Par mums - Rīgas veselības centrs

Par mums

SIA “Rīgas veselības centrs” ir 100% apmērā Rīgas pašvaldībai piederoša kapitālsabiedrība ar ierobežotu atbildību. Sabiedrība ir  izveidota 2014. gadā, reorganizējot 6 Rīgas pašvaldības ārstnieciskā profila kapitālsabiedrības ar vairākas desmitgades ilgu pieredzi veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanā. Ar 14.06.2016. deleģējuma līgumu Rīgas pašvaldība ir deleģējusi mūsu iestādei autonomo funkciju: veselības aprūpes pieejamības nodrošināšana un iedzīvotāju veselīga dzīvesveida veicināšana.

Šobrīd “Rīgas veselības centra” ietvaros darbojas 6 filiāles – “Ziepniekkalns”, ”Imanta”, “Torņakalns”, ”Iļģuciems”, “Bolderāja” un “Ķengarags”, kas sniedz veselības aprūpes pakalpojumus vairumam Pārdaugavas un daļai Ķengaraga iedzīvotāju (vidēji 200 000 pacientiem gadā) iespējami tuvu viņu dzīves vietai. ”Mēs esam jums tuvāk” – tā skan arī sabiedrības moto.

Mūsu iestādē strādā vairāk nekā 400 darbinieki, un mēs, sadarbības ietvaros ar Latvijas universitāti un Rīgas Stradiņa universitāti, nodrošinām mācību prakses vietas  jaunajiem speciālistiem.

Sadarbojamies ar citām Rīgas pašvaldības pārziņā esošajām ārstniecības iestādēm: Rīgas 1. slimnīcu, Rīgas 2. slimnīcu un Rīgas dzemdību namu

Pakalpojumi

  • Ģimenes ārstu un speciālistu konsultācijas
  • Zobārstniecības pakalpojumi – higiēna, ārstniecība (t.sk., bērniem)
  • Diagnostiskie izmeklējumi
  • Plašs fizikālās un rehabilitācijas medicīnas pakalpojumu loks
  • Dežūrārstu pakalpojumi
  • Vakcinācijas un procedūru kabineti
  • Obligātās veselības pārbaudes un medicīniskās komisijas

Lielāko mūsu pakalpojumu daļu veido valsts finansējuma ietvaros sniegtās speciālistu konsultācijas un dažādie diagnostiskie izmeklējumi, kā arī fizikālās un rehabilitācijas medicīnas un zobārstniecības (bērnu) pakalpojumi. Taču mēs nodrošinām arī kvalitatīvus maksas pakalpojumus, sadarbojoties ar apdrošināšanas kompānijām:
Baltijas Apdrošināšanas Nams apdrošināšanas akciju sabiedrība – AAS BAN
– AAS BTA Baltic Insurance CompanyAAS BTA
– Compensa Life Vienna Insurance Group SE Latvijas filiālei – Compensa Life
ERGO Life Insurance SE Latvijas filiāle – Ergo
– ADB Gjensidige Latvijas filiāle – Gjensidige
Compensa Vienna Insurance Group ADB Latvijas filiāle – Seesam polises
– If P & C Insurance AS Latvijas filiāle – IF
– AAS BALTABalta

Projekti

Vairāku gadu garumā dažādu projektu ietvaros nodrošinām veselības veicināšanas bezmaksas pakalpojumus dažādām iedzīvotāju grupām (t.sk., bērniem un grūtniecēm), t.sk., to projektu, kas tiek finansēti no Rīgas domes Labklājības departamenta īstenotā Eiropas Sociālā fonda projekta “Mēs par veselīgu Rīgu – daudzveidīgi un pieejami veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi!” līdzekļiem.

Apdrošinātāji


Zvanu centrs 20028801, 8801
Darba laiks: darbdienās no 8.00 – 20.00

pieraksts@rigasveseliba.lv

E-pieraksts

Atteikties no pieraksta ŠEIT.