Dežūrārstu darba laiki gada nogalē - Rīgas veselības centrs

Dežūrārstu darba laiki gada nogalē

Mūsu veselības centra dežūrārsti gada nogalē nodrošinās ambulatorās pieņemšanas kā 25. decembrī, tā 1. janvārī no plkst. 8.00 līdz plkst. 15.00. Savukārt 27. un 30. decembrī dežūrārstu darba laiks būs no plkst. 15.00 līdz plkst. 20.00, bet sestdien, 28. decembrī, no plkst. 8.00 līdz plkst. 15.00. Atgādinām, ka dežūrārsts sniedz primāro veselības aprūpi ģimenes ārsta kompetences ietvaros ikvienam pacientam ārpus viņa ģimenes ārsta darba laika, neatkarīgi no tā, pie kura ģimenes ārsta pacients ir pierakstīts. Par vizīti pie dežūrārsta jāveic pacienta līdzmaksājums 1,42 eiro apmērā*.

Filiālēs „Ziepniekkalns” un „Bolderāja” tiks nodrošināti dežūrārstu pakalpojumi kā pieaugušajiem, tā bērniem, filiālē „Iļģuciems” – tikai pieaugušajiem, bet filiālēs „Imanta” un „Ķengarags” – tikai bērniem.

Atgādinām, ka, atbilstoši normatīvo dokumentu izmaiņām, dežūrārsti vairs nedodas mājas vizītēs, kā arī izraksta receptes tikai tiem medikamentiem, kas netiek apmaksāti valsts kompensējamo medikamentu sistēmas ietvaros. Tāpat dežūrārsti neizsniedz nosūtījumus pie ārstiem – speciālistiem un uz sarežģītākiem diagnostiskiem izmeklējumiem.

Filiāļu adreses un dežūrārstu telefoni atrodami mūsu mājaslapas sadaļā „Kontakti”.

*Pacienta līdzmaksājums nav jāveic no pacienta līdzmaksājuma atbrīvotajām iedzīvotāju grupām. Piemēram, bērniem līdz 18 gadiem, 1. grupas invalīdiem, trūcīgām personām, politiski represētām personām u.c.