Pakalpojumi 2019 test

Izvēlieties pakalpojumu vai speciālistu no saraksta pa kreisi vai ierakstiet meklētājā, lai uzzinātu speciālistu darba laikus un pakalpojumu izmaksas.

Iraklijs Abesadze

Virspusēji novietoto vēdera dobuma orgānu speciālists (Imanta)

Iraklijs Abesadze

USG gužas loc.jaundzimuš. (Imanta)

Aizeneta Aldersone

Ģimenes ārsts (Imanta)

Kristina Amosova

Bērnu alergologs (Imanta)

Vanda Bondare- Ansberga

Dermatologs, venerologs (Imanta)

Oksana Artemjeva

Dermatologs, venerologs (Bolderāja) (ilgstošā prombūtnē)

Veronika Astafjeva

Ģimenes ārsts (Ķengarags)

Daiga Auziņa

Oftalmologs (Ziepniekkalns)

Biruta Avana

Masieris (Ziepniekkalns)

Aija Avota

Fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts (Torņakalns)

Aija Avota

Fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts (Imanta)

Vija Babicka

Ģimenes ārsts (Iļģuciems)

Eduards Andrejs Bajārs

Fizioterapeits (Iļģuciems)

Anita Balcerbula

Neirologs (Imanta) (Ilgstošā prombūtnē )

Anita Balcerbula

Neirologs (Iļģuciems)

Vija Balode

Otolaringologs (Imanta)

Ieva Baurovska

Ginekologs (Iļģuciems)

Līva Bekere

Ģimenes ārsts / Pediatrs (Iļģuciems)

Inta Bergmane

Ehokardiogrāfijas metodes speciālists (Imanta)

Ieva Bergmane

Fizioterapeits (Imanta)

Inta Bergmane

Bērnu kardiologs (Imanta)

Laimdota Berķe-Berga

Ģimenes ārsts (Ziepniekkalns)

Vita Berliņa

Ģimenes ārsts (Imanta)

Aila Bērziņa

Ģimenes ārsts (Bolderāja)

Zane Bērziņa

Ģimenes ārsts (Imanta)

Modra Bērziņa

Ķirurgs (Ķengarags)

Edīte Bethere

Jogas speciālists (Imanta)

Rūta Bite

Ginekologs (Iļģuciems)

Rūta Bite

USG ginekoloģijā un dzemdniecībā (Iļģuciems)

Jana Bjornsone

Ginekologs, dzemdību speciālists (Ķengarags)

Dana Blāze

Ģimenes ārsts (Ziepniekkalns)

Ilze Bode

Arodveselības un arodslimību ārsts (Ķengarags)

Svetlana Bogatova

Zobārsts (Ķengarags)

Marina Bogdanova

Arodveselības un arodslimību ārsts (Iļģuciems)

Sergo Bokučava

Ginekologs (Ziepniekkalns)

Nelli Brave

Ginekologs, dzemdību speciālists (Bolderāja)

Daina Bražņevica

Protēzists (Iļģuciems)

Ilze Breča

Ģimenes ārsts (Ziepniekkalns)

Andris Brehmanis

Masieris (Bolderāja)

Kristīne Broka

Otolaringologs (Iļģuciems)

Līga Brūkle

Ģimenes ārsts (Imanta)

Igors Bubins

Ģimenes ārsts (Ķengarags)

Edvīns Bunkas

Ģimenes ārsts (Bolderāja)

Anna Buša

Ergoterapeits (Imanta)

Ailī Horna Butkeviča

Fizioterapeits (Torņakalns)

Madara Butkus

Fizioterapeits (Ķengarags)

Inga Cakare

Otolaringologs (Ķengarags)

Dace Čakova

Vecmāte (Ķengarags)

Jana Ceicāne

Fizioterapeits (Ziepniekkalns)

Dace Cibule

Ģimenes ārsts (Torņakalns)

Lolita Cibule

Fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts (Iļģuciems)

Katrīna Cirvele

Fizioterapeits (Ziepniekkalns)

Mūza Čistjaka

Neirologs (Ziepniekkalns)

Andris Daudišs

Urologs (Iļģuciems)

Ināra Dembovska

Bērnu neirologs (Ķengarags)

Žanna Dolženko

Ergoterapeits (Ķengarags)

Žanna Dolženko

Montesori atves.pedag.spec. (Ķengarags)

Ineta Dombrovska

Ģimenes ārsts (Imanta)

Ksenija Dovganska

Radiologs diagnosts (USG) (Torņakalns)

