E-pieraksts


Atbildes uz pieteikumiem tiek sniegtas trīs darba dienu laikā. Pakalpojuma rezervācija pacientam jāapstiprina elektroniski 24 h laikā.


speciālisti un pakalpojumi
Projekti un Programmas


Mēs pastāvīgi tiecamies uzlabot savu pakalpojumu klāstu un kvalitāti. Iepazīstiet mūsu jaunākos projektus un programmas.


Aktualitātes


Uzziniet par mūsu centra svarīgākajiem jaunumiem un aktuālākajām norisēm šeit.

Jaunumi


Pārcelta filiāles „Ķengarags” ieeja

11.jūnijs, 2018

Cienījamie pacienti un klienti! Informējam, ka turpmākās četras nedēļas notiks mūsu filiāles “Ķengarags” ieejas kāpņu un uzbrauktuves remonta darbi. Šajā laikā lūdzam jūs izmantot rezerves ieeju. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām un pateicamies par sapratni!

Lasīt vairāk

Aicinām svinēt Pārdaugavu!

18.maijs, 2018

19. maijā Arkādijas parkā un tā apkārtnē notiks tradicionālie Pārdaugavas svētki, kurā būsim pārstāvēti arī mēs, Rīgas veselības centrs (RVC). Stāstot par saviem piedāvājumiem un sniegtajiem pakalpojumiem, mēs fokusēsimies uz ģimenes un bērnu veselību, t.sk., mutes dobuma higiēnu, pareiza uztura principiem utt.

Lasīt vairāk

Aicinām izmantot ūdens procedūras filiālē “Ķengarags”

9.maijs, 2018

Aicinām izmantot ūdens procedūras mūsu filiālē “Ķengarags”:

Lasīt vairāk

Dežūrārstu darba laiks maija brīvdienās

27.aprīlis, 2018

SIA “Rīgas veselības centrs” dežūrārsti 2018. gada maija brīvdienās – 28. un 30. aprīlī – nodrošinās ambulatorās pieņemšanas un mājas vizītes no plkst. 8.00 – plkst. 15.00.

Lasīt vairāk

Apdrošinātāji