Pakalpojumi 2018

Iraklijs Abesadze

Virspusēji novietoto vēdera dobuma orgānu speciālists (Imanta)

Iraklijs Abesadze

USG gužas loc.jaundzimuš. (Imanta)

Aizeneta Aldersone

Ģimenes ārsts (Imanta)

Gita Alpe

Fizikalās un rehabilitācijas medicīnas māsa (Bolderāja)

Kristina Amosova

Bērnu alergologs (Ķengarags)

Kristina Amosova

Bērnu alergologs (Imanta)

Vanda Bondare- Ansberga

Dermatologs, venerologs (Imanta)

Oksana Artemjeva

Dermatologs, venerologs (Bolderāja - Kapteiņa iela 7)

Veronika Astafjeva

Ģimenes ārsts (Ķengarags)

Daiga Auziņa

Oftalmologs (Ziepniekkalns)

Aija Avota

Fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts (Torņakalns)

Aija Avota

Fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts (Imanta)

Vija Babicka

Ģimenes ārsts (Iļģuciems - Sēlpils iela 15)

Eduards Andrejs Bajārs

Fizioterapeits (Iļģuciems - Sēlpils iela 15)

Vija Balode

Otolaringologs (Imanta)

Jevgēnijs Baroņenko

USG speciālists (abdominālā USG, vairogdziedzera USG, transrektāls prostatas USG, sēklinieku USG) (Torņakalns)

Ieva Baurovska

Ginekologs (Iļģuciems - Sēlpils iela 15)

Līva Bekere

Ģimenes ārsts / Pediatrs (Iļģuciems - Sēlpils iela 15)

Inta Bergmane

Ehokardiogrāfijas metodes speciālists (Imanta)

Ieva Bergmane

Fizioterapeits (Imanta)

Inta Bergmane

Bērnu kardiologs (Imanta)

Laimdota Berķe-Berga

Ģimenes ārsts (Ziepniekkalns)

Vita Berliņa

Ģimenes ārsts (Imanta)

Aila Bērziņa

Ģimenes ārsts (Bolderāja - Mežrozīšu iela 22-1)

Zane Bērziņa

Ģimenes ārsts (Imanta)

Svetlana Bērziņa

Bērnu neirologs (Ķengarags)

Modra Bērziņa

Ķirurgs (Ķengarags)

Rūta Bite

Ginekologs (Iļģuciems - Sēlpils iela 15)

Rūta Bite

USG ginekoloģijā un dzemdniecībā (Iļģuciems - Sēlpils iela 15)

Jana Bjornsone

Ginekologs, dzemdību speciālists (Ķengarags)

Dana Blāze

Ģimenes ārsts (Ziepniekkalns)

Marina Bogdanova

Arodveselības un arodslimību ārsts (Iļģuciems - Sēlpils iela 15)

Renāte Anna Bormane

Ģimenes ārsts (Iļģuciems - Sēlpils iela 15)

Nelli Brave

Ginekologs, dzemdību speciālists (Bolderāja - Kapteiņa iela 7)

Daina Bražņevica

Protēzists (Iļģuciems - Sēlpils iela 15)

Ilze Breča

Ģimenes ārsts (Ziepniekkalns)

Kristīne Broka

Otolaringologs (Iļģuciems - Sēlpils iela 15)

Līga Brūkle

Ģimenes ārsts (Imanta)

Igors Bubins

Ģimenes ārsts (Ķengarags)

Tatjana Buhaņko

Ginekologs, dzemdību speciālists (Bolderāja - Kapteiņa iela 7)

Edvīns Bunkas

Ģimenes ārsts (Bolderāja - Mežrozīšu iela 22-1)

Ailī Horna Butkeviča

Fizioterapeits (Torņakalns)

Madara Butkus

Fizioterapeits (Ķengarags)

Inga Cakare

Otolaringologs (Ķengarags)

Dace Čakova

Vecmāte (Ķengarags)

Jana Ceicāne

Fizioterapeits (Ziepniekkalns)

Dace Cibule

Ģimenes ārsts (Torņakalns)

