Svinam Rīgas svētkus! - Rīgas veselības centrs

Svinam Rīgas svētkus!

Aicinām visus – kā Rīdziniekus, tā Rīgas viesus – svinēt svētkus, darot to priecīgi, veselīgi un droši! Ja nu tomēr rodas nepieciešamība pēc primārās medicīniskās palīdzības, atgādinām, ka mūsu dežūrārsti sestdien, 17. augustā, strādās no plkst. 8.00 līdz plkst. 15.00. Filiālēs „Ziepniekkalns” un „Bolderāja” tiks nodrošināti dežūrārstu pakalpojumi kā pieaugušajiem, tā bērniem, filiālē „Iļģuciems” – tikai pieaugušajiem, bet filiālēs „Imanta” un „Ķengarags” – tikai bērniem.

Vēršam uzmanību, ka dežūrārstu nodrošina primāro veselības aprūpi ģimenes ārsta kompetences ietvaros ārpus ģimenes ārsta darba laika, neatkarīgi no pacienta dzīves vietas un tā, pie kura ģimenes ārsta pacients ir pierakstīts. Savukārt, atbilstoši normatīvo dokumentu izmaiņām, dežūrārsti vairs nedodas mājas vizītēs, kā arī izraksta receptes tikai tiem medikamentiem, kas netiek apmaksāti valsts kompensējamo medikamentu sistēmas ietvaros.

Filiāļu adreses un dežūrārstu telefoni atrodami „Rīgas veselības centra” mājas lapas www.rigasveseliba.lv sadaļā „Kontakti”.