Pakalpojumi

Izvēlieties pakalpojumu vai speciālistu no saraksta pa kreisi vai ierakstiet meklētājā, lai uzzinātu speciālistu darba laikus un pakalpojumu izmaksas.

Iraklijs Abesadze

Virspusēji novietoto vēdera dobuma orgānu speciālists (Imanta)

Iraklijs Abesadze

USG gužas loc.jaundzimuš. (Imanta)

Aizeneta Aldersone

Ģimenes ārsts - nomnieks (Imanta)

Alda Alksne

Pediatre - dežūrārsts (Imanta)

Kristina Amosova

Bērnu alergologs (Imanta)

Vanda Bondare- Ansberga

Dermatologs, venerologs (Imanta)

Gunta Aprupe

Dežūrārsts (Ķengarags)

Oksana Artemjeva

Dermatologs, venerologs (Bolderāja)

Veronika Astafjeva

Ģimenes ārsts - nomnieks (Ķengarags)

Daiga Auziņa

Oftalmologs (Ziepniekkalns)

Biruta Avana

Masieris (Ziepniekkalns)

Aija Avota

Fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts (Torņakalns)

Aija Avota

Fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts (Imanta)

Vija Babicka

Ģimenes ārsts - nomnieks (Iļģuciems)

Viktorija Bajāre

Fizioterapeits (Iļģuciems) (Ilgstošā prombūtnē)

Eduards Andrejs Bajārs

Fizioterapeits (Iļģuciems)

Eduards Andrejs Bajārs

Fizioterapeits (Bolderāja)

Anita Balcerbula

Neirologs (Imanta) (Ilgstošā prombūtnē )

Anita Balcerbula

Neirologs (Iļģuciems) (Ilgstošā prombūtnē)

Vija Balode

Otolaringologs (Imanta)

Gunta Balode

Dežūrārsts (Ziepniekkalns)

Dace Barkeviča

Dežūrārsts (Imanta)

Ieva Baurovska

Ginekologs (Iļģuciems)

Inta Bergmane

Ehokardiogrāfijas metodes speciālists (Imanta)

Inta Bergmane

Bērnu kardiologs (Imanta)

Laimdota Berķe-Berga

Ģimenes ārsts - nomnieks (Ziepniekkalns)

Vita Berliņa

Ģimenes ārsts - nomnieks (Imanta)

Aila Bērziņa

Ģimenes ārsts (Bolderāja)

Zane Bērziņa

Ģimenes ārsts - nomnieks (Imanta)

Modra Bērziņa

Ķirurgs (Ķengarags)

Edīte Bethere

Jogas speciālists (Imanta)

Rūta Bite

Ginekologs, dzemdību speciālists (Iļģuciems)

Rūta Bite

USG ginekoloģijā un dzemdniecībā (Iļģuciems)

Marianna Bitiņa

Onkologs, ķīmijterapeits (Imanta)

Jana Bjornsone

Ginekologs, dzemdību speciālists (Ķengarags) (Ilgstošā prombūtnē)

Dana Blāze

Ģimenes ārsts - nomnieks (Ziepniekkalns)

Ilze Bode

Arodveselības un arodslimību ārsts (Ķengarags)

Svetlana Bogatova

Zobārsts (Ķengarags)

Marina Bogdanova

Arodveselības un arodslimību ārsts (Iļģuciems)

Sergo Bokučava

Ginekologs, dzemdību speciālists (Ziepniekkalns)

Sandra Bondare

Psihologs (Ķengarags)

Liene Brakmane

Fizioterapeits (Imanta)

Nelli Brave

Ginekologs, dzemdību speciālists (Bolderāja)

Daina Bražņevica

Protēzists (Iļģuciems)

Ilze Breča

Ģimenes ārsts - nomnieks (Ziepniekkalns)

Andris Brehmanis

Masieris (Bolderāja)

Kristīne Broka

Otolaringologs (Iļģuciems)

Līga Brūkle

Ģimenes ārsts - nomnieks (Imanta)

Juris Brūklis

Traumatologs, ortopēds (Iļģuciems)

Igors Bubins

Ģimenes ārsts - nomnieks (Ķengarags)

Gaļina Bulaha

Psihologs (Ķengarags)

Edvīns Bunkas

Ģimenes ārsts (Bolderāja)

