Svara korekcijas programma pilngadīgām personām

SIA „Rīgas veselības centrs” Rīgas domes Labklājības departamenta projekta “Mēs par veselīgu Rīgu!” ietvaros piedāvā BEZMAKSAS pakalpojumu “Svara korekcijas programma pilngadīgām personām”* – lai veicinātu pilngadīgu personu ar svara problēmām (nodrošinot pakalpojumu gan personām, kuras savu ķermeņa svaru vēlas samazināt, gan arī personām, kurām nepieciešams to palielināt) ikdienas paradumu maiņu un  veselīga dzīvesveida prasmju apgūšanu, uzsverot svara kontroles prasmes.

Pakalpojuma ietvaros ar dalībnieku grupu (grupā 6 – 10 personas) strādā multiprofesionāla speciālistu komanda – fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts, fizioterapeits, sporta speciālists, uztura speciālists un psihologs – bez maksas iepazīstinot ar veselīga dzīvesveida prasmēm, uztura nozīmi svara korekcijā, nepareizu ēšanas paradumu izraisītām veselības problēmām, svara problēmu saistību ar psihoemocionālo veselību. Papildus tam tiek nodrošināta arī vingrošana zālē un baseinā, praktiskās nodarbības par veselīgas maltītes gatavošanas principiem.   

Programmā plānotas 30 grupu nodarbības 6 – 8 nedēļu laikā divreiz nedēļā (viena diena – nedēļas darba dienas pēcpusdiena (1 – 2 stundas) un otra diena – nedēļas svētdiena (3 – 4 stundas).

Aicinām pieteikties šajā programmā pilngadīgas personas ar svara problēmām, ko apliecina ģimenes ārsta izziņa (veidlapa 027/u), kurā norādīts personas ķermeņa masas indekss vai diagnozes: E66 (aptaukošanās), F50 (ēšanas traucējumi). Ir pierādīts, ka savlaicīgi nekoriģēti svara traucējumi būtiski palielina sirds asinsvadu, onkoloģisku un citu slimību risku.

Pirms dalības uzsākšanas fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts veiks uz programmu pieteikušos personu pirmreizēju vispārēju apskati un situācijas izvērtējamu (fiziskā stāvokļa, veselības stāvokļa) un apstiprinās personas dalību programmā.

Pieteikšanās un papildu informācija:

e-pasts: svars@rigasveseliba.lv

mob. tel.: 29502008

Nodarbību plānojums programmā “Svara korekcijas programma”

MAIJS | 2019

Ķengarags
Kaņiera iela 13, Rīga

Ceturtdiena 2. maijs

2. grupa
17:00–18:00 FT nod.

Svētdiena 12. maijs

8. grupa
9:00-10:00 FRM kons.
10:00-11:00 FT lekcija
11:00-12:00 Sporta spec. baseinā
9. grupa
10:00-11:00 FRM kons.
11:00-12:00 FT lekcija
12:00-13:00 Sporta spec. baseinā
5. grupa
11:00-12:00 FRM kons.
12:00-13:00 FT lekcija
13:00-14:00 Sporta spec. baseinā
6. grupa
12:00-13:00 FRM kons.
13:00-14:00 FT lekcija
14:00-15:00 Sporta spec. baseinā
7. grupa
13:00-14:00 FRM kons.
14:00-15:00 FT lekcija
15:00-16:00 Sporta spec. baseinā
4. grupa
15:00-16:00 FT nod.
16:00-17:00 FT baseinā

Trešdiena 15. maijs

8. grupa
17:00–18:00 FT nod.

Ceturtdiena 16. maijs

9. grupa
17:00–18:00 FT nod.

