E-pieraksts


Atbildes uz pieteikumiem tiek sniegtas trīs darba dienu laikā. Pakalpojuma rezervācija pacientam jāapstiprina elektroniski 24 h laikā.


speciālisti un pakalpojumi
Programmas


Mēs pastāvīgi tiecamies uzlabot savu pakalpojumu klāstu un kvalitāti. Iepazīstiet mūsu jaunākos projektus un programmas.


Aktualitātes


Uzziniet par mūsu centra svarīgākajiem jaunumiem un aktuālākajām norisēm šeit.

Aktualitātes


Dežūrārstu darba laiki Līgo svētkos

18.jūnijs, 2019

SIA “Rīgas veselības centrs” dežūrārsti Līgo svētku laikā nodrošinās ambulatorās pieņemšanas sestdien, 22. jūnijā,  un pirmdien, 24. jūnijā no plkst. 8.00 līdz  plkst. 15.00. Filiālēs „Ziepniekkalns” un „Bolderāja” tiks nodrošināti dežūrārstu pakalpojumi kā pieaugušajiem, tā bērniem, filiālē „Iļģuciems” – tikai pieaugušajiem, bet filiālēs „Imanta” un „Ķengarags” – tikai bērniem. Atgādinām, ka, atbilstoši normatīvo dokumentu izmaiņām, […]

Lasīt vairāk

Būsim pazīstami – ginekologs Sergo Bokučava

29.maijs, 2019

Priecājamies, ka mūsu filiālē “Ziepniekkalns” darbu ir uzsācis sertificēts ginekologs, reproduktologs Sergo Bokučava. Pieredzējušais ārsts ir specializējies vispārējā ginekoloģijā,  ginekoloģiskajā ultrasonogrāfijā, grūtnieču aprūpē, hormonālajā terapijā un neauglības ārstēšanā. Informācija par ārsta pieņemšanas laikiem atrodama šeit.

Lasīt vairāk

Dežūrārstu darba laiki maija brīvdienās

30.aprīlis, 2019

SIA “Rīgas veselības centrs” dežūrārsti Latvijas neatkarības atjaunošanas svētku laikā nodrošinās ambulatorās pieņemšanas sestdien, 4. maijā un pirmdien, 6. maijā no plkst. 8.00 līdz plkst. 15.00. 1. maijā dežūrārstu pieņemšanas nodrošinātas netiks. Filiālēs „Ziepniekkalns” un „Bolderāja” būs pieejami dežūrārstu pakalpojumi kā pieaugušajiem, tā bērniem, filiālē „Iļģuciems” – tikai pieaugušajiem, bet filiālēs „Imanta” un „Ķengarags” – […]

Lasīt vairāk

Virssvara kabinets bērniem

25.aprīlis, 2019

Turpinām BEZMAKSAS projektu “Virssvara kabinets bērniem, iekļaujot ģimeņu izglītošanu“, kas paredzēts veselīga dzīvesveida un svara kontroles prasmju apgūšanai tām ģimenēm, kurās aug bērni (no zīdaiņa vecuma līdz 18 gadiem) ar paaugstinātu ķermeņa svaru. Papildu informācija un pieraksts.

Lasīt vairāk

Apdrošinātāji