Olga Draboviča

Ģimenes ārsts (Iļģuciems)

Dina Dreiblate

Logopēds (Ķengarags)

Tatjana Dzintarniece

Masieris (Torņakalns)

Evija Eglīte

Fizioterapeits (Iļģuciems)

Inta Eihmane

Ģimenes ārsts (Torņakalns)

Gunta Eniņa

USG ginekoloģijā un dzemdniecībā (Iļģuciems)

Gunta Eniņa

Ginekologs (Iļģuciems)

Gunta Eniņa

Ginekologs, dzemdību speciālists (Ziepniekkalns)

Gunta Eniņa

Ginekoloģiskās ultrasonogrāfijas speciālists (Ziepniekkalns)

Niklāvs Ērcītis

Fizioterapeits (Imanta)

Anastasija Feofilova

Fizioterapeits (Bolderāja)

Jekaterina Fiļippova

Ķirurgs (Imanta)

Ludmila Fjodorova

Fizikālās terapijas metode māsu praksē (Imanta)

Natālija Fotiadu

Ģimenes ārsts, nomnieks (Ķengarags)

Guna Freimane

Neirologs (Bolderāja)

Anda Gacka

Ģimenes ārsts (Iļģuciems)

Velga Gaļanska

Fizioterapeits (Torņakalns)

Iveta Glodena

Zobu higiēnists (Ķengarags)

Valentīna Gluščenko

Fizioterapeits (Ķengarags)

Larisa Golubeva

Sporta ārste (Imanta)

Svetlana Grigorjeva

Ginekologs, dzemdību speciālists (Ķengarags)

Sergejs Gusačenko

Ķirurgs (Ziepniekkalns)

Valērija Haričeva

Kardiologs, ārsts fiziskās slodzes testu ar elektrokardiogrāfiju metodes speciālists (Imanta)

Valērija Haričeva

Ģimenes ārsts (Imanta)

Valērija Haričeva

Ārsts fiziskās slodzes testu ar elektrokardiogrāfiju metodes speciālists (atjaunots sertifikāts) (Iļģuciems)

Valērija Haričeva

Kardiologs (Iļģuciems)

Svetlana Ince

Bērnu alergologs (Ķengarags)

Inga Indrāne

Ģimenes ārsts (Imanta)

Ilze Indrikova

Dermatologs, venerologs (Bolderāja)

Anastasija Ivanova

Fizioterapeits (Ķengarags)

Jeļena Jakovļeva

Ehokardiogrāfijas metodes speciālists (Ziepniekkalns)

Jeļena Jakupova

Ģimenes ārsts (Iļģuciems)

Una Jankava

Zobārsts, zobu protezētājs (Iļģuciems)

Līga Jasenko

Podologs (Torņakalns)

Kira Jefimova

Kardiologs (Iļģuciems)

Kira Jefimova

Ārsts fiziskās slodzes testu ar elektrokardiogrāfiju metodes speciālists (Iļģuciems)

Jekaterīna Jeļiseikina

Ģimenes ārsts (Ķengarags)

Ērika Jordane-Pļavniece

Fizioterapeits (Ķengarags)

Irēna Judina

Zobārsts (Iļģuciems)

Ralfs Jupatovs

Ķirurgs (Bolderāja)

Ņina Jurkeviča

Fizioterapeita asistente (Ķengarags)

Ineta Jurkevica

Uztura speciālists (Imanta)

Valija Juzefoviča

Masieris (Torņakalns)

Mohit Kakar

Bērnu ķirurgs (Bolderāja)

Maruta Kakse

Fizikalās un rehabilitācijas medicīnas māsa (Iļģuciems)

Olga Kalnača

Virspusēji novietoto vēdera dobuma orgānu un asinsvadu USG (Ziepniekkalns)

Astrīda Kalnāre

Ģimenes ārsts (Iļģuciems)

Rasma Kalniņa

Bērnu oftalmologs (Ķengarags) (pieņem 1x mēnesī)

Aldis Kalniņš

Ģimenes ārsts (Torņakalns)

Gunta Kalnīte

Ehokardiogrāfijas metodes speciālists (Ziepniekkalns)

Daina Kaņepāja

Arodslimību ārsts (Bolderāja)

Oļegs Sokolovs – Karijs

Otolaringologs (Ķengarags)

Evi Kārnija

Psihiatrs, narkologs (Iļģuciems)

Gaļina Kasačova

Ģimenes ārsts (Torņakalns)

