testpage

Izvēlieties pakalpojumu vai speciālistu no saraksta pa kreisi vai ierakstiet meklētājā, lai uzzinātu speciālistu darba laikus un pakalpojumu izmaksas.

ALERGOLOĢIJA

ALTERNATĪVĀS REHABILITĀCIJAS METODES

Kontakti

Fizikālās un rehabilitācijas medicīnas koordinatori

Ziepniekkalns
27108431
rehab.ziepniekkalns@rigasveseliba.lv

Ķengarags
29724482
rehab.kengarags@rigasveseliba.lv

Iļģuciems
28459671
rehab.ilguciems@rigasveseliba.lv

Bolderāja
66103134, 26800524
rehab.bolderaja@rigasveseliba.lv

Torņakalns
27108431
rehab.tornakalns@rigasveseliba.lv

Imanta
20007024
rehab.imanta@rigasveseliba.lv

ARODVESELĪBA UN ARODSLIMĪBAS

ĀRSTNIECISKĀ PĒDU APRŪPE

AUDIOLOGOPĒDIJA

Kontakti

Fizikālās un rehabilitācijas medicīnas koordinatori

Ziepniekkalns
27108431
rehab.ziepniekkalns@rigasveseliba.lv

Ķengarags
29724482
rehab.kengarags@rigasveseliba.lv

Iļģuciems
28459671
rehab.ilguciems@rigasveseliba.lv

Bolderāja
66103134, 26800524
rehab.bolderaja@rigasveseliba.lv

Torņakalns
27108431
rehab.tornakalns@rigasveseliba.lv

Imanta
20007024
rehab.imanta@rigasveseliba.lv

BĒRNU ALERGOLOĢIJA

BĒRNU KARDIOLOĢIJA

BĒRNU NEIROLOĢIJA

BĒRNU NEIROLOĢIJA (TELPU NOMNIEKI)

Ar speciālistu lūgums  sazināties, zvanot uz norādīto tālr.nr.!

Zvanu centrs veic pierakstu tikai RVC ārstiem.

DERMATOVENEROLOĢIJA

Doplerogrāfija

Ehokardiogrāfija

EKG KABINETS

EKG kabinetu darba laiki

Filiāle “Ziepniekkalns”

Pirmdiena 12.00 – 17.00
Otrdiena 13.00 – 19.00
Trešdiena 8.00 – 13.00
Ceturtdiena 12.00 – 18.00

Filiāle “Torņakalns”

Tikai pēc iepriekšējā pieraksta:

Pirmdiena 14.00 – 17.00
Otrdiena 10.30 – 14.00
Trešdiena 14.00 – 17.00
Ceturtdiena 12.00 – 15.00
Piektdiena 14.00 – 17.00

Filiāle “Ķengarags”

Pirmdiena 14.00 – 18.00
Ceturtdiena 13.30 – 17.00

Filiāle “Iļģuciems”

Pirmdiena 8.30 – 14.00; 16.00 – 19.00
Otrdiena 8.30 – 15.00; 16.00 – 18.00 (OVP)
Trešdiena 8.30 – 11.00; 11.00 – 13.00 (OVP); 13.00 – 14.30; 16.00 – 19.00
Ceturtdiena 8.30 – 15.00; 15.00 – 17.00 (OVP)
Piektdiena 8.30 – 14.00; 14.00 – 14.30 (maksas); 16.00 – 19.00

Filiāle “Bolderāja”

Pirmdiena – piektdiena  9.00 – 12.00
Ceturtdiena 15.00 – 17.30

ENDOKRINOLOĢIJA

ERGOTERAPIJA

Kontakti

Fizikālās un rehabilitācijas medicīnas koordinatori

Ziepniekkalns
27108431
rehab.ziepniekkalns@rigasveseliba.lv

Ķengarags
29724482
rehab.kengarags@rigasveseliba.lv

Iļģuciems
28459671
rehab.ilguciems@rigasveseliba.lv

Bolderāja
66103134, 26800524
rehab.bolderaja@rigasveseliba.lv

Torņakalns
27108431
rehab.tornakalns@rigasveseliba.lv

Imanta
20007024
rehab.imanta@rigasveseliba.lv

FIZIKĀLĀ TERAPIJA

Kontakti

Fizikālās un rehabilitācijas medicīnas koordinatori

Ziepniekkalns
27108431
rehab.ziepniekkalns@rigasveseliba.lv

Ķengarags
29724482
rehab.kengarags@rigasveseliba.lv

Iļģuciems
28459671
rehab.ilguciems@rigasveseliba.lv

Bolderāja
66103134, 26800524
rehab.bolderaja@rigasveseliba.lv

Torņakalns
27108431
rehab.tornakalns@rigasveseliba.lv

Imanta
20007024
rehab.imanta@rigasveseliba.lv

FIZIOTERAPIJA

Kontakti

Fizikālās un rehabilitācijas medicīnas koordinatori

Ziepniekkalns
27108431
rehab.ziepniekkalns@rigasveseliba.lv

Ķengarags
29724482
rehab.kengarags@rigasveseliba.lv

Iļģuciems
28459671
rehab.ilguciems@rigasveseliba.lv

Bolderāja
66103134, 26800524
rehab.bolderaja@rigasveseliba.lv

Torņakalns
27108431
rehab.tornakalns@rigasveseliba.lv

Imanta
20007024
rehab.imanta@rigasveseliba.lv

FUNKCIONĀLĀS DIAGNOSTIKAS IZMEKLĒJUMI. ASINSVADU IZMEKLĒJUMI

ĢIMENES ĀRSTI (RVC DARBINIEKI)

ĢIMENES ĀRSTI (TELPU NOMNIEKI)

Ar šīm ģimenes ārstu praksēm (nomniekiem) lūgums sazināties, zvanot uz norādītajiem tālr.nr.!

