SIA „Rīgas veselības centrs” filiāle „Imanta” ir sertificēta plaša profila ambulatorā ārstniecības iestāde, kurā strādā ģimenes ārsti un speciālisti ar lielu darba pieredzi, t.sk., bērnu aprūpes jomā.
Mēs tiecamies arvien vairāk uzlabot un pilnveidot sniegto veselības aprūpes pakalpojumu kvalitāti un pieejamību, vienlaikus domājot par pacientu ērtībām un komfortu – par to liecina modernās un pievilcīgās filiāles telpas.
Informāciju par valsts apmaksāto ārstniecības un citu pakalpojumu pieejamību iespējams saņemt Nacionālā veselības dienesta mājas lapā.
Ierosinājumu, jautājumu un sūdzību gadījumā lūgums vērsties pie filiāles direktores Antras Antonovas (pieņemšanas laiks: trešdienās no plkst. 9.00 līdz plkst.14.00).
Par filiāles darbinieku negodprātīgu, neētisku rīcību, prettiesiski pieprasot dažādus labumus, lūgums informēt filiāles direktori vai Rīgas domes Birokrātijas apkarošanas centrs. Informējam, ka Rīgas pilsētas pašvaldībā kontaktpunkta funkcijas, nodrošinot nepieciešamo aizsardzību un konfidencialitāti personai, kura informē par amatpersonu iespējamo interešu konfliktu vai citiem amatpersonu, darbinieku koruptīva rakstura pārākumiem, pilda Rīgas domes Birokrātijas apkarošanas centrs (tālr. 67026859 un tālr. 67012031, e-pasts: bac@riga.lv).
Dežūrārstu darba laiks:
darbdienās 15.00–20.00; sestdienās 8.00–15.00
Tālruņi:
Ziepniekkalns (pieaugušie, bērni) 20004252
Ķengarags (bērni) 27858832
Iļģuciems (pieaugušie) 26432164
Imanta (bērni) 20044579
Ar šīm ģimenes ārstu praksēm (nomniekiem) lūgums sazināties, zvanot uz norādītajiem tālr.nr.!
Zvanu centrs apkalpo tikai RVC ģimenes ārstus – dr. E. Bunkas, dr. A. Bērziņu, dr. Doroško, dr. Ž. Raku.
По направлению семейного врача или медицинского специалиста возможно проведение ДИАГНОСТИЧЕСКОГО ОБСЛЕДОВАНИЯ:
Рабочее время могжет меняться во время распространения Covid-19. Обратитесь в информационный центр по телефону 20028801.
Понедельник 12:00 — 15:00
Вторник 9.00 — 11.00
Среда 15.00 — 18.00
Четверг 12.00 — 15.00
Пятница 9.00 — 11.00
Обследования лёгких, носовых пазух, костей, зубов, органов брюшной полости, черепа и др. для диагностики заболеваний.”
Время работы может меняться. Для уточненеия просьба звонить: 20028801.
Среда 8:30 — 16:00 (NVD); 16:00 — 19:00 (платная услуга)
Четверг 8: 30–16: 00 (NVD); 16:00 — 19:00 (платная услуга)
Saskaņā ar Ministru kabineta 2009. gada 10. marta noteikumiem Nr. 219 “Kārtība, kādā veicama obligātā veselības pārbaude” darba devējam jārūpējas par darbinieku veselību un jānodrošina regulāra tās kontrole. Pārbaužu biežumu nosaka darba devējs atkarībā no darbinieka darba specifikas. Piemēram, biroja darbiniekiem šīs pārbaudes parasti ir reizi 3 gados, citiem darbiniekiem – katru gadu. Šo noteikumu izpildi kontrolē Valsts darba inspekcija.
Obligātās veselības pārbaudes tiek veiktas tiem nodarbinātajiem, kuru veselības stāvokli ietekmē vai var ietekmēt veselībai kaitīgi darba vides faktori, kā arī tiem nodarbinātajiem, kuriem darbā ir īpaši apstākļi.
Medicīniskās komisijas pārbaude jāveic autovadītāja tiesību saņemšanai un ieroču glabāšanas un nēsāšanas atļaujas saņemšanai.
Obligātās veselības pārbaudes mērķis: savlaicīgi diagnosticēt darbinieku iespējamās arodslimības, saglabāt un pagarināt viņu profesionālās darba spējas.
