Inna Astasenkova (Zobu higiēnists, filiāle Iļģuciems - Sēlpils iela 15)
Filiāle: Iļģuciems - Sēlpils iela 15

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
8.00 - 9.00
8.00 - 9.00
8.00 - 9.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
9.00 - 13.00
9.00 - 13.00
9.00 - 13.00
Mārtiņš Ābelītis (oftalmologs, filiāle Iļģuciems - Sēlpils iela 15)
Filiāle: Iļģuciems - Sēlpils iela 15

Kabinets: 302

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
13.00 - 18.30
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
18.30 - 19.00
Iraklijs Abesadze (Virspusēji novietoto vēdera dobuma orgānu speciālists, filiāle Imanta)
Filiāle: Imanta

Kabinets: 207

Izglītība, pieredze, prasmes:

1983.g Ļenigradas pediatrijas medicīnas institūts.
20 gadi pieredze pediatrijā.
Kopš 2008.gada - ultrasonogrāfijas metodes speciālists.



Specializācija:

Zīdaiņu gūžu locītavu, virspusēji novietoto vēdera dobuma orgānu, vairogdziedzera un asinsvadu ultrasonogrāfijas metodes speciālists



Valodu prasmes: krievu, latviešu, gruzīnu
NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
8.00 - 11.20
16.00 - 17.40
8.00 - 11.20
8.00 - 11.20
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
11.20 - 13.00
17.40 - 19.00
11.20 - 13.40
11.20 - 14.00
Iraklijs Abesadze (USG gužas loc.jaundzimuš., filiāle Imanta)
Filiāle: Imanta

Kabinets: 207

Izglītība, pieredze, prasmes:

1983.g Ļenigradas pediatrijas medicīnas institūts.
20 gadi pieredze pediatrijā.
Kopš 2008.gada - ultrasonogrāfijas metodes speciālists.



Specializācija:

Zīdaiņu gūžu locītavu, virspusēji novietoto vēdera dobuma orgānu, vairogdziedzera un asinsvadu ultrasonogrāfijas metodes speciālists



Valodu prasmes: krievu, latviešu, gruzīnu
NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
15.00 - 16.00
Kristina Amosova (Bērnu alergologs, filiāle Ķengarags)
Filiāle: Ķengarags

Kabinets: 48

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
9.00 - 13.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
13.00 - 14.00
Vanda Bondare- Ansberga (Dermatoloģe, veneroloģe (stažiere), filiāle Imanta)
Filiāle: Imanta

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
15.00 - 18.20
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
18.20 - 19.00
Oksana Artemjeva (Dermatologs, venerologs, filiāle Bolderāja - Kapteiņa iela 7)
Filiāle: Bolderāja - Kapteiņa iela 7

Kabinets: 202

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
16.30 - 19.00
8.30 - 10.15
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
19.00 - 19.30
10.15 - 10.30
Daiga Auziņa (Oftalmologs, filiāle Ziepniekkalns)
Filiāle: Ziepniekkalns

Kabinets: 230

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
8.00 - 13.00
12.00 - 16.00
8.00 - 13.00
8.00 - 14.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
13.00 - 14.00
16.00 - 19.00
13.00 - 14.00
14.00 - 16.00
Aija Avota (Fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts, filiāle Torņakalns)
Filiāle: Torņakalns

Kabinets: 304

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
15.00 - 17.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
17.00 - 18.00
Eduards Andrejs Bajārs (Fizioterapeits, filiāle Iļģuciems - Sēlpils iela 15)
Filiāle: Iļģuciems - Sēlpils iela 15

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
14.00 - 19.00
8.00 - 16.00
14.00 - 19.00
8.00 - 16.00
14.00 - 19.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
19.00 - 20.00
16.00 - 17.00
19.00 - 20.00
16.00 - 17.00
19.00 - 20.00
Vija Balode (Otolaringoloģe, filiāle Imanta)
Filiāle: Imanta

Kabinets: 201

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
8.00 - 13.30
14.00 - 18.30
8.00 - 13.30
10.00 - 14.30
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
13.30 - 14.00
18.30 - 19.00
13.30 - 14.00
14.30 - 15.00
Virgīnija Baumane (traumatologs, filiāle Iļģuciems - Sēlpils iela 15)
Filiāle: Iļģuciems - Sēlpils iela 15

Kabinets: 203

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
14.00 - 17.00
13.00 - 16.00
8.00 - 15.00
8.00 - 14.00
8.00 - 12.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
17.00 - 18.00
Virgīnija Baumane (ķirurgs, filiāle Iļģuciems - Sēlpils iela 15)
Filiāle: Iļģuciems - Sēlpils iela 15