Svetlana Kedo

Zobārsts (Imanta)

Jūlija Keiranova

Fizioterapeits (Imanta)

Līga Ķemere

Oftalmologs (Torņakalns)

Inga Ķerubiņa

Fizioterapeits (Ziepniekkalns)

Inguna Ķiece

Otolaringologs (Ziepniekkalns)

Jeļena Kirika

Fizioterapeits (Imanta)

Aija Ķirkuma

Ģimenes ārsts (Imanta)

Svetlana Koņuhova

Otolaringologs (Iļģuciems)

Ēvalds Korčemnijs

Radiologa asistents (Ķengarags)

Ņina Korina

Otolaringologs (Torņakalns)

Gaļina Kormiļicina

Ģimenes ārsts (Imanta)

Veronika Korņicka

Oftalmologs (Iļģuciems)

Anželika Koševacka

Pneimonologs (Ziepniekkalns)

Tamāra Kostiļeva

Zobārsts (Imanta)

Viktorija Kovaļevska

Ginekologs, dzemdību speciālists (Ziepniekkalns)

Margarita Krauča

Neirosonogrāfijas jaundzimušajiem un zīdaiņa vecuma bērniem metodes speciālists; vispārējās ultrasonogrāfijas metodes speciālists (Ķengarags)

Rinalds Krēgers

Masieris (Imanta)

Juris Krievkalns

Fiziskās slodzes testu ar EKG metodes speciālists (Bolderāja)

Agita Kromule

Psihiatrs (Ziepniekkalns)

Agita Kromule

Narkologs (Ziepniekkalns)

Gundega Krūmiņa

Vēdera dobuma orgānu USG (Ziepniekkalns)

Jeļena Kudrjavceva

Ģimenes ārsts (Ķengarags)

Vitālijs Kuļčickis

Urologs (Bolderāja)

Vitālijs Kulčickis

Urologs (Iļģuciems)

Vitālijs Kuļčickis

Urologs (Torņakalns)

Ignātijs Kuļišovs

Ģimenes ārsts (Imanta)

Elga Kunstberga

Ģimenes ārsts (Ziepniekkalns)

Ņina Kurguzkina

Zobu feldšere (Imanta)

Alīna Kurmeļeva

Fizioterapeits (Ķengarags)

Jevgēnija Kurmeļova

Ūdensdziedniecības māsa (Ķengarags)

Marina Kuzņecova

Audiologopēds (Ķengarags)

Marina Kuzņecova

Audiologopēds (Ziepniekkalns)

Inga Lāce

Bērnu kardiologs, ehokardiogrāfija (Ziepniekkalns)

Evita Langina

Ģimenes ārsts (Ķengarags)

Artis Lapsiņš

Dermatologs, venerologs (Torņakalns)

Evija Laube

Zobu higiēnists (Imanta)

Evija Laube

Zobu higiēnists (Ziepniekkalns)

Valdis Lauberts

Ķirurgs (Bolderāja)

Jūlija Lazutina

Ģimenes ārsts (Ķengarags)

Inta Leitāne

Endokrinologs (Torņakalns)

Daina Lemberga

Arodveselības un arodslimību ārsts (Iļģuciems)

Ingrīda Lielpinka

Ģimenes ārsts (Imanta)

Linda Liepiņa

Ģimenes ārsts (Imanta)

Kristīna Lisjakova

Fizikalās un rehabilitācijas medicīnas māsa (Imanta)

Svetlana Livšica

Pieaugušo zobārsts (pieņem bērnus no 16 g.vecuma) (Imanta)

Sandra Logina

Fizioterapeits (Bolderāja)

Dita Gaidule – Logina

Bērnu alergologs (Ķengarags)

Sabīne Maciase

Ergoterapeits (Iļģuciems)

Sabīne Maciase

Ergoterapeits (Torņakalns)

Aīda Macijevska

Oftalmologs (Ķengarags)

Diāna Majevska

Logopēds (Ziepniekkalns)

Tatjana Maļikova

Ginekologs, dzemdību speciālists (Imanta)

Tatjana Maļikova

Ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā (Imanta)

Ņina Maslovska

Fizikalās un rehabilitācijas medicīnas māsa (Ķengarags)

Bernadeta Matuseviča

Ģimenes ārsts (Ziepniekkalns)

Laima Mauriņa

Zobu higiēnists (Ziepniekkalns)

Anda Mauriņa

Logopēds / Montesori speciālists (Ķengarags)

