Svara korekcijas programma pilngadīgām personām

SIA „Rīgas veselības centrs” Rīgas domes Labklājības departamenta projekta “Mēs par veselīgu Rīgu!” ietvaros piedāvā BEZMAKSAS pakalpojumu “Svara korekcijas programma pilngadīgām personām”* – lai veicinātu pilngadīgu personu ar svara problēmām (nodrošinot pakalpojumu gan personām, kuras savu ķermeņa svaru vēlas samazināt, gan arī personām, kurām nepieciešams to palielināt) ikdienas paradumu maiņu un  veselīga dzīvesveida prasmju apgūšanu, uzsverot svara kontroles prasmes.

Pakalpojuma ietvaros ar dalībnieku grupu (grupā 6 – 10 personas) strādā multiprofesionāla speciālistu komanda – fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts, fizioterapeits, sporta speciālists, uztura speciālists un psihologs – bez maksas iepazīstinot ar veselīga dzīvesveida prasmēm, uztura nozīmi svara korekcijā, nepareizu ēšanas paradumu izraisītām veselības problēmām, svara problēmu saistību ar psihoemocionālo veselību. Papildus tam tiek nodrošināta arī vingrošana zālē un baseinā, praktiskās nodarbības par veselīgas maltītes gatavošanas principiem.   

Programmā plānotas 30 grupu nodarbības 6 – 8 nedēļu laikā divreiz nedēļā (viena diena – nedēļas darba dienas pēcpusdiena (1 – 2 stundas) un otra diena – nedēļas svētdiena (3 – 4 stundas).

Aicinām pieteikties šajā programmā pilngadīgas personas ar svara problēmām, ko apliecina ģimenes ārsta izziņa (veidlapa 027/u), kurā norādīts personas ķermeņa masas indekss. Ir pierādīts, ka savlaicīgi nekoriģēti svara traucējumi būtiski palielina sirds asinsvadu, onkoloģisku un citu slimību risku.

Pirms dalības uzsākšanas fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts veiks uz programmu pieteikušos personu pirmreizēju vispārēju apskati un situācijas izvērtējamu (fiziskā stāvokļa, veselības stāvokļa) un apstiprinās personas dalību programmā.

Pieteikšanās un papildu informācija:

e-pasts: svars@rigasveseliba.lv

mob. tel.: 29502008 (no 15.00 līdz 20.00).

Nodarbību plānojums programmā “Svara korekcijas programma”

Grupas Nr.

Filiāle

Nodarbību plāns

Norises laiks

Statuss

1

Ziepniekkalns

Pirmdienās filiālē “Ziepniekkalns” (Spulgas iela 24) un svētdienās filiālē “Ķengarags” (Kaņiera ielā 13)

11.03.2019. – 11.05.2019.

Nodarbību cikls noslēdzies

2

Ķengarags

Ceturtdienās un svētdienās filiālē “Ķengarags” (Kaņiera ielā 13)

13.03.2019. – 02.05.2019.

Nodarbību cikls noslēdzies

3

Imanta

Ceturtdienās filiālē “Imanta” (Imantas 8.līnija 1) un svētdienās filiālē “Ķengarags” (Kaņiera ielā 13)

15.03.2019. – 29.04.2019.

Nodarbību cikls noslēdzies

4

Iļģuciems

Otrdienās filiālē “Iļģuciems” (Sēlpils iela 15) un svētdienās filiālē “Ķengarags” (Kaņiera ielā 13)

19.03.2019. – 12.05.2019.

Nodarbību cikls noslēdzies

5

Iļģuciems

Pirmdienās filiālē “Iļģuciems” (Sēlpils iela 15) un svētdienās filiālē “Ķengarags” (Kaņiera ielā 13)

12.05.2019. – 7.07.2019.

Nodarbību cikls noslēdzies

6

Imanta

Pirmdienās filiālē “Imanta” (Imantas 8.līnija 1) un svētdienās filiālē “Ķengarags” (Kaņiera ielā 13)

12.05.2019. – 7.07.2019.

Nodarbību cikls noslēdzies

7

Ziepniekkalns

Pirmdienās filiālē “Ziepniekkalns” (Spulgas iela 24) un svētdienās filiālē “Ķengarags” (Kaņiera ielā 13)

12.05.2019. – 7.07.2019.

Nodarbību cikls noslēdzies

8

Ķengarags

Trešdienās un svētdienās filiālē “Ķengarags” (Kaņiera ielā 13)

12.05.2019. – 7.07.2019.

Nodarbību cikls noslēdzies

9

Ķengarags

Ceturtdienās un svētdienās filiālē “Ķengarags” (Kaņiera ielā 13)

12.05.2019. – 7.07.2019.