Lolita Cibule

Fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts (Iļģuciems - Sēlpils iela 15)

Katrīna Cirvele

Fizioterapeits (Ziepniekkalns)

Liene Dauberga

Fizioterapeits (Imanta)

Andris Daudišs

Urologs (Iļģuciems)

Ināra Dembovska

Bērnu neirologs (Ķengarags)

Žanna Dolženko

Ergoterapeits (Ķengarags)

Žanna Dolženko

Montesori atves.pedag.spec. (Ķengarags)

Ineta Dombrovska

Ģimenes ārsts (Imanta)

Ksenija Dovganska

Radiologs diagnosts (USG) (Torņakalns)

Dina Dreiblate

Logopēds (Ķengarags)

Tatjana Dzintarniece

Masieris (Torņakalns)

Evija Eglīte

Fizioterapeits (Iļģuciems - Sēlpils iela 15)

Inta Eihmane

Ģimenes ārsts (Torņakalns)

Gunta Eniņa

USG ginekoloģijā un dzemdniecībā (Iļģuciems - Sēlpils iela 15)

Gunta Eniņa

Ginekologs (Iļģuciems - Sēlpils iela 15)

Gunta Eniņa

Ginekologs, dzemdību speciālists (Ziepniekkalns)

Gunta Eniņa

Ginekoloģiskās ultrasonogrāfijas speciālists (Ziepniekkalns)

Natālija Ērgle

Audiologopēds (Iļģuciems - Sēlpils iela 15)

Anastasija Feofilova

Fizioterapeits (Bolderāja, Kapteiņu iela 7)

Jekaterina Fiļippova

Ķirurgs (Imanta)

Ludmila Fjodorova

Fizikālās terapijas metode māsu praksē (Imanta)

Natālija Fotiadu

Ģimenes ārsts, nomnieks (Ķengarags)

Guna Freimane

Neirologs (Bolderāja - Kapteiņa iela 7)

Arvis Freimanis

Urologs (pieņem tikai pieaugušos; no 16 g.v.) (Ķengarags)

Anda Gacka

Ģimenes ārsts (Iļģuciems - Sēlpils iela 15)

Velga Gaļanska

Fizioterapeits (Torņakalns)

Iveta Glodena

Zobu higiēnists (Ķengarags)

Valentīna Gluščenko

Fizioterapeits (Ķengarags)

Svetlana Grigorjeva

Ginekologs, dzemdību speciālists (Ķengarags)

Sergejs Gusačenko

Ķirurgs (Ziepniekkalns)

Valērija Haričeva

Kardiologs, ārsts fiziskās slodzes testu ar elektrokardiogrāfiju metodes speciālists (Imanta)

Valērija Haričeva

Ģimenes ārsts (Imanta)

Valērija Haričeva

Ārsts fiziskās slodzes testu ar elektrokardiogrāfiju metodes speciālists (atjaunots sertifikāts) (Iļģuciems - Sēlpils iela 15)

Valērija Haričeva

Kardiologs (Iļģuciems - Sēlpils iela 15)

Inga Indrāne

Ģimenes ārsts (Imanta)

Ilze Indrikova

Dermatologs, venerologs (Bolderāja - Kapteiņa iela 7)

Jeļena Jakovļeva

Ehokardiogrāfijas metodes speciālists (Ziepniekkalns)

Jeļena Jakupova

Ģimenes ārsts (Iļģuciems - Sēlpils iela 15)

Elīna Jankovska

Dermatologs, venerologs (Ķengarags)

Kira Jefimova

Kardiologs (Iļģuciems - Sēlpils iela 15)

Kira Jefimova

Ārsts fiziskās slodzes testu ar elektrokardiogrāfiju metodes speciālists (Iļģuciems - Sēlpils iela 15)

Jekaterīna Jeļiseikina

Ģimenes ārsts (Ķengarags)

Ērika Jordane-Pļavniece

Fizioterapeits (Ķengarags)

Irēna Judina

Zobārsts (Iļģuciems - Sēlpils iela 15)

Ralfs Jupatovs

Ķirurgs (Bolderāja - Kapteiņa iela 7)

