Tagad peldēšanas nodarbības zīdaiņiem arī filiālē “Ziepniekkalns”

20.jūlijs, 2018

Tagad arī mūsu filiālē “Ziepniekkalns” ir pieejamas peldēšanas nodarbības zīdaiņiem PAR MAKSU, šobrīd – pat bez gaidīšanas garās rindās.

Lasīt vairāk

Ergoterapeita pakalpojumi Rīgas veselības centrā

19.jūlijs, 2018

Ergoterapeits ir kvalificēta ārstniecības persona (funkcionālais speciālists) ar augstāko izglītību, kurš piedalās pacienta ārstniecības un rehabilitācijas procesā ar mērķi kavēt slimības progresiju, invaliditātes attīstību un veicināt pacienta neatkarību ikdienas darbībās.

Lasīt vairāk

Priecājamies un svinam savu 4.dzimšanas dienu!

13.jūlijs, 2018

14. jūlijs ir mūsu Rīgas veselības centra dzimšanas diena, ko uztveram arī kā atskaites dienu. Par ko mēs varam priecāties šogad? Par lojālu un profesionālu kolektīvu, par jaunu kolēģu pievienošanos un pārliecinošu turpmākās attīstības redzējumu.

Lasīt vairāk

“Rīgas veselības centra” dežūrārsti – arī svētku dalībniekiem un viesiem

3.jūlijs, 2018

Jo dienas, jo vairāk Rīgu piepilda un pieskandina Dziesmu un deju svētku īpašā noskaņa. Kopā dziedāšanas un dejošanas brīžos nevienam jau negribas domāt, ka var atgadīties kaut kas nelāgs. Bet ierasto dzīves apstākļu maiņa, intensīvais mēģinājumu un koncertu režīms mēdz ‘sašūpot’ veselību pat tā, ka bez ārsta palīdzības neiztikt.  

Lasīt vairāk

Jaunās tehnoloģijas ergoterapijā – ergoterapeite Sabīne Maciase

1.jūlijs, 2018

Ar jūlija mēnesi mūsu centra filiālēs „Imanta”, „Iļģuciems” un „Torņakalns” darbu uzsāk jauna ergoterapeite – Sabīne Maciase. Jaunajai speciālistei ir īpaša interese par mūsdienu tehnoloģiju izmantojumu ergoterapeita praksē, tāpēc viņa darbā ar pacientiem izmantos datorprogrammu RehaCom.

Lasīt vairāk

Dežūrārstu darba laiki Līgo svētku brīvdienās

22.jūnijs, 2018

SIA “Rīgas veselības centrs” dežūrārsti 2018. gada Līgo svētku brīvdienu laikā nodrošinās ambulatorās pieņemšanas un mājas vizītes 23. Jūnijā no plkst. 8.00 – plkst. 15.00.

Lasīt vairāk

Pārcelta filiāles „Ķengarags” ieeja

11.jūnijs, 2018

Cienījamie pacienti un klienti! Informējam, ka turpmākās četras nedēļas notiks mūsu filiāles “Ķengarags” ieejas kāpņu un uzbrauktuves remonta darbi. Šajā laikā lūdzam jūs izmantot rezerves ieeju. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām un pateicamies par sapratni!

Lasīt vairāk

Aicinām svinēt Pārdaugavu!

18.maijs, 2018

19. maijā Arkādijas parkā un tā apkārtnē notiks tradicionālie Pārdaugavas svētki, kurā būsim pārstāvēti arī mēs, Rīgas veselības centrs (RVC). Stāstot par saviem piedāvājumiem un sniegtajiem pakalpojumiem, mēs fokusēsimies uz ģimenes un bērnu veselību, t.sk., mutes dobuma higiēnu, pareiza uztura principiem utt.

Lasīt vairāk

Aicinām izmantot ūdens procedūras filiālē “Ķengarags”

9.maijs, 2018

Aicinām izmantot ūdens procedūras mūsu filiālē “Ķengarags”:

Lasīt vairāk

Dežūrārstu darba laiks maija brīvdienās

27.aprīlis, 2018

SIA “Rīgas veselības centrs” dežūrārsti 2018. gada maija brīvdienās – 28. un 30. aprīlī – nodrošinās ambulatorās pieņemšanas un mājas vizītes no plkst. 8.00 – plkst. 15.00.

Lasīt vairāk

Filiālē “Imanta” darbu uzsāk bērnu reimatologs

26.aprīlis, 2018

Mūsu filiālē “Imanta”, kuras sniegto pakalpojumu spektrs vienmēr tradicionāli ir bijis orientēts bērniem, tagad ir par vienu pieprasītu un nozīmīgu pakalpojumu vairāk. 

Lasīt vairāk

Dežūrārstu darba laiki Lieldienu brīvdienās

29.marts, 2018

SIA “Rīgas veselības centrs” dežūrārsti 2018. gada Lieldienu brīvdienās – 31. martā un 2. aprīlī – nodrošinās ambulatorās pieņemšanas un mājas vizītes no plkst. 8.00 – plkst. 15.00.

Lasīt vairāk

Aktuāli ziemas sezonā – vizīte pie otorinolaringologa

20.februāris, 2018

Aukstajā gada sezonā augšējo elpceļu saslimšanas mūs piemeklē visai bieži. Diemžēl šogad vīrusi patrāpījušies īpaši neganti, tāpēc situāciju, kad bez ausu, kakla un deguna ārsta padoma un palīdzības neiztikt nav mazums.

Lasīt vairāk

Filiālēs „Imanta” un „Ķengarags” valsts kvotu ietvaros pieņem bērnu alergoloģe Kristīna Amosova

19.februāris, 2018

Ārste palīdzēs gadījumos, kad jūsu bērnam ir: neskaidras izcelsmes ādas problēmas (izsitumi utt.); gremošanas trakta problēmas; alerģiskas iesnas un ilgstoši aizlikts deguns; apgrūtināta elpošana un nepārejošs klepus.

Lasīt vairāk

Uztura speciālists – neaizstājams padomdevējs uztura jautājumos

9.februāris, 2018

Aicinām izmantot mūsu uztura speciālistu pakalpojumus! Uztura speciāliste Jolanta Viškinte-Rozīte strādā mūsu „Imantas” filiālē, savukārt Anna Aškinezere – „Iļģuciema” filiālē. Abas speciālistes konsultē dažāda vecuma pacientus.

Lasīt vairāk

Aicinājums pacientiem gripas epidēmijas laikā

5.februāris, 2018

Gripas epidēmija sākusies, tāpēc pacientu mūsu filiālēs ir aizvien vairāk. Lūdzam saprast un rēķināties ar to, ka reģistratūrās rindas tāpēc var būt garākas, nekā ierasts. Šā iemesla dēļ aicinām ierasties uz pieņemšanu pie ārsta vai izmeklējumu laicīgāk, rēķinoties ar papildu laiku, kas var būt nepieciešams, lai reģistratūrā nokārtotu visas nepieciešamās formalitātes.

Lasīt vairāk

Dežūrārsts – palīgs gripas sezonas laikā

2.februāris, 2018

Zināma lieta: gripai raksturīgie slimības simptomi – drebuļi, ķermeņa temperatūras paaugstināšanās virs 38 grādiem, stipras galvassāpes, sāpes acu ābolos un muskuļos, sauss klepus un rīkles iekaisums, izteikts nespēks, apetītes zudums, vemšana – izpaužas ne tikai pēkšņi un strauji, bet bieži – arī negaidīti un nelaikā, t.sk., brīvdienās. Tas nozīmē, ka ārsta palīdzība var būt nepieciešama […]

Lasīt vairāk

Gripas sezona sākusies!

2.februāris, 2018

Kopš 30. janvāra Latvijā ir izsludināta gripas epidēmija. Vakcinācija ir efektīvākais veids, kā sevi pasargāt no saslimšanas ar šo akūto, īpaši lipīgo infekcijas slimību. Gripas izplatība parasti ilgst vairākus mēnešus – līdz pat pavasarim, bet imunitāte izveidojas 10 dienu laikā pēc vakcinācijas, tāpēc vakcinēties pret gripu nav par vēlu arī šobrīd, epidēmijas sākumā.

Lasīt vairāk

Uztura speciālists – neaizstājams padomdevējs daudzās situācijās

29.Janvāris, 2018

Aicinām izmantot mūsu uztura speciālistu pakalpojumus! Uztura speciāliste Jolanta Viškinte-Rozīte strādā mūsu „Imantas” filiālē, savukārt Anna Aškinezere – „Iļģuciema” filiālē. Abas speciālistes konsultē dažāda vecuma pacientus.

Lasīt vairāk

Zīdaiņu peldēšanas nodarbības filiālē „Imanta”

26.Janvāris, 2018

Mūsu filiāles „Imanta” baseinā pieejamas peldēšanas nodarbības zīdaiņiem, šobrīd – pat bez gaidīšanas garās rindās.

Lasīt vairāk

Bērns pie zobu higiēnista – regulāri un par valsts kvotām

25.Janvāris, 2018

Rūpes par bērnu mutes dobuma veselību nozīmē arī regulāru zobu higiēnista apmeklējumu. Atgādinām, ka bērniem no 2 līdz 18 gadu vecumam reizi gadā no valsts budžeta līdzekļiem tiek nodrošināts apmaksāts zobu higiēnista apmeklējums, turklāt 7, 11 un 12 gadu vecumā šis pakalpojums tiek apmaksāts  divas reizes gadā.

Lasīt vairāk

Iepazīsimies – mūsu pediatre Mariana Rižikova

23.Janvāris, 2018

Mūsu centra filiālē „Imanta” pacientus pieņem sertificēta pediatre Mariana Rižikova, kura kopš 2010. gada strādā arī Bērnu klīniskajā universitātes slimnīcā.

Lasīt vairāk

Audiologopēda pakalpojumi – valsts kvotu ietvaros

3.Janvāris, 2018

Mūsu centra filiālēs „Bolderāja”, „Imanta”, „Iļģuciems”, „Ziepniekkalns” un „Ķengarags” ir pieejami audiologopēda pakalpojumi, t.sk., valsts kvotu ietvaros.

Lasīt vairāk

Dežūrārstu darba laiki Ziemassvētku brīvdienās

22.decembris, 2017

SIA “Rīgas veselības centrs” dežūrārsti decembra brīvdienās strādās sekojoši: nodrošinot ambulatorās pieņemšanas un mājas vizītes no plkst. 8.00 – plkst. 15.00. 2017. gada 23. decembrī un 25. decembrī, kā arī 30. decembrī un 2018. gada  1. janvārī. Filiālēs „Ziepniekkalns” un „Bolderāja” tiks nodrošināti dežūrārstu pakalpojumi kā pieaugušajiem, tā bērniem, filiālē „Iļģuciems” – tikai pieaugušajiem, bet filiālēs „Imanta” un […]

Lasīt vairāk

Dežūrārstu darba laiki valsts svētkos

13.novembris, 2017

Informējam, ka šā gada valsts svētku brīvdienās – 18.novembrī un 20. novembrī – mūsu dežūrārsti laikā no plkst. 8.00 līdz plkst. 15.00 nodrošinās ambulatorās pieņemšanas un mājas vizītes. Filiālēs „Ziepniekkalns” un „Bolderāja” tiks nodrošināti dežūrārstu pakalpojumi kā pieaugušajiem, tā bērniem, filiālē „Iļģuciems” – tikai pieaugušajiem, bet filiālēs „Imanta” un „Ķengarags” – tikai bērniem. Dežūrārstu telefoni atrodami mājas lapas sadaļā „Kontakti”.

