Filiālē “Torņakalns” – audiologopēda pakalpojumi - Rīgas veselības centrs

Filiālē “Torņakalns” – audiologopēda pakalpojumi

Arī filiālē “Torņakalns”, līdzīgi kā visās pārejās mūsu filiālēs, tagad ir pieejami audiologopēda pakalpojumi. Tos sniedz audiologopēde Anna Silantjeva.  Audiologopēds ir ārstniecības persona, kura veic komunikācijas spēju, runas/valodas, fonācijas un rīšanas traucējumu novērtējumu, diagnostiku, korekciju, terapiju un rehabilitāciju jebkura vecuma pacientiem, kuriem ir dažādu iemesu izraisīti runas, valodas (mutvārdu un rakstu valodas), balss, dzirdes un rīšanas traucējumi. Audiologopēdiskās nodarbības katram pacientam tiek plānotas individuāli, ņemot vērā valodas un runas traucējumu veidu, vecumu un intelektuālās attīstības līmeni.

Nodarbības pie audiologopēda notiek individuāli pēc iepriekšēja pieraksta. Piesakoties uz vizīti, jāuzrāda nosūtījums no fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsta, ģimenes ārsta vai ārsta speciālista (neirologa). Mūsu audiologopēdu konsultācijas ir iekļautas valsts apmaksāto pakalpojumu programmā, kā arī ir pieejamas par maksu atbilstoši mūsu centra pakalpojumu cenrādim.

Audiologopēdes A. Silantjevas darba laiki atrodami šeit , bet papildu informācijas un pieraksta gadījumā lūdzam sazināties ar filiāles rehabilitācijas nodaļas koordinatoru: 20347787, rehab.tornakalns@rigasveseliba.lv