Iraklijs Abesadze (Virspusēji novietoto vēdera dobuma orgānu speciālists, filiāle Imanta)
Filiāle: Imanta

Kabinets: 207

Izglītība, pieredze, prasmes:

1983.g Ļenigradas pediatrijas medicīnas institūts.
20 gadi pieredze pediatrijā.
Kopš 2008.gada - ultrasonogrāfijas metodes speciālists.



Specializācija:

Zīdaiņu gūžu locītavu, virspusēji novietoto vēdera dobuma orgānu, un vairogdziedzera ultrasonogrāfijas metodes speciālists



Valodu prasmes: krievu, latviešu, gruzīnu
NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
8.00 - 12.00
16.00 - 18.00
8.00 - 12.00
8.00 - 12.00
8.00 - 10.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
12.00 - 14.00
18.00 - 19.00
12.00 - 14.00
12.00 - 14.00
10.00 - 12.00
Iraklijs Abesadze (USG gužas loc.jaundzimuš., filiāle Imanta)
Filiāle: Imanta

Kabinets: 207

Izglītība, pieredze, prasmes:

1983.g Ļenigradas pediatrijas medicīnas institūts.
20 gadi pieredze pediatrijā.
Kopš 2008.gada - ultrasonogrāfijas metodes speciālists.



Specializācija:

Zīdaiņu gūžu locītavu, virspusēji novietoto vēdera dobuma orgānu, un vairogdziedzera ultrasonogrāfijas metodes speciālists



Valodu prasmes: krievu, latviešu, gruzīnu
NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
14.00 - 16.00
Kristina Amosova (Bērnu alergologs, filiāle Imanta)
Filiāle: Imanta

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
10.00 - 13.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
13.00 - 13.20
Vanda Bondare- Ansberga (Dermatologs, venerologs, filiāle Imanta)
Filiāle: Imanta

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
14.00 - 17.20
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
17.20 - 18.00
Oksana Artemjeva (Dermatologs, venerologs, filiāle Bolderāja)
Filiāle: Bolderāja

Kabinets: 202

Daiga Auziņa (Oftalmologs, filiāle Ziepniekkalns)
Filiāle: Ziepniekkalns

Kabinets: 230

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
10.00 - 13.00
10.00 - 13.30
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
Biruta Avana (Masieris, filiāle Ziepniekkalns)
Filiāle: Ziepniekkalns

Kabinets: 119, 129

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
15.00 – 17.00
15.00 – 17.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
8.00 - 12.00
17.00 - 20.00
8.00 - 12.00
17.00 - 20.00
Aija Avota (Fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts, filiāle Torņakalns)
Filiāle: Torņakalns

Kabinets: 103

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
13.40 - 17.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
17.00 - 18.00
Aija Avota (Fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts, filiāle Imanta)
Filiāle: Imanta

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
09.00 - 16.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
16.00 - 17.30
Eduards Andrejs Bajārs (Fizioterapeits, filiāle Iļģuciems)
Filiāle: Iļģuciems

Kabinets: 209

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
9.00 - 13.00; 15.00 - 19.00
8.00 - 13.00
9.00 – 13.00; 15.00 – 19.00
8.00 - 13.00
8.00 - 13.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
8.00 - 9.00; 14.00 - 15.00; 19.00 - 20.00
8.00 – 9.00; 14.00 – 15.00; 19.00 – 20.00
Anita Balcerbula (Neirologs, filiāle Imanta)
Filiāle: Imanta

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
18.20 - 19.40
18.20 - 19.40
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
19.40 - 20.00
19.40 - 20.00
Anita Balcerbula (Neirologs, filiāle Iļģuciems)
Filiāle: Iļģuciems

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
15.00 - 18.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
18.00 - 19.00
Vija Balode (Otolaringologs, filiāle Imanta)
Filiāle: Imanta

Kabinets: 201

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
8.00 - 13.30
14.00 - 18.30
8.00 - 13.30
9.00 - 11.40
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
13.30 - 14.00
18.30 - 19.00
13.30 - 14.00
11.40 - 13.00
Ieva Baurovska (Ginekologs, filiāle Iļģuciems)
Filiāle: Iļģuciems

Kabinets: 112

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
17.00 - 19.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
19.00 - 19.40
Inta Bergmane (Ehokardiogrāfijas metodes speciālists, filiāle Imanta)
Filiāle: Imanta

Kabinets: 207

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
16.00 - 18.30
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
18.30 - 19.30
Inta Bergmane (Bērnu kardiologs, filiāle Imanta)
Filiāle: Imanta

Kabinets: 207

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
16.00 - 18.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
18.00 - 19.00
Aila Bērziņa (Ģimenes ārsts, filiāle Bolderāja)
Filiāle: Bolderāja

Tālrunis: 8801, 20028801, 27049805 (zvaniem akūtajā stundā)

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
15.00 - 20.00
8.00 - 12.00
10.00 - 13.00
9.00 - 13.00
12.00 - 16.00
Akūtās pieņemšanas
laiks
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
15.00 - 17.00
8.00 - 10.00
10.00 - 11.00
12.00 - 13.00
12.00 - 13.00
Modra Bērziņa (Ķirurgs, filiāle Ķengarags)
Filiāle: Ķengarags

Kabinets: (pieņem gan pieaugušos, gan bērnus, ar nosūtījumiem)

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
9.00 - 12.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
12.00 - 12.30
Edīte Bethere (Jogas speciālists, filiāle Imanta)
Filiāle: Imanta

Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
18.00 - 20.00
Rūta Bite (Ginekologs, dzemdību speciālists, filiāle Iļģuciems)
Filiāle: Iļģuciems

Kabinets: 106

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
13.40 - 17.40
13.00 - 18.00
8.00 - 11.40
8.00 - 12.00
9.20 - 13.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
18.00 - 19.00
12.00 - 13.00
Rūta Bite (USG ginekoloģijā un dzemdniecībā, filiāle Iļģuciems)
Filiāle: Iļģuciems

Kabinets: 106

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
10.00 - 11.00
13.30 - 15.30
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
11.00 - 13.00
15.30 - 16.30
Jana Bjornsone (Ginekologs, dzemdību speciālists, filiāle Ķengarags)
Filiāle: Ķengarags

Kabinets: 55

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
16.00 - 19.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
19.00 - 20.00
Ilze Bode (Arodveselības un arodslimību ārsts, filiāle Ķengarags)
Filiāle: Ķengarags

Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
17.00 - 20.00
Svetlana Bogatova (Zobārsts, filiāle Ķengarags)
Filiāle: Ķengarags

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
9.00 - 14.00
Marina Bogdanova (Arodveselības un arodslimību ārsts, filiāle Iļģuciems)
Filiāle: Iļģuciems

Kabinets: 311

Sergo Bokučava (Ginekologs, dzemdību speciālists, filiāle Ziepniekkalns)
Filiāle: Ziepniekkalns

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
14.00 - 17.00; (18.00 - 19.00 USG)
14.00 - 17.00; (18.00 - 19.00 USG)
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
17.00 - 18.00; (19.00 - 20.00 USG)
17.00 - 18.00; (19.00 - 20.00 USG)
Sandra Bondare (Psihologs, filiāle Ķengarags)
Filiāle: Ķengarags

Kabinets: 16.

Izglītība, pieredze, prasmes:

S. Bondarei Ir pieredze darbā ar individuāliem klientiem un grupu vadīšanu. Profesionālā darbība ir vērsta uz klienta izpratnes veicināšanu un risinājumu meklēšanu. Psiholoģe uzskata, ka viņas galvenais uzdevums ir veicināt klienta mentālo veselību, uzlabot dzīves kvalitāti, pārvarēt krīzes, veidot harmoniskas attiecības ar sevi un apkārtējiem. “Jebkurai problēmai cilvēka dzīvē ir savs individuālais problēmu risinājums. Mans uzdevums paplašināt situācijas redzējumu un atrast pašu optimālāko risinājumu,” uzsver S. Bondare.

S. Bondarei ir ilgstoša pieredze darbā ar klientiem, kuriem ir nopietni redzes traucējumi – kopš 2014. gada Latvijas Neredzīgo biedrības Rehabilitācijas centrā. Tā kā S. Bondare ir psihoterapijas speciāliste (geštaltterapeite), smilšu spēļu terapijas metodes praktizētāja, apguvusi arī kognitīvi – biheiviorālo terapiju (KBT), viņa strādā ar klientiem, kuriem ir dažādi traucējumi – trauksmes, garastāvokļa vai personības traucējumi.

Moto: ”Starp stimulu un reakciju ir telpa. Šajā telpā atrodas mūsu vara izvēlēties savu reakciju. Mūsu reakcijā ir mūsu izaugsme un brīvība.'” /Viktors Frankls/



Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
17.00-20.00
17.00-20.00
9.00-11.00
Liene Brakmane (Fizioterapeits, filiāle Imanta)
Filiāle: Imanta

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
10.00 - 14.00
10.00 - 14.00
10.00 - 14.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
14.30 - 19.00
14.30 - 19.00
14.30 - 19.00
Nelli Brave (Ginekologs, dzemdību speciālists, filiāle Bolderāja)
Filiāle: Bolderāja

Kabinets: 215

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
8.00 - 13.30
14.00 - 18.30
8.00 - 13.30
14.00 - 18.30
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
13.30 - 14.00
18.30 - 19.00
13.30 - 14.00
18.30 - 19.00
Daina Bražņevica (Protēzists, filiāle Iļģuciems)
Filiāle: Iļģuciems

Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
14.00 - 17.00
15.00 - 18.00
10.30 - 13.00
Andris Brehmanis (Masieris, filiāle Bolderāja)
Filiāle: Bolderāja

Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
8.00 - 12.00
8.00 - 12.00
Kristīne Broka (Otolaringologs, filiāle Iļģuciems)
Filiāle: Iļģuciems

Kabinets: 323

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
8.40 - 12.00
8.20 - 11.40; 12.20 - 14.40
13.00 - 18.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
12.20 - 13.00
14.40 - 15.20
18.00 - 18.20
Gaļina Bulaha (Psihologs, filiāle Ķengarags)
Filiāle: Ķengarags

Kabinets: 16.