Zvanu centrs apkalpo tikai RVC ģimenes ārstus – dr. E. Bunkas, dr. A. Bērziņu, dr. Ž. Raku.

GINEKOLOĢIJA

Holtera monitorēšana

KARDIOLOĢIJA

ĶIRURĢIJA UN TRAUMATOLOĢIJA

LOGOPĒDA NODARBĪBAS

Kontakti

Fizikālās un rehabilitācijas medicīnas koordinatori

Ziepniekkalns
27108431
rehab.ziepniekkalns@rigasveseliba.lv

Ķengarags
29724482
rehab.kengarags@rigasveseliba.lv

Iļģuciems
28459671
rehab.ilguciems@rigasveseliba.lv

Bolderāja
66103134, 26800524
rehab.bolderaja@rigasveseliba.lv

Torņakalns
27108431
rehab.tornakalns@rigasveseliba.lv

Imanta
20007024
rehab.imanta@rigasveseliba.lv

MASĀŽAS

Kontakti

Fizikālās un rehabilitācijas medicīnas koordinatori

Ziepniekkalns
27108431
rehab.ziepniekkalns@rigasveseliba.lv

Ķengarags
29724482
rehab.kengarags@rigasveseliba.lv

Iļģuciems
28459671
rehab.ilguciems@rigasveseliba.lv

Bolderāja
66103134, 26800524
rehab.bolderaja@rigasveseliba.lv

Torņakalns
27108431
rehab.tornakalns@rigasveseliba.lv

Imanta
20007024
rehab.imanta@rigasveseliba.lv

MASĀŽAS BĒRNIEM LĪDZ 12 GADU VECUMAM

Kontakti

Fizikālās un rehabilitācijas medicīnas koordinatori

Ziepniekkalns
27108431
rehab.ziepniekkalns@rigasveseliba.lv

Ķengarags
29724482
rehab.kengarags@rigasveseliba.lv

Iļģuciems
28459671
rehab.ilguciems@rigasveseliba.lv

Bolderāja
66103134, 26800524
rehab.bolderaja@rigasveseliba.lv

Torņakalns
27108431
rehab.tornakalns@rigasveseliba.lv

Imanta
20007024
rehab.imanta@rigasveseliba.lv

MONTESORI ATVESEĻOJOŠĀ PEDAGOĢIJA

Kontakti

Fizikālās un rehabilitācijas medicīnas koordinatori

Ziepniekkalns
27108431
rehab.ziepniekkalns@rigasveseliba.lv

Ķengarags
29724482
rehab.kengarags@rigasveseliba.lv

Iļģuciems
28459671
rehab.ilguciems@rigasveseliba.lv

Bolderāja
66103134, 26800524
rehab.bolderaja@rigasveseliba.lv

Torņakalns
27108431
rehab.tornakalns@rigasveseliba.lv

Imanta
20007024
rehab.imanta@rigasveseliba.lv

NARKOLOĢIJA

NEIROLOĢIJA

OBLIGĀTĀS VESELĪBAS PĀRBAUDES UN MEDICĪNISKĀS KOMISIJAS

Obligātās veselības pārbaudes tiek veiktas personām, kuras strādā darbos, kas saistīti ar iespējamu risku citu cilvēku veselībai. Tāpat obligātās veselības pārbaudes jāveic personām, kuru veselības stāvokli var ietekmēt kaitīgi darba vides faktori.

Medicīniskās komisijas – šoferu un ieroču glabāšanas un nēsāšanas atļaujas saņemšana.

Obligātās veselības pārbaudes mērķis – nodrošināt savlaicīgu nodarbināto veselības traucējumu atklāšanu un veselības aizsardzību pret darba vides riska faktoru ietekmi. Tādējādi, veicot obligāto veselības pārbaudi, uzlabojas nodarbināto veselība un darba spējas, kā arī samazinās darba kavējumi slimības dēļ.

Obligāto veselības pārbaudi jāveic, saņemot darba devēja norīkojumu:

  • pirms darba līguma noslēgšanas (pirmreizēja veselības pārbaude);
  • periodiski (regulārā veselības pārbaude);
  • mainoties veselībai kaitīgajiem darba vides faktoriem;
  • pēc darba devēja iniciatīvas;
  • pēc darba aizsardzības speciālista vai uzticības personas ieteikuma.

Obligātajās veselības pārbaudes iesaistīti  un medicīnas komisijās pieņem sertificēti speciālisti:

  • ģimenes ārsti,
  • arodveselības un arodslimību ārsti,
  • neirologi,
  • psihiatri,
  • acu ārsti;
  • ausu, kakla un deguna ārsti;
  • ķirurgi;
  • ginekologi u.c. speciālisti.

Ir jāveic arī:

  • rentgenoloģiskie izmeklējumi,
  • laboratoriskie izmeklējumi,
  • elektrokardiogrāfija u.c. nepieciešamie izmeklējumi.

Kā sagatavoties obligātajai veselības pārbaudei?

Dodoties uz obligāto veselības pārbaudi, līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments – pase vai eID karte un darba dēvēja norīkojums. Rekomendējam paņemt līdzi arī medicīniskās izziņas, kas satur būtisku informāciju par veselības stāvokli.

Kur veikt obligāto veselības pārbaudes un saņemt medicīnisko komisiju izziņas mūsu veselības centra filiālēs?

