Programmas topošajām un jaunajām māmiņām

Kopš septembra sākuma piedāvājam divas programmas topošajām un jaunajām māmiņām – vingrošanu grūtniecēm un vingrošanu kopā ar zīdaini.

Vingrošana sievietēm grūtniecības laikā ir domāta, sākot ar pašām pirmajām gaidību dienām, līdz pat dzemdībām, ja ir ginekologa rekomendācija vingrošanai un topošajai māmiņai – laba pašsajūta. Savukārt vingrošana kopā ar zīdaini ir domāta tām jaunajām māmiņām, kuras grib būt labā fiziskā formā, bet kurām nav iespējas vai vēlmes atstāt savu mazuli kādas citas personas uzraudzībā.

Nodarbības notiek pieredzējušas ārstniecības personas (fizioterapeita) vadībā un mūzikas pavadījumā nelielās 3 – 6 cilvēku lielās grupās, un tajās ir nodrošināta patīkama, konfidenciāla un atbalstoša atmosfēra. Nodarbību laikā topošajām māmiņām ir iespējams saņemt informāciju par svarīgām intīmām tēmām – dzemdību norisi un pozām, elpošanas tehnikām dzemdību laikā, kā arī citu svarīgu informāciju par grūtniecību, dzemdībām un pēcdzemdību periodu. Savukārt jaunās māmiņas var uzzināt par bērna hendlingu – prasmi pareizi darboties ar mazuli, viņu turēt, nēsāt utt.

Nodarbības notiek mūsu centra filiālē „Imanta” (Imantas 8. līnija 1/ k.1): vingrošana grūtniecēm -otrdienās un ceturtdienās no 11.00 – 12.00, bet vingrošana jaunajām māmiņām kopā ar mazuli – otrdienās un ceturtdienās no 16.00 – 17.00.

Filiāle “Imanta” – rehabilitācijas pakalpojumu koordinatora tālrunis: 20007024; zvanu centra tālruņi: 20028801, 8801; e-pasts: pieraksts@rigasveseliba.lv

Vairāk par vingrošanu topošajām māmiņām varat lasīt šeit, bet par vingrošanu grūtniecēm kopā ar zīdaini šeit.