Publisks pasākums par SIA “Rīgas veselības centrs” darbības rezultātiem un aktualitātēm - Rīgas veselības centrs

Publisks pasākums par SIA “Rīgas veselības centrs” darbības rezultātiem un aktualitātēm

Š.g. 1. jūnijā plkst. 11.00 ikviens interesents aicināts uz publisku pasākumu SIA “Rīgas veselības centrs” filiālē “Bolderāja”, Rīgā, Mežrozīšu ielā 43, konferenču zālē 3. stāvā, lai atskatītos uz būtiskāko veikumu 2021. gadā un nedaudz ieskatītos tuvākās nākotnes plānos.

Kā atzīst SIA “Rīgas veselības centrs” valdes priekšsēdētāja Skaidrīte Vasaraudze: “Nenoliedzami, 2021. gads medicīnas jomā strādājošajiem bija sarežģīts. Neraugoties uz Covid-19 pandēmijas ierobežojumiem, SIA “Rīgas veselības centrs” nodrošināja pacientiem pakalpojumu nepārtrauktību primārajā un sekundārajā ambulatorajā veselības aprūpē – mūsu telpās sešās filiālēs pakalpojumus sniedza kopā 54 ģimenes ārstu prakses, 19 dažādās sekundārās ambulatorās veselības aprūpes programmās dažādu specialitāšu ārsti un zobārsti, kā arī medicīniskās rehabilitācijas speciālisti, kopumā pacientiem gadā sniedzot vairāk kā 440 000 ārstniecības pakalpojumus.”

Auditētais finanšu pārskats liecina, ka SIA “Rīgas veselības centrs” 2021. gadā strādājis ar 10,7 miljoni eiro apgrozījumu un peļņu – 163 201 eiro. 78% no kopējiem ieņēmumiem ir Nacionālā veselības dienesta pasūtījums – valsts apmaksātie veselības aprūpes pakalpojumi iedzīvotājiem. SIA “Rīgas veselības centrs” Covid-19 pandēmijas laikā izdevās nodrošināt ne tikai darbības nepārtrauktību, bet arī iesaistīties valsts organizētajā vakcinācijas procesā, visās sešās filiālēs organizējot vakcināciju pret Covid-19 vīrusa infekciju, kopumā veicot vairāk nekā 30 000 vakcinācijas epizodes. Iegūstot tiesības Nacionālā veselības dienesta organizētajā publiskajā atlasē, 2021. gadā piecās filiālēs uzsākts sniegt rehabilitācijas dienas stacionāra pakalpojumu (tajā skaitā pēc pārslimotas Covid-19 infekcijas).

 

Pasākumā SIA “Rīgas veselības centrs” valde – Skaidrīte Vasaraudze un Dagnija Vilnīte, galvenā ārsta vietniece fizikālās un rehabilitācijas medicīnas jomā Lolita Cibule kopīgā sarunā ar primārās un sekundārās ambulatorās veselības aprūpes speciālistiem atcerēsies lielākos 2021. gada izaicinājumus un ielūkosies 2022. gadā, ikvienam atgādinot neaizmirst par ikdienas rūpēm saistībā ar savu veselību. Paredzētais pasākuma norises ilgums ir 45 minūtes. Pēc pasākuma plkst. 12.00 būs iespēja kopā ar filiāles “Bolderāja” direktori Lanu Lēmani iepazīties ar filiāles darbu 2020. gadā ekspluatācijā nodotajās telpās. Lūgums pieteikt dalību, aizpildot formu: https://ej.uz/RVCpasakums

Atgādinām, ka telpās jālieto medicīniskās maskas.

 

Ja medijiem vai interesentiem ir vēlme uzdot jautājumus, aicinām tos atsūtīt, rakstot e-pastu: info@rigasveseliba.lv vai pasākuma gaitā.

 

Par SIA “Rīgas veselības centrs”:

SIA “Rīgas veselības centrs” ir 100% apmērā Rīgas pašvaldībai piederoša kapitālsabiedrība. Tā izveidota 2014. gadā, reorganizējot sešas Rīgas pašvaldības ārstnieciskā profila kapitālsabiedrības (poliklīnikas). Šobrīd “Rīgas veselības centrs” darbojas sešās filiālēs – Ziepniekkalnā, Imantā, Iļģuciemā, Ķengaragā, Torņakalnā, Bolderājā un sniedz veselības aprūpes pakalpojumus vairumam Pārdaugavas un daļai Ķengaraga iedzīvotāju iespējami tuvu viņu dzīves vietai. “Mēs esam jums tuvāk” – tāds ir arī mūsu moto.

 

Informāciju sagatavoja:

Komunikācijas nodaļa, tālr. 29905399, info@rigasveseliba.lv