Obligāto veselības pārbaužu un medicīnas komisiju darba laiki filiālēs (pēc iepriekšēja pieraksta):

Filiāle “Imanta”, koordinatore Inga Artajeva, 20018055, e-pasts: arodveseliba.imanta@rigasveseliba.lv

Komisijas laiks:

  • OVP (obligātā veselības pārbaude)
    Ceturtdiena 12.00–14.00

Koordinatores konsultācijas un iepriekšējais pieraksts pa telefonu šādos darba laikos:

  • Otrdiena 11.00–18.00
  • Ceturtdiena 10.00–18.00

Filiāle “Ķengarags”, koordinatore Inga Artajeva, 22334531, e-pasts arodveseliba.kengarags@rigasveseliba.lv

Komisijas laiks:

  • OVP (obligātā veselības pārbaude)
    Pirmdiena 17.00–19.00

Koordinatores konsultācijas un iepriekšējais pieraksts pa telefonu šādos darba laikos:

  • Pirmdiena 17.00–19.00
  • Trešdiena 10.00–16.30
  • Piektdiena 9.00–14.00

Filiāle “Iļģuciems”, koordinatore Mairita Trimalniece, 20023829, e-pasts arodveseliba.ilguciems@rigasveseliba.lv

Komisijas laiks:

  • OVP (obligātā veselības pārbaude)
    Pirmdiena 11.00–13.00
  • OVP (obligātā veselības pārbaude)
    Otrdiena 16.00–18.00
  • Autovadītāju medicīniskās apskates, Medicīniskā apskate ieroču nēsāšanas atļaujas saņemšanai
    Otrdiena 17.00–18.00
  • OVP (obligātā veselības pārbaude)
    Trešdiena 11.00–13.00
  • OVP (obligātā veselības pārbaude)
    Ceturtdiena 15.00–17.00

Koordinatores konsultācijas un iepriekšējais pieraksts pa telefonu šādos darba laikos:

  • Pirmdiena 9.00–17.00
  • Otrdiena 9.00–17.00
  • Trešdiena 9.00–17.00
  • Ceturtdiena 9.00–17.00

Filiāle “Bolderāja”, koordinatore Lolita Vāvere, 22316676, e-pasts arodveselība.bolderaja@rigasveseliba.lv

Uzmanību! Šobrīd filiālē “Bolderāja” obligātā veselības pārbaude nav pieejama. Nepieciešamības gadījumā aicinām to veikt citās filiālēs.

Komisijas laiks:

  • OVP (obligātā veselības pārbaude)
    Ceturtdiena 18.00–20.00

Koordinatores konsultācijas un iepriekšējais pieraksts pa telefonu šādos darba laikos:

  • Pirmdiena 9.00–17.30
  • Otrdiena 9.00–17.30
  • Trešdiena 9.00–17.30
  • Piektdiena 9.00–16.00

Filiāle „Ziepniekkalns”, koordinatore Jevgēnija Andžāne, 27147085, e-pasts arodveselība.ziepniekkalns@rigasveseliba.lv

Komisijas laiks:

  • OVP (obligātā veselības pārbaude), Autovadītāju medicīniskās apskates, Medicīniskā apskate ieroču nēsāšanas atļaujas saņemšanai
    Otrdiena 16.00–18.00
  • OVP (obligātā veselības pārbaude)
    Ceturtdiena 15.00–17.00

Koordinatores konsultācijas un iepriekšējais pieraksts pa telefonu šādos darba laikos:

  • Pirmdiena 17.00–19.00
  • Otrdiena 8.00–14.00; 14.30–19.00
  • Ceturtdienās 13.00–14.00; 14.30–19.00
  • Piektdienās 8.00–10.00

Lai uzlabotu komisiju darba procesa norisi un kvalitāti, kā arī, ņemot vērā MK noteikumu Nr. 940 grozījumus, kas paplašina medicīnisko kontrindikāciju sarakstu, klientus, kas slimo ar cukura diabētu, sirds/asinsvadu saslimšanām un pacientus, kuriem ir bijuši infarkti un insulti, lūdzam ņemt līdzi ģimenes vai ārstējošā ārsta izsniegtus izrakstus (ar diagnožu norādi) par veselības stāvokļa stabilitāti.

OFTALMOLOĢIJA

OTOLARINGOLOĢIJA

PEDIATRIJA

PNEIMONOLOĢIJA

PSIHIATRIJA

PSIHOLOGS

REHABILITĀCIJA: ĀRSTNIECISKĀ VINGROŠANA

Kontakti

Fizikālās un rehabilitācijas medicīnas koordinatori

Ziepniekkalns
27108431
rehab.ziepniekkalns@rigasveseliba.lv

Ķengarags
29724482
rehab.kengarags@rigasveseliba.lv

Iļģuciems
28459671
rehab.ilguciems@rigasveseliba.lv

Bolderāja
66103134, 26800524
rehab.bolderaja@rigasveseliba.lv

Torņakalns
27108431
rehab.tornakalns@rigasveseliba.lv

Imanta
20007024
rehab.imanta@rigasveseliba.lv

REHABILITĀCIJA: KONSULTĀCIJAS

Kontakti

Fizikālās un rehabilitācijas medicīnas koordinatori

Ziepniekkalns
27108431
rehab.ziepniekkalns@rigasveseliba.lv

Ķengarags
29724482
rehab.kengarags@rigasveseliba.lv

Iļģuciems
28459671
rehab.ilguciems@rigasveseliba.lv

Bolderāja
66103134, 26800524
rehab.bolderaja@rigasveseliba.lv

Torņakalns
27108431
rehab.tornakalns@rigasveseliba.lv

Imanta
20007024
rehab.imanta@rigasveseliba.lv

REIMATOLOĢIJA

RENTGENOLOĢISKIE IZMEKLĒJUMI

04.08.2020. 8.00–16.00
05.08.2020.
8.00–15.00
06.08.2020.
8.00–14.00
07.08.2020.
9.00–15.00
11.08.2020.
8.00–16.00
12.08.2020.
8.00–15.00
13.08.2020.
8.00–14.00
17.08.2020.
8.00–14.00
18.08.2020.
8.00–16.00
19.08.2020.
8.00–15.00
20.08.2020.
8.00–14.00
21.08.2020.
9.00–15.00
24.08.2020.
8.00–14.00
25.08.2020.
8.00–16.00
26.08.2020.
8.00–15.00
27.08.2020.
8.00–14.00
28.08.2020.
9.00–15.00
31.08.2020.
8.00–14.00