Kabinets: 203

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
10.00 - 14.00
8.00 - 13.00
15.00 - 16.00
14.00 - 18.00
12.00 - 13.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
13.00 - 14.00
Inta Bergmane (Ehokardiogrāfijas metodes speciālists, filiāle Imanta)
Filiāle: Imanta

Kabinets: 207

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
16.00 - 18.00
Gunta Kalnīte (Ehokardiogrāfijas metodes speciālists, filiāle Bolderāja)
Filiāle: Bolderāja

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
8.00 - 11.00; 11.30 - 14.00 (pieņem 2x mēnesī)
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
14.00 - 14.30
Inta Bergmane (Bērnu kardioloģe, filiāle Imanta)
Filiāle: Imanta

Kabinets: 207

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
16.00 - 18.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
18.00 - 19.00
Aila Bērziņa (ģimenes ārsts, filiāle Bolderāja - Kapteiņa iela 7)
Filiāle: Bolderāja - Kapteiņa iela 7

Kabinets: 312

Tālrunis: 8801, 20028801, 27049805 (akūtā stunda)

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
17.00 - 20.00
10.00 - 12.00
10.00 - 12.00
9.00 - 12.00
14.00 - 17.00
Akūtās pieņemšanas
laiks
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
15.00 - 17.00
8.00 - 10.00
9.00 - 10.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
Svetlana Bērziņa (Bērnu neirologs, filiāle Ķengarags)
Filiāle: Ķengarags

Kabinets: 35

Izglītība, pieredze, prasmes:

Rīgas medicīnas institūts (1975)
Ārstniecības fakultāte



Specializācija:

internatūra – neiroloģijā un bērnu neiroloģijā, papildu specialitāte – alergoloģe



Valodu prasmes: krievu, latviešu, angļu
NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
14.00 - 19.00
14.00 - 19.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
19.00 - 20.00
19.00 - 20.00
Ruta Bite (ginekologs, filiāle Iļģuciems - Sēlpils iela 15)
Filiāle: Iļģuciems - Sēlpils iela 15

Kabinets: 106

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
13.40 - 19.00
8.00 - 13.00
13.40 - 19.00
8.00 - 13.00
8.00 - 14.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
13.00 - 13.30
13.00 - 14.00
Ruta Bite (USG ginekoloģijā un dzemdniecībā, filiāle Iļģuciems - Sēlpils iela 15)
Filiāle: Iļģuciems - Sēlpils iela 15

Kabinets: 106

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
10.00 - 11.00
14.00 - 15.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
11.00 - 13.00
15.00 - 17.00
Jana Bjornsone (Ginekologs, dzemdību speciālists (stažieris), filiāle Ķengarags)
Filiāle: Ķengarags

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
16.00 - 19.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
19.00 - 20.00
Ilze Bode (Arodveselības ārsts, filiāle Torņakalns)
Filiāle: Torņakalns

Kabinets: 201

Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
10.00 - 13.00
Marina Bogdanova (arodveselības un arodslimību ārsts, filiāle Iļģuciems - Sēlpils iela 15)
Filiāle: Iļģuciems - Sēlpils iela 15

Kabinets: 311

Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
16.00 - 18.00
Vita Brāle (Oftalmologs, filiāle Ziepniekkalns)
Filiāle: Ziepniekkalns

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
14.00 - 16.20
14.00 - 14.40; 15.00 - 17.00 (medicīnas komisija)
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
16.20 - 17.00
Nelli Brave (Ginekologs, dzemdību speciālists, filiāle Bolderāja - Kapteiņa iela 7)
Filiāle: Bolderāja - Kapteiņa iela 7

Kabinets: 215

Tālrunis: 20015147

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
8.00 - 13.30
14.00 - 18.30
8.00 - 13.30
14.00 - 18.30
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
13.30 - 14.00
18.30 - 19.00
13.30 - 14.00
18.30 - 19.00
Inese Briede (Dermatologs, filiāle Torņakalns)
Filiāle: Torņakalns

Kabinets: 205

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
8.30 - 12.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
12.00 - 12.30
Tatjana Buhaņko (Ginekologs, dzemdību speciālists, filiāle Bolderāja - Kapteiņa iela 7)
Filiāle: Bolderāja - Kapteiņa iela 7

Kabinets: 215

Tālrunis: 20015147

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
8.00 - 13.00
14.00 - 19.30
8.00 - 13.30
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
13.00 - 13.30
19.30 - 20.00
13.30 - 14.00
Edvīns Bunkas (ģimenes ārsts, filiāle Bolderāja - Mežrozīšu iela 22-1)
Filiāle: Bolderāja - Mežrozīšu iela 22-1