Anna Buša

Ergoterapeits (Imanta)

Ailī Horna Butkeviča

Fizioterapeits (Torņakalns)

Madara Butkus

Fizioterapeits (Ķengarags)

Inga Cakare

Otolaringologs (Ķengarags)

Dace Čakova

Vecmāte (Ķengarags)

Jana Ceicāne

Fizioterapeits (Ziepniekkalns)

Dace Cibule

Ģimenes ārsts - nomnieks (Torņakalns)

Lolita Cibule

Fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts (Iļģuciems)

Katrīna Cirvele

Fizioterapeits (Ziepniekkalns)

Mūza Čistjaka

Neirologs (Ziepniekkalns)

Zane Dāboliņa

Ģimenes ārsts - nomnieks (Imanta)

Andris Daudišs

Urologs (Iļģuciems)

Ināra Dembovska

Bērnu neirologs (Ķengarags)

Svetlana Derkača

Ģimenes ārsts - nomnieks (Iļģuciems)

Veronika Djuļina

Fizioterapeite (Torņakalns)

Žanna Dolženko

Ergoterapeits (Ķengarags)

Žanna Dolženko

Montesori atves.pedag.spec. (Ķengarags)

Ineta Dombrovska

Ģimenes ārsts - nomnieks (Imanta)

Aiva Doroško

Dežūrārsts (Iļģuciems)

Ksenija Dovganska

Radiologs diagnosts (USG) (Torņakalns) (Ilgstošā prombūtnē)

Dina Dreiblate

Logopēds (Ķengarags)

Tatjana Dzintarniece

Masieris (Torņakalns)

Evija Eglīte

Fizioterapeits (Iļģuciems)

Inta Eihmane

Ģimenes ārsts - nomnieks (Torņakalns)

Gunta Eniņa

USG ginekoloģijā un dzemdniecībā (Iļģuciems)

Gunta Eniņa

Ginekologs (Iļģuciems)

Gunta Eniņa

Ginekologs, dzemdību speciālists (Ziepniekkalns)

Gunta Eniņa

Ginekoloģiskās ultrasonogrāfijas speciālists (Ziepniekkalns)

Niklāvs Ērcītis

Fizioterapeits (Imanta)

Niklāvs Ērcītis

Fizioterapeits (Iļģuciems)

Jūlija Fadejeva

Sporta speciālists (Bolderāja)

Anastasija Feofilova

Fizioterapeits (Bolderāja)

Jekaterina Fiļippova

Ķirurgs (Imanta)

Ludmila Fjodorova

Fizikālās un rehabilitācijas medicīnas māsa (Imanta)

Agnese Fjodorova

Audiologopēds (Ziepniekkalns)

Agnese Fjodorova

Audiologopēds (Imanta)

Natālija Fotiadu

Ģimenes ārsts - nomnieks (Ķengarags)

Guna Freimane

Neirologs (Bolderāja)

Anda Gacka

Ģimenes ārsts - nomnieks (Iļģuciems)

Anda Gacka

Dežūrārsts (Iļģuciems)

Velga Gaļanska

Fizioterapeits (Torņakalns)

Iveta Glodena

Zobu higiēnists (Ķengarags)

Valentīna Gluščenko

Fizioterapeits (Ķengarags)

Larisa Golubeva

Sporta ārste (Imanta)

Jana Gorbača

Otolaringologs (Bolderāja)

Aleksandrs Grašs

Dežūrārsts (Bolderāja)

Svetlana Grigorjeva

Ginekologs, dzemdību speciālists (Ķengarags) (Ilgstošā prombūtnē)

Sergejs Gusačenko

Ķirurgs (Ziepniekkalns)

Leons Gvergždis

Fizioterapeits (Bolderāja)

Alevtina Hanturova

Dežūrārsts (Iļģuciems)

Valērija Haričeva

Kardiologs, fiziskās slodzes tests ar elektrokardiogrāfiju un veloergometrija (Imanta)

Valērija Haričeva

Ģimenes ārsts - nomnieks (Imanta)

Valērija Haričeva

Ārsts fiziskās slodzes testu ar elektrokardiogrāfiju metodes speciālists (Iļģuciems)

Valērija Haričeva

Kardiologs (Iļģuciems)