Nodarbību cikls noslēdzies

10

Ķengarags

Trešdienās un svētdienās filiālē “Ķengarags” (Kaņiera ielā 13)

14.07.2019. – 01.09.2019.

Nodarbību cikls noslēdzies

11

Ziepniekkalns

Pirmdienās filiālē “Ziepniekkalns” (Spulgas iela 24) un svētdienās filiālē “Ķengarags” (Kaņiera ielā 13)

14.07.2019. – 01.09.2019.

Nodarbību cikls noslēdzies

12

Imanta

Ceturtdienās filiālē “Imanta” (Imantas 8.līnija 1) un svētdienās filiālē “Ķengarags” (Kaņiera ielā 13)

14.07.2019. – 01.09.2019.

Nodarbību cikls noslēdzies

13

Iļģuciems

Pirmdienās filiālē “Iļģuciems” (Sēlpils iela 15) un svētdienās filiālē “Ķengarags” (Kaņiera ielā 13)

25.08.2019. –

Nodarbību cikls sācies

14

Ziepniekkalns

Pirmdienās filiālē “Ziepniekkalns” (Spulgas iela 24) un svētdienās filiālē “Ķengarags” (Kaņiera ielā 13)

25.08.2019. –

Nodarbību cikls sācies

15

Ķengarags

Trešdienās un svētdienās filiālē “Ķengarags” (Kaņiera ielā 13)

25.08.2019. –

Nodarbību cikls sācies

16

Ķengarags

Otrdienās  un svētdienās filiālē “Ķengarags” (Kaņiera ielā 13)

No 08.09.2019.

Grupa ir nokomplektēta!

17

Ķengarags

Ceturtdienās  un svētdienās filiālē “Ķengarags” (Kaņiera ielā 13)

No 08.09.2019.

Grupa ir nokomplektēta!

18

Ziepniekkalns

Pirmdienās filiālē “Ziepniekkalns” (Spulgas iela 24) un svētdienās filiālē “Ķengarags” (Kaņiera ielā 13)

No 08.09.2019.

Grupa ir nokomplektēta!

19

Iļģuciems

Trešdienās filiālē “Iļģuciems” (Sēlpils iela 15) un svētdienās filiālē “Ķengarags” (Kaņiera ielā 13)

No 08.09.2019.

Grupa ir nokomplektēta!

20

Imanta

Ceturtdienās  filiālē “Imanta” (Imantas 8.līnija 1) un svētdienās filiālē “Ķengarags” (Kaņiera ielā 13)

No 08.09.2019.

Grupa ir nokomplektēta!

21

Ķengarags

Trešdienās  un svētdienās filiālē “Ķengarags” (Kaņiera ielā 13)

No 27.10.2019.

Grupa ir nokomplektēta!

22

Ziepniekkalns

Pirmdienās filiālē “Ziepniekkalns” (Spulgas iela 24) un svētdienās filiālē “Ķengarags” (Kaņiera ielā 13)

No 27.10.2019.

Grupa ir nokomplektēta!

23

Iļģuciems

Pirmdienās filiālē “Iļģuciems” (Sēlpils iela 15) un svētdienās filiālē “Ķengarags” (Kaņiera ielā 13)

No 27.10.2019.

Grupa ir nokomplektēta!

24

Ķengarags

Trešdienās un svētdienās filiālē “Ķengarags” (Kaņiera ielā 13)

No 03.11.2019.

Grupa ir nokomplektēta!

25

Ķengarags

Otrdienās  un svētdienās filiālē “Ķengarags” (Kaņiera ielā 13)

No 03.11.2019.

Grupa ir nokomplektēta!

26

Ķengarags

Ceturtdienās  un svētdienās filiālē “Ķengarags” (Kaņiera ielā 13)

No 03.11.2019.

Grupa ir nokomplektēta!

27

Ziepniekkalns

Trešdienās filiālē “Ziepniekkalns” (Spulgas iela 24) un svētdienās filiālē “Ķengarags” (Kaņiera ielā 13)

No 03.11.2019.

Grupa ir nokomplektēta!

28

Imanta

Ceturtdienās  filiālē “Imanta” (Imantas 8.līnija 1) un svētdienās filiālē “Ķengarags” (Kaņiera ielā 13)

No 03.11.2019.

Grupa ir nokomplektēta!

29

Iļģuciems

Pirmdienās filiālē “Iļģuciems” (Sēlpils iela 15) un svētdienās filiālē “Ķengarags” (Kaņiera ielā 13)

No 03.11.2019.

Grupa ir nokomplektēta!

30

Ziepniekkalns

Pirmdienās filiālē “Ziepniekkalns” (Spulgas iela 24) un svētdienās filiālē “Ķengarags” (Kaņiera ielā 13)

No 16.12.2019.

