Informācija pacientiem saistībā ar plānoto ģimenes ārstu streiku - Rīgas veselības centrs

Informācija pacientiem saistībā ar plānoto ģimenes ārstu streiku

Sākot no 3. jūlija plkst. 12.00, kad plānots ģimenes ārstu streiks un ģimenes ārsti uz nenoteiktu laiku nesniegs valsts apmaksātos pakalpojumus, mūsu veselības centra dežūrārsti nodrošinās ambulatorās pieņemšanas un mājas vizītes darba dienās no plkst. 15. 00 – 21.00, bet sestdienās no 8.00 – 15.00.

Dežūrārstu pakalpojumi tiks nodrošināti augstākminētajos laikos filiālēs „Ziepniekkalns” (Valdeķu ielā 57), „Iļģuciems” (Sēlpils ielā 15) un „Bolderāja” (Kapteiņu ielā 7) kā pieaugušajiem, tā bērniem, savukārt filiālē „Ķengarags” (Kaņiera ielā 13) – tikai bērniem. Savukārt filiālē ”Imanta” (Imantas 8. līnija 1/k.1) dežūrārsta pakalpojumi tiks nodrošināti bērniem darba dienās no plkst. 15.00 – 21.00.

Dežūrārstu tālruņu numuri un filiāļu adreses atrodamas mūsu mājas lapas sadaļā Kontakti.

Ģimenes ārsti – „Rīgas veselības centrs” darbinieki – Aila Bērziņa, Edvīns Bunkas un Līva Bekere turpinās pacientu pieņemšanu pēc iepriekšējā saraksta. Ģimenes ārsts Edvīns Bunkas aizvietos kolēģi Ailu Bērziņu viņas atvaļinājuma laikā no 3. jūlija.

Būtiska informācija hroniskiem pacientiem – gadījumā, ja nepieciešams saņemt atkārtotu recepti medikamentozās terapijas turpināšanai, uz vizīti pie dežūrārsta jāierodas ar ģimenes ārsta sagatavotu izrakstu par nepieciešamo ārstēšanu, kā arī reģistratūrā obligāti jāuzrāda personu apliecinošs dokuments.

Informējam, ka, sākot no 3. jūlija plkst.12.00, arī Bērnu klīniskā universitātes slimnīca uzņemsies veikt vairākas ģimenes ārstu funkcijas: izrakstīt zīmes bērniem, kuri dodas uz diennakts vasaras nometnēm, izrakstīt receptes medikamentu iegādei bērniem ar hroniskām saslimšanām, reģistrēt un slēgt darba nespējas lapu saslimušā bērna vecākiem. Uzskaitītās ģimenes ārstu funkcijas veiks tiešās pieejamības pediatrs bērnu slimnīcas novietnē “Gaiļezers” (Juglas ielā 20) katru darba dienu no plkst. 8.00 – 16.00 rindas kārtībā. Uz vizīti jāņem līdzi bērna un vecāku personas apliecinoši dokumenti. Novietnē „Torņakalns” (Vienības gatvē 45) augstāk minētos pakalpojumus nebūs iespējams saņemt.

P. Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas poliklīnikā (jaunais jeb A korpuss, ieeja no Ventspils ielas puses) būs izveidots kabinets ambulatorās medicīniskās palīdzības saņemšanai. Kabinets pirmās četras darba dienas strādās no plkst. 8.00 līdz 19.00, bet piektdienās – līdz plkst. 18.00. Šajā kabinetā pacienti palīdzību varēs saņemt rindas kārtībā, reģistrējoties un samaksājot pacienta iemaksu 4,27 eiro.

Iesakām pārliecināties, vai jūsu ģimenes ārsts streikā piedalās, kā arī atgādinām, ka padomus vienkāršu saslimšanu gadījumos iespējams lūgt, zvanot uz Ģimenes ārstu konsultatīvo tālruni 66016001.