod.
    17:30-18:30 Psihologa nod.
  • 38. grupa
    16:30-17:30 Vingrošana baseinā
    17:30-18:30 Uztura spec.nod.
    18:30-19:30 Psihologa nod.
  • 39. grupa
    17:30-18:30 Vingrošana baseinā
    18:30-19:30 Uztura spec.nod.
    19:30-20:30 Psihologa nod.

Ceturtdiena 23.janvāris

  • 37. grupa
    15:30-16:30 Vingrošana zālē
    15:30-16:30 FRM lekcija
  • 38. grupa
    16:30-17:30 Vingrošana zālē
    16:30-17:30 FRM lekcija
  • 39. grupa
    17:30-18:30 Vingrošana zālē
    17:30-18:30 FRM lekcija

Pirmdiena 27.janvāris

  • 39. grupa
    18:00-19:00 Psihologa nod.
    19:00-20:00 Psihologa nod.

Otrdiena 28.janvāris

  • 34. grupa
    16:00-17:00 Vingrošana zālē

Trešdiena 29.janvāris

  • 37. grupa
    15:30-16:30 Vingrošana baseinā
    16:30-17:30 Uztura spec.nod.
    17:30-18:30 Psihologa nod.
  • 38. grupa
    16:30-17:30 Vingrošana baseinā
    17:30-18:30 Uztura spec.nod.
    18:30-19:30 Psihologa nod.
  • 39. grupa
    17:30-18:30 Vingrošana baseinā
    18:30-19:30 Uztura spec.nod.
    19:30-20:30 Psihologa nod.

Ceturtdiena 30.janvāris

  • 37. grupa
    15:30-16:30 Vingrošana zālē
    15:30-16:30 FRM kons
  • 38. grupa
    16:30-17:30 Vingrošana zālē
    16:30-17:30 FRM kons
  • 39. grupa
    17:30-18:30 Vingrošana zālē
    17:30-18:30 FRM kons

Piektdiena 31.janvāris

  • 37. grupa
    15:30-16:30 FT kons
    15:30-16:30 Uztura spec.lekcija
    16:30-17:30 Uztura spec. nod.
  • 38. grupa
    16:30-17:30 FT kons
    16:30-17:30 Uztura spec.lekcija
    17:30-18:30 Uztura spec. nod.
  • 39. grupa
    17:30-18:30 FT kons
    17:30-18:30 Uztura spec.lekcija
    18:30-19:30 Uztura spec. nod.

Ziepniekkalns
Spulgas iela 24, Rīga

Ceturtdiena 9.janvāris

  • 35. grupa
    16:00-17:00 Vingrošana zālē

Ceturtdiena 16.janvāris

  • 35. grupa
    16:00-17:00 Vingrošana zālē

Ceturtdiena 23.janvāris

  • 35. grupa
    16:00-17:00 Vingrošana zālē
    17:00-18:00 Psihologa nod.
    18:00-19:00 Psihologa nod.

Ceturtdiena 30.janvāris

  • 35. grupa
    16:00-17:00 Vingrošana zālē

Nodarbības tiek īstenotas Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.9.2.4.2./16/I/021 “Mēs par veselīgu Rīgu – daudzveidīgi un pieejami veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi!” ietvaros.