Tālrunis: 8801, 20028801

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
9.00 - 12.00
17.00 - 20.00
9.00 - 12.00
15.00 - 18.00
9.00 - 12.00
Akūtās pieņemšanas
laiks
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
8.00 - 9.00
16.00 - 17.00
8.00 - 9.00
14.00 - 15.00
8.00 - 9.00
Mājas vizītes Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
12.00 - 16.00
12.00 - 16.00
12.00 - 16.00
10.00 - 14.00
12.00 - 16.00
Inga Cakare (Otolaringologs, filiāle Ķengarags)
Filiāle: Ķengarags

Kabinets: 48

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
15.00 - 19.00
14.00 - 18.00
8.00 - 12.00
9.00 - 13.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
19.00 - 20.00
18.00 - 19.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
Jana Ceicāne (fizioterapeite, filiāle Ziepniekkalns)
Filiāle: Ziepniekkalns

Kabinets: 127

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
10.00 - 19.00
10.00 - 19.00
8.00 - 18.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
9.00 - 10.00
9.00 - 10.00
Lolita Cibule (Fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārste, filiāle Iļģuciems - Sēlpils iela 15)
Filiāle: Iļģuciems - Sēlpils iela 15

Kabinets: 315

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
16.00 - 18.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
18.00 - 19.00
Liene Dauberga (fizioterapeite, filiāle Imanta)
Filiāle: Imanta

Kabinets: 13

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
8.00 - 13.00
8.00 - 13.00
8.00 - 13.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
13.00 - 16.00
13.00 - 16.00
13.00 - 16.00
Ināra Dembovska (Bērnu neirologs, filiāle Ķengarags)
Filiāle: Ķengarags

Kabinets: 35

Izglītība, pieredze, prasmes:

Rīgas medicīnas institūts (1985.)
Specializācija vispārējā neiroloģijā (1995)
P.Stradiņa KUS
Specializācija EEG metodē (1999.)
P.Stradiņa KUS



Specializācija:

sertificēta bērnu neiroloģe, sertificēta pediatre, sertificēta EEG ārste



Valodu prasmes: latviešu, krievu, angļu
NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
8.00 - 12.00
13.00 - 19.00
8.00 - 12.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
12.00 - 13.00
19.00 - 19.30
12.00 - 13.00
Žanna Dolženko (Ergoterapeits, filiāle Ķengarags)
Filiāle: Ķengarags

Kabinets: 42C

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
8.00 - 15.00
8.00 - 11.00; 12.00 - 15.00
13.00 - 20.00
8.00 - 11.00; 12.00 - 13.00
13.00 - 20.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
11.00 - 12.00
11.00 - 12.00
Žanna Dolženko (Montesori atves.pedag.spec., filiāle Ķengarags)
Filiāle: Ķengarags

Kabinets: 5

Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
15.00 - 16.00
12.00 - 13.00
11.00 - 13.00
Ksenija Dovganska (Radiologs diagnosts, filiāle Torņakalns)
Filiāle: Torņakalns

Kabinets: atrodas pirmsdzemdību atvaļinājumā

Dina Dreiblate (Logopēds, filiāle Ķengarags)
Filiāle: Ķengarags

Kabinets: 5

Izglītība, pieredze, prasmes:

Liepājas Pedagoģiskā augstskola (1995)
Latvijas Universitāte, izglītības zinātņu maģistra grāds (2002)



Specializācija:

visa veida runas un valodas traucējumu diagnostika un korekcija bērniem, agrīnās lasītprasmes pārbaude ar Dibels Next testiem. Autiskā spektra riska iezīmes un traucējumi bērniem. Mācīšanās grūtības un traucējumi



Valodu prasmes: latviešu, krievu
NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
16.00 - 19.00
16.00 - 19.00
16.00 - 20.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
19.00 - 20.00
19.00 - 20.00
15.00 - 16.00
Evita Dubiņina (Fizioterapeits, filiāle Iļģuciems - Sēlpils iela 15)
Filiāle: Iļģuciems - Sēlpils iela 15

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
8.00 - 16.00
15.00 - 19.00
8.00 - 14.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
16.00 - 17.00
19.00 - 20.00
14.00 - 15.00
Tatjana Dzintarniece (Masiere, filiāle Torņakalns)
Filiāle: Torņakalns

Kabinets: 233

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
12.00 - 15.00
12.00 - 15.00
12.00 - 15.00
12.00 - 15.00
12.00 - 15.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
15.00 - 18.00
15.00 - 18.00
15.00 - 18.00
15.00 - 18.00
15.00 - 18.00
Gunta Eniņa (USG ginekoloģijā un dzemdniecībā, filiāle Iļģuciems - Sēlpils iela 15)
Filiāle: Iļģuciems - Sēlpils iela 15

Kabinets: 324

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
13.00 - 15.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
15.00 - 16.00
Gunta Eniņa (Ginekologs, filiāle Iļģuciems - Sēlpils iela 15)
Filiāle: Iļģuciems - Sēlpils iela 15