Ailī Horna-Butkeviča

Fizioterapeite (Torņakalns)

Svetlana Ince

Bērnu alergologs (Ķengarags)

Inga Indrāne

Ģimenes ārsts - nomnieks (Imanta)

Ilze Indrikova

Dermatologs, venerologs (Bolderāja)

Anastasija Ivanova

Fizioterapeits (Ķengarags) (Ilgstošā prombūtnē)

Jeļena Jakovļeva

Ehokardiogrāfijas metodes speciālists (Ziepniekkalns)

Jeļena Jakupova

Ģimenes ārsts - nomnieks (Iļģuciems)

Una Jankava

Zobārsts, zobu protezētājs (Iļģuciems)

Jeļena Jankeviča

Dežūrārsts (Ziepniekkalns)

Līga Jasenko

Podologs (Torņakalns)

Kira Jefimova

Kardiologs (Iļģuciems)

Kira Jefimova

Ārsts fiziskās slodzes testu ar elektrokardiogrāfiju metodes speciālists (Iļģuciems)

Jekaterīna Jeļiseikina

Ģimenes ārsts - nomnieks (Ķengarags)

Denis Jevdokimovs

Dežūrārsts (Bolderāja)

Ērika Jordane-Pļavniece

Fizioterapeits (Ķengarags)

Irēna Judina

Zobārsts (Iļģuciems)

Ralfs Jupatovs

Ķirurgs (Bolderāja)

Jūlija Jurčenko

Fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts (Bolderāja)

Jūlija Jurčenko

Fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts (Iļģuciems)

Jūlija Jurčenko

Fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts (Ziepniekkalns)

Ņina Jurkeviča

Fizioterapeita asistente (Ķengarags)

Ineta Jurkevica

Uztura speciālists (Imanta)

Inna Jurševica

Dežūrārsts (Imanta)

Jolanta Kacuļaka

Fizioterapeite (Ziepniekkalns)

Mohit Kakar

Bērnu ķirurgs (Bolderāja)

Maruta Kakse

Fizikalās un rehabilitācijas medicīnas māsa (Iļģuciems)

Olga Kalnača

Virspusēji novietoto vēdera dobuma orgānu un asinsvadu USG (Ziepniekkalns)

Astrīda Kalnāre

Ģimenes ārsts - nomnieks (Iļģuciems)

Marita Kalniņa

Sporta speciālists (Bolderāja)

Laura Kalniņa

Dežūrārsts (Iļģuciems)

Ilona Kalniņa

Dežūrārsts (Ķengarags)

Aldis Kalniņš

Ģimenes ārsts - nomnieks (Torņakalns)

Artūrs Kaļva

Dermatologs, venerologs (Imanta)

Oļegs Sokolovs – Karijs

Otolaringologs (Ķengarags)

Evi Kārnija

Psihiatrs, narkologs (Iļģuciems)

Gaļina Kasačova

Ģimenes ārsts - nomnieks (Torņakalns)

Svetlana Kedo

Zobārsts (Imanta)

Jūlija Keiranova

Fizioterapeits (Imanta)

Līga Ķemere

Oftalmologs (Torņakalns)

Inga Kerubiņa

Fizioterapeits (Ziepniekkalns)

Inguna Ķiece

Otolaringologs (Ziepniekkalns)

Jeļena Kirika

Fizioterapeits (Imanta)

Aija Ķirkuma

Ģimenes ārsts - nomnieks (Imanta)

Tatjana Kļimoviča

Sporta speciālists (Ķengarags)

Svetlana Koņuhova

Otolaringologs (Iļģuciems)

Ņina Korina

Otolaringologs (Torņakalns)

Gaļina Kormiļicina

Ģimenes ārsts - nomnieks (Imanta)

Veronika Korņicka

Oftalmologs (Iļģuciems)

Anželika Koševacka

Pneimonologs (Ziepniekkalns)

Tamāra Kostiļeva

Zobārsts (Imanta)

Viktorija Kovaļevska

Ginekologs, dzemdību speciālists (Ziepniekkalns)

Ksenija Kramiča

Dermatologs, venerologs (Bolderāja)

Ksenija Kramiča

Dežūrārsts (Bolderāja)

Ksenija Kramiča

Dermatologs, venerologs (Ķengarags)

Armands Krastenbergs

Masieris (Imanta)

