Būtiskas izmaiņas Rīgas veselības centra darbībā - Rīgas veselības centrs

Būtiskas izmaiņas Rīgas veselības centra darbībā

Atsaucoties uz Veselības ministrijas 2020. gada 25. marta rīkojumu “Par veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanas ierobežošanu ārkārtējās situācijas laikā”, lai samazinātu Covid-19 infekcijas izplatīšanos, ņemot vērā esošo epidemioloģisko situāciju un iespējamos epidemioloģiskos riskus, no 2020.gada 27. marta SIA “Rīgas veselības centrs” (turpmāk – RVC):

PILNĪBĀ TIEK PĀRTRAUKTI grupas nodarbību pakalpojumi, ūdens terapijas pakalpojumi, cigun, Montesori, jogas, uztura speciālista, psihologa, reimatologa, bērnu neirologa, bērnu kardiologa, bērnu alergologa, dermatologa, venerologa, endorinologa, kardiologa, otolaringologa, traumatologa, ortopēda, neirologa, arodveselības un arodslimību ārsta, pediatra, alergologa, zobu higiēnista, urologa, audiologopēda, logopēda, ergoterapeita pakalpojumi, sporta medicīnas pakalpojumi, sociālās rehabilitācijas pakalpojums, ārstnieciskā pēdu aprūpe, spirogrāfija, diagnostiskie pakalpojumi (izņemot EKG un RTG), masāžas, profilaktiskās apskates, obligātās veselības pārbaudes, zobu protezēšana.

TIKS SNIEGTI ŠĀDI PAKALPOJUMI:
akūtā palīdzība*, tai skaitā nepieciešamie elektrokardiogrāfija (EKG ) un rentgendiagnostika (RTG) izmeklējumi;
ģimenes ārsta un dežūrārsta sniegtie veselības aprūpes pakalpojumi;
– procedūru un vakcinācijas kabineta pakalpojumi, sniedzot pakalpojumu dalītās plūsmās:
      bērniem – otrdienās un ceturtdienās no plkst. 10.00 līdz 15.00,
      pieaugušajiem – pārējā Procedūru un vakcinācijas kabineta darba laikā;
pakalpojumi, lai nodrošinātu terapijas nepārtrauktību pacientiem, kuriem jāturpina vai jāpabeidz stacionāri neatliekamā kārtā uzsākta ārstēšana, ko apliecina izraksts no stacionāra;
– zobārstniecības pakalpojumi akūtos un neatliekamos gadījumos;
– grūtnieču aprūpe.

– RVC akūtās un subakūtās rehabilitācijas ietvaros nodrošina fizioterapiju, fizikālo medicīnu un fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsta konsultāciju personām, kurām šī pakalpojumu atlikšana var radīt invalidizācijas risku vai darbaspēju zaudēšanu, tai skaitā bērniem, kuriem rehabilitācijas pakalpojumu atlikšana saistīta ar ievērojamu funkcionēšanas traucējumu pasliktināšanos.

*Akūtos un neatliekamos gadījumos tiek nodrošināta pieņemšana ar iepriekšēju pierakstu pie šādiem speciālistiem: bērnu ķirurgs, ginekologs, dzemdību speciālists, vecmāte, ķirurgs, oftalmologs, zobārsts, fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts.

No 2020. gada 27. marta tiek pārtraukta un netiek veikta pacientu reģistrēšana  plānveida veselības aprūpes pakalpojumu saņemšanai.  Taču neatliekamā medicīniskā un akūtā palīdzība, tai skaitā izmeklējumi un konsultācijas, tiks nodrošinātas. Tas nozīmē, ka netiek ierobežotas pacienta iespējas saņemt palīdzību, piemēram, pēkšņu sāpju gadījumā. Arī ģimenes ārsta prakses turpina darbu. Apmeklējums – tikai ar iepriekšēju pierakstu!

Rīgas veselības centra zvanu centrs 20028801, 8801
Darba laiks: darbdienās no 8.00–20.00; pieraksts@rigasveseliba.lv

Ja Jums ir pamatotas aizdomas par saslimšanu, veselības centrus apmeklēt AIZLIEGTS – zvaniet 8303 vai 113 (ar smagiem saslimšanas simptomiem!). Ja vēlaties iegūt informāciju vai uzdot jautājumus par COVID-19, var zvanīt uz bezmaksas informatīvo tālruni 8345 vai uz Slimību profilakses un kontroles centra informatīvo tālruni 67387661, kā arī ģimenes ārstu konsultatīvo tālruni 66016001.