Sabiedrības balsojums “Gada balva medicīnā 2020” - Rīgas veselības centrs

Sabiedrības balsojums “Gada balva medicīnā 2020”

Latvijas Ārstu biedrība aicina sabiedrību godināt veselības nozares profesionāļus un ikvienu piedalīties balsojumā par Latvijas labākajiem mediķiem.

Balsot var no 2021. gada 25. janvāra līdz 1. martam portālā www.arstubiedriba.lv/gadabalvamedicina

Ja vēlaties novērtēt arī “Rīgas veselības centra” ārstu un speciālistu profesionālo veikumu, aicinām izvirzīt kādā no kategorijām:

  • “Gada ģimenes ārsts 2020”
  • “Gada ārsts speciālists 2020”
  • “Gada zobārsts 2020”
  • “Gada ārsta palīgs 2020”
  • “Gada māsa 2020”
  • “Gada funkcionālais speciālists 2020”

Kā balsot?
Izvēlieties nomināciju, piemēram, “Gada ārsts speciālists 2020” un nobalsojiet, piemēram, par savu acu ārstu, ķirurgu vai kardiologu, minot pamatojumu, kāpēc tieši šis speciālists būtu pelnījis saņemt augsto apbalvojumu. Ja vēlaties balsot par savu ergoterapeitu, fizioterapeitu vai logopēdu, tad jāizvēlas nominācija “Gada funkcionālais speciālists 2020”. Tāpat ir iespējams balsot par visām nominācijām, izsakot atzinību savam ģimenes ārstam, zobārstam, vecmātei, māsai, ārsta palīgam un farmaceitam. Aicinām nodot balsi arī par “Gada slimnīcu 2020”.

Balsošanas nosacījumi
Balsot var mājaslapās www.arstubiedriba.lv un www.arsts.lv. Lūgums ņemt vērā, ka no vienas IP adreses par katru nomināciju var nobalsot vienu reizi nedēļā.

Latvijas veselības nozares nozīmīgākais pasākums “Gada balva medicīnā” šogad notiks jau 11. reizi un tā svinīgā ceremonija būs skatāma 27. martā kanālā TV3 Latvija.