E-pieraksts


Atbildes uz pieteikumiem tiek sniegtas trīs darba dienu laikā. Pakalpojuma rezervācija pacientam jāapstiprina elektroniski 24 h laikā.


speciālisti un pakalpojumi
Projekti un Programmas


Mēs pastāvīgi tiecamies uzlabot savu pakalpojumu klāstu un kvalitāti. Iepazīstiet mūsu jaunākos projektus un programmas.


Aktualitātes


Uzziniet par mūsu centra svarīgākajiem jaunumiem un aktuālākajām norisēm šeit.

Aktualitātes


24. septembris – mūsu veselības centra dežūrārstiem darbadiena

19.septembris, 2018

Saistībā ar Saeimas pieņemtajiem grozījumiem likumā “Par svētku, atceres un atzīmējamām dienām”, pāvesta Franciska vizītes Latvijā diena – 24. septembris – ir noteikta par brīvdienu.  Šajā dienā mūsu centra dežūrārsti strādās pēc sestdienas grafika: no 8.00 – 15.00. Filiālēs „Ziepniekkalns” un „Bolderāja” dežūrārstu pakalpojumi tiks nodrošināti kā pieaugušajiem, tā bērniem, filiālē „Iļģuciems” – tikai pieaugušajiem, […]

Lasīt vairāk

Pacientu ievērībai – no 2018. gada 1. septembra dežūrārsti mājas vizītes vairs nenodrošina

10.septembris, 2018

2018.gada 1. septembrī ir stājušies spēkā 2018. gada 28. augustā apstiprinātie Ministru kabineta noteikumi Nr. 555 “Veselības aprūpes pakalpojumu organizēšanas un samaksas kārtība”, kuru 42. punkts nosaka izmaiņas dežūrārsta līdz šim sniegto pakalpojumu spektrā.

Lasīt vairāk

Par valsts veselības apdrošināšanas ieviešanu

31.augusts, 2018

Jaunā veselības aprūpes finansēšanas kārtība paredz, ka, saistībā ar valsts veselības apdrošināšanas ieviešanu no 2019. gada 1. janvāra valsts apmaksāto veselības aprūpes pakalpojumu “pilno grozu” varēs saņemt tikai valsts apdrošinātie iedzīvotāji:

Lasīt vairāk

Tagad peldēšanas nodarbības zīdaiņiem arī filiālē “Ziepniekkalns”

20.jūlijs, 2018

Tagad arī mūsu filiālē “Ziepniekkalns” ir pieejamas peldēšanas nodarbības zīdaiņiem PAR MAKSU, šobrīd – pat bez gaidīšanas garās rindās.

Lasīt vairāk

Apdrošinātāji