Lasīt vairāk

RVC sadarbībā ar RD Labklājības departamentu īstenotie projekti

18.oktobris, 2017

SIA „Rīgas veselības centrs” Rīgas domes Labklājības departamenta projekta “Mēs par veselīgu Rīgu!” ietvaros piedāvā BEZMAKSAS pakalpojumus*: „Virssvara kabinets bērniem, iekļaujot ģimeņu izglītošanu” – veselīga dzīvesveida un svara kontroles prasmju apgūšanai ģimenēm, kurās aug bērni (no zīdaiņa vecuma līdz 18 gadiem) ar paaugstinātu ķermeņa svaru, un „Vingrošanas nodarbības grūtniecēm”– fizioterapeitu vadītu nodarbību ciklu grūtniecēm zālē […]

Lasīt vairāk

Bērnu dežūrārstu darba laika maiņa filiālēs „Imanta” un „Iļģuciems”

17.augusts, 2017

Sākot ar 1. septembri, stāsies spēkā izmaiņas bērnu dežūrārstu darba laikos filiālēs „Iļģuciems” un „Imanta”. Proti, no septembra bērnu dežūrārsti sestdienās filiālē „Iļģuciems” vairs nepieņems, savukārt filiāle „Imanta” būs atvērta arī sestdienās no 8.oo – 15.oo, lai sniegtu bērnu dežūrārstu pakalpojumus (telefona nr.: 20044579). Pateicamies par izpratni un ceram, ka šīs izmaiņas pozitīvi ietekmēs mazo […]

Lasīt vairāk

Valsts apmaksātas speciālistu konsultācijas – bez gaidīšanas rindā

28.jūlijs, 2017

SIA „Rīgas Veselības centrs” (RVC) filiālēs jau augustā valsts finansēto kvotu ietvaros ir iespējams konsultēties pie dažādiem speciālistiem   – dermatologa, kardiologa, neirologa, otolaringologa un urologa, kā arī veikt dažādus diagnostiskos izmeklējumus.

Lasīt vairāk

Mūsu filiālē „Iļģuciems” – Ķīnas viesi

25.jūlijs, 2017

Vakar, 24. jūlijā filiāli „Iļģuciems” apmeklēja Ķīnas Nacionālās veselības un ģimenes plānošanas ministrijas delegācija 7 cilvēku sastāvā viceministra Ma Xiaowei vadībā.

Lasīt vairāk

Filiālē „Iļģuciems” – jauna audiologopēde

11.jūlijs, 2017

SIA “Rīgas veselības centrs” filiālē “Iļģuciems” darbu uzsākusi jauna speciāliste – audiologopēde Eva Pakalne. Audiologopēds ir ārstniecības persona, kas veic komunikācijas spēju, runas/valodas, balss un rīšanas traucējumu novērtējumu, diagnostiku un ārstēšanu jebkura vecuma personām.

Lasīt vairāk

Informācija pacientiem saistībā ar plānoto ģimenes ārstu streiku

29.jūnijs, 2017

Sākot no 3. jūlija plkst. 12.00, kad plānots ģimenes ārstu streiks un ģimenes ārsti uz nenoteiktu laiku nesniegs valsts apmaksātos pakalpojumus, mūsu veselības centra dežūrārsti nodrošinās ambulatorās pieņemšanas un mājas vizītes darba dienās no plkst. 15. 00 – 21.00, bet sestdienās no 8.00 – 15.00.

Lasīt vairāk

Izmaiņas saziņā ar ģimenes ārstiem

28.jūnijs, 2017

Informējam, ka no 2017. gada 3. jūlija ģimenes ārstu – „Rīgas veselības centra” nomnieku – mājas vizītes jāpiesaka, tieši sazinoties ar ģimenes ārsta praksi.

Lasīt vairāk

Dežūrārstu pieņemšanas laiki Līgo svētkos

20.jūnijs, 2017

Saskaņā ar Nacionālā veselības dienesta rīkojumu, 2017. gada Līgo svētku brīvdienā – sestdien, 24. jūnijā – mūsu veselības centra dežūrārsti nodrošinās ambulatorās pieņemšanas un mājas vizītes laikā no 8. 00 – 15. 00.

Lasīt vairāk

Filiāles „Iļģuciems” atjaunotā ēka – atvērta pacientiem

19.maijs, 2017

Sākot ar 22. maiju, mūsu filiāle „Iļģuciems” uzsāk darbu atjaunotajā ēkā Sēlpils ielā 15. Ļoti ceram, ka komfortablās un mājīgās telpas, kā arī moderni aprīkotie kabineti uzlabos jūsu labsajūtu un palīdzēs ātrāk un veiksmīgāk atveseļoties.

Lasīt vairāk

Filiālē „Torņakalns” – jauna fizioterapeite

13.maijs, 2017

Informējam, ka mūsu filiālē „Torņakalns’ darbu uzsākusi jauna fizioterapeite – Zane Ragže. Mūsu kolēģe sniedz fizioterapijas pakalpojums gan valsts apmaksāto kvotu ietvaros tā arī par maksu.

Lasīt vairāk

Filiālē „Imanta” darbu sāk suns-pavadonis

13.maijs, 2017

Informējam, ka mūsu filiāles „Imanta” masieri Rinaldu Krēgeru, kuram ir redzes problēmas, uz darbu sācis pavadīt un viņa klātbūtnē uzturēsies īpaši apmācīts suns-pavadonis. Priecājamies, ka šādi mūsu augsti kvalificētais un pieprasītais speciālists spēs drošāk un ērtāk mērot ceļu pie saviem pacientiem un viņiem palīdzēt.

Lasīt vairāk

Dežūrārstu darba laiki maija brīvdienās

27.aprīlis, 2017

Saskaņā ar Nacionālā veselības dienesta rīkojumu 2017. gada maija brīvdienās – 1. , 4. un 6. maijā – mūsu veselības centra dežūrārsti nodrošinās ambulatorās pieņemšanas un mājas vizītes laikā no 8. 00 – 15. 00.

Lasīt vairāk

Mūsu filiāle “Iļģuciems” drīz uzsāks darbu atjaunotajā ēkā

26.aprīlis, 2017

Mūsu filiāles „Iļģuciems” darbinieki kopā ar Rīgas domes un mūsu centra vadību 25. aprīlī iepazinās ar filiāles atjaunoto ēku. Plānots, ka pēc jauno medicīnas iekārtu uzstādīšanas un telpu aprīkošanas jaunā ēka savas durvis pacientiem vērs 22. maijā.

Lasīt vairāk

Par dežūrārstu darba laikiem Lieldienu brīvdienās

10.aprīlis, 2017

Saskaņā ar Nacionālā veselības dienesta lēmumu, šā gada Lieldienu brīvdienās – 15. aprīlī (sestdien) un 17. aprīlī (pirmdien) – mūsu veselības centra dežūrārsti nodrošinās ambulatorās pieņemšanas un mājas vizītes laika periodā no plkst. 8.00 – 15.00.

Lasīt vairāk

Atveram Topošo vecāku skolu

24.marts, 2017

Par vecākiem nepiedzimst, bet gan par tādiem top un mācās – pakāpeniski, pamazām, soli pa solim. Tāpēc, sadarbībā ar vecmāti Elīnu Kaminsku, uzsākam Topošo vecāku skolas nodarbības, piedāvājot apgūt tās prasmes un zināšanas, kas nepieciešamas mazuli gaidot, viņam dzimstot un pēc viņa nākšanas pasaulē.

Lasīt vairāk

Pacienšu interesēs – moderna aparatūra un ārstu prasmes

20.marts, 2017

Jau kopš septembra SIA „Rīgas veselības centrs” filiāles “Ziepniekkalns” ginekoloģijas kabinets ir aprīkots ar SIEMENS jaunākās paaudzes premium klases ultraskaņas iekārtu ACUSON S1000 – tehnoloģiski modernāko attēlveidošanas sistēmu, kas apvieno gan attēla apstrādi, gan zonžu tehnoloģiju, tādējādi nodrošinot ļoti kvalitatīvus un daudzpusīgus izmeklējumus, t.sk., grūtnieču izmeklējumus. 10. martā Rīgas veselības centra ginekologi pulcējās apmācībām, lai […]

Lasīt vairāk

Sākusies gripas epidēmija

23.Janvāris, 2017

Gripas epidēmija sākusies, tāpēc pacientu mūsu filiālēs ir aizvien vairāk. Lūdzam saprast un rēķināties ar to, ka reģistratūrās rindas tāpēc var būt garākas, nekā ierasts. Šā iemesla dēļ aicinām ierasties uz pieņemšanu pie ārsta vai izmeklējumu laicīgāk, rēķinoties ar papildu laiku, kas var būt nepieciešams, lai reģistratūrā nokārtotu visas nepieciešamās formalitātes.

Lasīt vairāk

Jauns gads – jauni fizioterapijas piedāvājumi

3.Janvāris, 2017

Jauns gads un jaunas apņemšanās savas veselības, pašsajūtas un labas fiziskās formas labā – tas ir ne tikai ierasti, bet arī gluži cilvēcīgi un saprotami. Šajā ziņā neaizstājama ir fizioterapija, jo palīdz kā veselības profilaksē, tā atjaunošanā un uzturēšanā.

Lasīt vairāk

Šogad pēdējā nodarbība par bērnu traumatismu

6.decembris, 2016

Svētki tuvojas – svecītes, rotaļas, kņada un priecīgs satraukums, kas nereti bez prieka nes sev līdzi arī negadījumus un traumas. Negaidītas, negribētas un neparedzamas. Grūti noticēt, bet aptuveni 75% gadījumu bērni traumas gūst tieši savu tuvinieku, ģimenes lokā. Kad tas noticis, prātot ir par vēlu. Tad ir jārīkojas – pareizi, pārdomāti un iespējami mierīgi.

Lasīt vairāk

Gada nogale – brīdis, kad pielikt punktu slimībām

29.novembris, 2016

Gada nogale ir piemērotākais brīdis, lai ne tikai atskatītos uz paveikto un pagūtu izdarīt vēl neiespēto, bet arī, lai parūpētos par savu veselību. Pirmkārt, lai kaites nesabojātu gaidāmo svētku prieku un, otrkārt, lai veselības nebūšanas ‘neiestieptos’ nākamajā gadā.

Lasīt vairāk

SIA “Rīgas veselības centrs” darba laiki valsts svētku brīvdienās

17.novembris, 2016

Valsts svētku dienā, 18, novembrī, mūsu filiāles būs slēgtas, savukārt, 19. novembrī dežūrārstu pieņemšanas laiki būs, kā sestdienās ierasts: no plkst. 8.00 līdz plkst. 15.00. Atgādinām, ka gaidāmajās svētku brīvdienās, no 18. līdz 20. novembrim, saslimšanu gadījumos būs iespējams saņemt telefoniskas konsultācijas visu diennakti, zvanot uz Ģimenes ārstu konsultatīvo tālruni. Papildu informācija: http://bit.ly/2f3WPTs

Lasīt vairāk

Aicinājums novērtēt mūsu rehabilitācijas pakalpojumus

15.novembris, 2016

Vairākās mūsu centra filiālēs ir nopietnas tradīcijas multiprofesionālu fizikālās un rehabilitācijas medicīnas pakalpojumu nodrošināšanā. Mūsu rehabilitācijas speciālisti piedāvā kompleksas rehabilitācijas programmas kā bērniem, tā pieaugušajiem, turklāt viņu vadībā klīniskās prakses pieredzi ik gadu iegūst RSU Rehabilitācijas fakultātes studenti.

Lasīt vairāk

Vērtīga iespēja – bezmaksas nodarbība par bērnu traumatismu

3.novembris, 2016

Traumas diemžēl gūst pat visuzmanīgāko un gādīgāko vecāku bērni. Tā diemžēl notiek – negaidīti, negribēti un neparedzami. Turklāt aptuveni 75% gadījumu bērni traumas gūst tieši mājās, tātad – savu tuvinieku, ģimenes lokā. Kad tas noticis, prātot ir par vēlu. Tad ir jārīkojas – pareizi, pārdomāti un iespējami mierīgi. Turklāt zināt to praktiski, nevis teorētiski.