Kabinets: 106

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
9.00 - 12.30
14.00 - 17.30
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
12.30 - 13.00
17.30 - 18.00
Gunta Eniņa (Ginekoloģe, dzemdību speciāliste, filiāle Ziepniekkalns)
Filiāle: Ziepniekkalns

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
14.00 - 17.00
12.00 - 15.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
17.00 - 18.00
15.00 - 16.00
Gunta Eniņa (Ginekoloģiskās ultrasonogrāfijas speciāliste, filiāle Ziepniekkalns)
Filiāle: Ziepniekkalns

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
12.00 – 15.00
12.00 – 15.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
15.00 - 16.00
15.00 - 16.00
Ludmila Fjodorova (Fizikālās terapijas metode māsu praksē, filiāle Imanta)
Filiāle: Imanta

Kabinets: 12

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
8.00 - 13.00
8.00 - 16.00
13.00 - 19.00
8.00 - 16.00
9.00 - 16.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
8.00 - 13.00
8.00 - 16.00
13.00 - 19.00
8.00 - 16.00
9.00 - 16.00
Guna Freimane (neirologs, filiāle Bolderāja - Kapteiņa iela 7)
Filiāle: Bolderāja - Kapteiņa iela 7

Kabinets: 305

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
8.00 - 13.00
14.00 - 19.40
14.00 - 19.20
8.00 - 14.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
13.00 - 14.00
19.40 - 20.00
19.20 - 20.00
14.00 - 14.20
Arvis Freimanis (urologs, filiāle Ķengarags)
Filiāle: Ķengarags

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
16.00 - 19.00 *2 reizes mēnesī
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
19.00 - 19.30 *2 reizes mēnesī
Iveta Glodena (Zobu higiēniste, filiāle Ķengarags)
Filiāle: Ķengarags

Kabinets: 50

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
13.30 - 17.30
13.30 - 17.30
9.30 - 13.30
13.30 - 17.30
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
9.30 - 13.30
9.30 - 13.30
13.30 - 17.30
9.30 - 13.30
Natālija Gluščenko (oftalmologs, filiāle Iļģuciems - Sēlpils iela 15)
Filiāle: Iļģuciems - Sēlpils iela 15

Kabinets: 302

Specializācija:

acu slimības, acu traumas, redzes traucējumi, slimību diagnostika un izmeklējumi, ārstēšanas metodes nozīmēšana



Valodu prasmes: latviešu, krievu, angļu
NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
14.00 - 18.00
8.00 - 14.00
8.00 - 14.00
14.00 - 18.00
8.00 - 14.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
18.00 - 19.00
18.00 - 19.00
Valentīna Gluščenko (Fizioterapeite, filiāle Ķengarags)
Filiāle: Ķengarags

Kabinets: 42

Izglītība, pieredze, prasmes:

LSPA, pedagoģijas bakalaura grāds



Specializācija:

bērni no 2 mēnešu vecuma līdz 14.gadu vecumam, Bobota metode, ārstnieciskā vingrošana, masāža, ūdensdziedniecība



Valodu prasmes: krievu, latviešu
NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
9.00 - 12.30; 14.00 - 17.30
11.30 - 14.00; 15.30 - 17.00; 17.40 - 19.00
9.00 - 12.30; 14.00 - 18.30
11.30 - 14.00; 15.30 - 17.00; 17.40 - 20.00
8.00 - 11.00
8.00 - 9.00; 9.40 - 10.20; 11.00 - 12.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00; 17.00 - 17.40
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00; 17.00 - 17.40
11.00 - 12.00
9.00 - 9.40; 10.20 - 11.00
Ilze Graudiņa (Montesori metodes speciālists, filiāle Ķengarags)
Filiāle: Ķengarags

Kabinets: 5

Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
16.00 - 20.00
16.00 - 20.00
Gunārs Greiers (Ķirurgs, filiāle Bolderāja)
Filiāle: Bolderāja

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
10.00 - 13.30
10.00 - 13.30
10.00 - 11.30
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
13.30 - 14.00
13.30 - 14.00
11.30 - 12.00
Svetlana Grigorjeva (Ginekologs, dzemdību speciālists, filiāle Ķengarags)
Filiāle: Ķengarags

Kabinets: 55

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
14.00 - 19.00
9.00 - 13.30
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
13.30 - 14.00
Sergejs Gusačenko (Ķirurgs, filiāle Ziepniekkalns)
Filiāle: Ziepniekkalns

Kabinets: 239

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
9.00 - 14.00
14.00 - 16.00; 18.00 - 19.00
9.00 - 13.00
8.00 - 13.00
14.00 - 17.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
14.00 - 15.00
16.00 - 18.00
13.00 - 15.00
13.00 - 15.00
17.00 – 18.00
Valērija Haričeva (Kardioloģe, ģimenes ārste, filiāle Imanta)
Filiāle: Imanta

Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
8.00 - 11.00
Valērija Haričeva (ārsts fiziskās slodzes testu ar EKG metodes speciālists, filiāle Iļģuciems - Sēlpils iela 15)
Filiāle: Iļģuciems - Sēlpils iela 15

Kabinets: 305

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
9.30 - 12.00
Valērija Haričeva (Kardiologs, filiāle Iļģuciems - Sēlpils iela 15)
Filiāle: Iļģuciems - Sēlpils iela 15

Kabinets: 305

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
12.00 - 13.30
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
13.30 - 14.00
Ilze Indrikova (dermatologs, venerologs, filiāle Bolderāja - Kapteiņa iela 7)
Filiāle: Bolderāja - Kapteiņa iela 7

Kabinets: 202

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
11.00 - 13.30
16.00 - 18.30
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
13.30 - 14.00
18.30 - 19.00
Mairita Iudina (Fizioterapeits, filiāle Bolderāja - Slimnīcas iela 2 - 1a)
Filiāle: Bolderāja - Slimnīcas iela 2 - 1a

Kabinets: 2

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
8.00 - 14.00
8.00 - 14.00
15.00 - 20.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
14.00 - 17.00
14.00 - 17.00
13.00 - 15.00
Ņina Ivanova (Zobārsts, filiāle Iļģuciems - Sēlpils iela 15)
Filiāle: Iļģuciems - Sēlpils iela 15

Kabinets: 316

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
13.00 - 14.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
14.00 - 19.00
8.00 - 12.00
14.00 - 19.00
Jeļena Jakovļeva (EHO kardiogrāfijas speciāliste, filiāle Ziepniekkalns)
Filiāle: Ziepniekkalns

Kabinets: 220

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
10.00 - 13.00
9.40 - 13.00 (no 2017.gada oktobra)
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
13.00 - 14.00
13.00 - 14.00 (no 2017.gada oktobra)
Ērika Jordane-Pļavniece (Fizioterapeite, filiāle Ķengarags)
Filiāle: Ķengarags

Kabinets: 42

Izglītība, pieredze, prasmes:

RSU, bakalaura grāds fizioterapijā



Specializācija:

stājas izmaiņas, ortopēdiskas saslimšanas, Bobota terapija, Vojta terapija, darbs ar dziļo stabilizējošo sistēmu



Valodu prasmes: latviešu, krievu, angļu
NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
9.00 - 16.00*
9.00 - 16.00*
9.00 - 16.00*
9.00 - 16.00*
9.00 - 16.00*
9.00 - 16.00*
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
16.00 - 16.30*
16.00 - 16.30*
16.00 - 16.30*
16.00 - 16.30*
16.00 - 16.30*
16.00 - 16.30*
Irēna Judina (Zobārsts, filiāle Iļģuciems - Sēlpils iela 15)
Filiāle: Iļģuciems - Sēlpils iela 15

Kabinets: 317

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
9.00 - 14.00
9.00 - 14.00
14.00 - 19.00
9.00 - 14.00
Ralfs Jupatovs (ķirurgs, filiāle Bolderāja - Kapteiņa iela 7)
Filiāle: Bolderāja - Kapteiņa iela 7

Kabinets: 212

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
9.00 - 12.30
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
12.30 - 13.00
Ņina Jurkeviča (Fizioterapeita asistente, filiāle Ķengarags)
Filiāle: Ķengarags

Kabinets: 42

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
8.00 - 11.30; 12.00 - 13.00; 14.00 - 16.30
8.30 - 12.30; 14.00 - 17.00
8.00 - 9.30; 10.00 - 11.30; 12.00 - 13.00; 14.00 - 16.30
8.30 - 12.30; 14.00 - 17.00
8.00 - 9.30; 10.00 - 11.30; 12.00 - 13.00; 14.00 - 16.30
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
13.00 - 14.00
13.00 - 14.00
9.30 - 10.00; 13.00 - 14.00
13.00 - 14.00
9.30 - 10.00; 13.00 - 14.00
Inga Juškova (Virspusēji novietoto vēdera dobuma orgānu un asinsvadu USG, neirosonogrāfija bērniem, filiāle Ziepniekkalns)
Filiāle: Ziepniekkalns

Kabinets: 235

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
16.00 - 18.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
18.00 - 19.00
Valija Juzefoviča (Masiere, filiāle Torņakalns)
Filiāle: Torņakalns

Kabinets: 233

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
9.00 - 12.00
9.00 - 12.00
9.00 - 12.00
9.00 - 12.00
9.00 - 12.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
12.00 - 14.00
12.00 - 14.00
12.00 - 14.00
12.00 - 14.00
12.00 - 14.00
Mohit Kakar (bērnu ķirurgs, filiāle Bolderāja - Kapteiņa iela 7)
Filiāle: Bolderāja - Kapteiņa iela 7

