Rīgas domes pateicība par darbu Covid-19 pandēmijas laikā RVC darbiniekiem - Rīgas veselības centrs

Rīgas domes pateicība par darbu Covid-19 pandēmijas laikā RVC darbiniekiem

Š.g. 9. septembrī Rīgas domes priekšsēdētājs Mārtiņš Staķis un Labklājības departamenta direktore Irēna Kondrāte pasniedza pateicības rakstus un piemiņas zīmes par ieguldījumu, pašaizliedzīgu darbu un atbalstu rīdziniekiem Covid-19 vīrusa izplatības ierobežošanas laikā Rīgas pilsētas pašvaldības sociālās un veselības aprūpes darbiniekiem.

Apbalvoto vidū bija arī SIA “Rīgas veselības centrs” darbinieki, kuri saņēma Atzinības rakstus:

Daiga Pētersone, galvenā ārsta vietniece – par ārstu un ārstu palīgu darba organizāciju, apmācību un uzraudzību Covid-19 vakcinācijas procesa nodrošināšanā un kopējā vakcinācijas procesa ieviešanu un vadīšanu SIA “Rīgas veselības centrs”.

Ilona Ivanova, galvenā māsa – par ambulatorās aprūpes māsu darba organizāciju, apmācību un uzraudzību Covid-19 vakcinācijas procesa nodrošināšanā un kopējā vakcinācijas procesa ieviešanu un vadīšanu SIA “Rīgas veselības centrs” .

Albīna Kovaļska, Klientu apkalpošanas vadītāja – par klientu un pacientu reģistratoru darba organizāciju, apmācību un uzraudzību Covid-19 vakcinācijas procesa nodrošināšanā un kopējā vakcinācijas procesa ieviešanu un vadīšanu SIA “Rīgas veselības centrs”.

Konstantīns Kreišmanis, ārsts – par  profesionālu darbu lielas slodzes un izteikta stresa apstākļos SIA “Rīgas veselības centrs” vakcinācijas procesa nodrošināšanā.

Žanete Soveršajeva, ambulatorās aprūpes māsa – par ieguldījumu vakcinācijas procesa nodrošināšanā, atsaucību un profesionalitāti.

Marija Ždanova, ambulatorās aprūpes māsa – par ieguldījumu vakcinācijas procesa nodrošināšanā, atsaucību un profesionalitāti.

Līga Ērgle, klientu un pacientu reģistratore – par profesionālu darbu lielas slodzes un izteikta stresa apstākļos vakcinācijas procesa nodrošināšanā, sniedzot atbalstu arī kolēģiem un rosinot priekšlikumus vakcinācijas procesa efektivizācijai savas kompetences ietvaros.

Olga Popova, klientu un pacientu reģistratore – par profesionālu darbu lielas slodzes un izteikta stresa apstākļos vakcinācijas procesa nodrošināšanā, sniedzot informāciju iedzīvotājiem pozitīvā gaisotnē un pieņemot lēmumus un darbības nestandarta situācijās savas kompetences ietvaros.

Kā pasākumā atzīmēja Rīgas domes Labklājības departamenta direktore Irēna Kondrāte: “Covid laiks kā lakmusa papīrs ir parādījis, kur mūsu spēks, kur vājums. Sociālā joma, līdzvērtīgi mediķiem un policijai, no pandēmijas sākuma ir pirmajā “frontes līnijā”. Bet – mēs neesam vieni! Visu šo laiku nozares cilvēkiem blakus bija tie, kas vakcinēti ar īpašu, ne laboratorijās, bet sirdīs un labos nodomos sintezētu vakcīnu – spēju nepalikt vienaldzīgam, būt CILVĒKAM! Šodienas 150 pateicības – viņiem!”

PALDIES ikvienam, kurš sarežģītajos Covid-19 apstākļos turpina profesionāli veikt savu darbu, saglabājot cilvēcīgumu un sirds siltumu!