Margarita Krauča

Neirosonogrāfijas jaundzimušajiem un zīdaiņa vecuma bērniem metodes speciālists; vispārējās ultrasonogrāfijas metodes speciālists (Ķengarags)

Rinalds Krēgers

Masieris (Imanta)

Konstantīns Kreišmanis

Dežūrārsts (Ziepniekkalns)

Juris Krievkalns

Ārsts, fiziskās slodzes testu ar EKG metodes speciālists (Bolderāja)

Juris Krievkalns

Ārsts, fiziskās slodzes testu ar EKG metodes speciālists (Imanta)

Gundega Mežezera

Vēdera dobuma orgānu USG (Ziepniekkalns)

Inese Kudeika

Fizioterapeits (Ķengarags)

Jeļena Kudrjavceva

Ģimenes ārsts - nomnieks (Ķengarags)

Andrejs Kukarekins

Fizioterapeits (Bolderāja)

Vitālijs Kuļčickis

Urologs (Bolderāja)

Vitālijs Kulčickis

Urologs (Iļģuciems)

Vitālijs Kuļčickis

Urologs (Torņakalns)

Ignātijs Kuļišovs

Ģimenes ārsts - nomnieks (Imanta)

Elga Kunstberga

Ģimenes ārsts - nomnieks (Ziepniekkalns)

Ņina Kurguzkina

Zobu feldšere (Imanta)

Alīna Kurmeļeva

Fizioterapeits (Ķengarags)

Alīna Kurmeļeva

Fizioterapeits (Ķengarags)

Jevgēnija Kurmeļova

Ūdensdziedniecības māsa (Ķengarags)

Marina Kuzņecova

Audiologopēds (Ķengarags)

Marina Kuzņecova

Audiologopēds (Ziepniekkalns)

Inga Lāce

Bērnu kardiologs, ehokardiogrāfija (Ziepniekkalns)

Evita Langina

Ģimenes ārsts - nomnieks (Ķengarags)

Artis Lapsiņš

Dermatologs, venerologs (Torņakalns)

Zanda Lāse

Neirologs (Iļģuciems)

Evija Laube

Zobu higiēnists (Ziepniekkalns)

Valdis Lauberts

Ķirurgs (Bolderāja)

Jūlija Lazutina

Ģimenes ārsts - nomnieks (Ķengarags)

Inta Leitāne

Endokrinologs (Torņakalns)

Daina Lemberga

Arodveselības un arodslimību ārsts (Iļģuciems)

Jūlija Ļeskova

Ģimenes ārsts - nomnieks (Iļģuciems)

Linda Liepiņa

Ģimenes ārsts - nomnieks (Imanta)

Kristīna Lisjakova

Fizikālās un rehabilitācijas medicīnas māsa (Imanta)

Svetlana Livšica

Pieaugušo zobārsts (pieņem bērnus no 16 g.vecuma) (Imanta)

Sandra Logina

Fizioterapeits (Bolderāja) (Ilgstošā prombūtnē)

Dita Gaidule – Logina

Bērnu alergologs (Ķengarags)

Sabīne Maciase

Ergoterapeits (Torņakalns)

Aīda Macijevska

Oftalmologs (Ķengarags)

Skaidrīte Mahnova

Dežūrārsts (Ķengarags)

Diāna Majevska

Logopēds (Ziepniekkalns)

Tatjana Maļikova

Ginekologs, dzemdību speciālists (Imanta)

Tatjana Maļikova

Ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā (Imanta)

Laura Markovska

Fizioterapeite (Iļģuciems)

Dace Martinsone

Dežūrārsts (Imanta)

Ņina Maslovska

Fizikalās un rehabilitācijas medicīnas māsa (Ķengarags)

Bernadeta Matuseviča

Ģimenes ārsts - nomnieks (Ziepniekkalns)

Anda Mauriņa

Logopēds / Montesori speciālists (Ķengarags)

SIA Bekker Medical

Ģimenes ārsts / Pediatrs - nomnieks (Iļģuciems)

Ieva Melišus

Dežūrārsts (Bolderāja)

Zane Melluma

Dežūrārsts (Imanta) (Ilgstošā prombūtnē)

Vita Melne

Urologs (Iļģuciems)

Ināra Melne

Dermatologs, venerologs (Imanta)

