ALERGOLOĢIJA
Cenrādis
Pierakstīties pie speciālista
Pakalpojums pieejams filiālēs:
Ziepniekkalns Ķengarags Iļģuciems Bolderāja Torņakalns Imanta
Svetlana Ince
Dita Gaidule – Logina
Ita Pakalna
Kristina Amosova
ARODVESELĪBA UN ARODSLIMĪBAS
Cenrādis
Pierakstīties pie speciālista
Pakalpojums pieejams filiālēs:
Ziepniekkalns Ķengarags Iļģuciems Bolderāja Imanta
Daiga Pētersone
Ilze Bode
Marina Bogdanova
Daina Lemberga
Daina Kaņepāja
Guna Putniņa
AUDIOLOGOPĒDIJA
Cenrādis
Pierakstīties pie speciālista
Pakalpojums pieejams filiālēs:
Ziepniekkalns Ķengarags Iļģuciems Bolderāja Torņakalns Imanta
Marina Kuzņecova
Agnese Saulēviča
Marina Kuzņecova
Kristīne Zasčirinska
Kristīne Riemere
Agnese Sauleviča
BĒRNU ALERGOLOĢIJA
Cenrādis
Pierakstīties pie speciālista
Pakalpojums pieejams filiālēs:
Ķengarags Imanta
Svetlana Ince
Dita Gaidule – Logina
Kristina Amosova
BĒRNU NEIROLOĢIJA
Cenrādis
Pierakstīties pie speciālista
Pakalpojums pieejams filiālēs:
Ziepniekkalns Ķengarags Imanta
Dagnija Mežavilka
Ināra Dembovska
Vera Stariņeca
DERMATOVENEROLOĢIJA
Cenrādis
Pierakstīties pie speciālista
Pakalpojums pieejams filiālēs:
Ziepniekkalns Ķengarags Iļģuciems Bolderāja Torņakalns Imanta
Gerda Pētersone
Jekaterina Vasiļjeva
Jekaterina Vasiļjeva
Valentīna Ožigina
Kira Skorodumova
Marina Muhenberga
Alise Vīgante
Oksana Artemjeva
Ilze Indrikova
Artis Lapsiņš
Jekaterina Mošenoka
Vanda Bondare- Ansberga
Ināra Melne
Valentīna Sidorova
EKG KABINETS
EKG kabinetu darba laiki

Filiāle “Ziepniekkalns”

Pirmdiena 12.00 – 17.00
Otrdiena 13.00 – 19.00
Trešdiena 8.00 – 13.00
Ceturtdiena 12.00 – 18.00

Filiāle “Torņakalns”

05.11.2019. 14.00 – 18.00
06.11.2019. 09.00 – 14.00
07.11.2019. 11.00 – 14.00
12.11.2019. 14.00 – 18.00
13.11.2019. 09.00 – 14.00
14.11.2019. 11.00 – 14.00
21.11.2019. 11.00 – 14.00
28.11.2019. 11.00 – 14.00

Filiāle “Ķengarags”

Pirmdiena 14.00 – 18.00
Ceturtdiena 13.30 – 17.00

Filiāle “Iļģuciems”

Pirmdiena 8.30 – 14.00; 16.00 – 19.00
Otrdiena 8.30 – 15.00; 16.00 – 18.00 (OVP)
Trešdiena 8.30 – 11.00; 11.00 – 13.00 (OVP); 13.00 – 14.30; 16.00 – 19.00
Ceturtdiena 8.30 – 15.00; 15.00 – 17.00 (OVP)
Piektdiena 8.30 – 14.00; 14.00 – 14.30 (maksas); 16.00 – 19.00

Filiāle “Bolderāja”

Pirmdiena – piektdiena  no 9.00 – 12.00
Ceturtdiena 15.00 – 17.30

Cenrādis
Pierakstīties pie speciālista
Pakalpojums pieejams filiālēs:
Ķengarags Iļģuciems Bolderāja Torņakalns
ERGOTERAPIJA
Cenrādis
Pierakstīties pie speciālista
Pakalpojums pieejams filiālēs:
Ziepniekkalns Ķengarags Iļģuciems Bolderāja Torņakalns Imanta
Žanna Dolženko
Sabīne Maciase
Līga Vjatere
Sabīne Maciase
Sabīne Maciase
FIZIKĀLĀ TERAPIJA