Lasīt vairāk

Pieprasīti veselības aprūpes pakalpojumi par draudzīgām cenām

1.novembris, 2016

Aicinām izmantot “ Rīgas veselības centrā” pieprasītus veselības aprūpes pakalpojumus par draudzīgām cenām. Filiālē „Ziepniekkalns” – pirmreizēja urologa konsultācija tikai par 24 EUR (atkārtota – 16 EUR),  vēdera ultrasonogrāfija tikai par 26 EUR, bet ehokardiogrāfija pieaugušajiem (sertificēta speciāliste –Jeļena Jakovļeva) – tikai par 36 EUR.

Lasīt vairāk

Jaunas veselības pārbaudes programmas sievietēm

28.oktobris, 2016

„Rīgas veselības centrs” piedāvā sievietēm divas jaunas veselības pārbaudes programmas – „IETEICAMĀ” (vidējais līmenis) un „OPTIMĀLĀ” (augstākais līmenis).

Lasīt vairāk

Bezmaksas nodarbība par bērnu traumatismu – praktiski un atraktīvi

17.oktobris, 2016

Vai jūs zināt, kā jārīkojas, ja bērns guvis traumu? Kas ir obligāti jādara un kādā secībā, un ko nekādā ziņā darīt nedrīkst? Turklāt zināt to praktiski, nevis teorētiski.

Lasīt vairāk

Kardiologa konsultācijas mūsu „Imantas’ filiālē

17.oktobris, 2016

Mūsu centra filiālē „Imanta” pacientu konsultēšanu uzsākusi kardioloģe Valērija Haričeva – sertificēta speciāliste ar pieredzi neatliekamajā medicīniskajā palīdzībā, stacionārajā un ambulatorajā aprūpē, kā arī funkcionālajā diagnostikā (EKG apraksts, fiziskās slodzes testi – veloergometrija, Holtera monitorēšanas analīze).

Lasīt vairāk

​Ehokardiogrāfijas pakalpojumi filiālē „Ziepniekkalns”

5.oktobris, 2016

Informējam, ka no 6. oktobra mūsu centra filiālē “Ziepniekkalns” darbu uzsāk pieredzējusi ārste, sertificēta ehokardiogrāfijas speciāliste JEĻENA JAKOVĻEVA. Ārste pacientus pieņems par maksu, viņas darba laiks – ceturtdienas no plkst. 9.00 – 13.00. Iesakām pierakstīties laikus, kamēr vēl ir brīvas vietas.

Lasīt vairāk

Arī oktobrī – bezmaksas nodarbība par bērnu traumatismu

5.oktobris, 2016

„Rīgas veselības centrs” sadarbībā ar „Ilgtspējīgas attīstības fondu” arī šomēnes aicina vecākus uz bezmaksas semināru – nodarbību “Par bērnu traumatismu”, kas notiks 13. oktobrī no plkst. 17.00 – 19.00 centra filiālē „Imanta” (Imantas 8. līnija/ 1. korpuss) zālē un ko vadīs Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas ārsts reanimatologs Valdis Skotelis.

Lasīt vairāk

Ar 1. oktobri – slēgta filiāles „Iļģuciems” ēka Sēlpils ielā

28.septembris, 2016

Vēršam jūsu uzmanību, ka, sākot ar 1. oktobri, veselības aprūpes pakalpojumi mūsu filiāles „Iļģuciems” ēkā Sēlpils ielā 15 vairs netiks sniegti.

Lasīt vairāk

Programmas topošajām un jaunajām māmiņām

27.septembris, 2016

Kopš septembra sākuma piedāvājam divas programmas topošajām un jaunajām māmiņām – vingrošanu grūtniecēm un vingrošanu kopā ar zīdaini.

Lasīt vairāk

Filiālē “Torņakalns” darbu uzsāk ginekoloģe Ludmila Petročenkova

23.septembris, 2016

Informējam, ka ar 1. oktobri mūsu filiālē “Torņakalns” pacientu pieņemšanu uzsāks ginekoloģe, dzemdību speciāliste Ludmila Petročenkova.

Lasīt vairāk

Filiāles „Ziepniekkalns” ginekoloģijas kabinetam – jauns aprīkojums

19.septembris, 2016

Mūsu filiāles “Ziepniekkalns” ginekoloģijas kabineta aprīkojums ir papildināts lielisku jaunumu – SIEMENS jaunākās paaudzes premium klases ultraskaņas iekārtu ACUSON S1000.

Lasīt vairāk

Aicinām izteikt viedokli!

19.septembris, 2016

Mēs sistemātiski un mērķtiecīgi tiecamies uzlabot savu pakalpojumu kvalitāti un to atbilstību jūsu vajadzībām un vēlmēm, tāpēc mums ir svarīgi zināt gan jūsu viedokli, gan arī ieteikumus mūsu darba pilnveidei.

Lasīt vairāk

Pārliecinieties par savu mazuļu attīstību!

29.augusts, 2016

Domājam ne tikai par skolēniem, bet arī par mazākiem bērniem! Vai Jūsu bērns attīstās atbilstoši vecuma normām? Vai viņa kustības, reakcijas, koordinācija utt. ir tādas, kādām tā jābūt pirmajos dzīves mēnešos un gados?

Lasīt vairāk

Izmaiņas mūsu filiāles “Iļģuciems” darbā

29.augusts, 2016

Sakarā ar filiāles “Iļģuciems” ēkas Sēlpils ielā 15 plānoto rekonstrukciju, sākot ar š. g. 1. oktobri, visi pakalpojumi tiks sniegti tikai filiāles ēkā Buļļu ielā 7. Šī iemesla dēļ jau šobrīd daļa ārstu, kuri iepriekš strādāja Sēlpils ielā 15, pieņem Buļļu ielā 7.

Lasīt vairāk

Lai pirmie soļi – bez traumatisma

19.augusts, 2016

„Rīgas veselības centrs” sadarbībā ar „Ilgtspējīgas attīstības fondu” aicina vecākus uz bezmaksas semināru – nodarbību “Par bērnu traumatismu”, kas notiks 8. septembrī no plkst. 17.00 – 19.00 centra filiālē „Ķengarags” (Kaņiera ielā 13) un ko vadīs Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas ārsts reanimatologs Valdis Skotelis.

Lasīt vairāk

Vai skolai un bērnudārzam gatavi?

19.augusts, 2016

Šonedēļ esam uzsākuši jaunu programmu – „Veselības sertifikāts izglītības iestādei”, kas domāta bērniem, kuri pirmo reizi uzsāk skolas vai pirmsskolas (bērnudārza) gaitas un kuriem, atbilstoši normatīvo aktu prasībām jāveic padziļināta veselības pārbaude un mācību iestādē jāiesniedz medicīniskā karte – izziņa nr. 026/u par veselības stāvokli.

Lasīt vairāk

Speciālistu konsultācijas un izmeklējumi valsts kvotu ietvaros – arī augustā

7.augusts, 2016

Arī augustā lieliska izdevība – speciālistu konsultācijas un izmeklējumi valsts apmaksāto kvotu ietvaros!

Lasīt vairāk

Filiālē „Ziepniekkalns” jauna audiologopēde – Sanita Valeniece

5.augusts, 2016

SIA “Rīgas veselības centrs” filiālē “Ziepniekkalns” ir uzsākusi darbu jauna speciāliste – audiologopēde Sanita Valeniece. Audiologopēds ir ārstniecības persona, kas veic komunikācijas spēju, runas/valodas, balss un rīšanas traucējumu novērtējumu, diagnostiku, korekciju un rehabilitāciju jebkura vecuma personām, kurām ir dažādu cēloņu izraisīti runas, valodas, balss un rīšanas traucējumi.

Lasīt vairāk

Apliecinājums mūsu rehabilitācijas pakalpojumu kvalitātei un daudzveidībai

15.jūlijs, 2016

14. jūlijā mūsu „Ķengaraga” un „Imantas” filiālēs viesojās un to Rehabilitācijas nodaļas apmeklēja Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Rehabilitācijas fakultātes dekāne, asoc. prof. Signe Tomsone un Konkordijas universitātes (Viskonsina, ASV) Rehabilitācijas programmu vadītājs, profesors Teodors Kings un šīs pašas augstskolas profesore Santa Makstenieks.

Lasīt vairāk

Divi izaugsmes gadi pacientu interešu vārdā

14.jūlijs, 2016

Mēs šodien, 14. jūlijā, atzīmējam savu otro „dzimšanas dienu”. Dienu, kad tieši pirms diviem gadiem tikām izveidoti. Kopš tā brīža savās sešās filiālēs – „Ziepniekkalns”, „Ķengarags”, „Imanta”, „Bolderāja”, „Torņakalns” un „Iļģuciems” – esam snieguši daudzveidīgus un kvalitatīvus veselības aprūpes pakalpojumus vairumam Pārdaugavas un daļai Ķengaraga iedzīvotāju iespējami tuvu viņu dzīves vietai. ”Mēs esam jums tuvāk” […]

Lasīt vairāk

Izmanto kvotu vietas!

6.jūlijs, 2016

Par laimi labu speciālistu konsultācijas šobrīd iespējams saņemt ne tikai par maksu, bet arī valsts apmaksāto kvotu ietvaros – tikai diemžēl nereti pacientiem par to nav informācijas. „Rīgas veselības centra” filiālēs šobrīd iespējams pierakstīties pie dažādiem speciālistiem un/vai uz dažādiem izmeklējumiem un saņemt tos valsts programmu ietvaros:

Lasīt vairāk

Mūsu jaunākās vakances

29.jūnijs, 2016

Aicinām pievienoties mūsu profesionālajai un jaukajai saimei, lai kopīgi sniegtu vēl daudzpusīgākus un kvalitatīvākus pakalpojumus mūsu pacientiem – gan dažādu Rīgas lielāko mikrorajonu iedzīvotājiem, gan arī citiem rīdziniekiem!

Lasīt vairāk

Filiālē “Bolderāja” – speciālistu konsultācijas valsts kvotu ietvaros

29.jūnijs, 2016

Aicinām izmantot iespēju – mūsu filiālē “Bolderāja” (Kapteiņu ielā 7) valsts apmaksāto kvotu ietvaros ir iespējams pierakstīties uz vizīti pie šādiem speciālistiem:

Lasīt vairāk

Mūsu filiālē ” Ziepniekkalns” darbu uzsākusi pieredzējusī ginekoloģe Dr. Gunta Eniņa

27.jūnijs, 2016

Ārste pieņem gan maksas pacientus, gan pacientus, kuru vizīti apmaksā valsts: kā ginekoloģe, dzemdību speciāliste pirmdienās: 00 – 17. 00 (valsts apmaksāts pakalpojums) 00 – 18. 00 (maksas pakalpojums) ceturtdienās: 00 – 15.00 (valsts apmaksāts pakalpojums) 00 – 16. 00 (maksas pakalpojums) kā ginekoloģiskās ultrasonogrāfijas speciāliste (pakalpojums pieejams tikai grūtniecēm un pacientēm, kurām to apmaksā valsts) […]

Lasīt vairāk

SIA “Rīgas veselības centrs” darba laiki Līgo svētku brīvdienās

17.jūnijs, 2016

Līgo svētku brīvdienās, 23. un 25.jūnijā, dežūrārsti* pieņems no plkst. 8.00 līdz plkst. 15.00 četrās SIA “Rīgas veselības centrs” filiālēs: filiālē “Iļģuciems” ( Buļļu ielā 7); filiālē “Bolderāja” ( Kapteiņu ielā 7); filiālē “Ziepniekkalns” ( Valdeķu ielā 57); filiālē “Ķengarags”** ( Kaņiera ielā 13).