Svētdiena 19. maijs

8. grupa
9:00-10:00 Uztura spec. lekcija
10:00-11:00 Psihologa lekcija
11:00-12:00 Sporta spec. baseinā

9. grupa
10:00-11:00 Uztura spec. lekcija 11:00-12:00 Psihologa lekcija
12:00-13:00 Sporta spec. baseinā

5. grupa
11:00-12:00 Uztura spec. lekcija
12:00-13:00 Psihologa lekcija
13:00-14:00 Sporta spec. baseinā

6. grupa
12:00-13:00 Uztura spec. lekcija 13:00-14:00 Psihologa lekcija
14:00-15:00 Sporta spec. baseinā

7. grupa
13:00-14:00 Uztura spec. lekcija 14:00-15:00 Psihologa lekcija
15:00-16:00 Sporta spec. baseinā

Trešdiena 22. maijs

8. grupa
17:00–18:00 FT nod.

Ceturtdiena 23. maijs

9. grupa
17:00–18:00 FT nod.

Svētdiena 26. maijs

8. grupa
9:00-10:00 Uztura spec.nod.
10:00-11:00 FT nod.
11:00-12:00 Sporta spec. baseinā

9. grupa
10:00-11:00 Uztura spec.nod.
11:00-12:00 FT nod.
12:00-13:00 Sporta spec. baseinā

5. grupa
11:00-12:00 Uztura spec.nod.
12:00-13:00 FT nod.
13:00-14:00 Sporta spec. baseinā

6. grupa
12:00-13:00 Uztura spec.nod.
13:00-14:00 FT nod.
14:00-15:00 Sporta spec. baseinā

7. grupa
13:00-14:00 Uztura spec.nod.
14:00-15:00 FT nod.
15:00-16:00 Sporta spec. baseinā

Trešdiena 29. maijs

8. grupa
17:00–18:00 FT nod.

Ceturtdiena 30. maijs

9. grupa
17:00–18:00 FT nod.


Iļģuciems
Sēlpils iela 15, Rīga

Otrdiena 7. maijs

4. grupa
17:00–18:00 FT nod.

Pirmdiena 13. maijs

5. grupa
17:00–18:00 FT nod.

Pirmdiena 20. maijs

5. grupa
17:00–18:00 FT nod.

Pirmdiena 27. maijs

5. grupa
17:00–18:00 FT nod.

 


Imanta
Imantas 8.līnija 1, Rīga

Pirmdiena 13. maijs

6. grupa
17:00–18:00 FT nod.

Pirmdiena 20. maijs

6. grupa
17:00–18:00 FT nod.

Pirmdiena 27. maijs

6. grupa
17:00–18:00 FT nod.

 


Ziepniekkalns
Spulgas iela 24, Rīga

Trešdiena 8. maijs

1. grupa
16:00–17:00 FT nod.

Pirmdiena 13. maijs

7. grupa
17:00–18:00 FT nod.

Pirmdiena 20. maijs

7. grupa
17:00–18:00 FT nod.

Pirmdiena 27. maijs

7. grupa
17:00–18:00 FT nod.

 

JŪNIJS| 2019

Ķengarags
Kaņiera iela 13, Rīga

Svētdiena 2. jūnijs

8. grupa
9:00-10:00 Psihologa nod.
10:00-11:00 FT nod.
11:00-12:00 Sporta spec. baseinā
9. grupa
10:00-11:00 Psihologa nod.
11:00-12:00 FT nod.
12:00-13:00 Sporta spec. baseinā
5. grupa
11:00-12:00 Psihologa nod.
12:00-13:00 FT nod.
13:00-14:00 Sporta spec. baseinā
6. grupa
12:00-13:00 Psihologa nod.
13:00-14:00 FT nod.
14:00-15:00 Sporta spec. baseinā
7. grupa
13:00-14:00 Psihologa nod.
14:00-15:00 FT nod.
15:00-16:00 Sporta spec. baseinā

Trešdiena 5. jūnijs

8. grupa
17:00–18:00 FT nod.
18:00-19:00 Uztura spec.nod.

Ceturtdiena 6. jūnijs

9. grupa
17:00–18:00 FT nod.
18:00-19:00 Uztura spec.nod.