Elīna Menise

Endokrinologs (Iļģuciems)

Mihails Meniss

Urologs (Ziepniekkalns)

Inese Mežale

Masieris (Ziepniekkalns) (Ilgstošā prombūtnē)

Dagnija Mežavilka

Bērnu neirologs (Ziepniekkalns)

Jurijs Mihelovičs

Zobu higiēnists (Imanta)

Ilze Miķelsone

Fizioterapeits (Imanta)

Svetlana Mišina

Fizioterapeita asistente (Ķengarags)

Jekaterina Mošenoka

Dermatologs, venerologs (Torņakalns) (Ilgstošā prombūtnē)

Liene Muceniece

Oftalmologs (Ziepniekkalns)

Marina Muhenberga

Dermatologs, venerologs (Iļģuciems)

Ļubova Murāne

Otolaringologs (Bolderāja)

Olga Muravjova

Ģimenes ārsts - nomnieks (Imanta)

Ilona Nagle

Zobārsts, protēzists (Iļģuciems)

Svetlana Ņikitina-Ivanova

Psihologs (Ķengarags)

Laine Nimma

Zobu higiēnists (Iļģuciems)

Laine Nimma

Zobu higiēnists (Imanta)

Marija Ose

Traumatologs, ortopēds (Bolderāja)

Violeta Osīte

Fizioterapeits (Ķengarags)

Aija Osmane

Oftalmologs (Ķengarags)

Aija Osmane

Oftalmologs (Imanta)

Valentīna Ožigina

Dermatologs, venerologs (Ķengarags)

Ingrīda Pakalna

Otolaringologs (Imanta)

Ita Pakalna

Alergologs (Ķengarags)

Irina Pakļenkova

Bērnu zobārsts līdz 12 g.v. (Ķengarags) (Ilgstošā prombūtnē)

Ina Perna

Ģimenes ārsts - nomnieks (Ķengarags)

Daiga Pētersone

Arodveselības un arodslimību ārsts (Ziepniekkalns)

Gerda Pētersone

Dermatologs, venerologs (Ziepniekkalns)

Monta Petrika

Fizioterapeits (Iļģuciems) (Ilgstošā prombūtnē)

Ludmila Petročenkova

Ginekologs, dzemdību speciālists (Torņakalns)

Ludmila Petročenkova

USG ginekoloģijā un dzemdniecībā (Torņakalns)

Ludmila Petročenkova

Ginekologs, dzemdību speciālists, USG ginekoloģijā un dzemdniecībā (Bolderāja)

Liene Petrovska

Endokrinologs (Bolderāja)

Olga Pilāte

Ģimenes ārsts - nomnieks (Iļģuciems)

Jana Podkolzina

Zobu higiēnists (Iļģuciems)

SIA Spasova Prakse

Ģimenes ārsts - nomnieks (Ziepniekkalns)

Svetlana Proveja

Fizioterapeits (Ķengarags) (Ilgstošā prombūtnē)

Jeļena Pugačova

Zobārsts (Iļģuciems)

Anita Puķāne

Fizikalās un rehabilitācijas medicīnas māsa (Ziepniekkalns)

Anita Puķāne

Masieris (Ziepniekkalns)

Sintija Puļķe

Ģimenes ārsts - nomnieks (Torņakalns)

Ināra Pumpure

Fizioterapeits (Ķengarags)

Ināra Pundure

Virspusēji novietoto vēdera dobuma orgānu un asinsvadu ultrasonogrāfijas metodes speciālists (Iļģuciems)

Ināra Pundure

Ginekologs, dzemdību speciālists (Iļģuciems)

Ināra Pundure

Krūšu ultrasonogrāfija (Iļģuciems)

Anda Pūre

Oftalmologs (Imanta)

Maija Purenkova

Ģimenes ārsts - nomnieks (Torņakalns)

Guna Putniņa

Arodveselības un arodslimību ārsts (Imanta)

Ilona Raciņa

Zobārsts (Ziepniekkalns)

Iveta Račko

Dežūrārsts (Imanta)

Žanna Raka

Ģimenes ārsts (Ziepniekkalns)

Maija Ratniece

USG met.vēd.dob.vairogdz. (Bolderāja)

Kristīne Riemere

Audiologopēds (Bolderāja)

