Divi izaugsmes gadi pacientu interešu vārdā

Mēs šodien, 14. jūlijā, atzīmējam savu otro „dzimšanas dienu”. Dienu, kad tieši pirms diviem gadiem tikām izveidoti. Kopš tā brīža savās sešās filiālēs – „Ziepniekkalns”, „Ķengarags”, „Imanta”, „Bolderāja”, „Torņakalns” un „Iļģuciems” – esam snieguši daudzveidīgus un kvalitatīvus veselības aprūpes pakalpojumus vairumam Pārdaugavas un daļai Ķengaraga iedzīvotāju iespējami tuvu viņu dzīves vietai. ”Mēs esam jums tuvāk” – tāds ir arī mūsu moto.

Mūsu misija ir rūpes par rīdzinieku veselību, ko īstenotajam, izmantojot jaunākās tehnoloģijas un pieredzējušu speciālistu zināšanas. Mēs turpmāk plānojam ne tikai aizvien paplašināt un uzlabot sniegto veselības aprūpes un profilakses pakalpojumu kvalitātes līmeni un klāstu, bet arī pievērst pastiprinātu uzmanību iedzīvotāju informētībai un zināšanām par dažādu saslimšanu profilaksi un par veselīga dzīvesveida principu iedzīvināšanu.

Ineta Zīriņa, „Rīgas Veselības centra” valdes priekšsēdētāja: „Mēs katru gadu cenšamies rīdziniekiem sniegt aizvien jaunus pakalpojumus un aizvien labāk un kvalitatīvāk apmierināt viņu veselības aprūpes, veicināšanas un profilakses vajadzības. Tā pērn mēs attīstījām sadarbību ar darba devējiem, nodrošinot obligāto veselības pārbaužu veikšanu to darbiniekiem iespējami ērtāk un tuvāk viņu dzīves vai darba vietai. Savukārt šogad esam izveidojuši un pavisam drīz ieviesīsim vairākas veselības veicināšanas un slimību profilakses programmas iedzīvotājiem, īpašu uzmanību veltot topošajiem vecākiem un ģimenēm ar bērniem. Šobrīd strādājam pie dažādām veselības pārbaužu un slimību profilakses programmām arī vairākām citām pacientu kategorijām, piemēram, pacientiem ar kardioloģiskām saslimšanām, sievietēm u.c.”

Ar prieku gaidīsim jūs savās filiālēs, lai sniegtu visu nepieciešamo un pašu labāko jūsu veselības aprūpei un profilaksei!