Lielā talka pie filiāles "Imanta" un citās vietās RVC filiāļu apkārtnē - Rīgas veselības centrs

Lielā talka pie filiāles “Imanta” un citās vietās RVC filiāļu apkārtnē

Sestdien, 30. aprīlī norisināsies Lielā talka.
“Rīgas veselības centra” darbinieki strādās filiāles “Imanta” apkārtnē, un šī ir viena no apstiprinātajām talkas vietām.
Sestdien no plkst.9.00 līdz plkst.11.00 aicinām piebiedroties mūsu kolēģiem IMANTAS 8.līnijā līdzās filiāles ēkai, lai uzkoptu meža teritoriju un dobi pie ieejas.
Ja iespējams, var paņemt līdzi grābekli un cimdus, maisi atkritumu savākšanai tiks nodrošināti.
Tikšanās pie ieejas plkst.9.00.
Aicinām iepazīties arī ar citām talkošanas vietām kartē : https://talkas.lv/apstiprinatas-talkas/.
Te ierosmei dažas no tuvākajām vietām “Rīgas veselības centra” filiāļu apkārtnēs, kuras pieteiktas un informācija ievietota kartē:

ZIEPNIEKKALNĀ

Ziepniekkalna apkaimes biedrība organizē atkritumu vākšanu Spulgas ielas rajonā (aptuveni no Bērzlapu līdz Beverīnas ielai).

ĶENGRAGARĀ

notiks talka pie Mazjumpravas muižas promenādes tuvumā – Rumbulas attīstības biedrība vēlas sakopt muižas apkārtni, lai rīdzinieki un pilsētas viesi var baudīt mierīgu pastaigu bez gružiem, lapām un žagariem.

TORŅAKALNĀ

Kā katru gadu svētdien, 1. maijā notiks talka Torņakalna luterāņu kapos, Torņakalna ielā1. Talkas sākums plkst. 11.00. Tiks veikta teritorijas labiekārtošana, bet pēc labi padarīta darba būs ekskursija un stāstījums par Torņakalna kapu vēsturi.

BOLDERĀJĀ

notiks apkaimes biedrības “Daugavgrīva-Bolderāja” organizētā talka, lai sakoptu teritoriju gar pastaigu taku pie Hapaka grāvja starp Lielupes ielu 29 un Jātnieku ielu.

IĻĢUCIEMĀ

sestdien plkst.11.00 notiek pulcēšanās un strādāšana Botāniskajā dārzā.

 

Lai Rīga top tīrāka, zaļāka un pievilcīgāka!