Izglītība, pieredze, prasmes:

Gaļina Bulaha

G. Bulahai ir pieredze darbā ar dažāda vecuma klientiem, arī bērniem. Psiholoģiskajās konsultācijās tiek sniegta psiholoģiskā palīdzība cilvēkiem, kuri pārdzīvo emocionālas un fiziskas problēmas. Darbs ir saistīts ar dažādām jomām – ikdienas problēmu risināšana, pašvērtējums, attiecību grūtības, ģimenes grūtības, šķiršanās, zaudējumi, personiskās izaugsmes grūtības u.c., darbība vērsta uz to, lai uzlabotu klienta personisko funkcionēšanu un attiecības dažādās vidēs.

Kopš 2016. gada G. Bulaha strādā par psiholoģi arī Latvijas Neredzīgo biedrības Rehabilitācijas centrā – ar klientiem, kuri ir gan vājredzīgi, gan pilnīgi neredzīgi, kā arī ar viņu piederīgajiem. Vairākus gadus G. Bulaha sadarbojusies ar Valsts Nodarbinātības aģentūru, konsultējot bezdarbniekus projektā “Atbalsts ilgstošiem bezdarbniekiem”. Strādājusi par psiholoģi projektā “Bērns kā cietušais vai liecinieks kriminālprocesā” – piedalījusies cietušo, aizdomās turēto un liecinieku nopratināšanā Valsts policijā, piedalījusies tiesas sēdēs, veikusi psiholoģisko izpēti, sagatavojusi atzinumus bērniem, kuri cietuši fiziskā, emocionālā vai seksuālā vardarbībā.



Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
17.00-20.00
17.00-20.00
11.00-13.00
Edvīns Bunkas (Ģimenes ārsts, filiāle Bolderāja)
Filiāle: Bolderāja

Tālrunis: 8801, 20028801, 20007939 (zvaniem akūtajā stundā)

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
8.00 - 12.00
16.00 - 20.00
8.00 - 12.00
14.00 - 18.00
8.00 - 12.00
Akūtās pieņemšanas
laiks
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
8.00 - 9.00
16.00 - 17.00
8.00 - 9.00
14.00 - 15.00
8.00 - 9.00
Anna Buša (Ergoterapeits, filiāle Imanta)
Filiāle: Imanta

Kabinets: 8

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
9.00 - 14.00
14.30 - 18.30
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
14.00 - 15.00
18.30 - 19.30
Ailī Horna Butkeviča (Fizioterapeits, filiāle Torņakalns)
Filiāle: Torņakalns

Kabinets: 103

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
9.00 -10.30; 11.00 - 13.00
9.00 - 13.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
10.30 - 11.00
Madara Butkus (Fizioterapeits, filiāle Ķengarags)
Filiāle: Ķengarags

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
14.00 - 18.00
8.00 - 13.00
15.00 - 20.00
14.00 - 19.00
13.00 - 17.00 (katra mēneša 2.un 3. piektdiena)
9.00 - 13.00 (katra mēneša 1.un 4.sestdiena)
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
12.00 - 14.00
13.00 - 14.00
13.00 - 15.00
13.00 - 14.00
17.00 - 19.00 (katra mēneša 2.un 3. piektdiena)
13.00 - 15.00 (katra mēneša 1.un 4.sestdiena)
Inga Cakare (Otolaringologs, filiāle Ķengarags)
Filiāle: Ķengarags

Kabinets: 48

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
15.00 - 19.00
14.00 - 18.00
8.00 - 12.00
9.00 - 13.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
19.00 - 20.00
18.00 - 19.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
Dace Čakova (Vecmāte, filiāle Ķengarags)
Filiāle: Ķengarags

Kabinets: 55

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
8.00 - 12.30 (strādājot ar ginekologu S.Grigorjevu)
Jana Ceicāne (Fizioterapeits, filiāle Ziepniekkalns)
Filiāle: Ziepniekkalns

Kabinets: 127

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
9.00 – 17.00
8.00 - 19.00
8.00 - 18.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
8.00 – 9.00; 17.00 – 19.00
Lolita Cibule (Fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts, filiāle Iļģuciems)
Filiāle: Iļģuciems

Kabinets: 215

Katrīna Cirvele (Fizioterapeits, filiāle Ziepniekkalns)
Filiāle: Ziepniekkalns

Specializācija:

Specializējas darbā ar:

zīdaiņiem (NVD un maksas pacienti)
zīdaiņi no 2 mēnešu vecuma
handlings
kustību terapija pēc Bobata metodes
zīdaiņu peldināšana (tikai maksas pakalpojums)
zīdaiņi līdz 6 kg - peldināšana fizioterapeita pavadībā
zīdaiņi virs 6 kg - peldināšana ar vecāku līdzdalību

bērniem un pieaugušajiem (NVD un maksas pacientiem)
koriģējošā vingrošana
stājas asimetrija (X-O kājas, plakanā pēda, hipermobilitāte, stājas un gaitas traucējumi, Šlātera slimība, krūšu kurvja deformācijas u.c.)
bronhiālā astma un citas elpošanas saslimšanas
muguras sāpes (spondilopātija, dorsopātija, cervikaļģija)
multiplā skleroze un citas neiroloģiskas saslimšanas
artroze un citas locītavu saslimšanas un bojājumi
mīksto audu un kaulu bojājumi



NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
8.00 - 10.00; 11.00 - 17.00
9.00 - 17.00
8.00 – 10.00; 11.00 – 17.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
10.00 - 11.00
8.00 - 9.00
10.00 - 11.00
Mūza Čistjaka (Neirologs, filiāle Ziepniekkalns)
Filiāle: Ziepniekkalns

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
16.00 - 19.00 (no 10.06. 2019. - 14.00 - 17.00)
8.00 - 12.00 (no 10.06. 2019. - 8.00 - 11.00)
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
19.00 - 20.00 (no 10.06. 2019. - 17.00 - 18.00)
12.00 - 13.00 (no 10.06. 2019. - 11.00 - 12.00)
Andris Daudišs (Urologs, filiāle Iļģuciems)
Filiāle: Iļģuciems

Kabinets: 125

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
16.00 - 18.20
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
18.20 - 19.00
Ināra Dembovska (Bērnu neirologs, filiāle Ķengarags)
Filiāle: Ķengarags

Kabinets: 35

Izglītība, pieredze, prasmes:

Rīgas medicīnas institūts (1985.)
Specializācija vispārējā neiroloģijā (1995)
P.Stradiņa KUS
Specializācija EEG metodē (1999.)
P.Stradiņa KUS



Specializācija:

sertificēta bērnu neiroloģe, sertificēta pediatre, sertificēta EEG ārste



Valodu prasmes: latviešu, krievu, angļu
NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
14.00 - 19.00
8.00 - 12.00
8.00 - 13.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
19.00 - 19.30
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
Veronika Djuļina (Fizioterapeite, filiāle Torņakalns)
Filiāle: Torņakalns

Kabinets: 103.

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
13.30-18.30
13.30-18.30
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
18.30-19.30
18.30-19.30
Žanna Dolženko (Ergoterapeits, filiāle Ķengarags)
Filiāle: Ķengarags

Kabinets: 43

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
8.00 - 15.00
8.00 - 11.00; 12.00 - 15.00
13.00 - 20.00
8.00 - 11.00; 12.00 - 13.00
13.00 - 20.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
11.00 - 12.00
11.00 - 12.00
Žanna Dolženko (Montesori atves.pedag.spec., filiāle Ķengarags)
Filiāle: Ķengarags

Kabinets: 43

Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
15.00 - 16.00
12.00 - 13.00
11.00 - 13.00
Ksenija Dovganska (Radiologs diagnosts (USG), filiāle Torņakalns)
Filiāle: Torņakalns

Kabinets: 108

Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
15.00 - 17.00
Dina Dreiblate (Logopēds, filiāle Ķengarags)
Filiāle: Ķengarags

Kabinets: 56

Izglītība, pieredze, prasmes:

Liepājas Pedagoģiskā augstskola (1995)
Latvijas Universitāte, izglītības zinātņu maģistra grāds (2002)



Specializācija:

visa veida runas un valodas traucējumu diagnostika un korekcija bērniem, agrīnās lasītprasmes pārbaude ar Dibels Next testiem. Autiskā spektra riska iezīmes un traucējumi bērniem. Mācīšanās grūtības un traucējumi



Valodu prasmes: latviešu, krievu
NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
16.00 - 19.00
16.00 - 19.00
16.00 - 20.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
19.00 - 20.00
19.00 - 20.00
15.00 - 16.00
Tatjana Dzintarniece (Masieris, filiāle Torņakalns)
Filiāle: Torņakalns

Kabinets: 102

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
12.00 - 16.30
12.00 - 16.30
12.00 - 16.30
12.00 - 16.30
12.00 - 16.30
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
16.30 - 18.00
16.30 - 18.00
16.30 - 18.00
16.30 - 18.00
16.30 - 18.00
Evija Eglīte (Fizioterapeits, filiāle Iļģuciems)
Filiāle: Iļģuciems

Kabinets: 211

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
9.00 - 10.00
16.00 - 17.00
10.00 - 11.00
16.00 - 17.00
9.00 - 10.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
15.30 - 16.00
15.30 - 16.00; 19.00 - 20.00
15.30 - 16.00
15.30 - 16.00; 19.00 - 20.00
16.00 - 16.30
Gunta Eniņa (USG ginekoloģijā un dzemdniecībā, filiāle Iļģuciems)
Filiāle: Iļģuciems

Kabinets: 324

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
13.10 - 14.00
10.00 - 12.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
16.00 - 16.30
13.00 - 13.30
Gunta Eniņa (Ginekologs, filiāle Iļģuciems)
Filiāle: Iļģuciems

Kabinets: 106

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
9.00 - 12.30
14.00 - 17.30
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
12.30 - 13.00
17.30 - 18.00
Gunta Eniņa (Ginekologs, dzemdību speciālists, filiāle Ziepniekkalns)
Filiāle: Ziepniekkalns

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
11.00 - 15.00
13.00 - 17.00
9.00 - 13.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
15.00 - 16.00
17.00 - 18.00
13.00 - 14.00
Gunta Eniņa (Ginekoloģiskās ultrasonogrāfijas speciālists, filiāle Ziepniekkalns)
Filiāle: Ziepniekkalns

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
12.00 – 15.00
12.00 – 15.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
15.00 - 16.00
15.00 - 16.00
Niklāvs Ērcītis (Fizioterapeits, filiāle Imanta)
Filiāle: Imanta

