E-pieraksts


Atbildes uz pieteikumiem tiek sniegtas trīs darba dienu laikā. Pakalpojuma rezervācija pacientam jāapstiprina elektroniski 24 h laikā.


speciālisti un pakalpojumi
Projekti un Programmas


Mēs pastāvīgi tiecamies uzlabot savu pakalpojumu klāstu un kvalitāti. Iepazīstiet mūsu jaunākos projektus un programmas.


Aktualitātes


Uzziniet par mūsu centra svarīgākajiem jaunumiem un aktuālākajām norisēm šeit.

Aktualitātes


Tagad peldēšanas nodarbības zīdaiņiem arī filiālē “Ziepniekkalns”

20.jūlijs, 2018

Tagad arī mūsu filiālē “Ziepniekkalns” ir pieejamas peldēšanas nodarbības zīdaiņiem PAR MAKSU, šobrīd – pat bez gaidīšanas garās rindās.

Lasīt vairāk

Ergoterapeita pakalpojumi Rīgas veselības centrā

19.jūlijs, 2018

Ergoterapeits ir kvalificēta ārstniecības persona (funkcionālais speciālists) ar augstāko izglītību, kurš piedalās pacienta ārstniecības un rehabilitācijas procesā ar mērķi kavēt slimības progresiju, invaliditātes attīstību un veicināt pacienta neatkarību ikdienas darbībās.

Lasīt vairāk

Priecājamies un svinam savu 4.dzimšanas dienu!

13.jūlijs, 2018

14. jūlijs ir mūsu Rīgas veselības centra dzimšanas diena, ko uztveram arī kā atskaites dienu. Par ko mēs varam priecāties šogad? Par lojālu un profesionālu kolektīvu, par jaunu kolēģu pievienošanos un pārliecinošu turpmākās attīstības redzējumu.

Lasīt vairāk

“Rīgas veselības centra” dežūrārsti – arī svētku dalībniekiem un viesiem

3.jūlijs, 2018

Jo dienas, jo vairāk Rīgu piepilda un pieskandina Dziesmu un deju svētku īpašā noskaņa. Kopā dziedāšanas un dejošanas brīžos nevienam jau negribas domāt, ka var atgadīties kaut kas nelāgs. Bet ierasto dzīves apstākļu maiņa, intensīvais mēģinājumu un koncertu režīms mēdz ‘sašūpot’ veselību pat tā, ka bez ārsta palīdzības neiztikt.  

Lasīt vairāk

Apdrošinātāji