Ņina Jurkeviča

Fizioterapeita asistente (Ķengarags)

Inga Juškova

Virspusēji novietoto vēdera dobuma orgānu un asinsvadu USG, neirosonogrāfija bērniem (Ziepniekkalns)

Valija Juzefoviča

Masieris (Torņakalns)

Mohit Kakar

Bērnu ķirurgs (Bolderāja - Kapteiņa iela 7)

Maruta Kakse

Fizikalās un rehabilitācijas medicīnas māsa (Iļģuciems - Sēlpils iela 15)

Olga Kalnača

Virspusēji novietoto vēdera dobuma orgānu un asinsvadu USG (Ziepniekkalns)

Astrīda Kalnāre

Ģimenes ārsts (Iļģuciems - Sēlpils iela 15)

Rasma Kalniņa

Bērnu oftalmologs (Ķengarags)

Aldis Kalniņš

Ģimenes ārsts (Torņakalns)

Una Kalnīte

Fizioterapeits (Imanta)

Daina Kaņepāja

Arodslimību ārsts (Bolderāja - Kapteiņa iela 7)

Oļegs Sokolovs – Karijs

Otolaringologs (Ķengarags)

Jevgenija Kārkliņa

Masieris (Imanta)

Evi Kārnija

Psihiatrs, narkologs (Iļģuciems - Sēlpils iela 15)

Gaļina Kasačova

Ģimenes ārsts (Torņakalns)

Aleksandrs Katjuščenkovs

Pieaugušo masieris (Iļģuciems)

Svetlana Kedo

Zobārsts (Imanta)

Līga Ķemere

Oftalmologs (Torņakalns)

Inga Ķerubiņa

Fizioterapeits (Ziepniekkalns)

Inguna Ķiece

Otolaringologs (Ziepniekkalns)

Jeļena Kirika

Fizioterapeits (Imanta)

Aija Ķirkuma

Ģimenes ārsts (Imanta)

Ieva Kolberga

Fizioterapeits (Imanta)

Sandra Koniševa

Fizioterapeits (Bolderāja, Slimnīcas iela 2 - 1 a)

Svetlana Koņuhova

Otolaringologs (Iļģuciems - Sēlpils iela 15)

Ņina Korina

Otolaringologs (Torņakalns)

Gaļina Kormiļicina

Ģimenes ārsts (Imanta)

Veronika Korņicka

Oftalmologs (Iļģuciems - Sēlpils iela 15)

Anželika Koševacka

Pneimonologs (Ziepniekkalns)

Tamāra Kostiļeva

Zobārsts (Imanta)

Viktorija Kovaļevska

Ginekologs, dzemdību speciālists (Ziepniekkalns)

Margarita Krauča

Neirosonogrāfijas jaundzimušajiem un zīdaiņa vecuma bērniem metodes speciālists; virspusēji novietoto vēdera dobuma orgānu un asinsvadu ultrasonogrāfijas metodes speciālists (Ķengarags)

Brigita Krauze

Dermatologs, venerologs (Ziepniekkalns)

Rinalds Krēgers

Masieris (Imanta)

Līga Krievkalne

Podologs (Ziepniekkalns)

Juris Krievkalns

Fiziskās slodzes testu ar EKG metodes speciālists (Bolderāja - Kapteiņa iela 7)

Agita Kromule

Psihiatrs (Ziepniekkalns)

Agita Kromule

Narkologs (Ziepniekkalns)

Gundega Krūmiņa

Vēdera dobuma orgānu USG (Ziepniekkalns)

Jeļena Kudrjavceva

Ģimenes ārsts (Ķengarags)

Vitālijs Kuļčickis

Urologs (Bolderāja - Kapteiņa iela 7)

Vitālijs Kulčickis

Urologs (Iļģuciems - Sēlpils iela 15)

Vitālijs Kuļčickis

Urologs (Torņakalns)

Ignātijs Kuļišovs

Ģimenes ārsts (Imanta)

Elga Kunstberga

Ģimenes ārsts (Ziepniekkalns)

Ņina Kurguzkina

Zobārsts (Imanta)

