Virssvara kabineta projekts gaida pašus mazākos - Rīgas veselības centrs

Virssvara kabineta projekts gaida pašus mazākos

/PROJEKTS VEIKSMĪGI NOSLĒDZIES/

Mūsu centrs turpina īstenot BEZMAKSAS pakalpojumu VIRSSVARA KABINETS BĒRNIEM, IEKĻAUJOT ĢIMEŅU IZGLĪTOŠANU*. Šobrīd īpaši aicinām ģimenes dalībai grupās, kas speciāli veidotas un paredzētas 2 – 3 gadus veciem bērniem, kā arī 4 – 5 gadus veciem bērniem. Pirmās šo grupu nodarbības paredzētas jau 7. oktobrī.

Ir pierādīts, ka savlaicīgi nekoriģēts liekais svars bērnībā būtiski palielina aptaukošanās un ar to saistīto slimību risku pieaugušā vecumā, tāpēc tas ir vecāku un ģimenes uzdevums – agrīni konstatēt un apzināties bērna virssvara problēmu un to profesionāli risināt. Diemžēl Latvijā bērnu virssvara izplatība aizvien turpina pieaugt. Projekts, kas nodrošina veselīga dzīvesveida un svara kontroles prasmju apgūšanu ģimenēm, kurās aug bērni (no zīdaiņa vecuma līdz 18 gadiem) ar paaugstinātu ķermeņa svaru, šajā ziņā var būt lielisks palīgs, jo tā ietvaros (32 nodarbībās 6 – 8 nedēļu laikā, divreiz nedēļā) ar bērnu un viņa pavadošo personu strādā multiprofesionāla speciālistu komanda – fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts, fizioterapeits, sporta speciālists, uztura speciālists un psihologs.

Nodarbības notiks pirmdienās un ceturtdienās “Rīgas veselības centra” filiālē “Imanta” (Imantas 8.līnija 1/korpuss 1). Pieteikties, rakstot uz e-pastu svars@rigasveseliba.lv  ; telefons uzziņām –  29502008 (no plkst. 15.00 līdz plkst. 20.00).

Nodarbībās ir aicināti arī citu vecumu bērni. Ar grupu plānojumu iepazīties iespējams šeit: https://bit.ly/35681KB

Pakalpojums tiek īstenots Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.9.2.4.2./16/I/021 “Mēs par veselīgu Rīgu – daudzveidīgi un pieejami veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi!” ietvaros.