Fizikālās un rehabilitācijas medicīnas koordinatori

Ziepniekkalns
27108431
rehab.ziepniekkalns@rigasveseliba.lv

Ķengarags
29724482
rehab.kengarags@rigasveseliba.lv

Iļģuciems
28459671
rehab.ilguciems@rigasveseliba.lv

Bolderāja
66103134, 26800524
rehab.bolderaja@rigasveseliba.lv

Torņakalns
27108431
rehab.tornakalns@rigasveseliba.lv

Imanta
20007024
rehab.imanta@rigasveseliba.lv

Cenrādis
Pierakstīties pie speciālista
Pakalpojums pieejams filiālēs:
Ziepniekkalns Ķengarags Iļģuciems Bolderāja Imanta
Anita Puķāne
Marita Tīrmane
Ņina Maslovska
Olga Sazonova
Maruta Kakse
Anna Zakajeva
Ludmila Fjodorova
Kristīna Lisjakova
FUNKCIONĀLĀS DIAGNOSTIKAS IZMEKLĒJUMI, ASINSVADU IZMEKLĒJUMI
Cenrādis
Pierakstīties pie speciālista
Pakalpojums pieejams filiālēs:
Ziepniekkalns Ķengarags Iļģuciems Bolderāja Imanta
Andrejs Rozenbahs
Andrejs Ščegoļevs
Valērija Haričeva
Kira Jefimova
Juris Krievkalns
Larisa Timoņina
Andrejs Ščegoļevs
Oksana Sičko
GINEKOLOĢIJA
Cenrādis
Pierakstīties pie speciālista
Pakalpojums pieejams filiālēs:
Ziepniekkalns Ķengarags Iļģuciems Bolderāja Torņakalns Imanta
Sergo Bokučava
Gunta Eniņa
Viktorija Kovaļevska
Tatjana Simanovska
Marta Slaidiņa
Jūlija Tarasova
Jana Bjornsone
Dace Čakova
Svetlana Grigorjeva
Tatjana Simanovska
Ieva Baurovska
Rūta Bite
Gunta Eniņa
Ināra Pundure
Laila Strazdiņa
Nelli Brave
Ludmila Petročenkova
Tatjana Maļikova
ĢIMENES ĀRSTI NOMNIEKI
Cenrādis
Pierakstīties pie speciālista
Pakalpojums pieejams filiālēs:
Ziepniekkalns Ķengarags Iļģuciems Bolderāja Torņakalns Imanta
Laimdota Berķe-Berga
Dana Blāze
Ilze Breča
Elga Kunstberga
Bernadeta Matuseviča
Irina Rudometova
Anna Skribnovska
Diāna Skumbiņa
Marina Spasova
Terēza Treikališa
Veronika Astafjeva
Igors Bubins
Natālija Fotiadu
Jekaterīna Jeļiseikina
Jeļena Kudrjavceva
Evita Langina
Jūlija Lazutina
Ina Perna
Agita Vaivade
Dace Vikmane
Larisa Zaharova
Vija Babicka
Līva Bekere
Olga Draboviča
Anda Gacka
Jeļena Jakupova
Astrīda Kalnāre
Tatjana Solodova
Gaļina Spicina
Gaļina Rimša
Dace Cibule
Inta Eihmane
Aldis Kalniņš
Gaļina Kasačova
Sintija Puļķe
Maija Purenkova
Arija Aija Rutkeviča
Aizeneta Aldersone
Vita Berliņa
Zane Bērziņa
Līga Brūkle
Ineta Dombrovska
Valērija Haričeva
Inga Indrāne
Aija Ķirkuma
Gaļina Kormiļicina
Ignātijs Kuļišovs
Ingrīda Lielpinka
Linda Liepiņa
Olga Muravjova
Dace Straume
ĢIMENES ĀRSTI RVC
Cenrādis
Pierakstīties pie speciālista
Pakalpojums pieejams filiālēs:
Ziepniekkalns Ķengarags Iļģuciems Bolderāja Torņakalns Imanta
Žanna Raka
Anete Urķe
Aila Bērziņa
Edvīns Bunkas
MĀJAS VIZĪTES
Cenrādis
Pierakstīties pie speciālista
Pakalpojums pieejams filiālēs:
Ziepniekkalns Ķengarags Iļģuciems Bolderāja Torņakalns Imanta
ĶIRURĢIJA UN TRAUMATOLOĢIJA
Cenrādis
Pierakstīties pie speciālista