Alīna Kurmeļeva

Fizioterapeits (Ķengarags)

Jevgēnija Kurmeļova

Ūdensdziedniecības māsa (Ķengarags)

Marina Kuzņecova

Audiologopēds (Ķengarags)

Inga Lāce

Bērnu kardiologs, ehokardiogrāfija (Ziepniekkalns)

Saimat Lachinova

Fizioterapeits (Ķengarags)

Evita Langina

Ģimenes ārsts (Ķengarags)

Evija Laube

Zobu higiēnists (Imanta)

Evija Laube

Zobu higiēnists (Ziepniekkalns)

Valdis Lauberts

Ķirurgs (Bolderāja - Kapteiņa iela 7)

Jūlija Lazutina

Ģimenes ārsts (Ķengarags)

Laura Lecinska

Ģimenes ārsts (medicīnisko grāmatiņu noformēšana) (Iļģuciems - Sēlpils iela 15)

Inta Leitāne

Endokrinologs (Torņakalns)

Daina Lemberga

Arodveselības un arodslimību ārsts (Iļģuciems - Sēlpils iela 15)

Irina Leonova

Podologs (Torņakalns)

Ingrīda Lielpinka

Ģimenes ārsts (Imanta)

Linda Liepiņa

Ģimenes ārsts (Imanta)

Kristīna Lisjakova

Fizikalās un rehabilitācijas medicīnas māsa (Imanta)

Svetlana Livšica

Pieaugušo zobārsts (pieņem bērnus no 16 g.vecuma) (Imanta)

Aleksandrs Lumpovs

Ģimenes ārsts (Bolderāja - Kapteiņa iela 7)

Sabīne Maciase

Ergoterapeits (Imanta)

Sabīne Maciase

Ergoterapeits (Iļģuciems - Sēlpils iela 15)

Sabīne Maciase

Ergoterapeits (Torņakalns)

Aīda Macijevska

Oftalmologs (Ķengarags)

Diāna Majevska

Logopēds (Ziepniekkalns)

Tatjana Maļikova

Ginekologs, dzemdību speciālists (Imanta)

Tatjana Maļikova

Ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā (Imanta)

Māra Mālmane

Ķirurgs (Ziepniekkalns)

Jevgēnijs Maslobojevs

Ķirurgs (Iļģuciems - Sēlpils iela 15)

Ņina Maslovska

Fizikalās un rehabilitācijas medicīnas māsa (Ķengarags)

Bernadeta Matuseviča

Ģimenes ārsts (Ziepniekkalns)

Laima Mauriņa

Zobu higiēnists (Ziepniekkalns)

Unda Medisa

Audiologopēds (Imanta)

Vita Melne

Urologs (Iļģuciems)

Ināra Melne

Dermatologs, venerologs (Imanta)

Elīna Menise

Endokrinologs (Iļģuciems - Sēlpils iela 15)

Mihails Meniss

Urologs (Ziepniekkalns)

Inese Mežale

Masieris (Ziepniekkalns)

Dagnija Mežavilka

Bērnu neirologs (Ziepniekkalns)

Oksana Mihailova

Fizioterapeits (Ziepniekkalns)

Jurijs Mihelovičs

Zobu higiēnists (Imanta)

Aleksandrs Mikitins

Bērnu ķirurgs (Ķengarags)

Anna Millere

Fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts (Iļģuciems - Sēlpils iela 15)

Svetlana Mišina

Fizioterapeita asistente (Ķengarags)

Jekaterina Mošenoka

Dermatovenerologs (Torņakalns)

Marina Muhenberga

Dermatologs, venerologs (Iļģuciems - Sēlpils iela 15)

Ļubova Murāne

Otolaringologs (Bolderāja - Kapteiņa iela 7)

Olga Muravjova

Ģimenes ārsts (Imanta)

Ilona Nagle

Zobārsts, protēzists (Iļģuciems - Sēlpils iela 15)

Svetlana Ņikitina-Ivanova

Psihologs (Ķengarags)

Laine Nimma

Zobu higiēnists (Iļģuciems - Sēlpils iela 15)

Laine Nimma

Zobu higiēnists (Imanta)

