Galerijas

Mūsu filiālē „Iļģuciems” – Ķīnas viesi

Filiāle “Iļģuciems” drīz uzsāks darbu atjaunotajā ēkā

Lielā talka arī RVC

22. aprīlī aktīvi piedalījāmies Lielajā Talkā, sakopjot mūsu filiāļu “Iļģuciems” un “Imanta” apkārtni. Īpaša noskaņa valdīja Iļģuciemā – drīzumā gaidām renovētās ēkas atvēršanu un pakāpenisku tās sagatavošanu pacientu uzņemšanai. Liels paldies visiem, kuri veltīja savu laiku un enerģiju, lai mūsu filiāļu apkārtnes izskatītos sakoptākas un tīrākas!

Seminārs “Par bērnu traumatismu” filiālē “Imanta”

„Rīgas veselības centrs” – “Sieviešu dienas rallijā”

Šogad, 5. martā tradicionālajā “Sieviešu dienas rallijā” piedalījās arī „Rīgas veselības centra” komanda “Raibo vitamīnu cilts”. Mūsu ekipāžā brauca juriste Gunta Krūmiņa, iepirkumu speciāliste – iepirkumu komisijas vadītāja Iveta Benga, personāla nodaļas vadītāja Ieva Grabovska un galvenā grāmatvede Ineta Skudra.

Zvanu centra svinīgās atklāšanas laikā pieņem 11 111 zvanu!

Lekcija topošajiem un jaunajiem vecākiem “Bērna zīdīšana – teorija un prakse”

5.augustā, 2015, mūsu veselības centra filiālē “Imanta”, atzīmējot Pasaules Zīdīšanas veicināšanas nedēļu, notika bezmaksas lekcija topošajiem un jaunajiem vecākiem “Bērna zīdīšana – teorija un prakse”.
Lektore – biedrības “Latvijas Zīdīšanas veicināšanas konsultantu asociācija” vadītāja Sandra Lase, atbilstoši Pasaules Veselības organizācijas ieteikumiem, sniedza atbildes uz tādiem jaunajiem un topošajiem vecākiem svarīgiem jautājumiem kā – kāpēc bērns negrib zīst krūti, kā pārliecināties, vai mazulim piena pietiek, kādas zīdīšanas pozas ir vispiemērotākās mazulim, ko darīt, ja ir saplaisājuši krūšu gali, dot vai nedot knupi, kā saudzīgi mammai un bērnam pārtraukt zīdīšanu, kur meklēt palīdzību, ja ir problēmas? Jaunās sievietes dalījās arī savā zīdīšanas pieredzē.
Lekciju organizēja Veselības ministrija sadarbībā ar Slimību profilakses un kontroles centru un biedrību “Latvijas Zīdīšanas veicināšanas konsultantu asociācija”. Norisi Rīgā atbalstīja “Rīgas veselības centrs”.

SIA “Rīgas veselības centrs” atzīmē izveidošanas 1.gadskārtu

14.jūlijā SIA “Rīgas veselības centrs” atzīmēja izveidošanas 1.gadskārtu. Atzīmējot šo notikumu, pie visām sešām veselības centra filiālēm –  Ziepniekkalnā, Ķengaragā, Torņakalnā, Imantā, Iļģuciemā un Bolderājā – tika iedēstītas krūmrozes Tess of d’Urbervilles.

 

Seminārs “Darbinieku veselība un uzņēmuma produktivitāte”

Seminārā “Darbinieku veselība un uzņēmuma produktivitāte”, kas notika Rīgas 1.slimnīcā, par obligāto veselības pārbaužu (OVP) nozīmi un iespējām, kā arī par veselības veicināšanas pasākumiem informēja RSU Darba drošības un vides veselības institūta direktors dr. Ivars Vanadziņš, Rīgas domes Labklājības departamenta Veselības pārvaldes Sabiedrības veselības veicināšanas un profilakses nodaļas galvenā speciāliste eksperte Ilona Segliņa, SIA “Rīgas veselības centrs” valdes priekšsēdētāja Ineta Zīriņa un Rīgas 1. slimnīcas poliklīniku direktore dr. Ilze Reinholde.

Atzīmējām Pasaules dienu bez tabakas

Atzīmējot Pasaules Veselības organizācijas (PVO) Pasaules dienu bez tabakas, 1.jūnijā Ziepniekkalna un Ķengaraga filiālēs aicinājām klientus un pacientus bez maksas veikt ārējās elpošanas funkcijas noteikšanu ar spirogrāfijas metodi, kas palīdz novērtēt plaušu veselības stāvokli. Padomus veselības veicināšanā sniedza Rīgas domes Labklājības departamenta speciālisti.

Seminārs “Reiboņa pacientu aprūpes taktika” 7.maijā Ziepniekkalna filiālē

7.maijā Ziepniekkalna filiālē notika seminārs ģimenes ārstiem un ārstiem speciālistiem “Reiboņa pacientu aprūpes taktika”. Par aktuālajām nostādnēm šajā jomā stāstīja RSU Neiroloģijas katedras asociētā profesore dr.med. Ināra Logina. Ar prezentāciju uzstājās farmācijas kompānijas Medochemie pārstāvis mg. pharm. Dmitrijs Masļakovs.

Seminārs Imantas filialē