Obligātā veselības pārbaude jāveic visiem darbiniekiem:
Obligātajās veselības pārbaudes iesaistīti un medicīnas komisijās pieņem sertificēti speciālisti:
Ir jāveic arī:
Kā sagatavoties obligātajai veselības pārbaudei?
Dodoties uz obligāto veselības pārbaudi, līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments – pase vai eID karte un darba dēvēja norīkojums. Rekomendējam paņemt līdzi arī medicīniskās izziņas, kas satur būtisku informāciju par veselības stāvokli.
Lai uzlabotu komisiju darba procesa norisi un kvalitāti, kā arī, ņemot vērā MK noteikumu Nr. 940 grozījumus, kas paplašina medicīnisko kontrindikāciju sarakstu, klientus, kas slimo ar cukura diabētu, sirds/asinsvadu saslimšanām un pacientus, kuriem ir bijuši infarkti un insulti, lūdzam ņemt līdzi ģimenes vai ārstējošā ārsta izsniegtus izrakstus (ar diagnožu norādi) par veselības stāvokļa stabilitāti.
Obligāto veselības pārbaužu un medicīnas komisiju darba laiki filiālēs (pēc iepriekšēja pieraksta):
Filiāle “Imanta”, koordinatore Anita Gutāne, 20018055, e-pasts: arodveseliba.imanta@rigasveseliba.lv
Komisijas laiks:
Koordinatores konsultācijas un iepriekšējais pieraksts pa telefonu šādos darba laikos:
Saziņa un papildu informācija:
Obligāto veselības pārbaužu un medicīnas komisiju vadītāja –
Dr. Daiga Pētersone, 29250797, daiga.petersone@rigasveseliba.lv
SIA ”Rīgas veselības centrs” piecās filiālēs ir pieejami valsts apmaksāti* un maksas (atbilstoši aktuālajam RVC cenrādim) medicīniskās rehabilitācijas pakalpojumi dienas stacionārā.
*Pacientam, saņemot valsts apmaksātus medicīniskās rehabilitācijas pakalpojumus dienas stacionārā, ir jāveic līdzmaksājums 7 EUR dienā.
No pacienta līdzmaksājuma ir atbrīvotas šādas iedzīvotāju kategorijas:
Rehabilitācijas dienas stacionārā pacientam pakalpojumus nodrošina multiprofesionāla speciālistu komanda, atbilstoši fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsta izveidotajam Individuālajam rehabilitācijas plānam. Šajā plānā var tikt iekļauti šādu speciālistu sniegtie pakalpojumi:
Dienas stacionārā pacients saņem kompleksu rehabilitāciju: tā var būt, piemēram, ārstnieciskā vingrošana, masāža vienai/divām ķermeņa zonām, fizikālās medicīnas procedūras (ultraskaņa, magnētterapija, TENS, amplipulss, ultraīsviļņu terapija, inhalācijas). Pacients papildus var izvēlēties procedūras par maksu. Piemēram, pacients var saņemt valsts apmaksāto rehabilitāciju dienas stacionārā un pats apmaksāt Šarko dušas procedūras.
Rehabilitācijas pakalpojumu koordinators vienmēr centīsies pakalpojumu laiku dienas stacionārā saplānot secīgi, taču dažkārt starp manipulācijām veidojas starpbrīdis vai ir nepieciešama atpūta. Pacientiem tiek piedāvāta atpūtas telpa, kur atgūt enerģiju pēc padarītā darba.
Dienu skaits, kuru drīkst pavadīt rehabilitācijas dienas stacionārā, noteikumos nav ierobežots, taču, ņemot vērā lielo pieprasījumu, RVC Rehabilitācijas dienas stacionāros pacientiem plāno vidēji 10 darba dienas – kādam, iespējams, tās būs trīs dienas, citam – piecas, bet tas kļūst skaidrs, vien esot rehabilitācijas procesā.
Rehabilitācijas dienas stacionārā pacients uzturas divas līdz četras stundas dienā, kuru laikā izmanto vismaz trīs medicīnas tehnoloģijas. SIA “Rīgas veselības centrs ir noteikts šāds “Pacienta ceļš” pakalpojuma saņemšanai:
Rehabilitācijas un rekreācijas nodaļas koordinators
20007024
Координатор отделения реабилитации и рекреации
20007024
Elektroforēze apraksts