Pakalpojums pieejams filiālēs:
Ziepniekkalns Ķengarags Iļģuciems Bolderāja Torņakalns Imanta
Sergejs Gusačenko
Inese Švekle
Juris Šveklis
Modra Bērziņa
Inese Švekle
Juris Šveklis
Jurijs Sorokins
Oļegs Tretjakovs
Ralfs Jupatovs
Mohit Kakar
Valdis Lauberts
Edgars Sīpols
Ksenija Soldatenkova
Jekaterina Fiļippova
Maruta Zīlīte
LOGOPĒDA NODARBĪBAS
Cenrādis
Pierakstīties pie speciālista
Pakalpojums pieejams filiālēs:
Ziepniekkalns Ķengarags Iļģuciems Bolderāja Imanta
Diāna Majevska
Dina Dreiblate
Anda Mauriņa
Arvis Rullis
Arvis Rullis
Larisa Smirnova
MASĀŽAS
Cenrādis
Pierakstīties pie speciālista
Pakalpojums pieejams filiālēs:
Ziepniekkalns Ķengarags Iļģuciems Bolderāja Torņakalns Imanta
Biruta Avana
Inese Mežale
Anita Puķāne
Valentīna Gluščenko
Anastasija Ivanova
Ērika Jordane-Pļavniece
Ņina Jurkeviča
Alīna Kurmeļeva
Svetlana Mišina
Ināra Pumpure
Ieva Tulinska
Līga Zukule
Viktors Trubičs
Antoņina Volkova
Andris Brehmanis
Tatjana Dzintarniece
Valija Juzefoviča
Rinalds Krēgers
Darja Siņicina
MASĀŽAS BĒRNIEM LĪDZ 12 GADU VECUMAM
Cenrādis
Pierakstīties pie speciālista
Pakalpojums pieejams filiālēs:
Ziepniekkalns Ķengarags Bolderāja Torņakalns Imanta
Biruta Avana
Valentīna Gluščenko
Anastasija Ivanova
Ērika Jordane-Pļavniece
Ņina Jurkeviča
Svetlana Mišina
Ieva Tulinska
Andris Brehmanis
Tatjana Dzintarniece
Valija Juzefoviča
MONTESORI ATVESEĻOJOŠĀ PEDAGOĢIJA
Cenrādis
Pierakstīties pie speciālista
Pakalpojums pieejams filiālēs:
Ķengarags
Žanna Dolženko
Regīna Šaca
NEIROLOĢIJA
Cenrādis
Pierakstīties pie speciālista
Pakalpojums pieejams filiālēs:
Ziepniekkalns Ķengarags Iļģuciems Bolderāja Torņakalns Imanta
Mūza Čistjaka
Dagnija Mežavilka
Marija Šakele
Ināra Dembovska
Marija Šakele
Anita Balcerbula
Margarita Tihomirova
Astrīda Zaneripa
Zanda Lāse
Guna Freimane
Margarita Tihomirova
Leokādija Voitoviča
Olga Ziemele
Anita Balcerbula
Marija Šakele
Oksana Sičko
Vera Stariņeca
OFTALMOLOĢIJA
Cenrādis
Pierakstīties pie speciālista
Pakalpojums pieejams filiālēs:
Ziepniekkalns Ķengarags Iļģuciems Bolderāja Torņakalns Imanta
Daiga Auziņa
Alla Zubkova
Rasma Kalniņa
Aīda Macijevska
Aija Osmane
Veronika Korņicka
Marina Streļņikova
Jekaterina Trendecka
Marina Šmalija
Jana Šumane
Līga Ķemere
Alla Zubkova
Aija Osmane
Anda Pūre
Anelija Šugajeva
Jekaterina Trendecka
OTOLARINGOLOĢIJA
Cenrādis
Pierakstīties pie speciālista
Pakalpojums pieejams filiālēs:
Ziepniekkalns Ķengarags Iļģuciems Bolderāja Torņakalns Imanta
Inguna Ķiece
Inga Cakare
Oļegs Sokolovs – Karijs
Kristīne Broka
Svetlana Koņuhova
Gunta Vītoliņa
Ļubova Murāne
Ņina Korina
Vija Balode
Ingrīda Pakalna
PSIHOLOGS
Cenrādis
Pierakstīties pie speciālista
Pakalpojums pieejams filiālēs:
Ķengarags
Svetlana Ņikitina-Ivanova
REHABILITĀCIJA: ĀRSTNIECISKĀ VINGROŠANA