SLINGA TERAPIJA

Kontakti

Fizikālās un rehabilitācijas medicīnas koordinatori

Ziepniekkalns
27108431
rehab.ziepniekkalns@rigasveseliba.lv

Ķengarags
29724482
rehab.kengarags@rigasveseliba.lv

Iļģuciems
28459671
rehab.ilguciems@rigasveseliba.lv

Bolderāja
66103134, 26800524
rehab.bolderaja@rigasveseliba.lv

Torņakalns
27108431
rehab.tornakalns@rigasveseliba.lv

Imanta
20007024
rehab.imanta@rigasveseliba.lv

SOCIĀLĀ REHABILITĀCIJA

SPORTA MEDICĪNA

TEIPOŠANA

Kontakti

Fizikālās un rehabilitācijas medicīnas koordinatori

Ziepniekkalns
27108431
rehab.ziepniekkalns@rigasveseliba.lv

Ķengarags
29724482
rehab.kengarags@rigasveseliba.lv

Iļģuciems
28459671
rehab.ilguciems@rigasveseliba.lv

Bolderāja
66103134, 26800524
rehab.bolderaja@rigasveseliba.lv

Torņakalns
27108431
rehab.tornakalns@rigasveseliba.lv

Imanta
20007024
rehab.imanta@rigasveseliba.lv

ŪDENSDZIEDNIECĪBA

Kontakti

Fizikālās un rehabilitācijas medicīnas koordinatori

Ziepniekkalns
27108431
rehab.ziepniekkalns@rigasveseliba.lv

Ķengarags
29724482
rehab.kengarags@rigasveseliba.lv

Iļģuciems
28459671
rehab.ilguciems@rigasveseliba.lv

Bolderāja
66103134, 26800524
rehab.bolderaja@rigasveseliba.lv

Torņakalns
20347787
rehab.tornakalns@rigasveseliba.lv

Imanta
20007024
rehab.imanta@rigasveseliba.lv

ULTRASONOGRĀFIJAS IZMEKLĒJUMI

UROLOĢIJA

UZTURA SPECIĀLISTS

VAKCINĀCIJA UN PROCEDŪRAS

Darbdienas 8.30–18.00

Precizēts:

17.08.2020.  12.30–18.00

Veloergometrija

VESELĪBAS SPORTS

Kontakti

Fizikālās un rehabilitācijas medicīnas koordinatori

Ziepniekkalns
27108431
rehab.ziepniekkalns@rigasveseliba.lv

Ķengarags
29724482
rehab.kengarags@rigasveseliba.lv

Iļģuciems
28459671
rehab.ilguciems@rigasveseliba.lv

Bolderāja
 26800524
rehab.bolderaja@rigasveseliba.lv

Torņakalns
27108431
rehab.tornakalns@rigasveseliba.lv

Imanta
20007024
rehab.imanta@rigasveseliba.lv

ZOBĀRSTNIECĪBA

ZOBĀRSTNIECĪBA (TELPU NOMNIEKI)

Speciālisti

Agita Kromule

Narkologs (Ziepniekkalns)

Agita Kromule

Psihiatrs (Ziepniekkalns)

Agnese Fjodorova

Audiologopēds (Ziepniekkalns)

Agnese Fjodorova

Audiologopēds (Imanta)

Aija Avota

Fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts (Imanta)

Aija Avota

Fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts (Torņakalns)

Aija Osmane

Oftalmologs (Ķengarags)

Ailī Horna Butkeviča

Fizioterapeits (Torņakalns)

Alise Vīgante

Dermatologs, venerologs (Iļģuciems) (Ilgstošā prombūtnē)

Anastasija Feofilova

Fizioterapeits (Bolderāja)

Anastasija Ivanova

Fizioterapeits (Ķengarags)

Anda Mauriņa

Logopēds / Montesori speciālists (Ķengarags)

Andrejs Kukarekins

Fizioterapeits (Bolderāja)

Andris Brehmanis

Masieris (Bolderāja)

Andris Daudišs

Urologs (Iļģuciems)

Anete Dana Slobodjaņuka

Fizioterapeite (Iļģuciems)

Anita Balcerbula

Neirologs (Iļģuciems) (Ilgstošā prombūtnē)

Anita Balcerbula

Neirologs (Imanta) (Ilgstošā prombūtnē )

Anna Buša

Ergoterapeits (Imanta)

Anna Zakajeva

Fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts (Bolderāja) (ilgstošā prombūtnē)

Artis Lapsiņš

Dermatologs, venerologs (Torņakalns)

Artūrs Kaļva

Dermatologs, venerologs (Imanta)

Astrīda Kalnāre

Ģimenes ārsts - nomnieks (Iļģuciems)

Biruta Avana

Masieris (Ziepniekkalns)

Dace Čakova

Vecmāte (Ķengarags)

Dagnija Mežavilka

Bērnu neirologs (Ziepniekkalns)

Daiga Šļahota

Ci-Gun instruktors (Bolderāja)

Daina Bražņevica

Protēzists (Iļģuciems)

Dita Gaidule – Logina

Bērnu alergologs (Ķengarags)

Edīte Bethere

Jogas speciālists (Imanta)

Eduards Andrejs Bajārs

Fizioterapeits (Iļģuciems)

Eduards Andrejs Bajārs

Fizioterapeits (Bolderāja)

Evi Kārnija

Psihiatrs, narkologs (Iļģuciems)

Evija Eglīte

Fizioterapeits (Iļģuciems)

Gaļina Bulaha

Psihologs (Ķengarags)

Gerda Pētersone

Dermatologs, venerologs (Ziepniekkalns)

Ginta Vedļa

Ginekologs, dzemdību speciālists (Bolderāja)

Guna Putniņa

Arodveselības un arodslimību ārsts (Imanta)

