Vakcinācija un revakcinācija pret Covid-19 - Rīgas veselības centrs

Vakcinācija un revakcinācija pret Covid-19

Informējam, ka SIA “Rīgas veselības centrs” veic vakcināciju un revakcināciju pret COVID-19.

Vakcinācija notiek “Rīgas veselības centra” filiālēs “Bolderāja”, “Iļģuciems”, “Imanta”, “Ķengarags”, “Torņakalns” un “Ziepniekkalns” atbilstoši noslogojumam un vakcīnu pieejamībai. 

Aicinām pieteikties vakcinācijai: www.manavakcina.lv vai zvanot uz tālruni 8989 un norādot filiāli, kur vēlaties vakcinēties. Variet pierakstīties arī patstāvīgi: https://ej.uz/patstavigi

Iespējams veikt pierakstu arī pie “Rīgas veselības centra” koordinatora, zvanot pa tālruni 22324448 (9.0016.00)

Ierodoties uz vakcināciju, lūgums sekot norādēm uz procedūru kabinetu!

 

Nacionālais veselības dienests (NVD) sadarbībā ar Slimības profilakses un kontroles centru (SPKC) un Zāļu valsts aģentūru (ZVA) izveidojis karti ar Covid-19 vakcinācijas kabinetu adresēm un kontaktinformāciju. Nospiežot “Rīgas veselības centrs, SIA” un “meklēt” Jūs varēsiet atrast mūsu kabinetu adreses.

Jaunums! “Moderna” izstrādātajai Covid-19 vakcīnai ir apstiprināts jauns nosaukums “Spikevax” (mainījies tikai vakcīnas nosaukums nevis vakcīnas sastāvs). Zāļu valsts aģentūra (ZVA) informē, ka š.g. 23. jūlijā, Eiropas Zāļu aģentūra (EZA) ieteikusi apstiprināt vakcīnas “Spikevax” (Moderna) lietošanu pusaudžiem vecumā no 12 līdz 17.

 

Informācija pacientiem par pret Covid-19 vakcinācijas ierobežojumiem (kontrindikācijām).

Ja Jūs saņēmāt vakcināciju pret Covid-19 SIA “Rīgas veselības centrs (turpmāk – RVC), Jūs varat bez maksas saņemt APLIECINĀJUMU par personas vakcināciju pret Covid-19 vai DIGITĀLĀ COVID-19 SERTIFIKĀTA IZDRUKU.* Ja Jums rodas grūtības patstāvīgi lejuplādēt digitālo Covid-19 sertifikātu (sagatavošana var aizņemt 3 darba dienas vai vairāk).

*-ja Jums rodas grūtības patstāvīgi to veikt.

Lai saņemtu Apliecinājumu par personas vakcināciju pret Covid-19 vai digitālā Covid-19 sertifikāta izdruku, Jums:

  1. Ir jābūt veiktai vakcinācijai pret Covid-19 vienā no RVC filiālēm (Bolderāja, Iļģuciems, Imanta, Ķengarags, Torņakalns, Ziepniekkalns).
  2. Jebkurā RVC filiālē (reģistratūrā) personīgi ir jāpieprasa Apliecinājums vai digitālā Covid-19 sertifikāta izdruka un jāuzrāda personu apliecinošu dokumentu (pase vai personas apliecību) un vakcinācijas kartīti vai jāpiesakās elektroniski uz e- pastu vakcinacija@rigasveseliba.lv , obligāti norādot savu vārdu, uzvārdu, personas kodu, telefona numuru, vakcinācijas fakta datumu, RVC filiāli, kur vēlaties saņemt Apliecinājumu vai digitālo Covid-19 sertifikātu.
  3. Jāsaņem informācija no RVC klientu un pacientu reģistratora par Apliecinājuma saņemšanas termiņu un vietu.
  4. Noteiktajā dienā un filiālē, pēc personu apliecinoša dokumenta (pase vai personas apliecība) uzrādīšanas, Jums tiks izsniegts Apliecinājums par personas vakcināciju pret Covid-19 vai digitālā Covid-19 sertifikāta izdruka.