Fizikālās un rehabilitācijas medicīnas koordinatori

Ziepniekkalns
27108431
rehab.ziepniekkalns@rigasveseliba.lv

Ķengarags
29724482
rehab.kengarags@rigasveseliba.lv

Iļģuciems
28459671
rehab.ilguciems@rigasveseliba.lv

Bolderāja
66103134, , 26800524
rehab.bolderaja@rigasveseliba.lv

Torņakalns
20347787
rehab.tornakalns@rigasveseliba.lv

Imanta
20007024
rehab.imanta@rigasveseliba.lv

Cenrādis
Pierakstīties pie speciālista
Pakalpojums pieejams filiālēs:
Ziepniekkalns Ķengarags Iļģuciems Bolderāja Torņakalns Imanta
Jana Ceicāne
Katrīna Cirvele
Inga Ķerubiņa
Oksana Mihailova
Marina Valeniece
Madara Butkus
Valentīna Gluščenko
Anastasija Ivanova
Ērika Jordane-Pļavniece
Ņina Jurkeviča
Alīna Kurmeļeva
Svetlana Mišina
Violeta Osīte
Svetlana Proveja
Ināra Pumpure
Svetlana Sotņikova
Ieva Tulinska
Eduards Andrejs Bajārs
Evija Eglīte
Viktorija Putniņa
Ieva Bergmane
Edīte Bethere
Niklāvs Ērcītis
Jūlija Keiranova
Jeļena Kirika
Irina Šidlovska
REHABILITĀCIJA: KONSULTĀCIJAS

Fizikālās un rehabilitācijas medicīnas koordinatori

Ziepniekkalns
27108431
rehab.ziepniekkalns@rigasveseliba.lv

Ķengarags
29724482
rehab.kengarags@rigasveseliba.lv

Iļģuciems
28459671
rehab.ilguciems@rigasveseliba.lv

Bolderāja
66103134, 26800524
rehab.bolderaja@rigasveseliba.lv

Torņakalns
20347787
rehab.tornakalns@rigasveseliba.lv

Imanta
20007024
rehab.imanta@rigasveseliba.lv

Cenrādis
Pierakstīties pie speciālista
Pakalpojums pieejams filiālēs:
Ziepniekkalns Ķengarags Iļģuciems Bolderāja Torņakalns Imanta
Jana Ceicāne
Katrīna Cirvele
Inga Ķerubiņa
Oksana Mihailova
Marina Valeniece
Marita Tīrmane
Lolita Cibule
Anastasija Feofilova
Sandra Logina
Anna Zakajeva
Aija Avota
Ailī Horna Butkeviča
Velga Gaļanska
Aija Avota
Inese Švarca
REIMATOLOĢIJA
Cenrādis
Pierakstīties pie speciālista
Pakalpojums pieejams filiālēs:
Ķengarags Iļģuciems Imanta
Andrejs Ščegoļevs
Kristīna Urbanoviča
RENTGENOLOĢISKIE IZMEKLĒJUMI - ĶENGARAGS

Pirmdiena 15.00 – 18.00
Otrdiena
 15.00 – 18.30
Trešdiena 10.00 – 18.30
Ceturtdiena 
8.45 – 12.45
Piektdiena 8.30 – 13.00