Anda Oļa

Fizioterapeits (Bolderāja, Slimnīcas iela 2 - 1 a)

Jūlija Orļecka

Zobu higiēnists (Ziepniekkalns)

Violeta Osīte

Fizioterapeits (Ķengarags)

Aija Osmane

Oftalmologs (Ķengarags)

Aija Osmane

Oftalmologs (Imanta)

Valentīna Ožigina

Dermatologs, venerologs (Ķengarags)

Zeltīte Ozoliņa

Rentgenoloģiskie izmeklējumi (Imanta)

Zeltīte Ozoliņa

Radiologs diagnosts (Ziepniekkalns)

Uldis Ozols

Radiologs diagnosts (Ziepniekkalns)

Uldis Ozols

Rentgenoloģiskie izmeklējumi (Imanta)

Ita Pakalna

Alergologs (Ķengarags)

Ingrīda Pakalna

Otolaringologs (Imanta)

Irina Pakļenkova

Bērnu zobārsts līdz 12 g.v. (Ķengarags)

Ina Perna

Ģimenes ārsts (Ķengarags)

Daiga Pētersone

Arodveselības un arodslimību ārsts (Ziepniekkalns)

Monta Petrika

Fizioterapeits (Iļģuciems - Sēlpils iela 15)

Ludmila Petročenkova

USG ginekoloģijā un dzemdniecībā (Torņakalns)

Ludmila Petročenkova

Ginekologs, dzemdību speciālists (Torņakalns)

Liene Petrovska

Endokrinologs (Bolderāja - Kapteiņa iela 7)

Tatjana Platova

Fizioterapeits (Imanta)

Jana Podkolzina

Zobu higiēnists (Iļģuciems - Sēlpils iela 15)

Jana Podkolzina

Zobu higiēnists (Ziepniekkalns)

Signe Proškina

Fizioterapeits (Ķengarags)

Kristīne Prostaka

Ginekologs, dzemdību speciālists (Ziepniekkalns)

Svetlana Proveja

Fizioterapeits (Ķengarags)

Jeļena Pugačova

Zobārsts (Iļģuciems - Sēlpils iela 15)

Anita Puķāne

Fizikalās un rehabilitācijas medicīnas māsa (Ziepniekkalns)

Anita Puķāne

Masieris (Ziepniekkalns)

Sintija Puļķe

Ģimenes ārsts (Torņakalns)

Ināra Pumpure

Fizioterapeits (Ķengarags)

Ināra Pundure

Virspusēji novietoto vēdera dobuma orgānu un asinsvadu ultrasonogrāfijas metodes speciālists (Iļģuciems - Sēlpils iela 15)

Ināra Pundure

Ginekologs, dzemdību speciālists (Iļģuciems - Sēlpils iela 15)

Ināra Pundure

Krūšu ultrasonogrāfija (Iļģuciems - Sēlpils iela 15)

Anda Pūre

Oftalmologs (Imanta)

Maija Purenkova

Ģimenes ārsts (Torņakalns)

Viktorija Putniņa

Fizioterapeits (Iļģuciems - Sēlpils iela 15)

Ilona Raciņa

Zobārsts (Ziepniekkalns)

Žanna Raka

Ģimenes ārsts (Ziepniekkalns)

Maija Ratniece

USG met.vēd.dob.vairogdz. (Bolderāja - Kapteiņa iela 7)

Kristīne Riemere

Audiologopēds (Bolderāja)

Gaļina Rimša

Ģimenes ārsts (Bolderāja - Kapteiņa iela 7)

Mariana Rižikova

Pediatrs (Imanta)

Ligita Roze

Zobārsts (Iļģuciems - Sēlpils iela 15)

Andrejs Rozenbahs

Elektrokardiogrāfija (Ziepniekkalns)

Ausma Rozenberga

Protēzists (Iļģuciems - Sēlpils iela 15)

Nelli Rožina

USG speciālists (Ziepniekkalns)

Irina Rudometova

Ģimenes ārsts (Ziepniekkalns)

Arvis Rullis

Logopēds (Bolderāja - Slimnīcas iela 2 - 1a)

