Ergoterapeita pakalpojumi Rīgas veselības centrā - Rīgas veselības centrs

Ergoterapeita pakalpojumi Rīgas veselības centrā

Ergoterapeits ir kvalificēta ārstniecības persona (funkcionālais speciālists) ar augstāko izglītību, kurš piedalās pacienta ārstniecības un rehabilitācijas procesā ar mērķi kavēt slimības progresiju, invaliditātes attīstību un veicināt pacienta neatkarību ikdienas darbībās.

Ergoterapeits izprot gan veidu, kā funkcionē cilvēks, gan indivīda un vides mijiedarbību, un viņa galvenais uzdevums ir palīdzēt apgūt vai atgūt prasmes, kas ļauj pacientam būt neatkarīgam ikdienas nodarbēs – pašaprūpē, produktivitātē un brīvajā laikā. Ergoterapeits strādā ar visu vecuma grupu pacientiem/klientiem – ar priekšlaicīgi dzimušiem mazuļiem, pirmsskolas un skolas vecuma bērniem, pusaudžiem, jauniešiem un cilvēkiem darbspējīgā vecumā, kā arī gados vecākām personām.

Ergoterapeiti “Rīgas veselības centrā” sniedz šādus pakalpojumus: pašaprūpes prasmju treniņš, bērnu agrīnās attīstības skrīnings, tehnisko palīglīdzekļu nepieciešamības izvērtējums un praktiskais izmantojums ikdienas aktivitātēs, vides pieejamības novērtējums un pielāgošana, rokas terapija u.c.

Piemēram, mūsu speciālisti veic rokas prasmju treniņu, izmantojot MediTouch atgriezeniskās saites metodiku, ko piedāvājam pacientiem ar plaukstas funkcijas traucējumiem cerebrālās triekas gadījumā, kā arī pēc galvas traumas, insulta. Izziņas spēju skrīningu un izziņas treniņu, izmantojot programmu RehaCom piedāvājam filiālēs “Iļģuciems”, “Imanta”, “Torņakalns” un “Bolderāja”

Aicinām izmantot ergoterapeita pakalpojumus!

Rehabilitācijas koordinatoru kontakti:

  • filiāle “Iļģuciems” – 28459671
  • filiāle “Ķengarags” – 29724482
  • filiāle “Ziepniekkalns” – 27108431
  • filiāle “Imanta” – 20007024
  • filiāle “Torņakalns” – 20347787
  • filiāle “Bolderāja”– 26800524
  • epasts: rehab.koordinatori@rigasveseliba.lv