Vita Melne

Urologs (Iļģuciems)

Ināra Melne

Dermatologs, venerologs (Imanta)

Elīna Menise

Endokrinologs (Iļģuciems)

Mihails Meniss

Urologs (Ziepniekkalns) (19.11.2019 - 02.12.2019 pieņemšana slēgta)

Natālija Merkla

Radiologs - diagnosts (Iļģuciems)

Natālija Merkla

Radiologs diagnosts (Ziepniekkalns)

Inese Mežale

Masieris (Ziepniekkalns) (Ilgstošā prombūtnē)

Dagnija Mežavilka

Bērnu neirologs (Ziepniekkalns) (Pacientu pieņemšana slēgta līdz 08.12.19.)

Oksana Mihailova

Fizioterapeits (Ziepniekkalns)

Jurijs Mihelovičs

Zobu higiēnists (Imanta)

Svetlana Mišina

Fizioterapeita asistente (Ķengarags)

Jekaterina Mošenoka

Dermatovenerologs (Torņakalns) (ilgstošā prombūtnē)

Marina Muhenberga

Dermatologs, venerologs (Iļģuciems)

Alise Vīgante

Dermatologs (Iļģuciems)

Ļubova Murāne

Otolaringologs (Bolderāja)

Olga Muravjova

Ģimenes ārsts (Imanta)

Ilona Nagle

Zobārsts, protēzists (Iļģuciems)

Svetlana Ņikitina-Ivanova

Psihologs (Ķengarags)

Laine Nimma

Zobu higiēnists (Iļģuciems)

Laine Nimma

Zobu higiēnists (Imanta)

Jūlija Orļecka

Zobu higiēnists (Ziepniekkalns)

Violeta Osīte

Fizioterapeits (Ķengarags)

Aija Osmane

Oftalmologs (Ķengarags)

Aija Osmane

Oftalmologs (Imanta)

Valentīna Ožigina

Dermatologs, venerologs (Ķengarags)

Zeltīte Ozoliņa

Rentgenoloģiskie izmeklējumi (Imanta)

Zeltīte Ozoliņa

Radiologs diagnosts (Ziepniekkalns)

Uldis Ozols

Radiologs diagnosts (Ziepniekkalns)

Uldis Ozols

Rentgenoloģiskie izmeklējumi (Imanta)

Uldis Ozols

Radiologs - diagnosts (Iļģuciems)

Ingrīda Pakalna

Otolaringologs (Imanta)

Ita Pakalna

Alergologs (Ķengarags)

Irina Pakļenkova

Bērnu zobārsts līdz 12 g.v. (Ķengarags)

Ina Perna

Ģimenes ārsts (Ķengarags)

Daiga Pētersone

Arodveselības un arodslimību ārsts (Ziepniekkalns)

Gerda Pētersone

Dermatologs, venerologs (Ziepniekkalns)

Ludmila Petročenkova

Ginekologs, dzemdību speciālists (Torņakalns)

Ludmila Petročenkova

USG ginekoloģijā un dzemdniecībā (Torņakalns)

Liene Petrovska

Endokrinologs (Bolderāja)

Jana Podkolzina

Zobu higiēnists (Iļģuciems)

Jana Podkolzina

Zobu higiēnists (Ziepniekkalns)

Svetlana Proveja

Fizioterapeits (Ķengarags)

Jeļena Pugačova

Zobārsts (Iļģuciems)

Anita Puķāne

Fizikalās un rehabilitācijas medicīnas māsa (Ziepniekkalns)

Anita Puķāne

Masieris (Ziepniekkalns)

Sintija Puļķe

Ģimenes ārsts (Torņakalns)

Ināra Pumpure

Fizioterapeits (Ķengarags)

Ināra Pundure

Virspusēji novietoto vēdera dobuma orgānu un asinsvadu ultrasonogrāfijas metodes speciālists (Iļģuciems)

Ināra Pundure

Ginekologs, dzemdību speciālists (Iļģuciems)

Ināra Pundure

Krūšu ultrasonogrāfija (Iļģuciems)

Anda Pūre

Oftalmologs (Imanta)

Maija Purenkova

Ģimenes ārsts (Torņakalns)

Viktorija Putniņa

Fizioterapeits (Iļģuciems)

Guna Putniņa

Arodveselības un arodslimību ārsts (Imanta)

Ilona Raciņa

Zobārsts (Ziepniekkalns)

Žanna Raka

Ģimenes ārsts (Ziepniekkalns) (Atrodas ilgstošā prombūtnē, aizvieto Dr. Anete Urķe)