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
9.00 - 16.00
9.00 - 16.00
10.00 - 13.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
16.00 - 18.00
16.00 - 18.00
13.00 - 14.00
Anastasija Feofilova (Fizioterapeits, filiāle Bolderāja)
Filiāle: Bolderāja

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
12.00 - 18.00
9.00 - 14.00
12.00 - 17.00
9.00 - 14.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
11.00 - 12.00; 18.00 - 19.00
14.00 - 15.00
11.00 - 12.00
14.00 - 15.00
Jekaterina Fiļippova (Ķirurgs, filiāle Imanta)
Filiāle: Imanta

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
9.00 - 12.30
14.30 - 19.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
12.30 - 13.00
19.00 - 19.30
Ludmila Fjodorova (Fizikālās un rehabilitācijas medicīnas māsa, filiāle Imanta)
Filiāle: Imanta

Kabinets: 12

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
8.00 - 13.00
8.00 - 16.00
13.00 - 19.00
8.00 - 16.00
9.00 - 16.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
8.00 - 13.00
8.00 - 16.00
13.00 - 19.00
8.00 - 16.00
9.00 - 16.00
Agnese Fjodorova (Audiologopēds, filiāle Ziepniekkalns)
Filiāle: Ziepniekkalns

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
14.00 - 16.30
9.00 - 12.00
8.00 - 11.00
13.00 - 15.00
8.00 - 13.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
16.30 - 19.00
12.00 - 16.00
11.00 - 14.00
15.00 - 17.00
13.00 - 17.00
Agnese Fjodorova (Audiologopēds, filiāle Imanta)
Filiāle: Imanta

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
9.00 - 17.30
9.00 – 14.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
17.30 - 18.00
14.00 - 15.00
Guna Freimane (Neirologs, filiāle Bolderāja)
Filiāle: Bolderāja

Kabinets: 305

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
8.00 - 13.00
13.00 - 18.40
14.00 - 19.20
8.00 - 14.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
13.00 - 14.00
18.40 - 19.00
19.20 - 20.00
14.00 - 14.20
Velga Gaļanska (Fizioterapeits, filiāle Torņakalns)
Filiāle: Torņakalns

Kabinets: 13

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
9.00 - 13.00
8.00 - 12.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
8.00 - 9.00
12.00 - 13.00
Iveta Glodena (Zobu higiēnists, filiāle Ķengarags)
Filiāle: Ķengarags

Kabinets: 50

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
9.00 - 13.00
9.00 - 13.00
10.00 - 17.00
9.00 - 13.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
13.30 - 17.00
13.30 - 17.00
10.00 - 17.00
13.30 - 17.00
Valentīna Gluščenko (Fizioterapeits, filiāle Ķengarags)
Filiāle: Ķengarags

Kabinets: 42

Izglītība, pieredze, prasmes:

LSPA, pedagoģijas bakalaura grāds



Specializācija:

bērni no 2 mēnešu vecuma līdz 14.gadu vecumam, Bobota metode, ārstnieciskā vingrošana, masāža, ūdensdziedniecība



Valodu prasmes: krievu, latviešu
NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
9.00 - 12.30; 14.00 - 17.30
11.30 - 14.00; 15.30 - 17.00; 17.40 - 19.00
9.00 - 12.30; 14.00 - 18.30
11.30 - 14.00; 15.30 - 17.00; 17.40 - 20.00
8.00 - 11.00
8.00 - 9.00; 9.40 - 10.20; 11.00 - 12.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00; 17.00 - 17.40
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00; 17.00 - 17.40
11.00 - 12.00
9.00 - 9.40; 10.20 - 11.00
Larisa Golubeva (Sporta ārste, filiāle Imanta)
Filiāle: Imanta

Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
14.50 - 19.30
Svetlana Grigorjeva (Ginekologs, dzemdību speciālists, filiāle Ķengarags)
Filiāle: Ķengarags

Kabinets: 55

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
13.00 - 18.00
9.00 - 13.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
13.00 - 14.00
Sergejs Gusačenko (Ķirurgs, filiāle Ziepniekkalns)
Filiāle: Ziepniekkalns

Kabinets: 239

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
9.00 - 14.00
14.00 - 16.00; 18.00 - 19.00
9.00 - 13.00
8.00 - 13.00
14.00 - 17.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
14.00 - 15.00
16.00 - 18.00
13.00 - 15.00
13.00 - 15.00
17.00 – 18.00
Valērija Haričeva (Kardiologs, fiziskās slodzes tests ar elektrokardiogrāfiju un veloergometrija, filiāle Imanta)
Filiāle: Imanta

Valērija Haričeva (Ārsts fiziskās slodzes testu ar elektrokardiogrāfiju metodes speciālists , filiāle Iļģuciems)
Filiāle: Iļģuciems

Kabinets: 305

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
10.00 - 13.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
13.30 - 14.00
Valērija Haričeva (Kardiologs, filiāle Iļģuciems)
Filiāle: Iļģuciems

Kabinets: 304

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
12.00 - 12.45
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
13.30 - 14.15
Svetlana Ince (Bērnu alergologs, filiāle Ķengarags)
Filiāle: Ķengarags

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
13.00 - 16.30 (Katra mēneša 1. un 3. piektdiena)
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
16.30 - 17.00 (Katra mēneša 1. un 3. piektdiena)
Ilze Indrikova (Dermatologs, venerologs, filiāle Bolderāja)
Filiāle: Bolderāja

Kabinets: 202

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
11.00 - 13.30
16.00 - 18.30
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
13.30 - 14.00
18.30 - 19.00
Anastasija Ivanova (Fizioterapeits, filiāle Ķengarags)
Filiāle: Ķengarags

Kabinets: 42

Izglītība, pieredze, prasmes:

LSPA, bakalaura studiju programma ( 2012)
LSPA, profesionālā maģistra studiju programma (2015)
Leader PRO teipinga kursi (2011)
Sertifikāts ūdens aerobikā (2014)



Specializācija:

Bobota terapija, bērnu masāža, bērnu peldināšana, ārstnieciskā vingrošana, ūdens aerobika



Valodu prasmes: latviešu, krievu
NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
8.00 - 13.00; 14.00 - 16.30
8.00 - 13.00; 14.00 - 16.30
8.00 - 13.00; 14.00 - 16.30
8.00 - 13.00; 14.00 - 16.30
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
13.00 - 14.00
13.00 - 14.00
13.00 - 14.00
13.00 - 14.00
Jeļena Jakovļeva (Ehokardiogrāfijas metodes speciālists, filiāle Ziepniekkalns)
Filiāle: Ziepniekkalns

Kabinets: 220

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
9.00 - 16.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
15.00 - 17.00
Una Jankava (Zobārsts, zobu protezētājs, filiāle Iļģuciems)
Filiāle: Iļģuciems

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
12.30 - 14.30 (bērni)
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
14.30 - 17.30; 17.30 - 18.30 (protezēšana)
Līga Jasenko (Podologs, filiāle Torņakalns)
Filiāle: Torņakalns

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
8.00 – 17.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
17.00 – 19.00
12.00 – 16.00
Kira Jefimova (Kardiologs, filiāle Iļģuciems)
Filiāle: Iļģuciems

Kabinets: 304

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
16.00 - 18.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
18.00 - 19.00
Kira Jefimova (Ārsts fiziskās slodzes testu ar elektrokardiogrāfiju metodes speciālists, filiāle Iļģuciems)
Filiāle: Iļģuciems

Kabinets: 304

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
15.00 - 15.45
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
15.45 - 16.00
Ērika Jordane-Pļavniece (Fizioterapeits, filiāle Ķengarags)
Filiāle: Ķengarags

Kabinets: 42

Izglītība, pieredze, prasmes:

RSU, bakalaura grāds fizioterapijā



Specializācija:

stājas izmaiņas, ortopēdiskas saslimšanas, Bobota terapija, Vojta terapija, darbs ar dziļo stabilizējošo sistēmu



Valodu prasmes: latviešu, krievu, angļu
NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
9.00 - 14.00
9.00 - 14.00
8.30 - 13.30
9.00 - 14.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
14.00 - 15.00
14.00 - 15.00
13.30 - 16.00
14.00 - 15.00
Irēna Judina (Zobārsts, filiāle Iļģuciems)
Filiāle: Iļģuciems

Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
9.00 - 13.00
9.00 - 14.00
14.00 - 19.00
9.00 - 13.00
Ralfs Jupatovs (Ķirurgs, filiāle Bolderāja)
Filiāle: Bolderāja

Kabinets: 212

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
8.00 - 11.30
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
11.30 - 12.00
Jūlija Jurčenko (Fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts, filiāle Bolderāja)
Filiāle: Bolderāja

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
8.00-10.20
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
10.20-11.00
Ņina Jurkeviča (Fizioterapeita asistente, filiāle Ķengarags)
Filiāle: Ķengarags

Kabinets: 42

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
8.00 - 11.30; 12.00 - 13.00; 14.00 - 16.30
8.30 - 12.30; 14.00 - 17.00
8.00 - 9.30; 10.00 - 11.30; 12.00 - 13.00; 14.00 - 16.30
8.30 - 12.30; 14.00 - 17.00
8.00 - 9.30; 10.00 - 11.30; 12.00 - 13.00; 14.00 - 16.30
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
13.00 - 14.00
13.00 - 14.00
9.30 - 10.00; 13.00 - 14.00
13.00 - 14.00
9.30 - 10.00; 13.00 - 14.00
Ineta Jurkevica (Uztura speciālists, filiāle Imanta)
Filiāle: Imanta

Kabinets: 15

Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
16.00 - 20.00
Mohit Kakar (Bērnu ķirurgs, filiāle Bolderāja)
Filiāle: Bolderāja

Kabinets: 212

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
12.00 - 14.30 (katra kalendārā mēneša 1. un 3. otrdienā)
Maruta Kakse (Fizikalās un rehabilitācijas medicīnas māsa, filiāle Iļģuciems)
Filiāle: Iļģuciems

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
8.00 - 12.00
9.00 - 13.00
14.30 - 19.00
14.30 - 19.00
8.00 - 12.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
12.00 - 16.00
13.00 - 17.30
10.30 - 14.30
10.30 - 14.30
12.00 - 16.00
Olga Kalnača (Virspusēji novietoto vēdera dobuma orgānu un asinsvadu USG, filiāle Ziepniekkalns)
Filiāle: Ziepniekkalns