Arvis Rullis

Logopēds (Imanta)

Arija Aija Rutkeviča

Ģimenes ārsts (Torņakalns)

Ieva Ruža

Endokrinologs (Torņakalns)

Regīna Šaca

Montesori atves.pedag.spec. (Ķengarags)

Marija Šakele

Neirologs (Imanta)

Marija Šakele

Neirologs (Ziepniekkalns)

Marija Šakele

Neirologs (Ķengarags)

Irina Šarafejeva

Zobārsts (Iļģuciems - Sēlpils iela 15)

Agnese Saulēviča

Audiologopēds (Ziepniekkalns)

Lillija Saulīte

Protēzists (Iļģuciems - Sēlpils 15)

Svetlana Saveļjeva

Endokrinologs (Ziepniekkalns)

Svetlana Saveļjeva

Endokrinologs (Imanta)

Olga Sazonova

Fizikalās un rehabilitācijas medicīnas māsa (Ķengarags)

Ludmila Sazontova

Pieaugušo zobārsts (Imanta)

Andrejs Ščegoļevs

Asinsvadu patoloģijas ultrasonodoplerogrāfiskās diagnostikas metodes ārsts (Imanta)

Andrejs Ščegoļevs

Reimatologs, bērnu reimatologs (Ķengarags)

Andrejs Ščegoļevs

Asinsvadu patoloģijas ultrasonodoplerogrāfiskās diagnostikas metodes ārsts (Ķengarags)

Oksana Sičko

Neirologs (Imanta)

Oksana Sičko

Neirosonoloģiskās izmeklēšanas metodes speciālists (Imanta)

Irina Šidlovska

Fizioterapeits (Imanta)

Svetlana Sidorenska

Zobārsts (Ziepniekkalns)

Valentīna Sidorova

Dermatologs, venerologs (Imanta)

Inta Sidorova

Fizikālās un rehabilitācijas medicīnas māsa (Ziepniekkalns)

Sanda Siliņa

Urologs (pieņem tikai pieaugušos; no 16 g.v.) (Ķengarags)

Sanda Siliņa

Urologs (Imanta)

Anastasija Šilova

Fizioterapeits (Bolderāja, Kapteiņu iela 7)

Tatjana Simanovska

Ginekologs, dzemdību speciālists (Ķengarags)

Tatjana Simanovska

Ginekologs (Ziepniekkalns)

Edgars Sīpols

Traumatologs, ortopēds (Bolderāja - Kapteiņa iela 7)

Anna Skribnovska

Ģimenes ārsts (Ziepniekkalns)

Diāna Skumbiņa

Ģimenes ārsts (Ziepniekkalns)

Marta Slaidiņa

Ginekologs, dzemdību speciālists (Ziepniekkalns)

Aīda Smiļģe

Neirologs (Ziepniekkalns)

Larisa Smirnova

Logopēds (Imanta)

Ksenija Soldatenkova

Bērnu ķirurgs (Bolderāja)

Tatjana Solodova

Ģimenes ārsts (Iļģuciems - Sēlpils iela 15)

Jurijs Sorokins

Ķirurgs (Iļģuciems - Sēlpils iela 15)

Svetlana Sotņikova

Fizioterapeits (Ķengarags)

Marina Spasova

Ģimenes ārsts (Ziepniekkalns)

Gaļina Spicina

Ģimenes ārsts (Iļģuciems - Sēlpils iela 15)

Vera Stariņeca

Bērnu neirologs (Imanta)

Georgs Stoligvo

Urologs (Iļģuciems)

Dace Straume

Ģimenes ārsts (Imanta)

Laila Strazdiņa

Ginekologs, dzemdību speciālists (Iļģuciems - Sēlpils iela 15)

Lilija Striguna

Zobārsts (Ķengarags)

Svetlana Bogatova

Zobārsts (Ķengarags)

Jolanta Strode

Zobu higiēnists (Ķengarags)

Anelija Šugajeva

Oftalmologs (Imanta)

Jana Šumane

Oftalmologs (Bolderāja - Kapteiņa iela 7)