Svētdiena 9. jūnijs

8. grupa
9:00-10:00 Sporta spec.lekcija
10:00-11:00 Uztura spec. nod.
11:00-12:00 FT baseinā
9. grupa
10:00-11:00 Sporta spec.lekcija
11:00-12:00 Uztura spec. nod.
12:00-13:00 FT baseinā
5. grupa
11:00-12:00 Sporta spec.lekcija
12:00-13:00 Uztura spec. nod.
13:00-14:00 FT baseinā
6. grupa
12:00-13:00 Sporta spec.lekcija
13:00-14:00 Uztura spec. nod.
14:00-15:00 FT baseinā
7. grupa
13:00-14:00 Sporta spec.lekcija
14:00-15:00 Uztura spec. nod.
15:00-16:00 FT baseinā

Trešdiena 12. jūnijs

8. grupa
17:00–18:00 FT nod.

Ceturtdiena 13. jūnijs

9. grupa
17:00–18:00 FT nod.

Svētdiena 16. jūnijs

8. grupa
9:00-10:00 Psihologa nod.
10:00-11:00 Uztura spec. nod.
11:00-12:00 FT baseinā
9. grupa
10:00-11:00 Psihologa nod.
11:00-12:00 Uztura spec. nod.
12:00-13:00 FT baseinā
5. grupa
11:00-12:00 Psihologa nod.
12:00-13:00 Uztura spec. nod.
13:00-14:00 FT baseinā
6. grupa
12:00-13:00 Psihologa nod.
13:00-14:00 Uztura spec. nod.
14:00-15:00 FT baseinā
7. grupa
13:00-14:00 Psihologa nod.
14:00-15:00 Uztura spec. nod.
15:00-16:00 FT baseinā

Trešdiena 19. jūnijs

8. grupa
17:00–18:00 FT nod.

Ceturtdiena 20. jūnijs

9. grupa
17:00–18:00 FT nod.

Trešdiena 26. jūnijs

8. grupa
17:00–18:00 FT nod.

Ceturtdiena 27. jūnijs

9. grupa
17:00–18:00 FT nod.

Svētdiena 30. jūnijs

8. grupa
9:00-10:00 Psihologa nod.
10:00-11:00 Uztura spec. nod.
11:00-12:00 FRM lekcija
12:00-13:00 FT baseinā
9. grupa
10:00-11:00 Psihologa nod.
11:00-12:00 Uztura spec. nod.
12:00-13:00 FRM lekcija
13:00-14:00 FT baseinā
5. grupa
11:00-12:00 Psihologa nod.
12:00-13:00 Uztura spec. nod.
13:00-14:00 FRM lekcija
14:00-15:00 FT baseinā
6. grupa
12:00-13:00 Psihologa nod.
13:00-14:00 Uztura spec. nod.
14:00-15:00 FRM lekcija
15:00-16:00 FT baseinā
7. grupa
13:00-14:00 Psihologa nod.
14:00-15:00 Uztura spec. nod.
15:00-16:00 FRM lekcija
16:00-17:00 FT baseinā


Iļģuciems
Sēlpils iela 15, Rīga

Pirmdiena 3. jūnijs

5. grupa
17:00–18:00 FT nod.
18:00-19:00 Uztura spec.nod.

Pirmdiena 10. jūnijs

5. grupa
17:00–18:00 FT nod.

Pirmdiena 17. jūnijs

5. grupa
17:00–18:00 FT nod.

Otrdiena 25. jūnijs

5. grupa
17:00–18:00 FT nod.


Imanta
Imantas 8.līnija 1, Rīga

Pirmdiena 3. jūnijs

6. grupa
17:00–18:00 FT nod.
18:00-19:00 Uztura spec.nod.

Pirmdiena 10. jūnijs

6. grupa
17:00–18:00 FT nod.

Pirmdiena 17. jūnijs

6. grupa
17:00–18:00 FT nod.

Otrdiena 25. jūnijs

6. grupa
17:00–18:00 FT nod.


Ziepniekkalns
Spulgas iela 24, Rīga

Pirmdiena 3. jūnijs

7. grupa
17:00–18:00 FT nod.

Pirmdiena 10. jūnijs

7. grupa
17:00–18:00 FT nod.
18:00-19:00 Uztura spec.nod.

Pirmdiena 17. jūnijs

7. grupa
17:00–18:00 FT nod.

Otrdiena 25. jūnijs

7. grupa
17:00–18:00 FT nod.