Kabinets: 235

Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
8.00 - 12.30
8.00 - 12.30
8.00 - 12.30
8.00 - 12.30
Rasma Kalniņa (Bērnu oftalmologs, filiāle Ķengarags)
Filiāle: Ķengarags

Kabinets: 26

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
8.00 - 16.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
16.00- 16.15
Artūrs Kaļva (Dermatologs, venerologs, filiāle Imanta)
Filiāle: Imanta

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
13.00 - 19.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
19.00 - 19.30
Daina Kaņepāja (Arodslimību ārsts, filiāle Bolderāja)
Filiāle: Bolderāja

Kabinets: 204

Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
18.00 - 20.00
18.00 - 20.00
Oļegs Sokolovs – Karijs (Otolaringologs, filiāle Ķengarags)
Filiāle: Ķengarags

Kabinets: 48

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
15.30 - 18.30
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
18.30 - 19.15
Evi Kārnija (Psihiatrs, narkologs, filiāle Iļģuciems)
Filiāle: Iļģuciems

Kabinets: 321

Svetlana Kedo (Zobārsts, filiāle Imanta)
Filiāle: Imanta

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
9.00 - 12.00
9.00 - 12.00
9.00 - 12.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
12.00 - 13.00
12.00 - 13.00
12.00 - 13.00
Jūlija Keiranova (Fizioterapeits, filiāle Imanta)
Filiāle: Imanta

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
9.00 - 14.00
9.00 - 14.00
9.00 - 14.00
9.00 - 14.00
9.00 - 14.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
14.00 - 15.00
14.00 - 15.00
14.00 - 15.00
14.00 - 15.00
14.00 - 15.00
Līga Ķemere (Oftalmologs, filiāle Torņakalns)
Filiāle: Torņakalns

Kabinets: 106

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
13.30 - 18.00
8.00 - 13.00
13.30 - 18.00
8.00 - 13.00
8.00 - 13.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
18.00 - 19.00
13.00 - 13.30
13.00 - 13.30
13.00 - 13.30
Inga Ķerubiņa (Fizioterapeits, filiāle Ziepniekkalns)
Filiāle: Ziepniekkalns

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
9.00 - 15.00
8.00 - 14.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
8.00 - 9.00
14.00 - 15.00
Inguna Ķiece (Otolaringologs, filiāle Ziepniekkalns)
Filiāle: Ziepniekkalns

Kabinets: 236

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
9.00 - 13.00
14.00 - 16.00
9.00 - 13.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
13.00 - 14.30
13.00 - 14.30
Jeļena Kirika (Fizioterapeits, filiāle Imanta)
Filiāle: Imanta

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
9.30 - 18.30
9.30 - 18.30
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
8.30 - 9.30; 18.30 - 19.30
8.30 - 9.30; 18.30 - 19.30
11.00 - 13.00
Tatjana Kļimoviča (Sporta speciālists, filiāle Ķengarags)
Filiāle: Ķengarags

Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
11.00 - 13.00; 13.00 - 15.00
Svetlana Koņuhova (Otolaringologs, filiāle Iļģuciems)
Filiāle: Iļģuciems

Kabinets: 323

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
8.00 - 12.00
14.20 - 16.00
9.00 - 12.00; 12.40 - 18.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
17.00 - 19.00
18.00 - 19.00
Ņina Korina (Otolaringologs, filiāle Torņakalns)
Filiāle: Torņakalns

Kabinets: 110

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
10.00 - 14.00
11.00 - 14.00
10.00 - 14.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
14.00 - 15.00
Veronika Korņicka (Oftalmologs, filiāle Iļģuciems)
Filiāle: Iļģuciems

Kabinets: 302

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
13.20 - 16.00
8.20 - 12.00; 12.20 - 15.40; 16.00 - 17.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
16.00 - 17.20
17.00 - 17.20
Anželika Koševacka (Pneimonologs, filiāle Ziepniekkalns)
Filiāle: Ziepniekkalns

Kabinets: 208

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
16.00 - 17.00 (Medicīnas komisijā)
Tamāra Kostiļeva (Zobārsts, filiāle Imanta)
Filiāle: Imanta

Kabinets: 203

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
8.00 - 12.00
14.00 - 17.00
14.00 - 17.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
12.00 - 13.00
17.00 - 18.00
17.00 - 18.00
Viktorija Kovaļevska (Ginekologs, dzemdību speciālists, filiāle Ziepniekkalns)
Filiāle: Ziepniekkalns

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
16.00 - 18.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
18.00 - 19.00
Ksenija Kramiča (Dermatologs, venerologs , filiāle Bolderāja)
Filiāle: Bolderāja

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
8.00 - 13.30
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
13.30 - 14.00
Margarita Krauča (Neirosonogrāfijas jaundzimušajiem un zīdaiņa vecuma bērniem metodes speciālists; vispārējās ultrasonogrāfijas metodes speciālists, filiāle Ķengarags)
Filiāle: Ķengarags

Kabinets: 57

Izglītība, pieredze, prasmes:

Sankt-Pēterburgas Pediatriskais medicīnas institūts (1971)
RISEBA (2007)



Specializācija:

ultrosonogrāfijas izmeklēšanas metodēs M33, M54
Veselības aprūpes vadības specialitāte



Valodu prasmes: latviešu, krievu, vācu, angļu
NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
10.30 - 13.30
10.30 - 13.30
10.00 - 13.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
13.30-14.30
13.30-14.30
13.00-14.00
Rinalds Krēgers (Masieris, filiāle Imanta)
Filiāle: Imanta

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
14.00 - 16.30
14.00 - 16.30
14.00 - 16.30
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
16.30 - 19.00
16.30 - 19.00
16.30 - 19.00
Juris Krievkalns (Fiziskās slodzes testu ar EKG metodes speciālists, filiāle Bolderāja)
Filiāle: Bolderāja

Kabinets: 209

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
14.00 - 19.30
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
19.30 - 20.00
Agita Kromule (Psihiatrs, filiāle Ziepniekkalns)
Filiāle: Ziepniekkalns

Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
16.00 – 17.00
Agita Kromule (Narkologs, filiāle Ziepniekkalns)
Filiāle: Ziepniekkalns

Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
17.00 – 18.00
Gundega Mežezera (Vēdera dobuma orgānu USG, filiāle Ziepniekkalns)
Filiāle: Ziepniekkalns

Kabinets: 235

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
13.00 - 18.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
18.00 - 20.00
Vitālijs Kuļčickis (Urologs, filiāle Bolderāja)
Filiāle: Bolderāja

Kabinets: 204

Specializācija:

Rīgas Medicīnas Institūts 1977
Kursi: Rīga, Maskava, Sankt-Pēterburga



Valodu prasmes: Latviešu, Krievu
NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
15.00 - 18.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
18.00 - 18.30
Vitālijs Kulčickis (Urologs, filiāle Iļģuciems)
Filiāle: Iļģuciems

Kabinets: 125

Specializācija:

Rīgas Medicīnas Institūts 1977
Kursi: Rīga, Maskava, Sankt-Pēterburga



Valodu prasmes: Latviešu, Krievu
NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
9.00 - 12.00
9.00 - 12.00
9.00 - 12.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
12.40 - 13.00
12.40 - 13.00
12.40 - 13.00
Vitālijs Kuļčickis (Urologs, filiāle Torņakalns)
Filiāle: Torņakalns

Kabinets: 105

Izglītība, pieredze, prasmes:

Rīgas Medicīnas Institūts 1977
Kursi: Rīga, Maskava, Sankt-Pēterburga



Valodu prasmes: Latviešu, Krievu
NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
14.00 - 18.30
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
18.30 - 19.00
Ņina Kurguzkina (Zobu feldšere, filiāle Imanta)
Filiāle: Imanta

Kabinets: 203

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
13.00 - 18.00
8.00 - 13.00
13.00 - 17.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
18.00 - 19.00
13.00 - 14.00
17.00 - 18.00
Alīna Kurmeļeva (Fizioterapeits, filiāle Ķengarags)
Filiāle: Ķengarags

Kabinets: 42

Izglītība, pieredze, prasmes:

LSPA prof. Bakalaura grāds, kvalifikācija – fizioterapeits (2012)
LSPA Maģistra grāds, peldēšanas trenera kvalifikācija
Šobrīd – doktorantūras studente



Specializācija:

fizioterapija (ārstnieciskā vingrošana, teipings), ūdensdziedniecība (koriģējošā peldēšana, zīdaiņu peldināšana)



Valodu prasmes: latviešu, krievu, angļu, franču, vācu
NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
15.00 - 20.00
9.00 - 11.00; 12.00 - 13.00
9.00 - 11.00; 12.00 - 14.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
11.00 - 12.00
11.00 - 12.00
Jevgēnija Kurmeļova (Ūdensdziedniecības māsa, filiāle Ķengarags)
Filiāle: Ķengarags

Kabinets: 3

Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
8.00 - 11.00; 19.00 - 20.00
17.45 - 19.45
18.00 - 19.00
9.00 - 13.00; 18.00 - 20.00
18.00 - 20.00
Marina Kuzņecova (Audiologopēds, filiāle Ķengarags)
Filiāle: Ķengarags

Kabinets: 56

Izglītība, pieredze, prasmes:

RSU (2012)



Specializācija:

darbs ar bērniem, kuriem ir valodas un runas traucējumi, darbs ar pacientiem, kuriem ir valodas un runas traucējumi pēc insultiem



Valodu prasmes: latviešu, krievu
NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
8.00 - 12.00
9.00 - 19.30
8.00 - 12.00
8.00 - 13.00
8.00 - 15.00 (1x mēnesī)
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
12.00 - 13.00
12.00 - 13.00
Marina Kuzņecova (Audiologopēds, filiāle Ziepniekkalns)
Filiāle: Ziepniekkalns

Izglītība, pieredze, prasmes:

RSU (2012)



Specializācija:

darbs ar bērniem, kuriem ir valodas un runas traucējumi, darbs ar pacientiem, kuriem ir valodas un runas traucējumi pēc insultiem



Valodu prasmes: latviešu, krievu
NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
14.00 - 15.00
Inga Lāce (Bērnu kardiologs, ehokardiogrāfija, filiāle Ziepniekkalns)
Filiāle: Ziepniekkalns