Gaļina Rimša

Ģimenes ārsts - nomnieks (Bolderāja)

Aleksejs Rivars

Dežūrārsts (Iļģuciems)

Mariana Rižikova

Pediatrs (Imanta)

Ausma Rozenberga

Protēzists (Iļģuciems)

Irina Rudometova

Ģimenes ārsts - nomnieks (Ziepniekkalns)

Raivo Rudzītis

Sporta speciālists (Bolderāja)

Anna Rudzroga

Dežūrārsts (Imanta)

Arvis Rullis

Logopēds (Bolderāja)

Arvis Rullis

Logopēds (Imanta)

Larisa Rustamova

Fizioterapeits (Bolderāja)

Arija Aija Rutkeviča

Ģimenes ārsts - nomnieks (Torņakalns)

Ieva Ruža

Endokrinologs (Torņakalns)

Jeļizaveta Saidjaševa-Zajaca

Dežūrārsts (Ķengarags)

Marija Šakele

Neirologs (Imanta)

Marija Šakele

Neirologs (Ziepniekkalns)

Marija Šakele

Neirologs (Ķengarags)

Ruta Saliņa

Dežūrārsts (Ziepniekkalns) (Ilgstošā prombūtnē )

Irina Šarafejeva

Zobārsts (Iļģuciems)

Lillija Saulīte

Protēzists (Iļģuciems)

Svetlana Saveļjeva

Endokrinologs (Ziepniekkalns)

Svetlana Saveļjeva

Endokrinologs (Imanta)

Olga Sazonova

Fizikalās un rehabilitācijas medicīnas māsa (Ķengarags)

Ludmila Sazontova

Pieaugušo zobārsts (Imanta)

Andrejs Ščegoļevs

Asinsvadu patoloģijas ultrasonodoplerogrāfiskās diagnostikas metodes ārsts (Imanta)

Andrejs Ščegoļevs

Reimatologs, bērnu reimatologs (Ķengarags)

Andrejs Ščegoļevs

Asinsvadu patoloģijas ultrasonodoplerogrāfiskās diagnostikas metodes ārsts (Ķengarags)

Andrejs Ščegoļevs

Bērnu reimatologs (Imanta)

Oksana Sičko

Neirologs (Imanta)

Oksana Sičko

Neirosonoloģiskās izmeklēšanas metodes speciālists (Imanta)

Irina Šidlovska

Fizioterapeits (Imanta)

Svetlana Sidorenska

Zobārsts (Ziepniekkalns)

Valentīna Sidorova

Dermatologs, venerologs (Imanta)

Inta Sidorova

Fizikālās un rehabilitācijas medicīnas māsa (Ziepniekkalns)

Tatjana Simanovska

Ginekologs, dzemdību speciālists (Ķengarags)

Tatjana Simanovska

Ginekologs, dzemdību speciālists (Ziepniekkalns)

Edgars Sīpols

Traumatologs, ortopēds (Bolderāja)

Kira Skorodumova

Dermatologs, venerologs (Ķengarags) (Ilgstošā prombūtnē)

Anna Skribnovska

Ģimenes ārsts - nomnieks (Ziepniekkalns)

Diāna Skumbiņa

Ģimenes ārsts - nomnieks (Ziepniekkalns)

Jānis Šļahota

Ci-Gun instruktors (Imanta)

Daiga Šļahota

Ci-Gun instruktors (Bolderāja)

Jānis Šļahota

Ci-Gun instruktors (Bolderāja)

Anete Dana Slobodjaņuka

Fizioterapeite (Iļģuciems)

Marina Šmalija

Oftalmologs (Bolderāja)

Larisa Smirnova

Logopēds (Imanta)

Ksenija Soldatenkova

Bērnu ķirurgs (Bolderāja)

Tatjana Solodova

Ģimenes ārsts - nomnieks (Iļģuciems)

Jurijs Sorokins

Ķirurgs (Iļģuciems)

Jevgēnijs Maslobojevs

Ķirurgs (Iļģuciems)

Svetlana Sotņikova

Fizioterapeits (Ķengarags)

Ingvalds Šperliņš

Masieris (Ķengarags)

Gaļina Spicina

Ģimenes ārsts - nomnieks (Iļģuciems)

Vera Stariņeca

Bērnu neirologs (Imanta)