Cenrādis
Pierakstīties pie speciālista
Pakalpojums pieejams filiālēs:
Ķengarags
TEIPOŠANA
Cenrādis
Pierakstīties pie speciālista
Pakalpojums pieejams filiālēs:
Ziepniekkalns Ķengarags Iļģuciems Bolderāja Imanta
Jana Ceicāne
Katrīna Cirvele
Inga Ķerubiņa
Oksana Mihailova
Marina Valeniece
Madara Butkus
Alīna Kurmeļeva
Violeta Osīte
Svetlana Proveja
Ieva Tulinska
Eduards Andrejs Bajārs
Evija Eglīte
Viktorija Putniņa
Anastasija Feofilova
Sandra Logina
Ieva Bergmane
ULTRASONOGRĀFIJAS IZMEKLĒJUMI
Cenrādis
Pierakstīties pie speciālista
Pakalpojums pieejams filiālēs:
Ziepniekkalns Ķengarags Iļģuciems Bolderāja Torņakalns Imanta
Gunta Eniņa
Jeļena Jakovļeva
Olga Kalnača
Gunta Kalnīte
Gundega Krūmiņa
Nelli Rožina
Aleksandra Vaļdena
Gunta Zepa
Ēvalds Korčemnijs
Margarita Krauča
Inita Uzkure
Olga Voika
Gunta Zepa
Rūta Bite
Gunta Eniņa
Ināra Pundure
Ināra Pundure
Olga Voika
Maija Ratniece
Ksenija Dovganska
Ludmila Petročenkova
Olga Voika
Iraklijs Abesadze
Iraklijs Abesadze
Tatjana Maļikova
UROLOĢIJA
Cenrādis
Pierakstīties pie speciālista
Pakalpojums pieejams filiālēs:
Ziepniekkalns Ķengarags Iļģuciems Bolderāja Torņakalns Imanta
Mihails Meniss
Andris Daudišs
Vitālijs Kulčickis
Vita Melne
Georgs Stoligvo
Vitālijs Kuļčickis
Vitālijs Kuļčickis
ŪDENSDZIEDNIECĪBA
Cenrādis
Pierakstīties pie speciālista
Pakalpojums pieejams filiālēs:
Ziepniekkalns Ķengarags
Inta Sidorova
Valentīna Gluščenko
Ņina Jurkeviča
Alīna Kurmeļeva
Jevgēnija Kurmeļova
Svetlana Mišina
Svetlana Proveja
Ināra Pumpure
Svetlana Sotņikova
VAKCINĀCIJA UN PROCEDŪRAS - ĶENGARAGS

Vakcinācija ir viens no galvenajiem un efektīvākajiem profilakses veidiem. Tā vienmēr ir lētāka un izdevīgāka par ārstēšanu un rehabilitāciju.

Pirmdiena 13.00 – 19.00
Otrdiena 8.00 – 13.00
Trešdiena 8.00 – 13.00
Ceturtdiena 14.00 – 19.00
Piektdiena 8.30 – 13.30; 13.30 – 18.30

Cenrādis
Pierakstīties pie speciālista
Pakalpojums pieejams filiālēs:
Ķengarags
ZOBĀRSTNIECĪBA
Cenrādis
Pierakstīties pie speciālista
Pakalpojums pieejams filiālēs:
Ziepniekkalns Ķengarags Iļģuciems Imanta
Evija Laube
Laima Mauriņa
Jūlija Orļecka
Jana Podkolzina
Ilona Raciņa
Svetlana Sidorenska
Līga Švidjuka
Dzidra Trūpa
Svetlana Bogatova
Iveta Glodena
Irina Pakļenkova
Lilija Striguna
Daina Bražņevica
Una Jankava
Irēna Judina
Ilona Nagle
Laine Nimma
Jana Podkolzina
Jeļena Pugačova
Ausma Rozenberga
Irina Šarafejeva
Lillija Saulīte
Svetlana Kedo
Tamāra Kostiļeva
Ņina Kurguzkina
Evija Laube
Svetlana Livšica
Jurijs Mihelovičs
Laine Nimma
Ludmila Sazontova