Maija Ratniece

USG met.vēd.dob.vairogdz. (Bolderāja)

Kristīne Riemere

Audiologopēds (Bolderāja)

Gaļina Rimša

Ģimenes ārsts (Bolderāja)

Mariana Rižikova

Pediatrs (Imanta)

Andrejs Rozenbahs

Padziļinātā elektrokardiogrāfija (Ziepniekkalns)

Ausma Rozenberga

Protēzists (Iļģuciems)

Nelli Rožina

USG speciālists (Ziepniekkalns)

Irina Rudometova

Ģimenes ārsts (Ziepniekkalns)

Arvis Rullis

Logopēds (Bolderāja)

Arvis Rullis

Logopēds (Imanta)

Arija Aija Rutkeviča

Ģimenes ārsts (Torņakalns)

Ieva Ruža

Endokrinologs (Torņakalns)

Regīna Šaca

Montesori atves.pedag.spec. (Ķengarags)

Marija Šakele

Neirologs (Imanta)

Marija Šakele

Neirologs (Ziepniekkalns) (Ārste no 21.10 uz laiku pacientus nepieņems. )

Marija Šakele

Neirologs (Ķengarags)

Irina Šarafejeva

Zobārsts (Iļģuciems)

Agnese Saulēviča

Audiologopēds (Ziepniekkalns)

Agnese Sauleviča

Audiologopēds (Imanta)

Lillija Saulīte

Protēzists (Iļģuciems)

Svetlana Saveļjeva

Endokrinologs (Ziepniekkalns)

Svetlana Saveļjeva

Endokrinologs (Imanta)

Olga Sazonova

Fizikalās un rehabilitācijas medicīnas māsa (Ķengarags)

Ludmila Sazontova

Pieaugušo zobārsts (Imanta)

Andrejs Ščegoļevs

Asinsvadu patoloģijas ultrasonodoplerogrāfiskās diagnostikas metodes ārsts (Imanta)

Andrejs Ščegoļevs

Reimatologs, bērnu reimatologs (Ķengarags)

Andrejs Ščegoļevs

Asinsvadu patoloģijas ultrasonodoplerogrāfiskās diagnostikas metodes ārsts (Ķengarags)

Oksana Sičko

Neirologs (Imanta)

Oksana Sičko

Neirosonoloģiskās izmeklēšanas metodes speciālists (Imanta)

Irina Šidlovska

Fizioterapeits (Imanta) (ilgstošā prombūtnē)

Svetlana Sidorenska

Zobārsts (Ziepniekkalns)

Valentīna Sidorova

Dermatologs, venerologs (Imanta)

Inta Sidorova

Fizikālās un rehabilitācijas medicīnas māsa (Ziepniekkalns)

Tatjana Simanovska

Ginekologs, dzemdību speciālists (Ķengarags)

Tatjana Simanovska

Ginekologs (Ziepniekkalns)

Edgars Sīpols

Traumatologs, ortopēds (Bolderāja)

Kira Skorodumova

Dermatologs, venerologs (Ķengarags)

Anna Skribnovska

Ģimenes ārsts (Ziepniekkalns)

Diāna Skumbiņa

Ģimenes ārsts (Ziepniekkalns)

Marta Slaidiņa

Ginekologs, dzemdību speciālists (Ziepniekkalns) (ilgstošā prombūtnē)

Marina Šmalija

Oftalmologs (Bolderāja)

Larisa Smirnova

Logopēds (Imanta)

Ksenija Soldatenkova

Bērnu ķirurgs (Bolderāja)

Tatjana Solodova

Ģimenes ārsts (Iļģuciems)

Jurijs Sorokins

Ķirurgs (Iļģuciems)

Svetlana Sotņikova

Fizioterapeits (Ķengarags)

Marina Spasova

Ģimenes ārsts (Ziepniekkalns)

Gaļina Spicina

Ģimenes ārsts (Iļģuciems)

Vera Stariņeca

Bērnu neirologs (Imanta)

Georgs Stoligvo

Urologs (Iļģuciems)

Dace Straume

Ģimenes ārsts (Imanta)

Laila Strazdiņa

Ginekologs, dzemdību speciālists (Iļģuciems)

Marina Streļņikova

Oftalmologs (Iļģuciems)

Lilija Striguna

Zobārsts (Ķengarags)

Jana Šumane

Oftalmologs (Bolderāja)

Inese Švekle

Bērnu ķirurgs (Ķengarags)

