Dodamies pārgājienā un veidojam piparkūku kontūras RVC apkaimēs! - Rīgas veselības centrs

Dodamies pārgājienā un veidojam piparkūku kontūras RVC apkaimēs!

Aicinām būt aktīviem un izkustēties svaigā gaisā! Dodamies pārgājienā kādā no “Rīgas veselības centra” filiāļu apkārtnēm, izstaigājot piparkūku figūras! Kopā ar uzņēmumu TAKKA esam izstrādājuši 4-6 km maršrutus, kas ved garām mūsu filiālēm. Fiksējiet savu pārgājiena kontūru, atsūtiet komentārā Facebook ierakstā RVC lapā un piedalieties izlozē, kurā balvās varēs iegūt krāsainas RVC krūzītes. 

Ja nekad neesat šādu kontūru staigājuši, nekas! Ir laiks pamēģināt ko jaunu! Viss, kas nepieciešams: labs noskaņojums, piemērots apģērbs, uzlādēts telefons un interneta pieslēgums pārgājiena laikā. Lūk, īsa pamācība:

  • Lejuplādējiet savā tālrunī bezmaksas aplikāciju STRAVA
  • Izvēlieties maršrutu, kuru vēlaties veikt, un noklikšķiniet uz saites:

https://ej.uz/Ziepniekkalns_cepurite

https://ej.uz/Kengarags_piparkuku_virins

https://ej.uz/Imanta_cepurite

https://ej.uz/Ilguciems_cepurite

https://ej.uz/Bolderaja_sirsnina

https://ej.uz/Tornakalns_Agenskalns_zabacins

  • Tagad Jums jāatver maršruts Stravā. Lai to izdarītu, noklikšķiniet uz pogas “Lejupielādēt/Download”. Piezīme: tā pati iespēja tiek parādīta, ja ierīcē jau ir instalēta Strava. /Dažreiz lietotne nenostrādā. Ja tā notiek, vienkārši mēģiniet vēlreiz, līdz tas maršruts tiek palaists./
  • Parādās bildīte ar kontūru. Klikšķiniet “Use route/Izmantot maršrutu”, aizejiet līdz kādai vietai kontūrā, nospiediet “Start” un dodieties ceļā pa kontūru!
  • Pēc pastaigas neaizmirstiet nospiest “Finish” un “Save”, lai saglabātos Jūsu izstaigātā kontūra.

Lai pozitīvas emocijas un izdevies piedzīvojums!