Lasīt vairāk

Pārdaugavas svētkos aicinām apmeklēt telti “Veselības logs”

18.maijs, 2016

Šogad pirmo reizi mūsu veselības centrs 21.maijā piedalīsies “Pārdaugavas svētkos” Arkādijas parkā. Iekļaujoties kopējā svētku tēmā “Pārdaugavas logi”, no plkst. 12.00 līdz 16.00 mūsu telts būs “Veselības logs” ar četrām rūtīm: “Veselīga uztura rūts “ (no 12.00 līdz 13.00) ( Par veselīga uztura pamatprincipiem ar apmeklētājiem runās uztura speciāliste Jolanta Rozīte – Viškinte un RSU studenti) […]

Lasīt vairāk

Lekcija par venotropo līdzekļu lietošanu

13.maijs, 2016

Filiāles “Ziepniekkalns” konferenču zālē lekciju “ Venotropie līdzekļi” mūsu veselības centra ārstiem speciālistiem un ģimenes ārstiem lasīja profesors dr.Antons Skutelis. Īpašu uzmanību profesors pievērsa vēnu veselības profilaksei un jaunākajiem medicīnas preparātiem vēnu ārstēšanā. Nākamā ārstu tālākizglītības lekcija par tēmu “Psihisko un uzvedības traucējumu korekcija pacientiem ar demenci” notiks 26. maijā plkst. 14.30 filiālē “Imanta”.

Lasīt vairāk

Pirmā nodarbība projekta “Pirmais solis – droši” ietvaros

13.maijs, 2016

Filiālē “Imanta” notika seminārs vecākiem “Par bērnu traumatismu”, kurā ārsts reanimatologs Valdis Skotelis stāstīja, kā jārīkojas, ja ar bērnu noticis nelaimes gadījums. Viņš parādīja, kā praktiski sniegt pirmo palīdzību zīdaiņiem un dažāda vecuma bērniem. Vecākiem tika atgādināts, kā jārīkojas gadījumos, kad gūti apdegumi, bērns ir saindējies vai elpceļos nonācis svešķermenis. Seminārs notika projekta “Pirmais solis […]

Lasīt vairāk

Padomus žurnāla lasītājiem sniedz mūsu veselības centra uztura speciāliste

5.maijs, 2016

Šīs nedēļas žurnālā “Mājas Viesis” saruna ar filiāles “Imanta” uztura speciālisti Jolantu Rozīti – Viškinti. Rubrikā “Pie veikala plaukta” viņa skaidro, kāpēc savu ēdienkarti laiku pa laikam ir vērts dažādot, iekļaujot tajā kalmārus. Uztura speciāliste atgādina, kādus vitamīnus satur kalmāri, kā tos pagatavot, no kāda vecuma iekļaut bērnu ēdienkartē. Rakstā iespējams uzzināt, kāda ir J. […]

Lasīt vairāk

Aicinām apmeklēt bezmaksas nodarbību par bērnu traumatismu

27.aprīlis, 2016

Filiālē “Imanta “ ( Imantas 8.līnijā 1, k-1) 12. maijā no plkst. 17.00 līdz 19.00 notiks bezmaksas nodarbība vecākiem “Par bērnu traumatismu”. Semināru vadīs ārsts reanimatologs Valdis Skotelis. Vecākiem būs iespēja uzzināt par dažādām bērnu traumām, to profilaksi un pirmo palīdzību. Šī tēma ir īpaši aktuāla tuvojoties vasaras sezonai, kad bērni traumas gūst daudz biežāk […]

Lasīt vairāk

Eiropas Imunizācijas nedēļā – par bezmaksas vakcinēšanos pret difteriju

22.aprīlis, 2016

No 24. līdz 30. aprīlim notiks Eiropas Imunizācijas nedēļa. Šī gada tēma – vakcinācija pret difteriju. Vakcīna pret difteriju ir valsta apmaksāta un iedzīvotājiem tā ir bez maksas. Atgādinot par to, cik svarīgi ir vakcinēties pret šo infekcijas slimību, visās SIA “Rīgas veselības centrs” filiālēs šajā nedēļā piedāvājam bez maksas saņemt Slimību profilakses un kontroles […]

Lasīt vairāk

Filiālē “Ziepniekkalns” bērnus un pieaugušos pieņem sertificēts psihiatrs

21.aprīlis, 2016

Filiālē “Ziepniekkalns” ( Valdeķu ielā 57, Rīgā) pa otrdienām no pulksten 15.30 līdz 16.30, sniedzot maksas pakalpojumus, pacientus pieņem ārste psihiatre dr. Aļina Gorbačova. Dr. A.Gorbačova pieņem gan pieaugušos, gan bērnus no 3 gadu vecuma. 2008. gadā absolvējusi RSU, 2015. gadā sertificēta psihiatra pamatspecialitātē.

Lasīt vairāk

Ārstu tālākizglītības seminārs filiālē “Ziepniekkalns”

15.aprīlis, 2016

Turpinot ārstu tālākizglītības semināru ciklu, filiālē “Ziepniekkalns” kopīgi ar farmācijas kompāniju “PFIZER Luxembourg SARL” Latvijas filiāli tika rīkots kārtējais seminārs mūsu veselības centra ārstiem. Lektora infektologa, hepatologa dr. Paula Aldiņa lekcijas tēma – “Infekcijas imūnkompromitētiem pacientiem”.

Lasīt vairāk

Žurnāla “DOCTUS” aprīļa numurā – saruna ar SIA “Rīgas veselības centrs” valdes priekšsēdētāju Inetu Zīriņu

14.aprīlis, 2016

Esam sagaidījuši ārstu un farmaceitu žurnāla “Doctus” šī gada aprīļa numuru, kurā, līdz ar citām kā allaž vērtīgām un interesantām publikācijām, rubrikā “Toreiz un tagad” saruna ar mūsu veselības centra valdes priekšsēdētāju Inetu Zīriņu. Viņa atzīst, ka veselības veicināšana ir viņas sirdsdarbs. Atbildot uz jautājumu, kādi ir viņas profesionālie izaicinājumi, I. Zīriņa žurnālistei sacījusi: “Sakārtot […]

Lasīt vairāk

Filiālēs “Ziepniekkalns” un “Torņakalns” darbu sāk divas jaunas ārstes

13.aprīlis, 2016

Šajās dienās mūsu kolektīvam ir pievienojušās divas jaunas kolēģes. Filiālē “Ziepniekkalns” ( Valdeķu ielā 57, Rīgā) darbu ir uzsākusi ginekoloģe, dzemdību speciāliste dr. Marta Jurča.Beigusi RSU Medicīnas fakultāti, šobrīd turpina studijas rezidentūrā. Savukārt filiālē “Torņakalns” ( Kokles ielā 12, Rīgā) no rītdienas sāks strādāt dermatoloģe, veneroloģe dr. Anete Ezeriņa. Arī A. Ezeriņa ir beigusi RSU […]

Lasīt vairāk

Valsts apmaksātā vizītē pie ginekologa – vēlamajā laikā, bez garām rindām!

12.aprīlis, 2016

Aicinām sievietes parūpēties par savu veselību, apmeklējot ginekologus, dzemdību speciālistus mūsu veselības centra filiālēs. Filiālē “Ziepniekkalns” ( Valdeķu ielā 57, Rīgā) Dr. Marta Jurča Pirmdienās no 9.00 līdz 12.00 Piektdienās no no 9.00 līdz 12.00 Dr. Jūlija Tarasova Otrdienās no 16.00 līdz 18.00 Ceturtdienās no 16.00 līdz 18.00 Filiālē “Torņakalns” ( Kokles ielā 12, Rīgā) […]

Lasīt vairāk

Vakcinācija pret ērču encefalītu – labākā profilakse un drošības garantija

11.aprīlis, 2016

Visos mūsu veselības centra filiāļu procedūru un vakcinācijas kabinetos ir iespējams vakcinēties pret ērču encefalītu. Šogad vakcinēšanās ir īpaši nozīmīga, jo pēc samērā siltās un maigās ziemas tiek novērota milzīga ērču aktivitāte. Procedūru un vakcinācijas kabinetos pieejamas vakcīnas gan pieaugušajiem, gan bērniem. Iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama. Parūpējieties par sevi un saviem tuviniekiem jau šodien!

Lasīt vairāk

7.aprīlis – Pasaules Veselības diena

7.aprīlis, 2016

Šogad par Pasaules Veselības dienas īpašo tēmu izraudzīta diabēta profilakse un ārstēšana. PVO aprēķini liecina, ka 2013. gadā pasaulē 382 miljoniem iedzīvotāju bija diabēts. Turklāt liekā svara problēma iegūst epidēmijas apmērus ne tikai pieaugušo vidū, bet ir izplatīta arī starp bērniem un pusaudžiem. Labākā profilakse ikvienam – aktīvs un veselīgs dzīvesveids. Ja radušās problēmas, atbalstu […]

Lasīt vairāk

Jauna kolēģe filiālē “Ķengarags” – dermatoloģe, veneroloģe Jūlija Kozlova

1.aprīlis, 2016

Filiālē “Ķengarags” no 1.aprīļa darbu uzsāk dermatoloģe, veneroloģe Jūlija Kozlova. Pieņemšana piektdienās no 13.00 līdz 18.00. Veic dermatoloģisko un veneroloģisko slimību diagnostiku un ārstēšanu pieaugušiem un bērniem, ādas pigmenētēto un nepigmentēto veidojumu diagnostiku ar optiskā dermatoskopa palīdzību,  ādas “punch” biopsijas analīzi un labdabīgu ādas veidojumu likvidēšanu ar kriodestrukcijas metodi. Dr. J. Kozlova ir beigusi Rīgas […]

Lasīt vairāk

Lieldienu svētku laikā pacientus pieņems dežūrārsti

22.marts, 2016

Lieldienu brīvdienās četrās no SIA “Rīgas veselības centrs” filiālēm strādās dežūrārsti. Filiālē “Iļģuciems” ( Buļļu ielā 7) dežūrārsts pieņems 26. un 28. martā no 8.00 līdz 15.00. Filiālē “Bolderāja” ( Kapteiņu ielā 7) dežūrārsts pieņems 26. un 28. martā no 8.00 līdz 15.00. Filiālē “Ziepniekkalns” ( Valdeķu ielā 57) dežūrārsts pieņems 26. un 28. martā […]

Lasīt vairāk

Nodarbības Montesori kabinetā tagad pieejamas katru dienu!

18.marts, 2016

Filiālē ”Ķengarags” ( Kaņiera ielā 13) Montesori kabinetā otrdienās un piektdienās no 16.00 līdz 20.00 darbu ir uzsākusi vēl viena Montesori pedagoģijas speciāliste – Ilze Graudiņa. Tagad nodarbības Montesori kabinetā pieejamas ik darbdienu. Montesori pedagoģija – visā pasaulē jau apmēram 100 gadus atzīta pedagoģijas metode – Itālijas ārstes un pedagoģes Marijas Montesori izstrādāta veseliem bērniem. […]

Lasīt vairāk

Filiālē “Ķengarags” pieņem oftalmoloģe dr. Lāsma Volksone

15.marts, 2016

Mūsu kolektīvam ir pievienojusies pieredzējusi kolēģe – vispārējās oftalmoloģijas ārste ar divdesmit gadu pieredzi dr. Lāsma Volksone. Dr. L.Volksone pieņem pacientus filiālē “Ķengarags” ( Kaņiera ielā 13) pa ceturtdienām no 8.00 līdz 14.00, sniedzot valsts apmaksātus pakalpojumus. Absolvējusi Rīgas Stradiņa universitāti, pēcdiploma izglītību ieguvusi klīniskajā ordinatūrā pēcdiploma apmācības fakultātē. Pēdējos gados specializējusies glaukomas diagnostikā un […]

Lasīt vairāk

Aicinām pieteikties konsultācijā pie uztura speciālistes

14.marts, 2016

Mūsu veselības centra filiālē “Imanta” jau no 18. marta piektdienās no 16.00 līdz 19.00 darbu uzsāk uztura speciāliste Jolanta Rozīte Viškinte. Vai badoties ir prātīgi? Kādēļ mana diēta nedod gaidītos rezultātus? Vēlos iegūt sportisku figūru, ar ko lai sāk? Kā lai mainu ēšanas paradumus pēc cukura diabēta diagnosticēšanas? Kā veidot ēdienkarti bērnam ar celiakiju? Gribu […]

