Gada nogale – brīdis, kad pielikt punktu slimībām

Gada nogale ir piemērotākais brīdis, lai ne tikai atskatītos uz paveikto un pagūtu izdarīt vēl neiespēto, bet arī, lai parūpētos par savu veselību. Pirmkārt, lai kaites nesabojātu gaidāmo svētku prieku un, otrkārt, lai veselības nebūšanas ‘neiestieptos’ nākamajā gadā.

Mūsu centra filiālēs vēl šogad pieejamas kā valsts finansētas, tā maksas konsultācijas pie šādiem speciālistiem: otolaringologa jeb ausu, kakla un deguna ārsta (filiāles „Bolderāja”, „Iļģuciems”); oftalmologa jeb acu ārsta (filiāles „Bolderāja”, „Iļģuciems”, „Torņakalns” un „Ziepniekkalns”), ķirurga (filiāles „Bolderāja”, „Torņakalns” un „Ziepniekkalns”), urologa (filiāles „Bolderāja”, „Torņakalns”), endokrinologa (filiāles „Torņakalns”, „Iļģuciems”); ginekologa (filiāle „Torņakalns”) un alergologa (filiāle „Ķengarags”). Filiālēs „Ķengarags” un „Ziepniekkalns” ir bez rindas saņemami arī zobu higiēnista pakalpojumi, bet konsultācijas bērniem – filiālē „Ziepniekkalns” (bērnu neirologs), filiālē „Bolderāja” (bērnu ķirurgs).Visās filiālēs piedāvājam arī iespēju negaidot veikt rentgena un elektrokardiogrammas izmeklējumus.

Savukārt vakcinēties pret gripu iespējams mūsu filiālēs „Imanta” un „Bolderāja”.

Iegūt detalizētāku informāciju un veikt pierakstu pie Rīgas veselības centra speciālistiem un uz pakalpojumiem, izmeklējumiem iespējams, zvanot uz Zvanu centra vienotajiem tālruņa numuriem: 20028801, 8801 vai rakstot e-pastu uz: pieraksts@rigasveseliba.lv