Grupa ir nokomplektēta!

31

Ķengarags

Trešdienās un svētdienās filiālē “Ķengarags” (Kaņiera ielā 13)

No 16.12.2019.

Grupa ir nokomplektēta!

32

Ķengarags

Otrdienās  un svētdienās filiālē “Ķengarags” (Kaņiera ielā 13)

No 16.12.2019.

Grupa ir nokomplektēta!

33

Imanta

Ceturtdienās  filiālē “Imanta” (Imantas 8.līnija 1) un svētdienās filiālē “Ķengarags” (Kaņiera ielā 13)

No 16.12.2019.

Grupa ir nokomplektēta!


NOVEMBRIS | 2019

Ķengarags
Kaņiera iela 13, Rīga

Svētdiena 3.novembris

  • 21. grupa
    9:00-10:00 Uztura spec. nod.
    10:00-11:00 Vingrošana baseinā
  • 22. grupa
    10:00-11:00 Uztura spec. nod.
    11:00-12:00 Vingrošana baseinā
  • 26. grupa
    10:00-11:00 FRM apskate
    11:00-12:00 Uztura spec. lekcija
    12:00-13:00 Vingrošana baseinā
  • 24. grupa
    11:00-12:00 FRM apskate
    12:00-13:00 Uztura spec. lekcija
    13:00-14:00 Vingrošana baseinā
  • 25. grupa
    12:00-13:00 FRM apskate
    13:00-14:00 Uztura spec. lekcija
    14:00-15:00 Vingrošana baseinā
  • 27. grupa
    13:30-14:30 FRM apskate
    14:30-15:30 Uztura spec. lekcija
    15:30-16:30 Vingrošana baseinā
  • 28. grupa
    14:30-15:30 FRM apskate
    15:30-16:30 Uztura spec. lekcija
    16:30-17:30 Vingrošana baseinā
  • 29. grupa
    15:30-16:30 FRM apskate
    16:30-17:30 Uztura spec. lekcija
    17:30-18:30 Vingrošana baseinā
  • 23. grupa
    17:30-18:30 Uztura spec. nod.
    18:30-19:30 Vingrošana baseinā

Pirmdiena 4.novembris

  • 26. grupa
    17:00-18:00 Vingrošana zālē

Otrdiena 5.novembris

  • 24. grupa
    17:00-18:00 Vingrošana zālē

Trešdiena 6.novembris

  • 21. grupa
    17:00-18:00 Vingrošana zālē

Ceturtdiena 7.novembris

  • 25. grupa
    17:00-18:00 Vingrošana zālē

Svētdiena 10.novembris

  • 26. grupa
    8:00-9:00 Psihologa lekcija
    9:00-10:00 Fizioterapeita lekcija
    10:00-11:00 Vingrošana baseinā
  • 22. grupa
    9:00-10:00 Psihologa lekcija
    10:00-11:00Fizioterapeita lekcija
    11:00-12:00 Vingrošana baseinā
  • 24. grupa
    10:00-11:00 Psihologa lekcija
    11:00-12:00Fizioterapeita lekcija
    12:00-13:00 Vingrošana baseinā
  • 25. grupa
    11:00-12:00 Psihologa lekcija
    12:00-13:00Fizioterapeita lekcija
    13:00-14:00 Vingrošana baseinā
  • 21. grupa
    12:30-13:30 Psihologa lekcija
    13:30-14:30Fizioterapeita lekcija
    14:30-15:30 Vingrošana baseinā
  • 23. grupa
    13:30-14:30 Psihologa lekcija
    14:30-15:30Fizioterapeita lekcija
    15:30-16:30 Vingrošana baseinā
  • 27. grupa
    14:30-15:30 Psihologa lekcija
    15:30-16:30Fizioterapeita lekcija
    16:30-17:30 Vingrošana baseinā
  • 28. grupa
    15:30-16:30 Psihologa lekcija
    16:30-17:30Fizioterapeita lekcija
    17:30-18:30 Vingrošana baseinā
  • 29. grupa
    16:30-17:30 Psihologa lekcija
    17:30-18:30Fizioterapeita lekcija
    18:30-19:30 Vingrošana baseinā