Kabinets: 235

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
15.30 - 17.30
15.00 - 17.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
17.30 - 18.30
17.00 - 18.00
Artis Lapsiņš (Dermatologs, venerologs, filiāle Torņakalns)
Filiāle: Torņakalns

Kabinets: 110

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
17.20-19.00
17.20-19.00
17.20 - 19.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
17.00-17.20
17.00-17.20
17.00 - 17.20
Zanda Lāse (Neirologs, filiāle Iļģuciems)
Filiāle: Iļģuciems

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
17.00 – 19.20
18.40 – 19.40
17.00 – 19.20
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
19.20 – 19.40
16.40 – 18.40
19.20 – 19.40
Evija Laube (Zobu higiēnists, filiāle Imanta)
Filiāle: Imanta

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
9.00 - 12.30
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
12.30 - 13.00
Evija Laube (Zobu higiēnists, filiāle Ziepniekkalns)
Filiāle: Ziepniekkalns

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
9.00 - 13.00
9.00 - 13.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
13.00 - 17.00
13.00 - 17.00
Valdis Lauberts (Ķirurgs, filiāle Bolderāja)
Filiāle: Bolderāja

Kabinets: 311

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
14.00 - 19.00
15.00 - 17.30 (Izņemot katra mēneša 2.otrdienā)
14.00 - 19.00
14.00 - 17.30
14.00 - 19.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
19.00 - 19.30
17.30 - 18.00 (Izņemot katra mēneša 2 otrdienā)
19.00 - 19.30
17.30 - 18.00
19.00 - 19.30
Inta Leitāne (Endokrinologs, filiāle Torņakalns)
Filiāle: Torņakalns

Kabinets: 112

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
8.00 - 14.00
14.00 - 19.00
8.00 - 13.45
15.00 - 19.00
8.00 - 14.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
13.45 - 14.00
Daina Lemberga (Arodveselības un arodslimību ārsts, filiāle Iļģuciems)
Filiāle: Iļģuciems

Kabinets: 311

Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
16.30 - 18.30
Kristīna Lisjakova (Fizikālās un rehabilitācijas medicīnas māsa, filiāle Imanta)
Filiāle: Imanta

Kabinets: 12

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
14.00 – 17.00
14.00 – 17.00
14.00 – 17.00
14.00 – 17.00
14.00 – 17.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
17.00 – 20.00
17.00 – 20.00
17.00 – 20.00
17.00 – 20.00
17.00 – 20.00
Svetlana Livšica (Pieaugušo zobārsts (pieņem bērnus no 16 g.vecuma), filiāle Imanta)
Filiāle: Imanta

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
18.00 - 19.00
18.00 - 19.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
8.00 - 18.00
13.00 - 18.00
8.00 - 12.30
Sandra Logina (Fizioterapeits, filiāle Bolderāja)
Filiāle: Bolderāja

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
10.00 - 15.00
10.00 - 16.00
8.00 - 12.00
8.00 - 12.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
9.00 - 10.00; 15.00 - 17.00
9.00 - 10.00; 16.00 - 18.00
12.00 - 13.00
12.00 - 13.00
Dita Gaidule – Logina (Bērnu alergologs, filiāle Ķengarags)
Filiāle: Ķengarags

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
13.00 - 16.30 (Katra mēneša 2. un 4. piektdiena)
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
16.30 - 17.00 (Katra mēneša 2. un 4. piektdiena)
Sabīne Maciase (Ergoterapeits, filiāle Torņakalns)
Filiāle: Torņakalns

Kabinets: 103

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
14.00 - 17.30
9.00 - 12.30
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
17.30 - 18.00
12.30 - 13.00
Aīda Macijevska (Oftalmologs, filiāle Ķengarags)
Filiāle: Ķengarags

Kabinets: 26

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
8.00 - 12.00 (katra mēneša pirmā un trešā pirmdiena)
8.00 - 15.00
8.00 - 11.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
12.00 - 13.00 (katra mēneša pirmā un trešā pirmdiena)
15.00 - 17.00
11.00 - 12.00
Diāna Majevska (Logopēds, filiāle Ziepniekkalns)
Filiāle: Ziepniekkalns

Kabinets: 205

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
9.00 - 12.30
15.00 - 17.30
9.00 - 12.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
12.30 - 13.00
17.30 - 18.00
12.00 - 13.00
Tatjana Maļikova (Ginekologs, dzemdību speciālists, filiāle Imanta)
Filiāle: Imanta

Kabinets: 214

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
13.00 - 15.30
13.00 - 15.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
15.30 - 16.30
15.00 - 16.00
Tatjana Maļikova (Ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā, filiāle Imanta)
Filiāle: Imanta

Kabinets: 214

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
16.30 - 17.00
16.30 - 17.00
13.30 - 14.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
16.00 - 16.30
Ņina Maslovska (Fizikalās un rehabilitācijas medicīnas māsa, filiāle Ķengarags)
Filiāle: Ķengarags

Kabinets: 28

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
8.00 - 14.00 / 14.00 - 19.00
8.00 - 14.00 / 14.00 - 19.00
8.00 - 14.00 / 14.00 - 19.00
8.00 - 14.00 / 14.00 - 19.00
8.00 - 14.00 / 14.00 - 19.00
Anda Mauriņa (Logopēds / Montesori speciālists, filiāle Ķengarags)
Filiāle: Ķengarags

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
15.00 - 17.00
15.00 - 17.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
17.00 - 20.00
17.00 - 20.00
Vita Melne (Urologs, filiāle Iļģuciems)
Filiāle: Iļģuciems

Kabinets: 125

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
8.00 - 11.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
11.15 - 12.00
Ināra Melne (Dermatologs, venerologs, filiāle Imanta)
Filiāle: Imanta

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
15.00 - 18.30
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
18.30 - 19.00
Elīna Menise (Endokrinologs, filiāle Iļģuciems)
Filiāle: Iļģuciems

Kabinets: 119

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
11.00 - 16.00
11.00 - 15.00
11.00 - 15.00
14.00 - 18.00
11.00 - 14.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
15.00 - 16.00
Mihails Meniss (Urologs, filiāle Ziepniekkalns)
Filiāle: Ziepniekkalns

Kabinets: 112

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
16.00 - 18.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
18.00 - 19.00
Inese Mežale (Masieris, filiāle Ziepniekkalns)
Filiāle: Ziepniekkalns

Dagnija Mežavilka (Bērnu neirologs, filiāle Ziepniekkalns)
Filiāle: Ziepniekkalns

Kabinets: 210

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
8.00 - 12.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
12.00 - 13.00
Jurijs Mihelovičs (Zobu higiēnists, filiāle Imanta)
Filiāle: Imanta

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
14.00 - 18.00
14.00 - 18.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
18.00 - 19.00
18.00 - 19.00
Ilze Miķelsone (Fizioterapeits, filiāle Imanta)
Filiāle: Imanta

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
14.30 - 18.30
8.00 - 14.30
11.00 - 16.30
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
14.30 - 16.30
16.30 - 18.30
Svetlana Mišina (Fizioterapeita asistente, filiāle Ķengarags)
Filiāle: Ķengarags

Kabinets: 29

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
9.00 - 15.30
9.00 - 15.30
9.00 - 15.30
9.00 - 15.30
9.00 - 15.30
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
8.00 - 9.00; 15.30 - 16.00
8.00 - 9.00; 15.30 - 16.00
8.00 - 9.00; 15.30 - 16.00
8.00 - 9.00; 15.30 - 16.00
8.00 - 9.00; 15.30 - 16.00
Jekaterina Mošenoka (Dermatologs, venerologs, filiāle Torņakalns)
Filiāle: Torņakalns

Kabinets: 110

Marina Muhenberga (Dermatologs, venerologs, filiāle Iļģuciems)
Filiāle: Iļģuciems

Kabinets: 125

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
9.00 - 12.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
08.30 - 09.00
Alise Vīgante (Dermatologs, venerologs, filiāle Iļģuciems)
Filiāle: Iļģuciems

Ļubova Murāne (Otolaringologs, filiāle Bolderāja)
Filiāle: Bolderāja

Kabinets: 310

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
11.00 - 18.00
11.00 - 18.00; 19.00 - 20.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
18.00 - 20.00
18.00 - 19.00
Ilona Nagle (Zobārsts, protēzists, filiāle Iļģuciems)
Filiāle: Iļģuciems

Kabinets: 333

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
10.00 - 15.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
15.00 - 16.00
Svetlana Ņikitina-Ivanova (Psihologs, filiāle Ķengarags)
Filiāle: Ķengarags

Kabinets: 16

Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
16.00 - 19.00
Laine Nimma (Zobu higiēnists, filiāle Iļģuciems)
Filiāle: Iļģuciems

Kabinets: 328

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
13.00 - 14.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
14.00 - 17.00
Laine Nimma (Zobu higiēnists, filiāle Imanta)
Filiāle: Imanta

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
13.30 - 17.00
14.00 - 18.00
13.00 - 16.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
16.00 - 17.00
Violeta Osīte (Fizioterapeits, filiāle Ķengarags)
Filiāle: Ķengarags

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
9.00 - 16.30
9.00 - 16.30
9.00 - 16.30
9.00 - 16.30
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
16.30 - 17.30
16.30 - 17.30
16.30 - 17.30
16.30 - 17.30
Aija Osmane (Oftalmologs, filiāle Ķengarags)
Filiāle: Ķengarags

Kabinets: 26

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
9.00 - 13.00
9.00 - 13.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
13.00 - 14.00
13.00 - 14.00
Aija Osmane (Oftalmologs, filiāle Imanta)
Filiāle: Imanta

Kabinets: 208

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
9.00 - 14.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
14.00 - 15.00
Valentīna Ožigina (Dermatologs, venerologs, filiāle Ķengarags)
Filiāle: Ķengarags

Kabinets: 33

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
12.00 - 17.00
9.30 - 13.30
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
17.00 - 18.00
13.30 - 14.00
Ingrīda Pakalna (Otolaringologs, filiāle Imanta)
Filiāle: Imanta

Kabinets: 201

Izglītība, pieredze, prasmes:

Rīgas Medicīnas institūts 1977-1983



Specializācija:

LOR specialitātē 1983. g. kvalifikācijas celšanas kursos, sertifikāts Otorinolaringoloģijā