Lasīt vairāk

Rīdzinieki aicināti uz Pasaules Tuberkulozes dienai veltītajiem bezmaksas izglītojošajiem pasākumiem

14.marts, 2016

24.martā jau 34. gadu tiks atzīmēta Pasaules Tuberkulozes diena. Lai par šo infekcijas slimību veicinātu sabiedrības izpratni un zināšanas, Rīgas domes Labklājības departaments aicina apmeklēt Pasaules tuberkulozes dienai veltītos pasākumus, kas notiks no 14. līdz 23.martam. Akcijas laikā darbosies informatīvais tālrunis – 22014539, pa kuru zvanot darba dienās no plkst. 9:00 līdz plkst.17:00, būs iespēja […]

Lasīt vairāk

Par valsts finansējumu – vizītē pie ārsta jau martā

11.marts, 2016

Pie vairākiem speciālistiem mūsu veselības centra filiālēs uz valsts apmaksātām vizītēm joprojām ir iespējams pierakstīties, ilgi negaidot garās rindās. Filiālēs “Torņakalns” ( Kokles ielā 12), “Ķengarags” ( Kaņiera ielā 13) un “Bolderāja” (Kapteiņu ielā 7) aicinām sievietes apmeklēt ginekologu, dzemdību speciālistu, kas ir tiešās pieejamības speciālists. Atgādinām, ka ikvienai sievietei reizi  gadā jāapmeklē ginekologs arī […]

Lasīt vairāk

Senioru zvanu centrs projekta “Būsim aktīvi!” ietvaros

10.marts, 2016

Kopš 2015. gada maija Rīgas domes Labklājības departaments īsteno starpvalstu projektu „Būsim aktīvi! Vecāka gadagājuma cilvēku sociālās izolētības mazināšana caur brīvprātīgo darbu Igaunijā, Latvijā un Somijā”. Lai vecāka gadagājuma cilvēkiem mazinātu sociālās atstumtības risku un veicinātu aktīvāku dzīvesveidu, Rīgā no 8. februāra projekta ietvaros darbu uzsāk Senioru zvanu centrs, kurā pēc brīvprātības principa darbosies seniori. […]

Lasīt vairāk

Skolēnu pavasara brīvdienās – vizītē pie zobu higiēnista!

8.marts, 2016

 Mūsu veselības centra filiālēs “Imanta” ( Imantas 8.līnijā 1, k. 1), “Torņakalns” ( Kokles ielā 12), “Iļģuciems” ( Sēlpils ielā 15), “Ziepniekkalns” ( Valdeķu ielā 57) un “Ķengarags” ( Kaņiera ielā 13) gan bērni, gan pieaugušie, negaidot garās rindās, var saņemt zobu higiēnista pakalpojumus. Aicinām bērnus un jauniešus jau pavasara brīvdienu laikā apmeklēt speciālistu, jo […]

Lasīt vairāk

Treniņbrauciens pirms starta “Sieviešu dienas rallijā 2016”

3.marts, 2016

Šogad tradicionālajā “Sieviešu dienas rallijā” piedalīsies mūsu veselības centra komanda “Raibo vitamīnu cilts”. Sestdien, 5. martā, aicinām ikvienu turēt īkšķus par visām rallija dalībniecēm, bet jo īpaši par mūsu ekipāžu – veselības centra juristi Guntu Krūmiņu, iepirkumu speciālisti – iepirkumu komisijas vadītāju Ivetu Bengu, personāla nodaļas vadītāju Ievu Grabovsku un galveno grāmatvedi Inetu Skudru!  

Lasīt vairāk

Marts – sievietes veselības mēnesis

29.februāris, 2016

Marts SIA “Rīgas veselības centrs” ir sieviešu veselības mēnesis. Visās sešās centra filiālēs martā pirmreizējā maksas vizīte pie ginekologa – ar 10 % atlaidi. Bonusā bez maksas piedāvājam veikt maksts sēnītes pašnoteikšanas testu GeniTest. Tas ir ātrs vaginālās kandidozes noteikšanas tests, kas sniedz rezultātu 10 minūtēs. Paredzēts ērtai lietošanai gan ārstiem, gan arī pašām pacientēm, […]

Lasīt vairāk

Zobu higiēnista pakalpojumi arī filiālē “Torņakalns”

23.februāris, 2016

Tagad arī filiālē “Torņakalns” ir iespējams saņemt zobu higiēnista pakalpojumus. Otrdienās no 13.00 līdz 19.00 un piektdienās no 9.00 līdz 12.00, sniedzot gan valsts apmaksātus, gan maksas pakalpojumus, pacientus pieņem zobu higiēnists Jurijs Mihelovičs.   Atgādinām, ka bērniem līdz 18 gadu vecumam mutes dobuma higiēnu vienu reizi gadā apmaksā valsts. Savukārt 7, 11 un 12 […]

Lasīt vairāk

Lekcija par jaunākajām tendencēm dermatoloģijā

18.februāris, 2016

Šodien filiāles “Imanta” konferenču zālē lekciju “ Ādas pigmentēto veidojumu diagnostika dažādu specialitāšu ārstiem” mūsu veselības centra ārstiem speciālistiem un ģimenes ārstiem vadīja RSU Medicīnas fakultātes Infektoloģijas un dermatoloģijas fakultātes mācībspēks dr. Raimonds Karls. Īpaša uzmanība tika veltīta dermatoonkoloģijas jautājumiem. Izdales materiālos visi lekcijas apmeklētāji saņēma materiālu “Ādas melanocitārie veidojumi. Diferenciāldiagnostika”, kura pirmpublicējums ir žurnāla […]

Lasīt vairāk

Filiālē “Ziepniekkalns” – jauna gastroenteroloģe un jauna ķirurģe

12.februāris, 2016

Filiālē “Ziepniekkalns” ( Valdeķu iela 57) darbu uzsākušas divas jaunas, perspektīvas ārstes. Ceturtdienās no 15.00 līdz 18.00, sniedzot maksas pakalpojumus, pacientus pieņem gastroenteroloģe Jeļena Ivanova, kas konsultē dažādu gastroenteroloģisku problēmu gadījumos. Piektdienās no 9.00 līdz 14.00 pacientus pieņem un ambulatoru ķirurģisko palīdzību sniedz ķirurģe Tatjana Orlova. Pieraksts pa tālruni 8801, e-pasts: pieraksts@rigasveseliba.lv, kā arī mājas […]

Lasīt vairāk

Valsts apmaksāta vizīte pie ārsta – vēl februārī!

10.februāris, 2016

 “Rīgas veselības centrs” filiālēs valsts apmaksātus veselības aprūpes pakalpojumus joprojām ir iespējams saņemt vēl februārī bez gaidīšanas garās rindās. Visās veselības centra filiālēs joprojām ar ģimenes ārsta norīkojumu ir iespēja par valsts finansējumu apmeklēt ķirurgu, dermatologu ( filiālēs “Imanta” un “Ziepniekkalns” pieņem arī  bērnus), kā arī pie ginekologu, kas ir tiešās pieejamības speciālists. Filiālēs “Iļģuciems, […]

Lasīt vairāk

Obligātās veselības pārbaudes – arī filiālē “Imanta”

5.februāris, 2016

No pirmdienas, 8. februāra, filiālē “Imanta” ( Imantas 8.līnija 1, k.1) būs iespēja iziet obligātās veselības pārbaudes (OVP) un noformēt personas medicīniskās grāmatiņas. Darbu uzsāks arodveselības un arodslimību ārste Inita Sevčika un ģimenes ārste Veronika Astafjeva.  Pieteikties OVP komisijai lūdzam zvanot pa tālr. 20018055 (OVP koordinatore Irina Krasavina) vai sūtot e-pastu: arodveselība.imanta@rigasveseliba.lv    

Lasīt vairāk

8801 piedāvā atzvanīšanas iespēju

4.februāris, 2016

Šobrīd, kad Latvijā ir gripas epidēmija, mūsu veselības centra zvanu centrs saņem ievērojami vairāk zvanu nekā parasti, tādēļ reizēm (sevišķi rīta stundās) izveidojas zvanītāju rindas. Sistēma zvanītāju informē par to, kurš pēc kārtas viņš ir gaidītāju rindā. Ja rindā uz savienojumu ir vairāk par deviņiem zvanītājiem, tiek piedāvāta iespēja nospiest taustiņu “1” un mūsu operators […]

Lasīt vairāk

Tehnisko palīglīdzekļu noma Ziepniekkalnā, Bolderājā, Imantā un Ķengaragā

2.februāris, 2016

Mūsu veselības centrs ir uzsācis sadarbību ar biedrību “Speciālo palīglīdzekļu parks”. Sadarbības līguma ietvaros četrās no mūsu veselības centra filiālēm – filiālē “Ziepniekkalns” ( Valdeķu ielā 57), filiālē “Bolderāja” ( Slimnīcas ielā 2 – 1a), filiālē “Imanta” ( Imantas 8.līnija 1, korp.1) un filiālē “Ķengarags” ( Kaņiera ielā 13) – radīta iespēja nomāt tehniskos palīglīdzekļus.

Lasīt vairāk

Filiālei “Bolderāja” – rehabilitācijas nodaļa jaunās telpās

28.Janvāris, 2016

Filiāles “ Bolderāja” rehabilitācijas nodaļa turpmāk gaidīs klientus un pacientus jaunās telpās – Rīgā, Slimnīcas ielā 2 – 1a. Aicinām apmeklēt jauno nodaļu, lai saņemtu šādus pakalpojumus: Fizikālas terapijas un rehabilitācijas medicīnas ārsta konsultācijas Fizioterapeitu pakalpojumus – fizioterapeita konsultācijas, ārstniecisko vingrošanu, kinezioteipošanu Masāžu bērniem (t.sk. zīdaiņiem) Masāžu pieaugušajiem Logopēda pakalpojumus Sadarbībā ar biedrību “Speciālo palīglīdzekļu […]

Lasīt vairāk

Imantā darbu sāk moderns rentgena kabinets

21.Janvāris, 2016

Filiālē “ Imanta” ( Imantas 8.līnija 1, k.1) darbu uzsācis mūsdienīgs rentgena kabinets. Jaunā iekārta Primary Diagnost DR, kas uzstādīta kabinetā, ir tiešā digitālā rentgena iekārta. Attēla iegūšanai tiek izmantots digitālais detektors, kas aizstāj radiogrāfijas filmas vai fosforplašu sistēmas. Iepriekš, lai iegūtu attēlu, bija nepieciešams attīstīt filmas vai nolasīt fosforplates, kas aizņēma ļoti ilgu laiku. […]

Lasīt vairāk

Tuvojoties svētku brīvdienām – atgādinājums par medicīniskās palīdzības saņemšanas iespējām

29.decembris, 2015

Jaungada brīvdienās četrās no SIA “Rīgas veselības centrs” filiālēm strādās dežūrārsti. Filiālē “Iļģuciems” ( Buļļu ielā 7) dežūrārsts pieņems 1. un 2. janvārī no 8.00 līdz 15.00. Filiālē “Bolderāja” ( Kapteiņu ielā 7) dežūrārsts pieņems 1. un 2. janvārī no 8.00 līdz 15.00. Filiālē “Ziepniekkalns” ( Valdeķu ielā 57) dežūrārsts pieņems 1. un 2. janvārī […]

Lasīt vairāk

Balvas saņem “Rīgas veselības centrs” darbinieki

22.decembris, 2015

Konkursa „Gada balva sociālajā nozarē” Rīgas pilsētas pašvaldības sociālajās un ar tām saistītajās veselības aprūpes nozarēs noslēguma pasākums, kas notika Rīgas Kultūras un tautas mākslas centrā “Mazā ģilde”, par īpaši nozīmīgu notikumu kļuva diviem mūsu centra darbiniekiem – IT un datu apstrādes nodaļas vadītājam Sandim Bērziņam ( K. Krafta fotoattēlā kopā ar Rīgas domes Labklājības […]

