ZVANU CENTRS 20028801, 8801, pieraksts@rigasveseliba.lv
Informējam, ka gripas sezonas laikā ģimenes ārsta vizītes iespējams pieteikt tikai pa telefonu! Lūgums elektroniskā pieraksta sistēmu neizmantot! Paldies par sapratni!
Adrese: Kokles ielā 12, Rīga, LV-1002
Pieraksts: 8801; 20028801, pieraksts@rigasveseliba.lv

SIA “Rīgas veselības centrs” filiāle Torņakalns” apkalpo galvenokārt Rīgas pilsētas Zemgales priekšpilsētas iedzīvotājus, sniedzot kā valsts apmaksātos, tā maksas veselības aprūpes pakalpojumus. Apkalpojamo iedzīvotāju skaits ir aptuveni 30 000.

Informāciju par valsts apmaksāto ārstniecības un citu pakalpojumu pieejamību iespējams saņemt Nacionālā veselības dienesta mājas lapā.

Ierosinājumu, jautājumu un sūdzību gadījumā lūgums vērsties pie filiāles direktores Sandras Malcenieces (pieņemšanas laiks: pirmdienās no plkst. 15.00 līdz plkst. 17.00).

Par filiāles darbinieku negodprātīgu, neētisku rīcību, prettiesiski pieprasot dažādus labumus, lūgums informēt filiāles direktori vai Rīgas domes Birokrātijas apkarošanas centru (tālrunis: 67026859, e-pasts: bac@riga.lv , mājas lapa pasvaldiba.riga.lv.

Kā mūs atrast

Kokles iela 12

Tramvajs 10 pietura Arkādijas parks

Autobuss 25, 44 pietura Kokles iela

Viss transports, kas kursē līdz Āgenskalna tirgum

Informācija personām ar funkcionāliem traucējumiem veselības aprūpes pakalpojumu saņemšanai
  • Pie RVC filiāles “Torņakalns” iespējams brīvi piebraukt un bez maksas novietot automašīnu, kurā pārvietojas vai tiek pārvadāta persona ar funkcionāliem traucējumiem.
  • Pie ēkas ārdurvīm ir atbilstoša uzbrauktuve cilvēkiem ar funkcionāliem traucējumiem un ierīkota izsaukuma poga.
  • Personas ar funkcionāliem traucējumiem var patstāvīgi iekļūt ēkas 1. stāvā un pārvietoties tā robežās. Veselības aprūpes pakalpojumus, ko sniedz 2. un 3. stāvā strādājošie speciālisti, ir iespējams saņemt ēkas 1. stāvā, par to vienojoties ar reģistratūras vai Zvanu centra darbiniekiem vizītes pieteikuma brīdī.
  • Pacientu ar funkcionāliem traucējumiem (pēc zvana pie ārdurvīm) sagaida un pavada reģistratūras darbinieks, kurš arī organizē konkrētās ārstniecības personas ierašanos 1. stāva ārsta kabinetā.
  • Ja nepieciešamā pakalpojuma sniegšanas vieta atrodas 2. vai 3. stāvā, reģistratūras darbinieks organizē personas nokļūšanu uz attiecīgo kabinetu, izmantojot invalīdu mobilo pacēlāju.
  • Tualete personām ar funkcionāliem traucējumiem atrodas 1. stāvā pie laboratorijas.

Ar vides pieejamību saistītos jautājumos personas ar funkcionāliem traucējumiem ir aicinātas vērsties filiāles reģistratūrā vai zvanīt pa tālruņa numuru 20028801.

Kontakti

Filiāle “Torņakalns”

Kokles iela 12, Rīga, LV-1002.

Pieraksts: 20028801; 8801, pieraksts@rigasveseliba.lv

Filiāles direktore Sandra Malceniece ​20477504, sandra.malceniece@rigasveseliba.lv
 
Rehabilitācijas nodaļas koordinators   27108431, rehab.tornakalns@rigasveseliba.lv
Obligātās veselības pārbaudes un medicīnas komisijas   22334531

Pakalpojumi

Speciālisti