Gundega Mežezera

Vēdera dobuma orgānu USG (Ziepniekkalns)

Gunta Eniņa

Ginekoloģiskās ultrasonogrāfijas speciālists (Ziepniekkalns)

Gunta Eniņa

Ginekologs, dzemdību speciālists (Ziepniekkalns)

Ieva Baurovska

Ginekologs (Iļģuciems)

Ieva Vilkāja

Zobu higiēnists (Ziepniekkalns)

Ilona Nagle

Zobārsts, protēzists (Iļģuciems)

Ilze Bode

Arodveselības un arodslimību ārsts (Ķengarags)

Ilze Miķelsone

Fizioterapeits (Imanta)

Ināra Melne

Dermatologs, venerologs (Imanta)

Ināra Pumpure

Fizioterapeits (Ķengarags)

Inese Mežale

Masieris (Ziepniekkalns) (Ilgstošā prombūtnē)

Ineta Dombrovska

Ģimenes ārsts - nomnieks (Imanta)

Ineta Jurkevica

Uztura speciālists (Imanta)

Inga Ķerubiņa

Fizioterapeits (Ziepniekkalns)

Ingvalds Šperliņš

Masieris (Ķengarags)

Inta Sidorova

Fizikālās un rehabilitācijas medicīnas māsa (Ziepniekkalns)

Irina Pakļenkova

Bērnu zobārsts līdz 12 g.v. (Ķengarags)

Iveta Glodena

Zobu higiēnists (Ķengarags)

Jana Bjornsone

Ginekologs, dzemdību speciālists (Ķengarags)

Jana Podkolzina

Zobu higiēnists (Iļģuciems)

Jānis Šļahota

Ci-Gun instruktors (Bolderāja)

Jānis Šļahota

Ci-Gun instruktors (Imanta)

Jekaterina Fiļippova

Ķirurgs (Imanta)

Jekaterina Mošenoka

Dermatologs, venerologs (Torņakalns) (Ilgstošā prombūtnē)

Jekaterina Trendecka

Oftalmologs (Imanta)

Jeļena Kirika

Fizioterapeits (Imanta)

Jeļena Kudrjavceva

Ģimenes ārsts - nomnieks (Ķengarags)

Jūlija Fadejeva

Sporta speciālists (Bolderāja)

Jūlija Jurčenko

Fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts (Bolderāja)

Jūlija Keiranova

Fizioterapeits (Bolderāja)

Jūlija Keiranova

Fizioterapeits (Imanta)

Jūlija Ļeskova

Ģimenes ārsts - nomnieks (Iļģuciems)

Juris Šveklis

Bērnu ķirurgs (Bolderāja)

Karīna Vīgante

Podologs (Bolderāja)

Katrīna Cirvele

Fizioterapeits (Ziepniekkalns)

Kira Jefimova

Ārsts fiziskās slodzes testu ar elektrokardiogrāfiju metodes speciālists (Iļģuciems)

Kira Jefimova

Kardiologs (Iļģuciems)

Kira Skorodumova

Dermatologs, venerologs (Ķengarags)

Kristina Amosova

Bērnu alergologs (Imanta)

Kristīna Urbanoviča

Bērnu reimatologs (Imanta)

Kristīne Broka

Otolaringologs (Iļģuciems)

Kristīne Zasčirinska

Audiologopēds (Ķengarags)

Ksenija Kramiča

Dermatologs, venerologs (Bolderāja)

Ksenija Soldatenkova

Bērnu ķirurgs (Bolderāja)

Laine Nimma

Zobu higiēnists (Imanta)

Larisa Golubeva

Sporta ārste (Imanta)

Larisa Smirnova

Logopēds (Imanta)

Leons Gvergždis

Fizioterapeits (Bolderāja)

Liene Brakmane

Fizioterapeits (Imanta)

Līga Jasenko

Podologs (Torņakalns)

Līga Ķemere

Oftalmologs (Torņakalns)

Līga Tropa

Podologs (Ziepniekkalns)

Līga Vjatere

Ergoterapeits (Bolderāja)

Līga Vjatere

Ergoterapeits (Iļģuciems)

Līga Zukule

Masieris (Ķengarags)

Lillija Saulīte

Protēzists (Iļģuciems)

Linda Liepiņa

Ģimenes ārsts - nomnieks (Imanta)

Lolita Cibule

Fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts (Iļģuciems)

Ludmila Petročenkova

Ginekologs, dzemdību speciālists (Bolderāja)

Ludmila Sazontova

Pieaugušo zobārsts (Imanta)

Madara Butkus

Fizioterapeits (Ķengarags)

Mariana Rižikova

Pediatrs (Imanta)

Marija Ose

Traumatologs, ortopēds (Bolderāja)

Marija Šakele

Neirologs (Ķengarags)

Marija Šakele

Neirologs (Ziepniekkalns)

Marija Šakele

Neirologs (Imanta)

Marina Šmalija

Oftalmologs (Bolderāja)

Marina Streļņikova

Oftalmologs (Iļģuciems)

Marina Valeniece

Fizioterapeits (Ziepniekkalns)

Marita Kalniņa

Sporta speciālists (Bolderāja)

Marita Tīrmane

Fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts (Ziepniekkalns)

Mihails Meniss

Urologs (Ziepniekkalns)

Modra Bērziņa

Ķirurgs (Ķengarags)

Mūza Čistjaka

Neirologs (Ziepniekkalns)

Niklāvs Ērcītis

Fizioterapeits (Imanta)

Oļegs Sokolovs – Karijs

Otolaringologs (Ķengarags)

Oļegs Tretjakovs

Traumatologs (Iļģuciems)

Olga Pilāte

Ģimenes ārsts - nomnieks (Iļģuciems)

Olga Voika

Radiologs diagnosts (Iļģuciems)

