Dežūrārstu darba laiks Līgo svētkos - Rīgas veselības centrs

Dežūrārstu darba laiks Līgo svētkos

SIA “Rīgas veselības centrs” dežūrārsti Jāņu laikā nodrošinās ambulatorās pieņemšanas (izņemot filiāles “Bolderāja” un “Torņakalns”):

  • Ceturtdien, 23. jūnijā – no plkst. 8.00 līdz 15.00
  • Piektdien, 24. jūnijā – brīvdiena
  • Sestdien, 25. jūnijā – no plkst. 8.00 līdz 15.00
  • Svētdien, 26.jūnijā – brīvdiena

Rīgas veselības centra filiālēs “Ziepniekkalns” tiek nodrošināti dežūrārstu pakalpojumi pieaugušajiem un bērniem, filiālē “Iļģuciems” – tikai pieaugušajiem, bet filiālēs “Imanta” un “Ķengarags” – tikai bērniem.

Filiāļu adreses un dežūrārstu telefoni atrodami “Rīgas veselības centra” mājas lapā, lūgums iepriekš piezvanīt un pieteikties vizītei! 

Lai maģisks, enerģijas un spēka pilns Saulgriežu laiks!

Lai priecīgi Jāņi!

Medicīniskus padomus vienkāršas saslimšanas vai hroniskas slimības paasinājuma gadījumā visu diennakti varēs saņemt, zvanot uz valsts organizēto Ģimenes ārstu konsultatīvo tālruni 66016001. Iedzīvotāji tiek aicināti sazināties ar tālruņa speciālistiem arī gadījumos, kad ir šaubas, vai klātienes vizīte pie ārsta ir nepieciešama steidzamā kārtā vai arī to var saņemt pēc brīvdienām, vēršoties sava ģimenes ārsta praksē.

Dzīvībai kritiskā situācijā zvaniet uz ārkārtas tālruni 113. Piemēram, ja cilvēks ir bezsamaņā, ja ir dzīvībai bīstama asiņošana, gūta smaga trauma (ceļu satiksmes negadījums, elektrotrauma, ugunsgrēks, u.c.), ir pēkšņas sāpes krūtīs, kas var liecināt par infarktu, vienas puses pēkšņs vājums, kas var liecināt par insultu, vai jebkurā citā situācijā, kad palīdzības saņemšanā izšķirošas ir minūtes.