Olga Stepanova

Masieris (Torņakalns)

Vita Štokmane

Optometrists (Ķengarags)

Anda Stoļarova

Dežūrārsts (Ķengarags)

Dace Straume

Ģimenes ārsts - nomnieks (Imanta)

Laila Strazdiņa

Ginekologs, dzemdību speciālists (Iļģuciems)

Marina Streļņikova

Oftalmologs (Iļģuciems)

Lilija Striguna

Zobārsts (Ķengarags)

Jana Šumane

Oftalmologs (Bolderāja)

Inese Švekle

Bērnu ķirurgs (Ķengarags)

Juris Šveklis

Bērnu ķirurgs (Ķengarags)

Juris Šveklis

Bērnu ķirurgs (Ziepniekkalns)

Juris Šveklis

Bērnu ķirurgs (Bolderāja)

Svetlana Tarasjuka

Kardiologs (Torņakalns)

Svetlana Tarasjuka

Padziļinātās elektrokardiogrāfijas metodes speciālists (Torņakalns)

Jūlija Tarasova

Ginekologs, dzemdību speciālists (Ziepniekkalns) (Ilgstošā prombūtnē)

Margarita Tihomirova

Bērnu neirologs - nomnieks (Iļģuciems)

Ļubova Timofejeva

Dežūrārsts (Ziepniekkalns)

Larisa Timoņina

Kardiologs (Bolderāja)

Larisa Timoņina

EKG atšifrēšana (Bolderāja)

Marita Tīrmane

Fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts (Ķengarags)

Marita Tīrmane

Fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts (Ziepniekkalns)

Ieva Veinberga

Ģimenes ārsts - nomnieks (Ziepniekkalns) (Dr.Veinberga turpina Dr.Treikališas praksi)

Jekaterina Trendecka

Oftalmologs (Iļģuciems)

Jekaterina Trendecka

Oftalmologs (Imanta)

Oļegs Tretjakovs

Traumatologs (Iļģuciems)

Līga Tropa

Podologs (Ziepniekkalns)

Viktors Trubičs

Masieris (Iļģuciems)

Dzidra Trūpa

Zobārsts (Ziepniekkalns)

Agita Vaivade

Ģimenes ārsts - nomnieks (Ķengarags)

Marina Valeniece

Fizioterapeits (Ziepniekkalns)

Renāte Vasiļenoka

Masieris (Bolderāja)

Jekaterina Vasiļjeva

Dermatologs, venerologs (Ziepniekkalns)

Jekaterina Vasiļjeva

Dermatologs, venerologs (Ķengarags)

Ginta Vedļa

Ginekologs, dzemdību speciālists (Bolderāja)

Alise Vīgante

Dermatologs, venerologs (Iļģuciems) (Ilgstošā prombūtnē)

Karīna Vīgante

Podologs (Bolderāja)

Dace Vikmane

Ģimenes ārsts - nomnieks (Ķengarags)

Ieva Vilkāja

Zobu higiēnists (Ziepniekkalns) (Ilgstošā prombūtnē)

Gunta Vītoliņa

Otolaringologs (Iļģuciems)

Līga Vjatere

Ergoterapeits (Iļģuciems)

Līga Vjatere

Ergoterapeits (Bolderāja)

Olga Voika

Radiologs diagnosts (USG) (Torņakalns)

Olga Voika

Radiologs diagnosts (Iļģuciems)

Leokādija Voitoviča

Neirologs (Torņakalns)

Larisa Zaharova

Ģimenes ārsts - nomnieks (Ķengarags)

Anna Zakajeva

Fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts (Bolderāja) (ilgstošā prombūtnē)

Ilze Zandarte

Kardiologs, ehokardiogrāfijas speciālists (Iļģuciems)

Astrīda Zaneripa

Neirologs (Iļģuciems)

Gunta Zepa

Radiologs - diagnosts (Ziepniekkalns)

Gunta Zepa

Radiologs - diagnosts (Bolderāja)

Olga Ziemele

Neirologs (Torņakalns)

Maruta Zīlīte

Bērnu ķirurgs (Imanta)

Alla Zubkova

Oftalmologs (Torņakalns)

Alla Zubkova

Oftalmologs (Ziepniekkalns)

Līga Zukule

Masieris (Ķengarags)