Raivo Rudzītis

Sporta speciālists (Bolderāja)

Regīna Šaca

Montesori atves.pedag.spec. (Ķengarags)

Rinalds Krēgers

Masieris (Imanta)

Rūta Bite

Ginekologs, dzemdību speciālists (Iļģuciems)

Rūta Bite

USG ginekoloģijā un dzemdniecībā (Iļģuciems)

Sabīne Maciase

Ergoterapeits (Torņakalns)

Sandra Bondare

Psihologs (Ķengarags)

Sandra Logina

Fizioterapeits (Bolderāja)

Sergo Bokučava

Ginekologs, dzemdību speciālists (Ziepniekkalns)

SIA Bekker Medical

Ģimenes ārsts / Pediatrs - nomnieks (Iļģuciems)

SIA Spasova Prakse

Ģimenes ārsts - nomnieks (Ziepniekkalns)

Svetlana Bogatova

Zobārsts (Ķengarags)

Svetlana Derkača

Ģimenes ārsts - nomnieks (Iļģuciems)

Svetlana Ince

Bērnu alergologs (Ķengarags)

Svetlana Livšica

Pieaugušo zobārsts (pieņem bērnus no 16 g.vecuma) (Imanta)

Svetlana Ņikitina-Ivanova

Psihologs (Ķengarags)

Svetlana Proveja

Fizioterapeits (Ķengarags)

Tatjana Kļimoviča

Sporta speciālists (Ķengarags)

Tatjana Simanovska

Ginekologs, dzemdību speciālists (Ziepniekkalns)

Tatjana Simanovska

Ginekologs, dzemdību speciālists (Ķengarags)

Una Jankava

Zobārsts, zobu protezētājs (Iļģuciems)

Valērija Haričeva

Kardiologs (Iļģuciems)

Valērija Haričeva

Ārsts fiziskās slodzes testu ar elektrokardiogrāfiju metodes speciālists (Iļģuciems)

Vanda Bondare- Ansberga

Dermatologs, venerologs (Imanta)

Velga Gaļanska

Fizioterapeits (Torņakalns)

Vera Stariņeca

Bērnu neirologs (Imanta)

Veronika Djuļina

Fizioterapeite (Torņakalns)

Veronika Korņicka

Oftalmologs (Iļģuciems)

Viktorija Kovaļevska

Ginekologs, dzemdību speciālists (Ziepniekkalns)

Viktorija Putniņa

Fizioterapeits (Iļģuciems)

Violeta Osīte

Fizioterapeits (Ķengarags)

Vita Melne

Urologs (Iļģuciems)

Zanda Lāse

Neirologs (Iļģuciems)

Zane Dāboliņa

Ģimenes ārsts - nomnieks (Imanta)

Žanna Raka

Ģimenes ārsts (Ziepniekkalns)

Aija Osmane

Inga Cakare

Inta Bergmane

Bērnu kardiologs (Imanta)

Svetlana Saveļjeva

Endokrinologs (Imanta)

Agita Vaivade

Ģimenes ārsts - nomnieks (Ķengarags)

Aīda Macijevska

Oftalmologs (Ķengarags)

Aija Ķirkuma

Ģimenes ārsts - nomnieks (Imanta)

Aila Bērziņa

Ģimenes ārsts (Bolderāja)

Aizeneta Aldersone

Ģimenes ārsts - nomnieks (Imanta)

Aldis Kalniņš

Ģimenes ārsts - nomnieks (Torņakalns)

Alīna Kurmeļeva

Fizioterapeits (Ķengarags)

Alla Zubkova

Oftalmologs (Ziepniekkalns)

Alla Zubkova

Oftalmologs (Torņakalns)

Anda Gacka

Ģimenes ārsts - nomnieks (Iļģuciems)

Anda Pūre

Oftalmologs (Imanta)

Andrejs Ščegoļevs

Asinsvadu patoloģijas ultrasonodoplerogrāfiskās diagnostikas metodes ārsts (Imanta)

Andrejs Ščegoļevs

Asinsvadu patoloģijas ultrasonodoplerogrāfiskās diagnostikas metodes ārsts (Ķengarags)

Andrejs Ščegoļevs

Reimatologs, bērnu reimatologs (Imanta)

Andrejs Ščegoļevs

Reimatologs, bērnu reimatologs (Ķengarags)

Anita Puķāne

Masieris (Ziepniekkalns)

Anita Puķāne

Fizikalās un rehabilitācijas medicīnas māsa (Ziepniekkalns)

Anna Skribnovska

Ģimenes ārsts - nomnieks (Ziepniekkalns)

Antoņina Volkova

Masieris (Iļģuciems)

Anželika Koševacka

Pneimonologs (Ziepniekkalns)

Arija Aija Rutkeviča

Ģimenes ārsts - nomnieks (Torņakalns)

Arvis Rullis

Logopēds (Bolderāja)

Arvis Rullis

Logopēds (Imanta)

Astrīda Zaneripa

Neirologs (Iļģuciems)

Ausma Rozenberga

Protēzists (Iļģuciems)

Bernadeta Matuseviča

Ģimenes ārsts - nomnieks (Ziepniekkalns)

Dace Cibule

Ģimenes ārsts - nomnieks (Torņakalns)

Dace Straume

Ģimenes ārsts - nomnieks (Imanta)

Dace Vikmane

Ģimenes ārsts - nomnieks (Ķengarags)

Daiga Auziņa

Oftalmologs (Ziepniekkalns)

Daiga Pētersone

Arodveselības un arodslimību ārsts (Ziepniekkalns)

Daina Lemberga

Arodveselības un arodslimību ārsts (Iļģuciems)

Dana Blāze

Ģimenes ārsts - nomnieks (Ziepniekkalns)

Diāna Majevska

Logopēds (Ziepniekkalns)

Diāna Skumbiņa

Ģimenes ārsts - nomnieks (Ziepniekkalns)