Inese Švekle

Bērnu ķirurgs (Ziepniekkalns)

Juris Šveklis

Bērnu ķirurgs (Ķengarags)

Juris Šveklis

Bērnu ķirurgs (Ziepniekkalns)

Līga Švidjuka

Zobu higiēnists (Ziepniekkalns)

Svetlana Tarasjuka

Kardiologs (Torņakalns)

Svetlana Tarasjuka

Padziļinātās elektrokardiogrāfijas metodes speciālists (Torņakalns)

Jūlija Tarasova

Ginekologs, dzemdību speciālists (Ziepniekkalns)

Margarita Tihomirova

Bērnu neirologs (Bolderāja)

Margarita Tihomirova

Bērnu neirologs - nomnieks (Iļģuciems)

Larisa Timoņina

EKG atšifrēšana (Bolderāja)

Larisa Timoņina

Kardiologs (Bolderāja)

Marita Tīrmane

Fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts (Ķengarags)

Marita Tīrmane

Fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts (Ziepniekkalns)

Juris Titovs

Radiologs diagnosts (Iļģuciems)

Juris Titovs

Radiologs diagnosts (Ķengarags)

Terēza Treikališa

Ģimenes ārsts (Ziepniekkalns)

Jekaterina Trendecka

Oftalmologs (Iļģuciems)

Jekaterina Trendecka

Oftalmologs (Imanta)

Oļegs Tretjakovs

Traumatologs (Iļģuciems)

Līga Tropa

Podologs (Ziepniekkalns) ( Dr. Tropa nepieņems pacientus 29.11.19 un 18.12.2019. Pacienti tiks pieņemti 03.12.19 no plkst. 9.00 līdz plkst. 16.00 un 17.12.19 no plkst. 9.00 līdz plkst.17.30)

Viktors Trubičs

Masieris (Iļģuciems)

Dzidra Trūpa

Zobārsts (Ziepniekkalns)

Ieva Tulinska

Fizioterapeits (Ķengarags) (ilgstošā prombūtnē)

Kristīna Urbanoviča

Bērnu reimatologs (Imanta)

Anete Urķe

Ģimenes ārsts (Ziepniekkalns) (Aizvieto Dr. Žannu Raku prombūtnes laikā.)

Inita Uzkure

Radiologa asistents /Radiogrāfers (Ķengarags)

Agita Vaivade

Ģimenes ārsts (Ķengarags)

Aleksandra Vaļdena

Virspusēji novietoto vēdera dobuma orgānu USG (Ziepniekkalns) (ilgstošā prombūtnē)

Marina Valeniece

Fizioterapeits (Ziepniekkalns)

Jekaterina Vasiļjeva

Dermatologs, venerologs (Ziepniekkalns)

Jekaterina Vasiļjeva

Dermatologs, venerologs (Ziepniekkalns)

Dace Vikmane

Ģimenes ārsts (Ķengarags)

Santa Viltere

Fiziskas slodzes tests ar elektrokardiogrāfijas metodes speciālists (veloergometrija) (Imanta)

Santa Viltere

EKG metodes speciālists (Imanta)

Gunta Vītoliņa

Otolaringologs (Iļģuciems)

Līga Vjatere

Ergoterapeits (Iļģuciems)

Olga Voika

Radiologs diagnosts (USG) (Torņakalns)

Olga Voika

Radiologs diagnosts (Imanta)

Olga Voika

Radiologs diagnosts (Ķengarags)

Olga Voika

Radiologs diagnosts (Iļģuciems)

Leokādija Voitoviča

Neirologs (Torņakalns)

Antoņina Volkova

Masieris (Iļģuciems)

Larisa Zaharova

Ģimenes ārsts (Ķengarags)

Anna Zakajeva

Fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts (Bolderāja) (ilgstošā prombūtnē)

Astrīda Zaneripa

Neirologs (Iļģuciems)

Zanda Lāse

Neirologs (Iļģuciems)

Kristīne Zasčirinska

Audiologopēds (Ķengarags)

Gunta Zepa

USG speciālists (Ziepniekkalns)

Gunta Zepa

Radiologs diagnosts (Ķengarags)

Olga Ziemele

Neirologs (Torņakalns)

Maruta Zīlīte

Bērnu ķirurgs (Imanta)

Alla Zubkova

Oftalmologs (Torņakalns)

Alla Zubkova

Oftalmologs (Ziepniekkalns)

Līga Zukule

Masieris (Ķengarags)