Lasīt vairāk

Četrās filiālēs arī svētku laikā pieņems dežūrārsti

21.decembris, 2015

Ziemassvētku un Jaunā gada brīvdienās četrās no SIA “Rīgas veselības centrs” filiālēm strādās dežūrārsti. Filiālē “Iļģuciems” ( Buļļu ielā 7) dežūrārsts pieņems 25. un 26. decembrī, kā arī 1. un 2. janvārī no 8.00 līdz 15.00. Filiālē “Bolderāja” ( Kapteiņu ielā 7) dežūrārsts pieņems 25. un 26. decembrī, kā arī 1. un 2. janvārī no […]

Lasīt vairāk

Seminārs “Rinosinusītu diagnoze un ārstēšana” filiālē “Imanta”

11.decembris, 2015

Ģimenes ārstiem un ārstiem speciālistiem filiālē “Imanta” bija iespēja noklausīties LU lektora, Otorinolaringoloģijas studiju kursa un ORL rezidentūras programmas vadītāja Dr. Kaspara Pekša lekciju “Rinosinusītu diagnoze un ārstēšana”. Tās laikā dr. K. Peksis sniedza savu redzējumu par vīrusu rinosinusītu un bakteriālo rinosinusītu diagnosticēšanu un ārstēšanas iespējām, kā arī akcentēja dažādu grupu medikamentu iedarbību. Īpaša uzmanība […]

Lasīt vairāk

Filiālē “Imanta” atvērta aptieka

2.decembris, 2015

Filiāles “Imanta” telpās ( Imantas 8.līnijā 1, korpuss 1) ir atvērta aptieka. Darba laiks – katru darba dienu no 9.00 līdz 19.00 . Šodien, svinīgās atvēršanas brīdī,  “Mēness aptieka” tīkla īpašnieku AS “Sentor Farm aptiekas” pārstāvji iepazīstināja filiāles vadību un  ārstus ar aptiekas piedāvājumu un izzināja viņu vēlmes un vajadzības.

Lasīt vairāk

Filiālē “Bolderāja” – jauna otolaringoloģe dr. Marta Ieviņa

27.novembris, 2015

No 1. decembra filiālē “Bolderāja” ( Kapteiņu ielā 7) otrdienās no 14.00 līdz 18.30 pacientus pieņems otolaringoloģe dr. Marta Ieviņa. Dr. M. Ieviņa absolvējusi LU Medicīnas fakultāti, turpina studijas rezidentūrā. Iepriekšēja pierakstīšanās pa tālruni 8801 vai pieraksts@rigasveseliba.lv  

Lasīt vairāk

“Veselības stunda” Pārdaugavas izpilddirekcijā

26.novembris, 2015

Mūsu veselības centra rīkotajā “Veselības stundā” centra vadība un speciāliste uroloģijas jautājumos dr. Vita Melne iepazīstināja Pārdaugavas izpilddirekcijas darbiniekus ar “Rīgas veselības centrs” piedāvājumu un iespējām. Valdes priekšsēdētāja Ineta Zīriņa sniedza ieskatu veselības centra piedāvāto pakalpojumu klāstā, valdes locekle Skaidrīte Vasaraudze pastāstīja par kārtību, kādā valstī tiek nodrošināti veselības aprūpes pakalpojumi, savukārt dr. Vita Melne […]

Lasīt vairāk

Pateicība par iesaistīšanos Karjeras nedēļas norisē

24.novembris, 2015

Lai iepazīstinātu ar Karjeras nedēļas pasākumu “Pašvaldības uzņēmumi atver durvis pilsētas skolēniem” rezultātiem, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Izglītības pārvaldes vadība šodien Rātsnamā bija pulcējusi to uzņēmumu pārstāvjus, kas bija atsaukušies departamenta uzaicinājumam. Klātesošie pārrunāja Karjeras dienu akcijas norisi un iespējamo tās attīstību turpmākajos gados. Pateicības rakstu par Ziepniekkalna sākumskolas audzēkņu viesošanās sarīkošanu […]

Lasīt vairāk

Filiālē “Ziepniekkalns” darbu uzsāk ginekoloģe un dzemdību speciāliste dr. Jūlija Tarasova

20.novembris, 2015

No 24. novembra filiālē “Ziepniekkalns” ( Valdeķu ielā 57) otrdienās no 16.00 līdz 19.00 un ceturtdienās no 16.00 līdz 19.00 pacientes pieņems jauna, perspektīva ginekoloģe un dzemdību speciāliste dr. Jūlija Tarasova. Dr. J. Tarasova ir beigusi RSU Medicīnas fakultāti, šobrīd turpina studijas rezidentūrā. Pieraksts – 8801 vai pieraksts@rigasveseliba.lv  

Lasīt vairāk

Filiālē “Ziepniekkalns” darbu uzsākusi psihiatre, narkoloģe dr. Dace Līce

20.oktobris, 2015

  Filiālē “Ziepniekkalns” (Valdeķu ielā 57) otrdienās no 16.00 līdz 18.00 pacientus pieņem psihiatre, narkoloģe dr. Dace Līce. Maksa par vizīti – EUR 24,00. Iepriekšēja pierakstīšanās pa tālruni 8801 vai rakstot e-pastu: pieraksts@rigasveseliba.lv Dr. Dace Līce strādā transportlīdzekļu vadītāju veselības pārbaudes un ieroču nēsāšanas atļaujas saņemšanas medicīniskajās komisijās. Maksa par veselības profilaktisko apskati – EUR […]

Lasīt vairāk

Seminārs filiālē “Imanta” par jaunāko mirdzaritmijas pacientu ārstēšanā

16.oktobris, 2015

Filiālē “Imanta” RSU sirds ķirurgs profesors Oskars Kalējs seminārā “Mirdzaritmijas pacients – ko saprotam ar optimālu farmakoterapiju 2015. gadā (β-blokatori, AKE inhibitori, statīni un citi)” iepazīstināja mūsu veselības centra ārstus speciālistus un ģimenes ārstus ar jaunākajām vadlīnijām šajā jomā. Profesors detalizēti izklāstīja pacientu ārstēšanas algoritmus dažādu indikāciju gadījumos, balstoties uz Latvijā un ārvalstīs veiktu pētījumu […]

Lasīt vairāk

Skolēni iepazīstas ar profesijām veselības centrā

14.oktobris, 2015

Karjeras nedēļas ietvaros mūsu veselības centra filiāli “Ziepniekkalns” apmeklēja centram līdzās esošās Ziepniekkalna sākumskolas 6. a un 6. b klases skolēni un skolas direktores vietnieks Haralds Puriņš. Pusaudži, daļa no kuriem līdz šim veselības centrā bija bijuši vienīgi vizītē pie sava ģimenes ārsta vai zobārsta, varēja ielūkoties gan ārstu speciālistu kabinetos, gan diagnostikas un procedūru […]

Lasīt vairāk

Piedāvājam parūpēties par mutes dobuma higiēnu filiālē “Iļģuciems”

12.oktobris, 2015

Filālē “Iļģuciems” ( Sēlpils ielā 15) tagad ir iespējams gan apmeklēt zobārstu, gan arī pieteikties vizītē pie zobu higiēnista. Otrdienās no 10.00 līdz 16.30 un ceturtdienās no 14.00 līdz 19.00 pacientus pieņem zobu higiēniste Laine Nimma. Vizītes laikā mūsu speciāliste veiks zobu stāvokļa diagnostiku, noņems zobakmeni un neveselīgo zobu aplikumu, nopulēs visus zobus, kā arī […]

Lasīt vairāk

No šīs nedēļas filiālē “Ķengarags” atkal – skābekļa kokteiļi

8.oktobris, 2015

No šīs nedēļas filiālē “Ķengarags” ( Kaņiera ielā 13) darbu atsācis Skābekļa kokteiļu kabinets. Pirmdienās, trešdienās un piektdienās veselības centra filiāles 9. kabinetā no 14.30 līdz 17.00 piedāvājam skābekļa kokteiļus. Skābekļa kokteilis – tā ir sula, kas piesātināta ar skābekli līdz maigu un gaisīgu putu stāvoklim.   Īpaši ieteicams cilvēkiem, kuri ikdienā strādā intelektuālu darbu, […]

Lasīt vairāk

Rīgas veselības centra ginekoloģijas dienesta vadītāja, galvenā speciāliste – dr. Inta Dinsberga

7.oktobris, 2015

Mūsu veselības centra kolektīvam ir pievienojusies pieredzējusī ginekoloģe un dzemdību speciāliste ar sertifikātu ginekoloģiskajā ultrasonogrāfijā dr. Inta Dinsberga. Dr. Inta Dinsberga ir galvenā speciāliste ginekoloģijā un vada Rīgas veselības centra ginekoloģijas dienestu, kā arī pieņem pacientus filiālē “Ziepniekkalns” ( piektdienās no 9.00 līdz 13.00, sniedzot gan valsts apmaksātus, gan maksas pakalpojumus). Dr. Inta Dinsberga konsultē […]

Lasīt vairāk

Filiālēs “Iļģuciems” un “Ķengarags” pieņem jauni urologi

6.oktobris, 2015

  Divās no mūsu veselības centra filiālēm darbu sākuši jauni, perspektīvi ārsti urologi. Filiālē ‘Ķengarags” pacientus pieņem dr. Arvis Freimanis, filiālē “Iļģuciems” ( Sēlpils ielā 15) – dr. Vita Melne. Dr. Vita Melne ir beigusi Rīgas Stradiņa universitāti, stažējusies Vācijā Hamburgas Ependorfas klīniskā universitātes slimnīcā. Šobrīd turpina mācības doktora studiju programmā medicīnā. Dr. Vita Melne, […]

Lasīt vairāk

Zvanu centra svinīgās atklāšanas laikā sagaidīts 11 111 zvans

2.oktobris, 2015

Vakar filiālē “Imanta” svinīgi tiks atklāts Zvanu centrs. Zvanu centrs, kas apkalpo visas sešas “Rīgas veselības centrs” filiāles, darbību uzsāka augusta vidū. To var sazvanīt pa tālruņa numuru 8801. Kopš darbības sākuma, katru darba dienu strādājot no astoņiem rītā līdz astoņiem vakarā, saņemti un apkalpoti vairāk nekā 11 tūkstoši zvanu. Zvanu centra darbinieces veic pierakstus […]

Lasīt vairāk

Vecāki aicināti apmeklēt Vinnija Pūka skolas semināru „Liekā svara problēmas bērniem”

29.septembris, 2015

Rīgas domes Labklājības departaments vecākus aicina apmeklēt projekta „Vinnija Pūka skola” bezmaksas nodarbību „Liekā svara problēmas bērniem”. Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas asoc. prof. A. Vētra un uztura speciāliste O. Ļubina vecākiem pastāstīs par mūsdienu aktuālo problēmu – bērnu un jauniešu liekā svara un aptaukošanās radītām veselības problēmām, kā arī risinājumiem liekā svara samazināšanā un ārstēšanās […]

Lasīt vairāk

Iļģuciema filiālē darbu uzsācis dr. Jevgēnijs Maslobojevs

22.septembris, 2015

Iļģuciema filiālē – Sēlpils ielā 15 darbu uzsācis pieredzējušais ķirurgs dr. Jevgēņijs Maslobojevs, kas strādājis gan slimnīcā, gan ambulatorajās pieņemšanās. Ārstam pieņemšanas ir katru darbdienu: pirmdienās no 8.00 līdz 15.30, otrdienās no 8.00 līdz 13.00, trešdienās no 8.00 līdz 15.30, ceturtdienās no 8.00 līdz 13.00, piektdienās no 8.00 līdz 16.30.

