Pieci attīstības gadi pacientu interešu vārdā - Rīgas veselības centrs

Pieci attīstības gadi pacientu interešu vārdā

Jūlija vidu mēs atzīmējam savas darbības pirmo piecgadi. ”Mēs esam jums tuvāk” – tā skan mūsu moto, un tā mēs arī esam centušies strādāt – esot tuvāk Pārdaugavas un Ķengaraga iedzīvotāju dzīves vietai, tuvāk viņu veselības aprūpes vajadzībām.

Mēs sniedzam plašu gan valsts apmaksāto, gan arī maksas veselības aprūpes un profilakses pakalpojumu klāstu kā pieaugušajiem, tā bērniem, nodrošinot diagnostiskos izmeklējumus, speciālistu konsultācijas un daudzveidīgas rehabilitācijas iespējas. Mūsu komandā ir vairāk nekā 500 darbinieki, t.sk., vairāk nekā 350 veselības aprūpes speciālisti. Mēs iznomājam telpas ģimenes ārstiem prakšu darbības nodrošināšanai – šobrīd mūsu filiālēs primārās veselības aprūpes pakalpojumus sniedz vairāk kā 50 ģimenes ārsti. turklāt centrs ir viena no tām nedaudzajām veselības aprūpes iestādēm Rīgā, kas nodrošina valsts finansētus dežūrārstu pakalpojumus ārpus ģimenes ārstu darba laika un brīvdienās/svētku dienās.

Paldies visiem, kuri šo piecu gadā laikā ir mūs atbalstījuši, ar mums sadarbojušies un izmantojuši mūsu pakalpojumus – mēs esam no sirds pateicīgi un solām būt jums tuvāk arī turpmāk!