Valodu prasmes: latviešu, krievu
NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
14.40 - 18.00
14.40 - 18.00
14.40 - 16.40
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
18.00 - 19.00
18.00 - 19.00
16.40 - 18.00
Ita Pakalna (Alergologs, filiāle Ķengarags)
Filiāle: Ķengarags

Kabinets: 48

Valodu prasmes: latviešu, krievu, angļu
NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
9.00 - 12.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
12.00 - 13.00
Irina Pakļenkova (Bērnu zobārsts līdz 12 g.v., filiāle Ķengarags)
Filiāle: Ķengarags

Kabinets: 50

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
8.30 - 13.30
8.30 - 13.30
8.30 - 13.30
8.30 - 13.30
8.30 - 13.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
13.30 - 14.30
13.30 - 14.30
13.30 - 14.30
13.30 - 14.30
13.00 - 14.00
Daiga Pētersone (Arodveselības un arodslimību ārsts, filiāle Ziepniekkalns)
Filiāle: Ziepniekkalns

Kabinets: 208

Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
16.00 - 18.00
15.00 - 17.00
Gerda Pētersone (Dermatologs, venerologs, filiāle Ziepniekkalns)
Filiāle: Ziepniekkalns

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
09.00 - 16.00
09.00 - 16.00
Ludmila Petročenkova (Ginekologs, dzemdību speciālists, filiāle Torņakalns)
Filiāle: Torņakalns

Kabinets: 107

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
8.00 - 13.00
8.00 - 12.00; 14.00 - 17.00
13.00 - 16.00
9.00 - 14.00 (strādā katra mēneša I,III,V piektdienā)
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
18.00 - 19.00
Ludmila Petročenkova (USG ginekoloģijā un dzemdniecībā, filiāle Torņakalns)
Filiāle: Torņakalns

Kabinets: 107

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
13.00 - 14.00
17.00 - 17.40
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
17.40 - 18.00
Ludmila Petročenkova (Ginekologs, dzemdību speciālists, filiāle Bolderāja)
Filiāle: Bolderāja

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
9.00-12.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
12.00-12.20
Liene Petrovska (Endokrinologs, filiāle Bolderāja)
Filiāle: Bolderāja

Kabinets: 214

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
8.00 - 14.00
13.00 - 18.20
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
18.20 - 19.00
Jana Podkolzina (Zobu higiēnists, filiāle Iļģuciems)
Filiāle: Iļģuciems

Kabinets: 328

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
8.00 - 10.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
10.00 - 12.00
Svetlana Proveja (Fizioterapeits, filiāle Ķengarags)
Filiāle: Ķengarags

Kabinets: 42

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
9.00 - 12.30; 13.00 - 16.00
10.00 - 12.30; 13.00 - 16.30
9.30 - 15.30
10.00 - 12.30; 13.00 - 16.30
9.30 - 15.30
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
8.30 - 9.30; 16.00 - 17.00
8.00 - 10.00
8.30 - 9.30; 16.00 - 17.00
8.00 - 10.00
8.30 - 9.30; 16.00 - 17.00
Jeļena Pugačova (Zobārsts, filiāle Iļģuciems)
Filiāle: Iļģuciems

Kabinets: 331

Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
8.00 - 13.00
8.00 - 17.00
Anita Puķāne (Fizikalās un rehabilitācijas medicīnas māsa, filiāle Ziepniekkalns)
Filiāle: Ziepniekkalns

Kabinets: 119

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
14.30 - 16.30
9.00 - 11.00
14.30 - 16.30
9.00 - 11.00
13.00 - 15.00
Anita Puķāne (Masieris, filiāle Ziepniekkalns)
Filiāle: Ziepniekkalns

Kabinets: 119

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
11.00 - 14.30
11.00 - 14.30
11.00 - 14.30
11.00 - 14.30
9.30 - 13.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
8.30 - 11.00
14.30 - 15.00
8.30 - 11.00
14.30 - 15.00
8.30 - 9.30
Ināra Pumpure (Fizioterapeits, filiāle Ķengarags)
Filiāle: Ķengarags

Kabinets: 42D

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
14.00 - 18.00
15.00 - 18.00; 19.00 - 20.00
14.00 - 18.00
15.00 - 18.00; 19.00 - 20.00
14.00 - 18.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
18.00 - 20.00
14.00 - 15.00; 18.00 - 19.00
18.00 - 20.00
14.00 - 15.00; 18.00 - 19.00
18.00 - 20.00
Ināra Pundure (Virspusēji novietoto vēdera dobuma orgānu un asinsvadu ultrasonogrāfijas metodes speciālists, filiāle Iļģuciems)
Filiāle: Iļģuciems

Kabinets: 324

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
9.00 - 12.30
9.00 - 13.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
12.30 - 13.50
Ināra Pundure (Ginekologs, dzemdību speciālists, filiāle Iļģuciems)
Filiāle: Iļģuciems

Kabinets: 112

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
8.00 - 13.00
13.30 - 18.00
8.00 - 12.30
13.30 - 18.00
8.00 - 11.30
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
18.30 - 19.00
12.00 - 13.30
Ināra Pundure (Krūšu ultrasonogrāfija, filiāle Iļģuciems)
Filiāle: Iļģuciems

Kabinets: 324

Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
13.30 - 16.00
Anda Pūre (Oftalmologs, filiāle Imanta)
Filiāle: Imanta

Kabinets: 208

Izglītība, pieredze, prasmes:

- Rīgas medicīnas institūts, ārtsniecības fakultāte 1984-1990.g
- 1990.-1991. g internatūra oftalmoloģijā (RMI)
- 1996. g. sertifikāts oftalmoloģija
- 1994.-1997. g Latvijas universitātes Fizikas un Matemātikas fakultāte- maģistratūra optometrijā



NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
14.00 - 18.00
8.00 - 14.30
8.00 - 12.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
18.00 - 18.15
12.00 - 13.00
Viktorija Putniņa (Fizioterapeits, filiāle Iļģuciems)
Filiāle: Iļģuciems

Kabinets: 209

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
14.00 - 14.30
9.00 - 10.00
8.00 - 8.30
8.00 - 8.30
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
19.00 - 20.00
16.00 - 17.00
13.00 - 14.00
16.00 - 17.00
Guna Putniņa (Arodveselības un arodslimību ārsts, filiāle Imanta)
Filiāle: Imanta

Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
12.30 - 15.00
Ilona Raciņa (Zobārsts, filiāle Ziepniekkalns)
Filiāle: Ziepniekkalns

Kabinets: 234

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
8.30 - 14.00
14.00 - 20.00
8.30 - 14.00
8.30 - 14.00
14.00 - 18.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
9.00 - 13.30
14.30 – 18.00
Žanna Raka (Ģimenes ārsts, filiāle Ziepniekkalns)
Filiāle: Ziepniekkalns

Kabinets: 113

Tālrunis: 8801, 20028801 un 26437291 (mājas vizīšu pieteikšanai)

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
15.00 - 18.00
9.00 - 12.00
13.00 - 16.00
9.00 - 13.00
8.00 - 10.00
Akūtās pieņemšanas
laiks
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
18.00 - 19.00
12.00 - 13.00
16.00 - 17.00
13.00 - 14.00
10.00 - 11.00
Maija Ratniece (USG met.vēd.dob.vairogdz., filiāle Bolderāja)
Filiāle: Bolderāja

Kabinets: 209

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
8.20 - 12.50
15.00 - 18.30
15.00 - 18.30
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
12.50 - 13.00
18.30 - 19.00
18.30 - 19.00
Kristīne Riemere (Audiologopēds, filiāle Bolderāja)
Filiāle: Bolderāja

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
15.00 - 15.30
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
12.30 - 15.00
Mariana Rižikova (Pediatrs, filiāle Imanta)
Filiāle: Imanta

Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
17.00 - 19.00
Ausma Rozenberga (Protēzists, filiāle Iļģuciems)
Filiāle: Iļģuciems

Kabinets: 332

Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
10.00 - 15.00
10.00 - 14.00
Nelli Rožina (USG speciālists, filiāle Ziepniekkalns)
Filiāle: Ziepniekkalns

Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
9.15 - 13.00
Arvis Rullis (Logopēds, filiāle Bolderāja)
Filiāle: Bolderāja

Kabinets: 214

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
13.00 - 19.00
13.00 - 19.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
12.00 - 13.00
12.00 - 13.00
Arvis Rullis (Logopēds, filiāle Imanta)
Filiāle: Imanta

Kabinets: 8

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
9.00 - 14.00
9.00 - 14.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
14.00 - 15.00
14.00 - 15.00
Ieva Ruža (Endokrinologs, filiāle Torņakalns)
Filiāle: Torņakalns

Kabinets: 112

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
16.00 - 18.30
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
18.30 - 18.45
Regīna Šaca (Montesori atves.pedag.spec., filiāle Ķengarags)
Filiāle: Ķengarags

Kabinets: 5

Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
15.00 - 19.00
14.00 - 16.00
Marija Šakele (Neirologs, filiāle Imanta)
Filiāle: Imanta

Kabinets: 209

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
9.00 - 11.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
11.00 - 14.00
Marija Šakele (Neirologs, filiāle Ziepniekkalns)
Filiāle: Ziepniekkalns

Kabinets: 209

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
9.00 - 16.00
13.00 - 18.00
17.00 - 18.00 (līdz 19.03.2020)
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
16.00 - 17.00
18.00 - 19.00
15.00 - 17.00
Marija Šakele (Neirologs, filiāle Ķengarags)
Filiāle: Ķengarags

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
9.00 - 13.00 (2x mēnesī)
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
13.00 - 14.00 (2x mēnesī)
Irina Šarafejeva (Zobārsts, filiāle Iļģuciems)
Filiāle: Iļģuciems

Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
14.00 - 18.00
8.00 - 13.30
8.00 - 13.00
Lillija Saulīte (Protēzists, filiāle Iļģuciems)
Filiāle: Iļģuciems

Kabinets: 332

Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
8.00 - 13.00
14.00 - 19.00
Svetlana Saveļjeva (Endokrinologs, filiāle Ziepniekkalns)
Filiāle: Ziepniekkalns

Kabinets: 116

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
9.00 - 14.00
9.00 - 14.00
9.00 - 13.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
14.00 - 15.00
14.00 - 15.00
Svetlana Saveļjeva (Endokrinologs, filiāle Imanta)
Filiāle: Imanta