Inese Švarca

Fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts (Imanta)

Inese Švekle

Bērnu ķirurgs (Ķengarags)

Juris Šveklis

Bērnu ķirurgs (Ķengarags)

Līga Švidjuka

Zobu higiēnists (Ziepniekkalns)

Svetlana Tarasjuka

Kardiologs (Torņakalns)

Svetlana Tarasjuka

Padziļinātās elektrokardiogrāfijas metodes speciālists (Torņakalns)

Jūlija Tarasova

Ginekologs, dzemdību speciālists (Ziepniekkalns)

Margarita Tihomirova

Bērnu neirologs (Bolderāja - Kapteiņa iela 7)

Margarita Tihomirova

Bērnu neirologs - nomnieks (Iļģuciems)

Anastasija Tihomirova

Fizioterapeits (Ķengarags)

Larisa Timoņina

EKG atšifrēšana (Bolderāja - Kapteiņa iela 7)

Larisa Timoņina

Kardiologs (Bolderāja - Kapteiņa iela 7)

Kristīne Tipāne

Audiologopēds (Ziepniekkalns)

Marita Tīrmane

Fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts (Ķengarags)

Marita Tīrmane

Fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts (Ziepniekkalns)

Juris Titovs

Radiologs diagnosts (Iļģuciems - Sēlpils iela 15)

Terēza Treikališa

Ģimenes ārsts (Ziepniekkalns)

Jekaterina Trendecka

Oftalmologs (Iļģuciems - Sēlpils iela 15)

Jekaterina Trendecka

Oftalmologs (Imanta)

Oļegs Tretjakovs

Traumatologs (Iļģuciems - Sēlpils iela 15)

Viktors Trubičs

Masieris (Iļģuciems - Sēlpils iela 15)

Dzidra Trūpa

Zobārsts (Ziepniekkalns)

Ieva Tulinska

Fizioterapeits (Ķengarags)

Kristīna Urbanoviča

Bērnu reimatologs (Imanta)

Agita Vaivade

Ģimenes ārsts (Ķengarags)

Aleksandra Vaļdena

Virspusēji novietoto vēdera dobuma orgānu USG (Ziepniekkalns)

Jekaterina Vasiļjeva

Dermatologs, venerologs (Ziepniekkalns)

Monta Vēza

Fizioterapeits (Iļģuciems)

Dace Vikmane

Ģimenes ārsts (Ķengarags)

Zvaigznīte Vīksne

Traumatologs, ortopēds (Ziepniekkalns)

Santa Viltere

Ārsts fiziskās slodzes testu ar elektrokardiogrāfiju metodes speciālists (Iļģuciems - Sēlpils iela 15)

Santa Viltere

Kardiologs (Iļģuciems - Sēlpils iela 15)

Jolanta Rozīte Viškinte

Uztura speciālists (Imanta)

Gunta Vītoliņa

Otolaringologs (Iļģuciems - Sēlpils iela 15)

Olga Voika

Radiologs diagnosts (USG) (Torņakalns)

Olga Voika

Rentgenoloģiskie izmeklējumi (Imanta)

Leokādija Voitoviča

Neirologs (Torņakalns)

Antoņina Volkova

Masieris (Iļģuciems - Sēlpils iela 15)

Larisa Zaharova

Ģimenes ārsts (Ķengarags)

Anna Zakajeva

Fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts (Bolderāja - Slimnīcas 2-1a)

Ilze Zandarte

Ehokardiogrāfijas metodes speciālists (Iļģuciems - Sēlpils iela 15)

Astrīda Zaneripa

Neirologs (Iļģuciems - Sēlpils iela 15)

Kristīne Zasčirinska

Audiologopēds (Ķengarags)

Gunta Zepa

USG speciālists (Ziepniekkalns)

Olga Ziemele

Neirologs (Torņakalns)

Maruta Zīlīte

Bērnu ķirurgs (Imanta)

Maruta Zīlīte

Ķirurgs (Imanta)

Alla Zubkova

Oftalmologs (Torņakalns)

Alla Zubkova

Oftalmologs (Ziepniekkalns)