Dina Dreiblate

Logopēds (Ķengarags)

Dzidra Trūpa

Zobārsts (Ziepniekkalns)

Edgars Sīpols

Traumatologs, ortopēds (Bolderāja)

Edvīns Bunkas

Ģimenes ārsts (Bolderāja)

Elga Kunstberga

Ģimenes ārsts - nomnieks (Ziepniekkalns)

Elīna Menise

Endokrinologs (Iļģuciems)

Ērika Jordane-Pļavniece

Fizioterapeits (Ķengarags)

Evija Laube

Zobu higiēnists (Ziepniekkalns)

Evija Laube

Zobu higiēnists (Imanta)

Evita Langina

Ģimenes ārsts - nomnieks (Ķengarags)

Gaļina Kasačova

Ģimenes ārsts - nomnieks (Torņakalns)

Gaļina Kormiļicina

Ģimenes ārsts - nomnieks (Imanta)

Gaļina Rimša

Ģimenes ārsts - nomnieks (Bolderāja)

Gaļina Spicina

Ģimenes ārsts - nomnieks (Iļģuciems)

Guna Freimane

Neirologs (Bolderāja)

Gunta Eniņa

USG ginekoloģijā un dzemdniecībā (Iļģuciems)

Gunta Eniņa

Ginekologs (Iļģuciems)

Gunta Vītoliņa

Otolaringologs (Iļģuciems)

Gunta Zepa

USG speciālists (Ziepniekkalns)

Ieva Ruža

Endokrinologs (Torņakalns)

Ignātijs Kuļišovs

Ģimenes ārsts - nomnieks (Imanta)

Igors Bubins

Ģimenes ārsts - nomnieks (Ķengarags)

Ilona Raciņa

Zobārsts (Ziepniekkalns)

Ilze Breča

Ģimenes ārsts - nomnieks (Ziepniekkalns)

Ilze Indrikova

Dermatologs, venerologs (Bolderāja)

Ina Perna

Ģimenes ārsts - nomnieks (Ķengarags)

Ināra Dembovska

Bērnu neirologs (Ķengarags)

Ināra Pundure

Virspusēji novietoto vēdera dobuma orgānu un asinsvadu ultrasonogrāfijas metodes speciālists (Iļģuciems)

Ināra Pundure

Ginekologs, dzemdību speciālists (Iļģuciems)

Ināra Pundure

Krūšu ultrasonogrāfija (Iļģuciems)

Inese Švekle

Bērnu ķirurgs (Ķengarags)

Inese Švekle

Bērnu ķirurgs (Ziepniekkalns) (Ilgstošā prombūtnē )

Inga Indrāne

Ģimenes ārsts - nomnieks (Imanta)

Inga Lāce

Bērnu kardiologs, ehokardiogrāfija (Ziepniekkalns)

Ingrīda Pakalna

Otolaringologs (Imanta)

Inguna Ķiece

Otolaringologs (Ziepniekkalns)

Inta Bergmane

Ehokardiogrāfijas metodes speciālists (Imanta)

Inta Eihmane

Ģimenes ārsts - nomnieks (Torņakalns)

Inta Leitāne

Endokrinologs (Torņakalns)

Iraklijs Abesadze

Virspusēji novietoto vēdera dobuma orgānu speciālists (Imanta)

Iraklijs Abesadze

USG gužas loc.jaundzimuš. (Imanta)

Irēna Judina

Zobārsts (Iļģuciems)

Irina Rudometova

Ģimenes ārsts - nomnieks (Ziepniekkalns)

Irina Šarafejeva

Zobārsts (Iļģuciems)

Irina Šidlovska

Fizioterapeits (Imanta) (Ilgstošā prombūtnē)

Ita Pakalna

Alergologs (Ķengarags)

Jana Ceicāne

Fizioterapeits (Ziepniekkalns)

Jana Šumane

Oftalmologs (Bolderāja)

Jekaterīna Jeļiseikina

Ģimenes ārsts - nomnieks (Ķengarags)

Jekaterina Trendecka

Oftalmologs (Iļģuciems)

Jekaterina Vasiļjeva

Dermatologs, venerologs (Ziepniekkalns)

Jeļena Jakovļeva

Ehokardiogrāfijas metodes speciālists (Ziepniekkalns)

Jeļena Jakupova

Ģimenes ārsts - nomnieks (Iļģuciems)

Jeļena Pugačova

Zobārsts (Iļģuciems)

Jevgēnija Kurmeļova

Ūdensdziedniecības māsa (Ķengarags)

Jūlija Lazutina

Ģimenes ārsts - nomnieks (Ķengarags)

Jūlija Tarasova

Ginekologs, dzemdību speciālists (Ziepniekkalns)

Jurijs Mihelovičs

Zobu higiēnists (Imanta)

Jurijs Sorokins

Ķirurgs (Iļģuciems)

Juris Krievkalns

Fiziskās slodzes testu ar EKG metodes speciālists (Bolderāja)

Juris Šveklis

Bērnu ķirurgs (Ziepniekkalns)

Juris Šveklis

Bērnu ķirurgs (Ķengarags)

Kristīna Lisjakova

Fizikālās un rehabilitācijas medicīnas māsa (Imanta)

Kristīne Riemere

Audiologopēds (Bolderāja)

Ksenija Dovganska

Radiologs diagnosts (USG) (Torņakalns) (Ilgstošā prombūtnē)

Laila Strazdiņa

Ginekologs, dzemdību speciālists (Iļģuciems)

Laimdota Berķe-Berga

Ģimenes ārsts - nomnieks (Ziepniekkalns)

Laine Nimma

Zobu higiēnists (Iļģuciems)

Larisa Timoņina

Kardiologs (Bolderāja)

Larisa Timoņina

EKG atšifrēšana (Bolderāja)

Larisa Zaharova

Ģimenes ārsts - nomnieks (Ķengarags)

