RVC turpina sniegt individuālus fizikālās un rehabilitācijas medicīnas pakalpojumus. Pārtraukti veselības rekreācijas pakalpojumi.

 • Jūs esat izrakstījies no slimnīcas (pārcietis operāciju, miokarda infarktu, insultu, traumu vai lūzumu) un izrakstā ir norāde par rehabilitācijas procedūru turpināšanu ambulatori?
 • Jums jau ir sagatavota individuāla rehabilitācijas programma, kas pēc ārsta norādījuma ir jārealizē neatliekami?
 • Jums pēkšņi ir saasinājušās muguras vai locītavu sāpes?
 • Jūsu bērnam pēc funkcionālā speciālista vai ģimenes ārsta norādījuma ir nepieciešama tūlītēja fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsta (rehabilitologa) konsultācija, fizioterapija, ergoterapija vai fizikālās medicīnas procedūras?
 • Jums jau ir ieplānotas rehabilitācijas procedūras un jūs esat reģistrējies rehabilitācijas pakalpojumu gaidīšanas rindā SIA “Rīgas veselības centrs”?

Neatlieciet! SIA “Rīgas veselības centrs” turpina nodrošināt individuālus medicīniskās rehabilitācijas (gan akūtās, gan plānveida) pakalpojumus tāpat kā ierasts līdz šim, ievērojot valstī noteiktos epidemioloģiskos pasākumus Covid-19 infekcijas ierobežošanai:

➡️ fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsta konsultācijas
➡️ fizikālā medicīna (ultraskaņa, magnētterapija, inhalācijas u.c.)  
➡️ fizioterapija
➡️ ergoterapija
➡️ audiologopēda/logopēda pakalpojumi
➡️ masāža

➡️ fizioterapija ūdenī, t.sk. zīdaiņiem (zemūdens masāža, Šarko duša, zīdaiņu peldināšana, peldēšanas nodarbības)
➡️ haloterapija (sāls istaba)
➡️ uztura speciālista konsultācijas

Šobrīd rehabilitācijas un/vai veselības rekreācijas pakalpojumu saņēmējiem jāaizpilda apliecinājums par speciālo iekšējās kārtības noteikumu Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai ievērošanu.

Šobrīd ir pārtraukti veselības rekreācijas un fitnesa pakalpojumi. 

Šobrīd sociālās rehabilitācijas (atbilstoši līgumam ar Rīgas Sociālo dienestu) pakalpojumi netiek sniegti.

Apmeklētājus lūdzam iepazīties ar kārtību, kādā izmantojami rehabilitācijas un rekreācijas pakalpojumu abonementi no 17.10.2020. 

Par vingrošanas nodarbībām zālē un baseinā interesēties pie rehabilitācijas koordinatora. Nepieciešams ārsta vai funkcionālā speciālista nosūtījums.

Pieteikšanās rehabilitācijas pakalpojumiem telefoniski, rakstot e-pastu: rehab.koordinatori@rigasveseliba.lv vai portālā www.eveselibaspunkts.lv arī var patstāvīgi veikt pierakstu daudziem pakalpojumiem: https://ej.uz/vvth

Rehabilitācijas koordinatoru kontakti:

 • filiāle “Iļģuciems” – 28459671
 • filiāle “Ķengarags” – 29724482
 • filiāle “Ziepniekkalns” – 27108431
 • filiāle “Imanta” – 20007024
 • filiāle “Torņakalns” – 20347787
 • filiāle “Bolderāja”– 26800524
 • epasts: rehab.koordinatori@rigasveseliba.lv 

Pacientiem uz pirmreizējo vizīti pie rehabilitācijas speciālista jāierodas tieši rehabilitācijas koordinatora noteiktajā laikā.

Uz atkārtotu vizīti pie rehabilitācijas speciālista pacientiem jāierodas tieši noteiktajā laikā saskaņā ar rehabilitācijas plānu vai rehabilitācijas koordinatora noteiktajā laikā.