Pirmdiena 11.novembris

  • 26. grupa
    17:00-18:00 Vingrošana zālē

Otrdiena 12.novembris

  • 24. grupa
    17:00-18:00 Vingrošana zālē

Trešdiena 13.novembris

  • 21. grupa
    17:00-18:00 Vingrošana zālē

Ceturtdiena 14.novembris

  • 25. grupa
    17:00-18:00 Vingrošana zālē

Otrdiena 19.novembris

  • 24. grupa
    17:00-18:00 Vingrošana zālē

Trešdiena 20.novembris

  • 21. grupa
    17:00-18:00 Vingrošana zālē

Ceturtdiena 21.novembris

  • 25. grupa
    17:00-18:00 Vingrošana zālē

Svētdiena 24.novembris

  • 26. grupa
    8:00-9:00 Uztura spec.nod.
    9:00-10:00 Sporta spec. lekcija
    10:00-11:00 Psihologa nod.
    11:00-12:00 Vingrošana baseinā
  • 22. grupa
    9:00-10:00 Uztura spec.nod.
    10:00-11:00 Sporta spec. lekcija
    11:00-12:00 Psihologa nod.
    12:00-13:00 Vingrošana baseinā
  • 24. grupa
    10:00-11:00 Uztura spec.nod.
    11:00-12:00 Sporta spec. lekcija
    12:00-13:00 Psihologa nod.
    13:00-14:00 Vingrošana baseinā
  • 25. grupa
    11:00-12:00 Uztura spec.nod.
    12:00-13:00 Sporta spec. lekcija
    13:00-14:00 Psihologa nod.
    14:00-15:00 Vingrošana baseinā
  • 21. grupa
    12:30-13:30 Uztura spec.nod.
    13:30-14:30 Sporta spec. lekcija
    14:30-15:30 Psihologa nod.
    15:30-16:30 Vingrošana baseinā
  • 23. grupa
    13:30-14:30 Uztura spec.nod.
    14:30-15:30 Sporta spec. lekcija
    15:30-16:30 Psihologa nod.
    16:30-17:30 Vingrošana baseinā
  • 27. grupa
    14:30-15:30 Uztura spec.nod.
    15:30-16:30 Sporta spec. lekcija
    16:30-17:30 Psihologa nod.
    17:30-18:30 Vingrošana baseinā
  • 28. grupa
    15:30-16:30 Uztura spec.nod.
    16:30-17:30 Sporta spec. lekcija
    17:30-18:30 Psihologa nod.
    18:30-19:30 Vingrošana baseinā
  • 29. grupa
    16:30-17:30 Uztura spec.nod.
    17:30-18:30 Sporta spec. lekcija
    18:30-19:30 Psihologa nod.
    19:30-20:30 Vingrošana baseinā

Pirmdiena 25.novembris

  • 26. grupa
    17:00-18:00 Vingrošana zālē

Otrdiena 26.novembris

  • 24. grupa
    17:00-18:00 Vingrošana zālē

Trešdiena 27.novembris

  • 21. grupa
    17:00-18:00 Vingrošana zālē

Ceturtdiena 28.novembris

  • 25. grupa
    17:00-18:00 Vingrošana zālē

Iļģuciems
Sēlpils iela 15, Rīga

Pirmdiena 4.novembris

  • 23. grupa
    17:00-18:00 Vingrošana zālē
  • 29. grupa
    19:00-20:00 Vingrošana zālē

Pirmdiena 11.novembris

  • 23. grupa
    17:00-18:00 Vingrošana zālē
  • 29. grupa
    19:00-20:00 Vingrošana zālē

Pirmdiena 25.novembris

  • 23. grupa
    17:00-18:00 Vingrošana zālē
  • 29. grupa
    19:00-20:00 Vingrošana zālē

Imanta
Imantas 8.līnija 1, Rīga

Otrdiena 5.novembris

  • 28. grupa
    17:00-18:00 Vingrošana zālē

Otrdiena 12.novembris

  • 28. grupa
    17:00-18:00 Vingrošana zālē

Otrdiena 19.novembris

  • 28. grupa
    17:00-18:00 Vingrošana zālē

Otrdiena 26.novembris

  • 28. grupa
    17:00-18:00 Vingrošana zālē

Ziepniekkalns
Spulgas iela 24, Rīga

Pirmdiena 4.novembris

  • 22. grupa
    17:00-18:00 Vingrošana zālē

Ceturtdiena 7.novembris

  • 27. grupa
    17:00-18:00 Vingrošana zālē

Pirmdiena 11.novembris

  • 22. grupa
    17:00-18:00 Vingrošana zālē

Ceturtdiena 14.novembris

  • 27. grupa
    17:00-18:00 Vingrošana zālē

Ceturtdiena 21.novembris

  • 27. grupa
    17:00-18:00 Vingrošana zālē

Pirmdiena 25.novembris

  • 22. grupa
    17:00-18:00 Vingrošana zālē

Ceturtdiena 28.novembris

  • 27. grupa
    17:00-18:00 Vingrošana zālē

Nodarbības tiek īstenotas Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.9.2.4.2./16/I/021 “Mēs par veselīgu Rīgu – daudzveidīgi un pieejami veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi!” ietvaros.