Leokādija Voitoviča

Neirologs (Torņakalns)

Liene Petrovska

Endokrinologs (Bolderāja)

Līga Brūkle

Ģimenes ārsts - nomnieks (Imanta)

Lilija Striguna

Zobārsts (Ķengarags)

Ļubova Murāne

Otolaringologs (Bolderāja)

Ludmila Fjodorova

Fizikālās un rehabilitācijas medicīnas māsa (Imanta)

Ludmila Petročenkova

Ginekologs, dzemdību speciālists (Torņakalns)

Ludmila Petročenkova

USG ginekoloģijā un dzemdniecībā (Torņakalns)

Maija Purenkova

Ģimenes ārsts - nomnieks (Torņakalns)

Maija Ratniece

USG met.vēd.dob.vairogdz. (Bolderāja)

Margarita Krauča

Neirosonogrāfijas jaundzimušajiem un zīdaiņa vecuma bērniem metodes speciālists; vispārējās ultrasonogrāfijas metodes speciālists (Ķengarags)

Margarita Tihomirova

Bērnu neirologs - nomnieks (Iļģuciems)

Marina Bogdanova

Arodveselības un arodslimību ārsts (Iļģuciems)

Marina Kuzņecova

Audiologopēds (Ziepniekkalns)

Marina Kuzņecova

Audiologopēds (Ķengarags)

Marina Muhenberga

Dermatologs, venerologs (Iļģuciems)

Marita Tīrmane

Fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts (Ķengarags)

Maruta Kakse

Fizikalās un rehabilitācijas medicīnas māsa (Iļģuciems)

Maruta Zīlīte

Bērnu ķirurgs (Imanta)

Mohit Kakar

Bērnu ķirurgs (Bolderāja)

Natālija Fotiadu

Ģimenes ārsts - nomnieks (Ķengarags)

Nelli Brave

Ginekologs, dzemdību speciālists (Bolderāja)

Nelli Rožina

USG speciālists (Ziepniekkalns)

Ņina Jurkeviča

Fizioterapeita asistente (Ķengarags)

Ņina Korina

Otolaringologs (Torņakalns)

Ņina Kurguzkina

Zobu feldšere (Imanta)

Ņina Maslovska

Fizikalās un rehabilitācijas medicīnas māsa (Ķengarags)

Oksana Artemjeva

Dermatologs, venerologs (Bolderāja) (Ilgstošā prombūtnē)

Oksana Sičko

Neirologs (Imanta)

Oksana Sičko

Neirosonoloģiskās izmeklēšanas metodes speciālists (Imanta)

Olga Kalnača

Virspusēji novietoto vēdera dobuma orgānu un asinsvadu USG (Ziepniekkalns)

Olga Muravjova

Ģimenes ārsts - nomnieks (Imanta)

Olga Sazonova

Fizikalās un rehabilitācijas medicīnas māsa (Ķengarags)

Olga Voika

Radiologs diagnosts (USG) (Torņakalns)

Olga Ziemele

Neirologs (Torņakalns)

Ralfs Jupatovs

Ķirurgs (Bolderāja)

Rasma Kalniņa

Bērnu oftalmologs (Ķengarags) (pieņem 1x mēnesī)

Sergejs Gusačenko

Ķirurgs (Ziepniekkalns)

Sintija Puļķe

Ģimenes ārsts - nomnieks (Torņakalns)

Svetlana Grigorjeva

Ginekologs, dzemdību speciālists (Ķengarags)

Svetlana Kedo

Zobārsts (Imanta)

Svetlana Koņuhova

Otolaringologs (Iļģuciems)

Svetlana Mišina

Fizioterapeita asistente (Ķengarags)

Svetlana Saveļjeva

Endokrinologs (Ziepniekkalns)

Svetlana Sidorenska

Zobārsts (Ziepniekkalns)

Svetlana Sotņikova

Fizioterapeits (Ķengarags)

Svetlana Tarasjuka

Kardiologs (Torņakalns)

Svetlana Tarasjuka

Padziļinātās elektrokardiogrāfijas metodes speciālists (Torņakalns)

Tamāra Kostiļeva

Zobārsts (Imanta)

Tatjana Dzintarniece

Masieris (Torņakalns)

Tatjana Maļikova

Ginekologs, dzemdību speciālists (Imanta)

Tatjana Maļikova

Ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā (Imanta)

Tatjana Solodova

Ģimenes ārsts - nomnieks (Iļģuciems)

Terēza Treikališa

Ģimenes ārsts - nomnieks (Ziepniekkalns)

Valdis Lauberts

Ķirurgs (Bolderāja)

Valentīna Gluščenko

Fizioterapeits (Ķengarags)

Valentīna Ožigina

Dermatologs, venerologs (Ķengarags)

Valentīna Sidorova

Dermatologs, venerologs (Imanta)

Valērija Haričeva

Ģimenes ārsts - nomnieks (Imanta)

Valērija Haričeva

Kardiologs, fiziskās slodzes tests ar elektrokardiogrāfiju un veloergometrija (Imanta)

Veronika Astafjeva

Ģimenes ārsts - nomnieks (Ķengarags)

Vija Babicka

Ģimenes ārsts - nomnieks (Iļģuciems)

Vija Balode

Otolaringologs (Imanta)

Viktors Trubičs

Masieris (Iļģuciems)

Vita Berliņa

Ģimenes ārsts - nomnieks (Imanta)

Vitālijs Kulčickis

Urologs (Iļģuciems)

Vitālijs Kuļčickis

Urologs (Bolderāja)

Vitālijs Kuļčickis

Urologs (Torņakalns)

Zane Bērziņa

Ģimenes ārsts - nomnieks (Imanta)

Žanna Dolženko

Ergoterapeits (Ķengarags)

Žanna Dolženko

Montesori atves.pedag.spec. (Ķengarags)