Lasīt vairāk

Vecāki aicināti apmeklēt Vinnija Pūka skolas semināru „Liekā svara problēmas bērniem”

10.septembris, 2015

Rīgas domes Labklājības departaments vecākus un citus interesentus aicina apmeklēt projekta „Vinnija Pūka skola” semināru par liekā svara problēmām bērniem, lai informētu un izglītotu par aptaukošanās saistību ar nopietniem veselības traucējumiem un iespējām šīs problēmas novērst jau laicīgi.   Seminārs notiks 19.septembrī no plkst. 10.00 līdz 15.00,  VSIA “Bērnu klīniskās universitātes slimnīca”, Rīgā, Vienības gatvē […]

Lasīt vairāk

Podologa pakalpojumi – tagad arī Torņakalnā

7.septembris, 2015

Jau divās mūsu veselības centra filiālēs klienti un pacienti var apmeklēt pēdu ārstnieciskās aprūpes kabinetu, jo arī Torņakalna filiālē – Kokles ielā 12 – darbu uzsākusi podoloģe Zane Plotko. Speciāliste pieņem divas reizes nedēļā – pirmdienās un trešdienās no 10.00 līdz 17.00. Ir pieejami gan valsts apmaksāti, gan maksas podologa pakalpojumi.

Lasīt vairāk

Aicinām izmantot podologa pakalpojumus!

1.septembris, 2015

Mūsu veselības centra Ziepniekkalna filiālē – Valdeķu ielā 57 – darbu uzsākusi podoloģe Zane Pavlovska – Mālmeistare. Speciāliste pieņems divas reizes nedēļā – otrdienās un ceturtdienās no 10.00 līdz 17.00. Ir pieejami gan valsts apmaksāti, gan maksas podologa pakalpojumi. Podologa kompetencē ir problemātiskas un/vai bojājumu skartas pēdas novērtēšana, ārstēšana un aprūpe, kas ietver pēdas apstrādi, […]

Lasīt vairāk

Iļģuciema filiālē pieņem otolaringoloģe dr.Svetlana Koņuhova

21.augusts, 2015

Iļģuciema filiālē – Sēlpils ielā 15 – darbu uzsākusi ausu, kakla un deguna ārste dr. Svetlana Koņuhova. Pieņemšana: trešdienās no 16.00 līdz 19.00, ceturtdienās un piektdienās – no 16.00 līdz 19.00. Otolaringologa, jeb Ausu, kakla un deguna ārsta kompetencē ir ausu, deniņu, deguna blakusdobumu, mutes dobuma, rīkles, balsenes, trahejas, barības vada, galvas, kakla un to […]

Lasīt vairāk

Ziepniekkalna filiālē darbu uzsāk ergoterapeite Jekaterina Tīrmane

17.augusts, 2015

Ziepniekkalna filiālē – Valdeķu ielā 57 – no 21. augusta otrdienās, trešdienās un piektdienās pacientus no 9.00 līdz 15.00 pieņems sertificēta ergoterapeite Jekaterina Tīrmane, sniedzot gan valsts apmaksātus, gan maksas pakalpojumus. Ergoterapija ir viena no rehabilitācijas nozarēm. Tās galvenais uzdevums – veicināt indivīda veselību un fizisko neatkarību jebkuros dzīves apstākļos. Ergoterapeits ar īpašiem vingrinājumiem palīdz pacientam […]

Lasīt vairāk

Aicinām rīdziniekus aizpildīt anketas „Gada balva sociālajā nozarē” nominācijai „Iedzīvotāju paldies”

11.augusts, 2015

No 10. augusta līdz 6. decembrim otro reizi notiks konkurss „Gada balva sociālajā nozarē”. Konkursu organizē Rīgas domes Sociālo jautājumu komiteja sadarbībā ar Rīgas domes Labklājības departamentu, lai apzinātu un godinātu sociālās un veselības aprūpes nozares darbiniekus Rīgas pilsētas pašvaldības iestādēs, kuri profesionāli, atbildīgi un godprātīgi veic savus darba pienākumus, sniedzot atbalstu rīdziniekiem, kā arī […]

Lasīt vairāk

Topošie un jaunie vecāki apgūst zināšanas par bērnu zīdīšanu

5.augusts, 2015

Šodien mūsu veselības centra filiālē “Imanta”, atzīmējot Pasaules Zīdīšanas veicināšanas nedēļu, notika bezmaksas lekcija topošajiem un jaunajiem vecākiem “Bērna zīdīšana – teorija un prakse”. Lektore – biedrības “Latvijas Zīdīšanas veicināšanas konsultantu asociācija” vadītāja Sandra Lase, atbilstoši Pasaules Veselības organizācijas ieteikumiem, sniedza atbildes uz tādiem jaunajiem un topošajiem vecākiem svarīgiem jautājumiem kā – kāpēc bērns negrib […]

Lasīt vairāk

Pasaules zīdīšanas veicināšanas nedēļā – bezmaksas lekcija par bērnu zīdīšanu

28.jūlijs, 2015

“Rīgas veselības centrs” sadarbībā ar biedrību “Latvijas Zīdīšanas veicināšanas konsultantu asociācija”, atzīmējot Pasaules zīdīšanas veicināšanas nedēļu, 5. augustā filiālē “Imanta” ( Imantas 8.līnijā 1, k.1), no 10.30 līdz 12.30 aicina apmeklēt Latvijas Zīdīšanas veicināšanas konsultantu asociācijas vadītājas Sandras Lases lekciju “Viss par bērnu zīdīšanu: teorija un prakse”. Lekcijas mērķis ir iedrošināt un atbalstīt topošās un […]

Lasīt vairāk

Zobārsts bērniem Ziepniekkalnā, Iļģuciemā un Imantā: bez garām rindām

27.jūlijs, 2015

Sabiedrībā ir nostiprinājies mīts, ka uz visiem valsts apmaksātajiem medicīnas pakalpojumiem nākas gaidīt garās rindās. Bet bieži vien ( un jo īpaši šajos vasaras mēnešos) situācija ir krietni vien atšķirīga. Pašlaik trijās no mūsu “Rīgas veselības centra” filiālēm bērni zobārstniecības pakalpojumus var saņemt jau tajā pašā nedēļā, kad ir pieteikuši vizīti pie ārsta. Iepriekšējais pieraksts […]

Lasīt vairāk

Par godu 1. gadskārtai – sešas sarkanas rozes!

15.jūlijs, 2015

Vakar mūsu veselības centram SIA “Rīgas veselības centrs” apritēja pirmais gads kopš tā izveides, apvienojot sešas pašvaldības veselības aprūpes iestādes vienā. Atzīmējot šo notikumu, pie visām veselības centra filiālēm tika iedēstītas rozes. Kopš vakardienas ikviens centra filiāļu apmeklētājs un darbinieks var vērot, kā aug krūmroze Tess of d’Urbervilles, kuras lielākie pumpuri drīz vien atvērsies, kļūstot […]

Lasīt vairāk

14. jūlijā svinēsim pirmo gadskārtu!

13.jūlijs, 2015

Otrdien, 14. jūlijā, mūsu veselības centram SIA „Rīgas veselības centrs” – dibināšanas pirmā gadskārta. Atzīmējot šo notikumu, pie visām sešām veselības centra filiālēm tiks iestādītas rozes un izraudzītas to krustmātes. gada 14. jūlijā, reorganizējot sešas Rīgas pašvaldības ārstnieciskā profila kapitālsabiedrības – “Bērnu veselības centru “Ķengarags””, “Bolderājas poliklīniku”, “Iļģuciema poliklīniku”, “Primārās veselības aprūpes centru “Ziepniekkalns””, “Torņakalna […]

Lasīt vairāk

Turpmāk būs vieglāk izvēlēties bērna zobārstu

30.jūnijs, 2015

Valsts apmaksātus zobārstniecības pakalpojumus bērniem sniedz daudzas ārstniecības iestādes un bērnu vecāki var brīvi izvēlēties pakalpojuma saņemšanas vietu. Tomēr bieži vien ierastajā ārstniecības iestādē vai pie konkrēta ārsta ir garas gaidīšanas rindas, tāpēc ir svarīgi zināt, kur bērnam nepieciešamo palīdzību var saņemt ātrāk. Turpmāk valsts vietnē rindapiearsta.lv būs pieejama informācija par gaidīšanas rindām valsts apmaksātu […]

Lasīt vairāk

Priecīgus Līgo svētkus un Jāņus!

19.jūnijs, 2015

Laikam gan Latvijā un citviet pasaulē, kur dzīvo latvieši, nav tādas pilsētas, ciema vai sētas, kur kādā ģimenē, draugu pulkā vai kolektīvā nebūtu Līgas un Jāņa vārda nesēju. Arī mūsu veselības centrā strādā trīs Līgas un divi Jāņi. Viņiem – bērnu ķirurgam Jānim Atvaram, saimniecības pārzinim Jānim Klajumam, arodslimību ārstei Līgai Brūklei, oftalmoloģei Līgai Ķemerei […]

Lasīt vairāk

Apsveicam Medicīnas darbinieku dienā!

19.jūnijs, 2015

Tradicionāli jūnija trešajā svētdienā tiek atzīmēta Medicīnas darbinieku diena. .

Lasīt vairāk

Darba laiki Līgo svētku un Jāņu brīvdienās

16.jūnijs, 2015

Sveicam savus klientus, pacientus un sadarbības partnerus svētkos un informējam par darba laikiem svētku dienās. Filiāle Ziepniekkalns ( Valdeķu ielā 57) 22.06. – no 8.00 līdz 15.00 pieņem dežūrārsts 23.06. – brīvdiena 24.06. – no 8.00 līdz 15.00 pieņem dežūrārsts Filiāle Bolderāja ( Kapteiņu ielā 7) 22.06. – no 8.00 līdz 15.00 pieņem dežūrārsts 23.06. […]

Lasīt vairāk

Iļģuciema zobārsti gaida pacientus Sēlpils ielā

8.jūnijs, 2015

Sākot ar jūniju, visi mūsu Iļģuciema filiāles zobārsti pieņem pacientus Sēlpils ielā 15. Plašākās un ērtākās telpās zobārstniecības pakalpojumus ir iespējams saņemt katru darba dienu. No pirmdienas līdz ceturtdienai pieņemšanas ir no 8.00 līdz 19.00, piektdienā – no 8.00 līdz 14.00. Pieejams plašs pakalpojumu klāsts mutes dobuma veselības nodrošināšanai un ārstēšanai. Mūsu zobārsti ir pieredzējuši […]

Lasīt vairāk

Atgādne

1.jūnijs, 2015

Atbilstoši Pacientu tiesību likuma 15. panta 4.daļai, “persona, reģistrējoties ārstniecības iestādē vai saņemot ārstniecību, pēc ārstniecības personas pieprasījuma uzrāda personu apliecinošu dokumentu”. Ar Personu apliecinošu dokumentu likuma 4. panta 1.daļu noteikts, ka personu apliecinoši dokumenti ir: – pase; – personas apliecība – ID karte. Bērna vecākiem jāuzrāda pase ar attiecīgu ierakstu vai bērna dzimšanas apliecība […]

Lasīt vairāk

Padomi topošajām un jaunajām māmiņām

28.maijs, 2015

Kārtējā Gaidību 4dienas pasākumā, kas jau sesto gadu tirdzniecības centrā “Domina” pulcē ap 100 topošās māmiņas un māmiņas ar mazuļiem, uzstājās mūsu centra Bolderājas filiāles dermatoveneroloģe dr. Oksana Artemjeva. Viņa jaunajām sievietēm deva padomus par ādas un matu kopšanu grūtniecības laikā un pēc mazuļa piedzimšanas.

Lasīt vairāk

Rīgas domes Labklājības departaments rīko akciju “Pasmēķēji? Pietiek!” Piedalāmies arī mēs!