Kabinets: 212

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
13.00 - 16.00 (pieņem 2x mēnesī)
Maruta Kakse (Fizikālās un rehabilitācijasmedicīnas māsa, filiāle Iļģuciems - Sēlpils iela 15)
Filiāle: Iļģuciems - Sēlpils iela 15

Kabinets: 213

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
8.00 - 16.30
8.00 - 16.00
10.30 - 19.00
10.30 - 19.00
8.00 - 16.00
Olga Kalnača (Virspusēji novietoto vēdera dobuma orgānu un asinsvadu USG, filiāle Ziepniekkalns)
Filiāle: Ziepniekkalns

Kabinets: 235

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
11.00 - 12.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
8.00 - 11.00
Rasma Kalniņa (Oftalmologs, filiāle Ķengarags)
Filiāle: Ķengarags

Kabinets: 26

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
8.00 - 12.30
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
12.30 - 13.00
Daina Kaņepāja (Arodslimību ārsts, filiāle Bolderāja - Kapteiņa iela 7)
Filiāle: Bolderāja - Kapteiņa iela 7

Kabinets: 204

Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
18.00 - 20.00
18.00 - 20.00
Evi Kārnija (psihiatre, filiāle Iļģuciems - Sēlpils iela 15)
Filiāle: Iļģuciems - Sēlpils iela 15

Kabinets: 321

Aleksandrs Katjuščenkovs (Pieaugušo masieris, filiāle Bolderāja - Mežrozītes iela 22-1)
Filiāle: Bolderāja - Mežrozītes iela 22-1

Kabinets: 305

Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
14.00 - 20.00
14.00 - 20.00
14.00 - 20.00
Svetlana Kedo (Zobārsts, filiāle Imanta)
Filiāle: Imanta

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
9.00 - 12.00
9.00 - 12.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
12.00 - 13.00
12.00 - 13.00
Līga Ķemere (Oftalmologs, filiāle Torņakalns)
Filiāle: Torņakalns

Kabinets: 105

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
13.30 - 18.00
8.00 - 13.00
13.30 - 19.00
8.00 - 13.00
8.00 - 13.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
18.00 - 19.00
13.00 - 13.30
13.00 - 13.30
13.00 - 13.30
Inga Kerubiņa (Fizioterapeite, filiāle Ziepniekkalns)
Filiāle: Ziepniekkalns

Kabinets: 127

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
8.00 - 17.00
8.00 - 17.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
17.00 - 18.00
17.00 - 18.00
Inguna Ķiece (Otolaringologs, filiāle Ziepniekkalns)
Filiāle: Ziepniekkalns

Kabinets: 236

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
9.00 - 13.00
14.00 - 16.00
9.00 - 13.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
13.00 - 15.00
16.00 - 19.00
13.00 - 17.00
Vizbulīte Kiršbauma (ārsts radiologs diagnosts, filiāle Bolderāja - Kapteiņa iela 7)
Filiāle: Bolderāja - Kapteiņa iela 7

Kabinets: 102

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
9.30 - 13.30
9.30 - 13.30
9.30 - 13.30
9.30 - 13.30
9.30 - 13.30
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
13.30 - 14.00
13.30 - 14.00
13.30 - 14.00
13.30 - 14.00
13.30 - 14.00
Ieva Kolberga (fizioterapeite, filiāle Imanta)
Filiāle: Imanta

Kabinets: 13 (no 20.02.2017. dekrēta atvaļinājumā)

Jeļena Kondratjeva (Audiologopēds, filiāle Imanta)
Filiāle: Imanta

Kabinets: 5

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
8.00 - 17.30
8.00 - 17.30
8.00 - 17.30
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
17.30 - 18.30
17.30 - 18.30
17.30 - 18.30
Sandra Koniševa (fizioterapeite (stažiere), filiāle Bolderāja, Slimnīcas iela 2 - 1 a)
Filiāle: Bolderāja, Slimnīcas iela 2 - 1 a

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
12.00 - 18.00
12.00 - 18.00
15.00 - 19.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
18.00 - 20.00
18.00 - 20.00
19.00 - 20.00
Svetlana Koņuhova (Otolaringologs, filiāle Iļģuciems - Sēlpils iela 15)
Filiāle: Iļģuciems - Sēlpils iela 15

Kabinets: 323

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
16.00 - 17.30
16.00 - 17.30
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
17.30 - 19.00
17.30 - 19.00
Ņina Korina (Otolaringologs, filiāle Torņakalns)
Filiāle: Torņakalns

Kabinets: 210

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
10.00 - 14.00
14.00 - 18.00
10.00 - 14.00
14.00 - 17.00
10.00 - 13.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
17.00 - 18.00
Anželika Koševacka (Pneimonoloģe, filiāle Ziepniekkalns)
Filiāle: Ziepniekkalns

