JOGA – lieliem un maziem!

! Ārkārtējās situācijas laikā grupu nodarbības nenotiek. Aicinām apmeklēt individuālas nodarbības!

! Apmeklētājus lūdzam iepazīties ar kārtību, kādā izmantojami rehabilitācijas un rekreācijas pakalpojumu abonementi no 17.10.2020. 

Filiālē “TORŅAKALNS” no 1. septembra piedāvājam jaunu pakalpojumu rehabilitācijā – jogas nodarbības, kuras vadīs fizioterapeite, jogas speciāliste Veronika Djuļina

otrdienās 18:00–19:00

ceturtdienās 18:00–19:00

Pieraksts: 20347787; rehab.tornakalns@rigasveseliba.lv

 

Filiālē “IMANTA” uz jogas nodarbībām aicina klientu iecienītā trenere Edīte Bethere

otrdienās 18:00–19:00

Pieraksts: 20007024; rehab.imanta@rigasveseliba.lv , vai patstāvīgi: https://ej.uz/77fk

 

Jogas nodarbības bērniem plānotas divās vecuma grupās: 4–7 gadi un 8–10 gadi.

Maksa par vienu nodarbību:

Pieaugušajiem – 8 eiro, abonements 4x – 28 eiro

4–7 gadi bērnam – 6 eiro, abonements 4x – 21 eiro

 8–10 gadi bērnam – 7 eur, abonements 4x – 24,50 eiro

 

Kā atzīst trenere Edīte Bethere:

Covid laiks, kas ierobežoja mūsu dzīves, ir radījis lieku stresu, kustību trūkumu, ķermeņa stīvumu, bezmiegu. Šobrīd ir īstais laiks, lai atgūtu mieru, līdzsvaru, ķermeņa lokanību, lai varētu aktīvi atgriezties ierastajā ikdienas dzīvē. Mūsu jogas nodarbībās jūs varēsiet novērst galvas un muguras sāpes, ķermeņa stīvumu, bezmiegu, nomierināt prātu un iegūt pozitīvas emocijas”.

Jogas nodarbības pieaugušajiem var apmeklēt dažāda vecuma personas ar atšķirīgu fizisko sagatavotību. Lai sasniegtu paliekošu un manāmu rezultātu, ieteicams apmeklēt vismaz 4 nodarbības, kurās tiks apgūtas dažādas pozas, elpošanas metodes, prāta atbrīvošanas un atslābināšanas tehnikas, kas pēc tam izmantojamas arī ikdienā.

Savukārt bērnu joga palīdz pārvarēt dusmas un nomierināties, mazina agresīvu uzvedību, sociālās atstumtības sajūtas un hiperaktivitāti. Un, protams, nostiprina koordināciju, līdzsvaru sajūtu, veicinot ķermeņa lokanību un veiklību. Bērni, kuri jogas nodarbību regulāru apmeklējumu sāk jau agrīnā vecumā, spēj skolā ilgāk fokusēt uzmanību, vieglāk uztvert skolotāja teikto un precīzāk izpildīt uzdoto. Tāpat joga māca bērnam prasmi atrast iekšējo mieru un atbrīvoties no negatīvajām emocijām. Nodarbības veido dažādu dzīvnieku pozu attēlošana, vingrinājumi, spēles, meditācija un citas jautras un izglītojošas aktivitātes.

Gaidām uz nodarbībām!