Kabinets: 204

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
9.00 - 13.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
13.00 - 14.00
Olga Sazonova (Fizikalās un rehabilitācijas medicīnas māsa, filiāle Ķengarags)
Filiāle: Ķengarags

Kabinets: 28

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
8.00 - 14.00 / 14.00 - 19.00
8.00 - 14.00 / 14.00 - 19.00
8.00 - 14.00 / 14.00 - 19.00
8.00 - 14.00 / 14.00 - 19.00
8.00 - 14.00 / 14.00 - 19.00
Ludmila Sazontova (Pieaugušo zobārsts, filiāle Imanta)
Filiāle: Imanta

Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
14.00 - 20.00
8.00 - 13.00
8.00 - 13.00
Andrejs Ščegoļevs (Asinsvadu patoloģijas ultrasonodoplerogrāfiskās diagnostikas metodes ārsts, filiāle Imanta)
Filiāle: Imanta

Kabinets: 207

Specializācija:

sertifikāts pediatrijā, sertifikāts reimatoloģijā, sertifikāts bērnu reimatoloģijā, sertifikāts asinsvadu ultrosonogrāfijā



Valodu prasmes: latviešu, krievu, angļu, igauņu
NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
16.00 - 17.40
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
18.00 - 18.40
Andrejs Ščegoļevs (Reimatologs, bērnu reimatologs, filiāle Ķengarags)
Filiāle: Ķengarags

Kabinets: 57

Izglītība, pieredze, prasmes:

Lundas universitātes slimnīca (stažēšanās 1995)
Genovas universitātes slimnīca (2012)



Specializācija:

sertifikāts pediatrijā, sertifikāts reimatoloģijā, sertifikāts bērnu reimatoloģijā, sertifikāts asinsvadu ultrosonogrāfijā



Valodu prasmes: latviešu, krievu, angļu, igauņu
NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
18.00 - 18.40 (3x mēnesī)
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
18.40 - 19.00 (3x mēnesī)
Andrejs Ščegoļevs (Asinsvadu patoloģijas ultrasonodoplerogrāfiskās diagnostikas metodes ārsts, filiāle Ķengarags)
Filiāle: Ķengarags

Izglītība, pieredze, prasmes:

Lundas universitātes slimnīca (stažēšanās 1995)
Genovas universitātes slimnīca (2012)



Specializācija:

sertifikāts pediatrijā, sertifikāts reimatoloģijā, sertifikāts bērnu reimatoloģijā, sertifikāts asinsvadu ultrosonogrāfijā



Valodu prasmes: latviešu, krievu, angļu, igauņu
NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
15.30 - 18.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
19.00 - 19.15
Andrejs Ščegoļevs (Reimatologs, bērnu reimatologs, filiāle Imanta)
Filiāle: Imanta

Izglītība, pieredze, prasmes:

Lundas universitātes slimnīca (stažēšanās 1995)
Genovas universitātes slimnīca (2012)



Specializācija:

sertifikāts pediatrijā, sertifikāts reimatoloģijā, sertifikāts bērnu reimatoloģijā, sertifikāts asinsvadu ultrosonogrāfijā



Valodu prasmes: latviešu, krievu, angļu, igauņu
Oksana Sičko (Neirologs, filiāle Imanta)
Filiāle: Imanta

Kabinets: 209

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
12.20 - 15.20
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
15.20 - 16.00
Oksana Sičko (Neirosonoloģiskās izmeklēšanas metodes speciālists, filiāle Imanta)
Filiāle: Imanta

Kabinets: 207

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
8.00 - 11.20
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
11.20 - 12.00
Irina Šidlovska (Fizioterapeits, filiāle Imanta)
Filiāle: Imanta

Kabinets: 10

Svetlana Sidorenska (Zobārsts, filiāle Ziepniekkalns)
Filiāle: Ziepniekkalns

Kabinets: 234

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
8.00 - 11.30; 16.00 - 17.30
14.00 - 16.00; 17.30 - 18.30
9.00 - 11.00; 13.30-14.00
14.00-16.00; 17.30 - 18.30
9.00-11.00; 13.30--14.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
11.30 - 16.00
16.00 - 17.30
11.00-13.30
16.00 - 17.30
11.00 - 13.30
Valentīna Sidorova (Dermatologs, venerologs, filiāle Imanta)
Filiāle: Imanta

Kabinets: 205

Izglītība, pieredze, prasmes:

Rīgas medicīnas institūts
Kijevas medicīnas universitāte
līdz 1998. g darbs Ādas un STS klīniskais centrs
no 1998. g - VC "Imanta"



Valodu prasmes: krievu, latviešu, ukraiņu, angļu
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
16.00 - 19.00
Inta Sidorova (Fizikālās un rehabilitācijas medicīnas māsa, filiāle Ziepniekkalns)
Filiāle: Ziepniekkalns

Kabinets: 121

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
9.00 - 11.00
15.00 - 17.00
9.00 - 11.00
15.00 - 17.00
9.00 - 11.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
11.00 - 14.30
13.00 - 15.00, 17.00 - 18.00
11.00 - 14.30
13.00 - 15.00, 17.00 - 18.00
11.00 - 14.30
Tatjana Simanovska (Ginekologs, dzemdību speciālists, filiāle Ķengarags)
Filiāle: Ķengarags

Kabinets: 55

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
9.00 - 11.45
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
11.45 - 12.00
Tatjana Simanovska (Ginekologs, dzemdību speciālists, filiāle Ziepniekkalns)
Filiāle: Ziepniekkalns

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
9.00 - 13.00
12.30 - 15.00
9.00 - 13.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
13.00 - 14.00
15.00 - 16.00
13.00 - 14.00
Edgars Sīpols (Traumatologs, ortopēds, filiāle Bolderāja)
Filiāle: Bolderāja

Kabinets: 212

Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
17.00 - 20.00 (Katra mēneša 2. otrdienā)
Kira Skorodumova (Dermatologs, venerologs, filiāle Ķengarags)
Filiāle: Ķengarags

Kabinets: 33

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
15.00 - 18.30
15.00 - 19.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
18.30 - 20.00
19.00 - 20.00
Jānis Šļahota (Ci-Gun instruktors, filiāle Imanta)
Filiāle: Imanta

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
19.00 - 20.00
Anete Dana Slobodjaņuka (Fizioterapeite, filiāle Iļģuciems)
Filiāle: Iļģuciems

Marina Šmalija (Oftalmologs, filiāle Bolderāja)
Filiāle: Bolderāja

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
8.30 - 14.30
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
14.30 - 15.00
Larisa Smirnova (Logopēds, filiāle Imanta)
Filiāle: Imanta

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
13.30 - 16.00
9.00 - 11.30
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
16.00 - 16.30
11.30 - 12.00
Ksenija Soldatenkova (Bērnu ķirurgs, filiāle Bolderāja)
Filiāle: Bolderāja

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
17.00 - 19.00
Jurijs Sorokins (Ķirurgs, filiāle Iļģuciems)
Filiāle: Iļģuciems

Kabinets: 205

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
16.00 - 18.00
16.00 - 19.00
16.00 - 18.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
18.30 - 19.00
Svetlana Sotņikova (Fizioterapeits, filiāle Ķengarags)
Filiāle: Ķengarags

Kabinets: 42

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
11.30 - 13.00; 14.00 - 19.00
9.00 - 16.30
11.30 - 13.00; 14.00 - 18.00
9.00 – 16.30
11.30 - 13.00; 14.00 - 18.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
13.00 - 14.00; 19.00 - 20.00
8.00 - 9.00
13.00 - 14.00; 18.00 - 20.00
8.00 - 9.00
13.00 - 14.00; 18.00 - 20.00
Ingvalds Šperliņš (Masieris, filiāle Ķengarags)
Filiāle: Ķengarags

Kabinets: 56.

Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
15.30-20.00
9.00-14.15
15.30-20.00
9.00-13.30
Vera Stariņeca (Bērnu neirologs, filiāle Imanta)
Filiāle: Imanta

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
13.00 -17.30
10.00 - 15.00
9.00 - 14.00
10.00 - 14.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
17.30 - 18.00
14.00 - 15.00
Laila Strazdiņa (Ginekologs, dzemdību speciālists, filiāle Iļģuciems)
Filiāle: Iļģuciems

Kabinets: 108

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
13.00 - 16.40
9.00 - 14.00
13.00 - 17.00
9.00 - 13.00
13.00 - 16.40
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
18.00 - 19.00
18.00 - 19.00
14.00 - 15.00
Marina Streļņikova (Oftalmologs, filiāle Iļģuciems)
Filiāle: Iļģuciems

Kabinets: 302

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
8.40 - 10.40
8.40 - 11.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
10.40 - 11.00
Lilija Striguna (Zobārsts, filiāle Ķengarags)
Filiāle: Ķengarags

Kabinets: 52

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
12.00 - 14.00
12.00 - 14.00
12.00 - 14.00
12.00 - 14.00
12.00 - 14.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
8.30 - 12.00
8.30 - 12.00
8.30 - 12.00
8.30 - 12.00
8.30 - 12.00
Jana Šumane (Oftalmologs, filiāle Bolderāja)
Filiāle: Bolderāja

Kabinets: 311

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
8.00 - 14.00
12.00 - 18.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
14.00 - 14.30
18.00 - 20.00
Inese Švekle (Bērnu ķirurgs, filiāle Ķengarags)
Filiāle: Ķengarags

Kabinets: 46

Izglītība, pieredze, prasmes:

augstākā



Valodu prasmes: latviešu, vācu, krievu
NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
16.00 - 18.30
Inese Švekle (Bērnu ķirurgs, filiāle Ziepniekkalns)
Filiāle: Ziepniekkalns

Izglītība, pieredze, prasmes:

augstākā



Valodu prasmes: latviešu, vācu, krievu
NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
16.20 - 17.40 (01.02.19, 22.02.19.)
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
17.40 - 18.00 (01.02.19, 22.02.19.)
Juris Šveklis (Bērnu ķirurgs, filiāle Ķengarags)
Filiāle: Ķengarags