Kabinets: 208

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
16.00 - 17.00 (Medicīnas komisijā)
Tamāra Kostiļeva (Zobārsts, filiāle Imanta)
Filiāle: Imanta

Kabinets: 203

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
8.00 - 13.00
8.00 - 13.00
14.00 - 18.00
14.00 - 18.00
8.00 - 13.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
8.00 - 13.00
8.00 - 13.00
14.00 - 18.00
14.00 - 18.00
8.00 - 13.00
Viktorija Kovaļevska (Ginekoloģe, dzemdību speciāliste, filiāle Ziepniekkalns)
Filiāle: Ziepniekkalns

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
16.00 - 18.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
18.00 - 19.00
Jūlija Kozlova (dermatoloģe, veneroloģe, filiāle Ķengarags)
Filiāle: Ķengarags

Kabinets: 33

Izglītība, pieredze, prasmes:

Dr. J. Kozlova ir beigusi Rīgas Stradiņa Universitāti. Ir EADV (European Association of Dermatovenerologists) biedre, piedalās ikgadējās starptautiskās konferencēs un ikmēneša Latvijas ārstu dermatovenerologu konferencēs.



Specializācija:

Veic dermatoloģisko un veneroloģisko slimību diagnostiku un ārstēšanu pieaugušiem un bērniem, ādas pigmenētēto un nepigmentēto veidojumu diagnostiku ar optiskā dermatoskopa palīdzību, ādas "punch" biopsijas analīzi un labdabīgu ādas veidojumu likvidēšanu ar kriodestrukcijas metodi.



NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
13.00 - 17.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
17.00 - 18.00
Ināra Krastiņa (Fizioterapeite, filiāle Ķengarags)
Filiāle: Ķengarags

Kabinets: 42D

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
14.00 - 18.00
15.00 - 18.00; 19.00 - 20.00
14.00 - 18.00
15.00 - 18.00; 19.00 - 20.00
14.00 - 18.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
18.00 - 20.00
14.00 - 15.00; 18.00 - 19.00
18.00 - 20.00
14.00 - 15.00; 18.00 - 19.00
18.00 - 20.00
Margarita Krauča (Virspusēji novietoto vēdera dobuma orgānu un asinsvadu ultrasonogrāfijas metodes speciālists, filiāle Ķengarags)
Filiāle: Ķengarags

Kabinets: 57

Izglītība, pieredze, prasmes:

Sankt-Pēterburgas Pediatriskais medicīnas institūts (1971)
RISEBA (2007)



Specializācija:

ultrosonogrāfijas izmeklēšanas metodēs M33, M54
Veselības aprūpes vadības specialitāte



Valodu prasmes: latviešu, krievu, vācu, angļu
NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
10.30 - 12.30
10.30 - 12.30
10.00 - 12.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
13.30 - 14.10
13.30 - 14.10
13.00 - 13.40
Margarita Krauča (Neirosonogrāfijas jaundzimušajiem un zīdaiņa vecuma bērniem metodes speciālists, filiāle Ķengarags)
Filiāle: Ķengarags

Kabinets: 57

Izglītība, pieredze, prasmes:

Sankt-Pēterburgas Pediatriskais medicīnas institūts (1971)
RISEBA (2007)



Specializācija:

ultrosonogrāfijas izmeklēšanas metodēs M33, M54
Veselības aprūpes vadības specialitāte



Valodu prasmes: latviešu, krievu, vācu, angļu
NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
12.30 - 13.30
12.30 - 13.30
12.00 - 13.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
14.10.00 - 14.30
14.10.00 - 14.30
13.40 - 14.00
Brigita Krauze (Dermatologs, venerologs, filiāle Ziepniekkalns)
Filiāle: Ziepniekkalns

Kabinets: 105

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
14.00 - 18.00
14.00 - 18.00
9.00 - 12.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
18.00 - 19.00
18.00 - 19.00
12.00 - 14.00
Rinalds Krēgers (masiere, filiāle Imanta)
Filiāle: Imanta

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
14.00 - 18.30
14.00 - 18.30
14.00 - 18.30
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
18.30 - 19.00
18.30 - 19.00
18.30 - 19.00
Līga Krievkalne (Podoloģe, filiāle Ziepniekkalns)
Filiāle: Ziepniekkalns

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
09.00 - 16.30
09.00 - 16.30
09.00 - 16.30
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
08.00 - 9.00, 16.30 - 18.30
08.00 - 9.00, 16.30 - 18.30
08.00 - 9.00, 16.30 - 18.30
Juris Krievkalns (Fiziskās slodzes testu ar EKG metodes speciālists, filiāle Bolderāja - Kapteiņa iela 7)
Filiāle: Bolderāja - Kapteiņa iela 7

