Mūsu filiāle “Iļģuciems” drīz uzsāks darbu atjaunotajā ēkā - Rīgas veselības centrs

Mūsu filiāle “Iļģuciems” drīz uzsāks darbu atjaunotajā ēkā

_dsc8789_34261527325_o

Mūsu filiāles „Iļģuciems” darbinieki kopā ar Rīgas domes un mūsu centra vadību 25. aprīlī iepazinās ar filiāles atjaunoto ēku. Plānots, ka pēc jauno medicīnas iekārtu uzstādīšanas un telpu aprīkošanas jaunā ēka savas durvis pacientiem vērs 22. maijā.

Filiāles renovācija tika uzsākta pagājušā gada novembrī. Renovācijas laikā ievērojamas izmaiņas piedzīvojusi ēkas fasāde, kas ir nosiltināta, lai paaugstinātu tās energoefektivitāti atbilstoši mūsdienu prasībām. Ēkas fasādes krāsas izvēlētas ar mērķi, lai tās atjaunotais veidols iekļautos apkārtesošajā pilsētvidē. Būvdarbu laikā veikti arī ēkas apkārtnes labiekārtošanas un bruģēšanas darbi, izveidojot jaunus gājēju un piebraucamos ceļus.

Atjaunošanas darbu laikā veikta jaunu inženierkomunikāciju izbūve. Ēkai ir pilnībā nomainītas apkures un ūdens apgādes sistēmas, ierīkota arī jauna un ekonomiska elektroapgādes sistēma. Ēkā tagad ir arī jauna uguns/dūmu detektoru, apsardzes un datoru tīklu sistēma. Iekštelpu pārplānošana un atjaunošana ir veikta 2 000 kvadrātmetru platībā. Tās krāsotas gaišos toņos, akcentam izmantojot filiāles „Iļģuciems” korporatīvās identitātes oranžo toni.

Pirmajā stāvā atradīsies reģistratūra ar telpu kartotēkai un personālam, modernizēta arhīva telpa un garderobe ar bērnu ratiņu novietni. Šajā stāvā izvietots arī ginekoloģijas bloks, dežūrārstu kabinets, kā arī laboratorijas un aptiekas telpas. Otrais stāvs atvēlēts plašām rehabilitācijas un fizikālās medicīnas telpām, kā arī ģimenes ārstu un ķirurģijas kabinetiem. Savukārt trešais stāvs paredzēts zobārstniecības nodaļai, modernam rentgenoloģijas, kardioloģijas un funkcionālās diagnostikas blokam, kā arī citu izmeklējumu veikšanai domātiem kabinetiem.

Līdz 2016. gada oktobrim filiāle „Iļģuciems” bija izvietota divās ēkās – Sēlpils ielā 15 un Buļļu ielā 7. Rekonstrukcijas laikā pakalpojumi tika nodrošināti tikai Buļļu ielas 7 ēkā. Pēc atjaunotās ēkas atvēršanas pakalpojumi Buļļu ielas 7 ēkā netiks sniegti.

Jaunā ēkas ārskati un iekšskati aplūkojami šeit.