Kabinets: 46

Izglītība, pieredze, prasmes:

augstākā



Valodu prasmes: latviešu, vācu, krievu
NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
16.30 - 20.00
13.30 - 15.00
12.30 - 15.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
15.00 - 15.15
Juris Šveklis (Bērnu ķirurgs, filiāle Ziepniekkalns)
Filiāle: Ziepniekkalns

Kabinets: 108, 239

Izglītība, pieredze, prasmes:

augstākā



Valodu prasmes: latviešu, vācu, krievu
NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
11.00 - 12.15 (06.,13.,20.02.2020., 05.,12.,19.03.2020.), 11.00 - 12.00 (27.02.2020.), 11.00 - 11.45 (26.03.2020.)
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
12.00 - 12.15 (27.02.2020.), 11.45 - 12.15 (26.03.2020.)
Juris Šveklis (Bērnu ķirurgs, filiāle Bolderāja)
Filiāle: Bolderāja

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
12.00 - 14.00 (24.02.2020., 23.03.2020.)
11.00-13.00 (04.03.2020.; 11.03.2020., 18.03.2020.)
Svetlana Tarasjuka (Kardiologs, filiāle Torņakalns)
Filiāle: Torņakalns

Kabinets: 114

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
8.00 - 11.40 (saskaņā ar darba grafiku konkrētajam mēnesim)
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
11.40 - 12.00 (saskaņā ar darba grafiku konkrētajam mēnesim)
Svetlana Tarasjuka (Padziļinātās elektrokardiogrāfijas metodes speciālists, filiāle Torņakalns)
Filiāle: Torņakalns

Kabinets: 114

Jūlija Tarasova (Ginekologs, dzemdību speciālists, filiāle Ziepniekkalns)
Filiāle: Ziepniekkalns

Kabinets: 201 (Bērna kopšanas atvaļinājumā)

Margarita Tihomirova (Bērnu neirologs - nomnieks, filiāle Bolderāja)
Filiāle: Bolderāja

Kabinets: 103

Tālrunis: 25442126

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
14.00 - 19.00
9.00 - 14.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
19.00 - 20.00
8.00 - 9.00
Margarita Tihomirova (Bērnu neirologs - nomnieks, filiāle Iļģuciems)
Filiāle: Iļģuciems

Kabinets: 53

Tālrunis: 25442126

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
8.00 - 15.00
14.00 - 20.00
8.00 - 15.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
15.00 - 16.00
15.00 - 16.00
Larisa Timoņina (EKG atšifrēšana, filiāle Bolderāja)
Filiāle: Bolderāja

Kabinets: 206

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
15.00 - 15.50
15.00 - 15.50
15.00 - 15.50
15.00 - 15.50
15.00 - 15.50
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
15.50 - 16.00
15.50 - 16.00
15.50 - 16.00
15.50 - 16.00
15.50 - 16.00
Larisa Timoņina (Kardiologs, filiāle Bolderāja)
Filiāle: Bolderāja

Kabinets: 206

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
9.00 - 14.30
9.00 - 14.30
9.00 - 14.30
9.00 - 14.30
9.00 - 14.30
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
14.30 - 15.00
14.30 - 15.00
14.30 - 15.00
14.30 - 15.00
14.30 - 15.00
Marita Tīrmane (Fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts, filiāle Ķengarags)
Filiāle: Ķengarags

Kabinets: 27

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
10.00 - 13.00
16.00 - 19.00
16.00 - 19.00
10.00 - 13.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
15.00 - 16.00
15.00 - 16.00
16.00 - 18.00
13.40 - 15.00
Marita Tīrmane (Fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts, filiāle Ziepniekkalns)
Filiāle: Ziepniekkalns

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
15.00 - 17.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
17.00 - 19.00
Jekaterina Trendecka (Oftalmologs, filiāle Iļģuciems)
Filiāle: Iļģuciems

Kabinets: 302

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
8.00 - 12.20
8.00 - 15.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
12.40 - 13.00
15.00 - 16.00
Jekaterina Trendecka (Oftalmologs, filiāle Imanta)
Filiāle: Imanta

Kabinets: (pieņem tikai pieaugušos no 18 g.v.)

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
8.00 - 12.40
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
12.40 - 13.00
Oļegs Tretjakovs (Traumatologs, filiāle Iļģuciems)
Filiāle: Iļģuciems

Kabinets: 205

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
14.00 - 18.00
9.00 - 13.00
14.00 - 18.00
9.00 - 13.00
9.00 - 13.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
18.00 - 19.00
13.00 - 14.00
18.00 - 19.00
13.00 - 14.00
13.00 - 14.00
Līga Tropa (Podologs, filiāle Ziepniekkalns)
Filiāle: Ziepniekkalns

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
09.00 - 16.30
09.00 - 16.30
09.00 - 16.30
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
16.30 - 18.30
16.30 - 18.30
16.30 - 18.30
Viktors Trubičs (Masieris, filiāle Iļģuciems)
Filiāle: Iļģuciems

Kabinets: 214

Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
8.00 - 16.00
8.00 - 14.30
8.00 - 16.00
8.00 - 14.30
8.00 - 16.00
Dzidra Trūpa (Zobārsts, filiāle Ziepniekkalns)
Filiāle: Ziepniekkalns

Kabinets: 234

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
14.00 - 20.00
8.00 - 14.00
14.00 - 20.00
13.30 - 20.00
8.00 - 14.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
8.00 - 13.30
Kristīna Urbanoviča (Bērnu reimatologs, filiāle Imanta)
Filiāle: Imanta

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
17.00 - 18.40 (katra mēneša pēdējā ceturtdienā)
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
18.40 - 19.00 (katra mēneša pēdējā ceturtdienā)
Marina Valeniece (Fizioterapeits, filiāle Ziepniekkalns)
Filiāle: Ziepniekkalns

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
12.00 – 16.00
9.00 – 16.00
9.00 – 16.00
12.00 – 16.00
9.00 – 16.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
16.00 – 17.00
16.00 – 17.00
16.00 – 17.00
Jekaterina Vasiļjeva (Dermatologs, venerologs, filiāle Ziepniekkalns)
Filiāle: Ziepniekkalns

Kabinets: 105

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
15.00-18.00
9.20-12.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
18.00-19.00
12.00-13.00
Ieva Vilkāja (Zobu higiēnists, filiāle Ziepniekkalns)
Filiāle: Ziepniekkalns

Kabinets: 234

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
8.00-16.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
16.00-19.00
Gunta Vītoliņa (Otolaringologs, filiāle Iļģuciems)
Filiāle: Iļģuciems

Kabinets: 323

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
17.00 - 18.30
17.30 - 18.30
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
18.30 - 19.00
16.30 - 17.30; 18.30 - 19.00
Līga Vjatere (Ergoterapeits, filiāle Iļģuciems)
Filiāle: Iļģuciems

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
9.00 - 11.00
9.00 - 11.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
11.00 - 12.00
11.00 - 12.00
Olga Voika (Radiologs diagnosts (USG), filiāle Torņakalns)
Filiāle: Torņakalns

Kabinets: 108

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
8.00 - 13.40
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
8.00 - 12.00
13.40 - 14.00
Olga Voika (Radiologs diagnosts, filiāle Iļģuciems)
Filiāle: Iļģuciems

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
15.00 - 16.00
9.00 - 11.00
9.00 - 11.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
16.00 - 17.00
11.00 - 12.00
11.00 - 12.00
Leokādija Voitoviča (Neirologs, filiāle Torņakalns)
Filiāle: Torņakalns

Kabinets: 109

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
8.00 - 11.40
8.00 - 11.40
13.00 - 16.40
8.00 - 11.40
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
11.40 - 13.00
11.40 - 13.00
16.40 - 18.00
11.40 - 13.00
Antoņina Volkova (Masieris, filiāle Iļģuciems)
Filiāle: Iļģuciems

Kabinets: 214

Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
9.00 - 13.00
Anna Zakajeva (Fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts, filiāle Bolderāja)
Filiāle: Bolderāja

Astrīda Zaneripa (Neirologs, filiāle Iļģuciems)
Filiāle: Iļģuciems

Kabinets: 308

Izglītība, pieredze, prasmes:

Rīgas Medicīnas institūts
Sertifikāts neiroloģijā



Valodu prasmes: Latviešu, Krievu, Angļu
NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
10.00 - 14.00
13.00 - 16.00
9.00 - 13.00
13.00 - 16.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
17.20 - 18.00
Kristīne Zasčirinska (Audiologopēds, filiāle Ķengarags)
Filiāle: Ķengarags

Izglītība, pieredze, prasmes:

RSU (2012)



Specializācija:

darbs ar bērniem, kuriem ir valodas un runas traucējumi, darbs ar pacientiem, kuriem ir valodas un runas traucējumi pēc insultiem



Valodu prasmes: latviešu, krievu
NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
8.00 - 14.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
14.00 - 15.00
Gunta Zepa (USG speciālists, filiāle Ziepniekkalns)
Filiāle: Ziepniekkalns

Kabinets: 235

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
13.00 - 18.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
18.00 - 19.00
Olga Ziemele (Neirologs, filiāle Torņakalns)
Filiāle: Torņakalns

Kabinets: 109

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
13.40 - 17.40
13.40 - 18.00
13.40 - 18.00
8.00 - 12.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
17.40 - 19.00
18.00 - 19.00
18.00 - 19.00
12.00 - 13.00
Maruta Zīlīte (Bērnu ķirurgs, filiāle Imanta)
Filiāle: Imanta

Kabinets: 117

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
12.00 - 18.00
8.00 - 14.00
14.00 - 17.30
9.00 - 12.00
9.00 - 13.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
18.00 - 19.00
14.00 - 16.00
17.30 - 19.00
12.00 - 13.30
13.00 - 14.00
Alla Zubkova (Oftalmologs, filiāle Torņakalns)
Filiāle: Torņakalns

Kabinets: 105

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
9.00 - 13.15
9.00 - 13.45
14.00 -18.45
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
13.15 - 13.30
13.45 – 14.00
18.45 – 19.00
Alla Zubkova (Oftalmologs, filiāle Ziepniekkalns)
Filiāle: Ziepniekkalns

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
13.00 - 15.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
15.00 - 16.00
Līga Zukule (Masieris, filiāle Ķengarags)
Filiāle: Ķengarags

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
10.00 - 12.00
10.00 - 12.00
15.00 - 17.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
12.00 - 20.00
12.00 - 20.00
17.00 - 20.00