Pacienšu interesēs – moderna aparatūra un ārstu prasmes - Rīgas veselības centrs

Pacienšu interesēs – moderna aparatūra un ārstu prasmes

Jau kopš septembra SIA „Rīgas veselības centrs” filiāles “Ziepniekkalns” ginekoloģijas kabinets ir aprīkots ar SIEMENS jaunākās paaudzes premium klases ultraskaņas iekārtu ACUSON S1000 – tehnoloģiski modernāko attēlveidošanas sistēmu, kas apvieno gan attēla apstrādi, gan zonžu tehnoloģiju, tādējādi nodrošinot ļoti kvalitatīvus un daudzpusīgus izmeklējumus, t.sk., grūtnieču izmeklējumus.

SONY DSC

10. martā Rīgas veselības centra ginekologi pulcējās apmācībām, lai vēl profesionālāk un vispusīgāk apgūtu šīs iekārtas sniegto iespēju izmantojumu. Apmācības vadīja Siemens kompānijas speciāli uzaicināta ultrasonogrāfijas speciāliste no Dānijas – Lone Hjorth, kurai ir gan ilgstoša klīniskā pieredze, gan dziļas tehnoloģiskās zināšanas.

Ārste Inta Dinsberga, „Rīgas veselības centra” galvenā speciāliste ginekoloģijā un dzemdniecībā: „Ir ļoti svarīgi, lai, papildus ultrasonogrāfiskajiem izmeklējumiem, ārsti prastu izmantot arī šīs aparatūras piedāvātās augstās tehnoloģiskās, tai skaitā, doplerogrāfijas iespējas – mērīt dzemdes, nabassaites un bērniņa asins plūsmu – un noteikt, vai tā atbilst normai. Tas ir ļoti svarīgi, lai savlaicīgi varētu prognozēt un novērst eventuālos grūtniecības riskus un sarežģījumjus, piemēram, paredzēt, ka gŗūtniecības laikā iespējams paaugstināts asinsspiediens un dažādas citas nopietnas komplikācijas. Īpaši svarīgi ir pirmā trimestra izmeklējumi, kas palīdz konstatēt riska grupas grūtnieces un visā turpmākajā bērniņa gaidīšanas laikā nodrošināt atbilstošu grūtniecības uzraudzību un vadību.”

SONY DSC

Tātad jaunā aparatūra nodrošina iespējami vispusīgus grūtnieces un gaidāmā bērniņa veselības izmeklējumus, turklāt topošajai māmiņai nav jāvelta laiks vairākām vizītēm pie dažādiem speciālistiem – visu iespējams noskaidrot viena apmeklējuma ietvaros.

Lai pieteiktos uz vizīti pie „Rīgas veselības centrs” ginekologiem, izmantojiet centra mājas lapā www.rigasveseliba.lv  pieejamo elektroniskā pieraksta iespēju vai zvaniet pa tālruni 20028801. Atgādinām – grūtnieču aprūpi apmaksā valsts, savukārt diagnostiskie izmeklējumi „Rīgas veselības centrā” ir par draudzīgām cenām.