26.maijs, 2015

Katru gadu 31.maijā visā pasaulē tiek atzīmēta Pasaules Veselības organizācijas (PVO) Pasaules diena bez tabakas. Sagaidot šo dienu un rūpējoties par rīdzinieku veselību, arī Rīgas domes Labklājības departaments iedzīvotājus aicina atteikties no smēķēšanas, kā arī vērš uzmanību pasīvo smēķētāju tiesībām uz brīvu, ar tabakas dūmiem nepiesārņotu dzīves telpu un vidi. PVO Pasaules dienu bez tabakas […]

Lasīt vairāk

Ievērībai!

26.maijs, 2015

Mūsu centrs turpina strādāt pie klientu un pacientu apkalpošanas servisa uzlabošanas. Tā ietvaros esam sākuši Imantas filiāles reģistratūras Zvanu centra modernizāciju. Darbojoties testa režīmā, tika atklātas vairākas tehniskas nepilnības, pie kuru novēršanas centra informācijas tehnoloģiju speciālisti pašreiz strādā. Būsim pateicīgi Jums par izpratni gadījumos, kad nākas ilgstoši gaidīt savu kārtu zvanu rindā vai centrāle neatbild. […]

Lasīt vairāk

Par dežūrārstu palīdzību

21.maijs, 2015

Ārpus ģimenes ārstu darba laika akūtas nepieciešamības gadījumos mūsu pacientiem ir iespēja apmeklēt dežūrārstus. Darba dienās no pulksten 15.00 līdz 21.00 (ambulatori un mājas vizītes), sestdienās no pulksten 8.00 līdz 15.00 (ambulatori un mājas vizītes), svētku dienās – saskaņā ar grafiku. Ārpus mūsu centra darba laika pacientiem neatliekamo palīdzību sniedz neatliekamā medicīniskā palīdzība un daudzprofilu […]

Lasīt vairāk

Torņakalna filiālē darbu uzsākusi dermatoveneroloģe dr. Inese Briede

18.maijs, 2015

Torņakalna filiālē – Kokles ielā 12 otrdienās no 9.00 līdz 12.00 darbu uzsākusi sertificēta ārste dermatoloģe, veneroloģe dr. Inese Briede. Reģistratūras tālruņi: 67612274. 29611414. Ārste sniedz valsts apmaksātus un maksas pakalpojumus.

Lasīt vairāk

Imantas filiālē pieņem oftalmoloģe dr. Irina Živicka

14.maijs, 2015

Imantas filiālē – Imantas 8. līnijā 1 ( pirmajā korpusā) darbu ir sākusi sertificēta oftalmoloģe dr. Irina Živicka. Pieņemšana – otrdienās no 8.30 līdz 13.30. Ārste sniedz gan valsts apmaksātus, gan maksas pakalpojumus. Reģistratūras tālruņi: 67410952, 67411956, 26145281. Oftalmologa, jeb acu ārsta kompetencē ir vispusīga redzes sistēmas aprūpe, refrakcijas anomāliju diagnostika un korekcija, acs un […]

Lasīt vairāk

Sveicam kolēģes nozīmīgās dzīves jubilejās!

8.maijs, 2015

Maija pirmajā nedēļā trim mūsu centra darbiniecēm – nozīmīgas dzīves jubilejas. Visas trīs gaviļnieces strādā Iļģuciema filiālē. 3. maijā 70.dzimšanas dienu svinēja Iļģuciema filiāles klientu un pacientu reģistratore Dace Dubro, 4. maijā 65. gadu jubileja bija Iļģuciema filiāles garderobistei Neļļai Mhitarjanai,  8. maijā 75. gadu jubileju atzīmēja Iļģuciema filiāles zobu protēziste Lilija Saulīte.

Lasīt vairāk

Darbu uzsākusi sertificēta ārste dermatoveneroloģe dr. Oksana Artemjeva

8.maijs, 2015

Bolderājas filiālē – Kapteiņu ielā 7 otrdienās un ceturtdienās no 8.00 līdz 14.00 darbu uzsākusi sertificēta ārste dermatoloģe, veneroloģe dr. Oksana Artemjeva. Reģistratūras tālruņi: 67433278, 29486568. Ārste sniedz valsts apmaksātus un maksas pakalpojumus.

Lasīt vairāk

Vecākus aicina uz Vinnija Pūka skolas semināru par bērnu traumatismu

5.maijs, 2015

Rīgas domes Labklājības departaments aicina vecākus pieteikties nākamajam „Vinnija Pūka skolas” semināram „Bērnu traumatisms”. Seminārs notiks 23.maijā no plkst. 10:00 līdz 14:00, VSIA “Bērnu klīniskās universitātes slimnīca”, Rīgā, Vienības gatvē 45. Lai pieteiktos semināram, lūdzam zvanīt pa tālruni 27597546 vai rakstīt uz e-pastu: vinnijapukaskola@gmail.com.

Lasīt vairāk

Darba laiki svētku brīvdienās

30.aprīlis, 2015

Sveicam savus klientus, pacientus un sadarbības partnerus svētkos un informējam par darba laikiem svētku dienās. Filiāle Ziepniekkalns ( Valdeķu ielā 57) 01.05 – brīvdiena 02.05. – no 8.00 līdz 15.00 pieņem dežūrārsts 03.05. – brīvdiena 04.05. – no 8.00 līdz 15.00 pieņem dežūrārsts   Filiāle Bolderāja ( Kapteiņu ielā 7) 01.05. – brīvdiena 02.05. – […]

Lasīt vairāk

Vinnija Pūka skolas kārtējais seminārs – jau 9.maijā!

15.aprīlis, 2015

9. maijā notiks nākamais Vinnija Pūka skolas seminārs, kas tiks veltīts bērnu vakcinācijas jautājumiem. Semināru vadīs BKUS bērnu infektoloģe Dace Zavadska un pediatre Arina Lazareva un, kā jau ierasts, vecāki semināru aicināti apmeklēt kopā ar bērniem. Šoreiz seminārā tiks izskatītas tēmas par vakcinācijas būtību un lomu infekcijas slimību izplatības samazināšanā, imūnsistēmas darbību pēc vakcīnas ievadīšanas, […]

Lasīt vairāk

Vecāki aicināti apmeklēt Vinnija Pūka skolas semināru „Cukura diabēts. Kā to atpazīt?”

27.Janvāris, 2015

Rīgas domes Labklājības departaments aicina vecākus pieteikties nākamajam „Vinnija Pūka skolas” semināram „Cukura diabēts. Kā to atpazīt?”. Seminārs notiks 24.janvārī plkst. 10:00-15:00, VSIA “Bērnu klīniskās universitātes slimnīca”, Vienības gatvē 45. Lai pieteiktos semināram, lūdzam zvanīt pa tālruni 27597546 vai rakstīt uz e-pastu: vinnijapukaskola@gmail.com

Lasīt vairāk

Kas ir gripa un kāpēc tā ir tik bīstama?

27.Janvāris, 2015

Līdz ar jaunā gada sākumu Rīgā palielinājies gripas pacientu skaits. Par straujo gripas slimnieku pieaugumu informē gan Slimību profilakses un kontroles centrs, gan arī ģimenes ārsti, tādēļ par svarīgiem un aktuāliem ar gripu saistītiem jautājumiem lūdzām uz sarunu Rīgas veselības centra ģimenes ārsti Dr. Līgu Brūkli. Gripa ir akūta respiratora vīrusa infekcija, kurai raksturīga ļoti […]

Lasīt vairāk

Sezonālais, vīrusu izraisīts klepus vai tomēr hroniska saslimšana?

26.Janvāris, 2015

Mēs dzīvojam klimatā, kur gaisa temperatūras svārstības un aukstuma/siltuma krasās pārmaiņas ir tikpat ikdienišķa parādība, kā ikrīta saullēkts. Tajā pat laikā tas nenozīmē, ka mūsu organisms tam tikpat vienkārši pielāgojas. Pēkšņa auksta laika iestāšanās vai arī nokrišņi un mitrs laiks sev līdzi var “nest” arī slapjus cimdus, slapjas zeķes un kājas… un cik gan tālu […]

Lasīt vairāk

Iegādājies Dāvanu karti

25.Janvāris, 2015

Iegādājies Dāvanu kartiuz Ārstnieciskās vingrošanas nodarbībām līdz gada beigām ar 20% atlaidi! Izmanto vērtīgo kuponu līdz 31.03.2015.!

Lasīt vairāk

Vinnija Pūka skolas lekcija „Astma. Kā ar to sadzīvot?”

24.Janvāris, 2015

Rīgas domes Labklājības departaments turpina veiksmīgi aizsākto apmācību projektu vecākiem „Vinnija Pūka skola”, un visus interesentus aicina apmeklēt pēc skaita jau trešo „Vinnija Pūka skolas” bezmaksas lekciju – „ASTMA. KĀ AR TO SADZĪVOT?”.

Lasīt vairāk

Izmaiņas 47.autobusa maršrutā

23.Janvāris, 2015

Rīgas satiksme informē, ka, lai uzlabotu iedzīvotāju iespējas nokļūt jaunatklātajā SIA “Rīgas veselības centra” poliklīnikā “Imanta” un Rīgas Sociālā dienesta teritoriālajā centrā “Imanta”, kas izvietots Imantas 8.līnijā 1A, no 2014.gada 20.novembra tiks veiktas izmaiņas 47.autobusa maršrutā un tā kustības intensitātē darba dienās.

Lasīt vairāk

Veselībai, dzīvespriekam un možumam

22.Janvāris, 2015

Piedāvājam Skābekļa kokteiļus Katru dienu no 14.30 – 16.30 Filiālē “Ķengarags”

Lasīt vairāk

RVC filiāle „Ķengarags” piedāvā ekskluzīvu M.Montesori atveseļojošanās pedagoģijas kabinetu

20.Janvāris, 2015

„Pareizs piedāvājums, pareizs materiāls, pareizā laikā!” Marija Montesori Mīļie vecāki! RVC filiāle „Ķengarags” piedāvā ekskluzīvu M.Montesori atveseļojošanās pedagoģijas kabinetu, kurš darbojas no 2003.gada.

Lasīt vairāk

Svinīgi atklāta SIA „Rīgas veselības centrs” filiāle “Imanta”

19.Janvāris, 2015

Pirmdien Imantas 8.līnijā 1A tika svinīgi atklāta jauna Rīgas pašvaldības poliklīnika – SIA „Rīgas veselības centrs” filiāle “Imanta”, kas ir pirmā pašvaldības būvētā iestāde tieši veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanai kopš Latvijas brīvvalsts valstiskās neatkarības atjaunošanas.

Lasīt vairāk

Pirmdien, 27. oktobrī, Rīgas veselības centrs filiāle “Imanta” darbu sāks jaunajā mājvietā

18.Janvāris, 2015

Pirmdien, 27. oktobrī, Rīgas veselības centrs filiāle “Imanta” darbu sāks jaunajā mājvietā – Imantas 8.līnijā 1A. Aicinām piedalīties svinīgajā telpu atklāšanā, kas notiks plkst. 12.00!

Lasīt vairāk

Filiāle “Ķengarags” piedāvā Psihologa individuālās maksas konsultācijas pieaugušajiem un pusaudžiem, bērniem

17.Janvāris, 2015

Filiāle “Ķengarags” piedāvā Psihologa individuālās maksas konsultācijas pieaugušajiem un pusaudžiem, bērniem: Ar dažādu lomu spēļu, pasaku un smilšu terapijas palīdzību bērns konsultāciju laikā mēģina apzināties savas emocijas, risināt dažādus problēmjautājumus.

Lasīt vairāk

ŪDENS AEROBIKA FILIĀLĒ „ĶENGARAGS” Kaņiera ielā 13

16.Janvāris, 2015

FILIĀLĒ „ĶENGARAGS” Kaņiera ielā 13 JAUNUMS ! Īpaši Jums dāmas SESTDIENĀS Plkst. 16:00 ŪDENS AEROBIKA Labsajūtai, veselībai un skaistumam

Lasīt vairāk

Apdrošinātāji