Par mums

SIA “Rīgas veselības centrs” ir 100% apmērā Rīgas pašvaldībai piederoša kapitālsabiedrība ar ierobežotu atbildību. Sabiedrība ir  izveidota 2014. gadā, reorganizējot 6 Rīgas pašvaldības ārstnieciskā profila kapitālsabiedrības ar vairākas desmitgades ilgu pieredzi veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanā. Ar 14.06.2016. deleģējuma līgumu Rīgas pašvaldība ir deleģējusi mūsu iestādei autonomo funkciju: veselības aprūpes pieejamības nodrošināšana un iedzīvotāju veselīga dzīvesveida veicināšana.

Šobrīd “Rīgas veselības centra” ietvaros darbojas 6 filiāles – “Ziepniekkalns”, ”Imanta”, “Torņakalns”, ”Iļģuciems”, “Bolderāja” un “Ķengarags”., kas sniedz veselības aprūpes pakalpojumus vairumam Pārdaugavas un daļai Ķengaraga iedzīvotāju (vidēji 200 000 pacientiem gadā) iespējami tuvu viņu dzīves vietai. ”Mēs esam jums tuvāk” – tā skan arī sabiedrības moto.

Mūsu iestādē strādā vairāk nekā 400 darbinieki, un mēs, sadarbības ietvaros ar Latvijas universitāti un Rīgas Stradiņa universitāti, nodrošinām mācību prakses vietas  jaunajiem speciālistiem.

Pakalpojumi

  • Ģimenes ārstu un speciālistu konsultācijas
  • Zobārstniecības pakalpojumi – higiēna, ārstniecība (t.sk., bērniem)
  • Diagnostiskie izmeklējumi
  • Plašs fizikālās un rehabilitācijas medicīnas pakalpojumu loks
  • Dežūrārstu pakalpojumi
  • Vakcinācijas un procedūru kabineti
  • Obligātās veselības pārbaudes un medicīniskās komisijas

Lielāko mūsu pakalpojumu daļu veido valsts finansējuma ietvaros sniegtās speciālistu konsultācijas un dažādie diagnostiskie izmeklējumi, kā arī fizikālās un rehabilitācijas medicīnas un zobārstniecības (bērnu) pakalpojumi. Taču mēs nodrošinām arī kvalitatīvus maksas pakalpojumus, sadarbojoties ar apdrošināšanas kompānijām: If P&C Insurance, AAS Baltikums, Ergo Life Insurance, Baltijas Apdrošināšanas nams, Compensa Life Vienna Insurance Group, Seesam.

Projekti

Vairāku gadu garumā dažādu projektu ietvaros nodrošinām veselības veicināšanas bezmaksas pakalpojumus dažādām iedzīvotāju grupām (t.sk., bērniem un grūtniecēm), t.sk., to projektu, kas tiek finansēti no Rīgas domes Labklājības departamenta īstenotā Eiropas Sociālā fonda projekta “Mēs par veselīgu Rīgu – daudzveidīgi un pieejami veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi!” līdzekļiem.

Apdrošinātāji


Arī pēc š.g. 20. maija reģistratūra un speciālisti apkalpo TIKAI AR IEPRIEKŠĒJU PIERAKSTU – tālr. 20028801; 8801, pieraksts@rigasveseliba.lv !!! На данный момент регистратура и специалисты обслуживает только по предварительной записи: 20028801; 8801, pieraksts@rigasveseliba.lv !!! At the moment we serve only by prior appointment. Call center – 20028801; 8801.

Zvanu centrs 20028801, 8801
Darba laiks: darbdienās no 8.00 – 20.00

pieraksts@rigasveseliba.lv