Kabinets: 209

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
14.00 - 19.30
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
19.30 - 20.00
Juris Krievkalns (Ehokardiogrāfijas metodes speciālists, filiāle Bolderāja - Kapteiņa iela 7)
Filiāle: Bolderāja - Kapteiņa iela 7

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
14.00 - 19.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
19.00 - 20.00
Edgārs Krišāns (Neirosonoloģiskās izmeklēšanas jaundzimušajiem un zīdaiņa vecuma bērniem metodes speciālists, filiāle Bolderāja - Kapteiņa iela 7)
Filiāle: Bolderāja - Kapteiņa iela 7

Kabinets: 209 (Sakarā ar iekārtas remontu pacientu pieņemšana pārtraukta. Pacientu pieņemšanu plānots atsākt 3. oktobrī.)

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
15.00 - 15.45
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
15.45 - 16.00
Edgārs Krišāns (Neirosonoloģiskās izmeklēšanas metodes speciālists, filiāle Bolderāja - Kapteiņa iela 7)
Filiāle: Bolderāja - Kapteiņa iela 7

Kabinets: 209 (Sakarā ar iekārtas remontu pacientu pieņemšana pārtraukta. Pacientu pieņemšanu plānots atsākt 3. oktobrī.)

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
16.00 - 18.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
18.40 - 19.00
Edgārs Krišāns (Asinsvadu patoloģijas ultrasonodoplerogrāfiskās diagnostikas metodes speciālists, filiāle Bolderāja - Kapteiņa iela 7)
Filiāle: Bolderāja - Kapteiņa iela 7

Kabinets: 209 (Sakarā ar iekārtas remontu pacientu pieņemšana pārtraukta. Pacientu pieņemšanu plānots atsākt 3. oktobrī.)

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
18.00 - 18.40
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
19.00 - 19.20
Agita Kromule (psihiatre, filiāle Ziepniekkalns)
Filiāle: Ziepniekkalns

Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
16.00 – 17.00
Agita Kromule (narkoloģe, filiāle Ziepniekkalns)
Filiāle: Ziepniekkalns

Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
17.00 – 18.00
Gundega Krūmiņa (Vēdera dobuma orgānu USG, filiāle Ziepniekkalns)
Filiāle: Ziepniekkalns

Kabinets: 235

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
13.00 - 17.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
17.00 - 19.00
Vitālijs Kulčickis (urologs, filiāle Iļģuciems - Sēlpils iela 15)
Filiāle: Iļģuciems - Sēlpils iela 15

Kabinets: 125

Specializācija:

Rīgas Medicīnas Institūts 1977
Kursi: Rīga, Maskava, Sankt-Pēterburga



Valodu prasmes: Latviešu, Krievu
NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
9.00 - 13.00
9.00 - 12.20
9.00 - 12.20
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
12.20 - 13.00
12.20 - 13.00
Vitālijs Kuļčickis (urologs, filiāle Bolderāja - Kapteiņa iela 7)
Filiāle: Bolderāja - Kapteiņa iela 7

Kabinets: 202

Specializācija:

Rīgas Medicīnas Institūts 1977
Kursi: Rīga, Maskava, Sankt-Pēterburga



Valodu prasmes: Latviešu, Krievu
NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
15.00 - 18.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
18.00 - 18.30
Vitālijs Kuļčickis (Urologs, filiāle Torņakalns)
Filiāle: Torņakalns

Kabinets: 331

Izglītība, pieredze, prasmes:

Rīgas Medicīnas Institūts 1977
Kursi: Rīga, Maskava, Sankt-Pēterburga



Valodu prasmes: Latviešu, Krievu
NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
13.30 - 18.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
18.00 - 18.30
Ņina Kurguzkina (Zobārsts, filiāle Imanta)
Filiāle: Imanta

Kabinets: 203

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
13.00 - 19.00
13.00 - 19.00
8.00 - 14.00
8.00 - 14.00
13.00 - 18.00
Alīna Kurmeļeva (Fizioterapeite, filiāle Ķengarags)
Filiāle: Ķengarags

Kabinets: 42

Izglītība, pieredze, prasmes:

LSPA prof. Bakalaura grāds, kvalifikācija – fizioterapeits (2012)
LSPA Maģistra grāds, peldēšanas trenera kvalifikācija
Šobrīd – doktorantūras studente



Specializācija:

fizioterapija (ārstnieciskā vingrošana, teipings), ūdensdziedniecība (koriģējošā peldēšana, zīdaiņu peldināšana)



Valodu prasmes: latviešu, krievu, angļu, franču, vācu
NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
14.00 - 19.00
14.00 - 19.00
15.00 - 20.00
16.00 - 19.00
15.00 - 20.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
19.00 - 20.00
19.00 - 20.00
10.00 - 12.00
15.00 - 16.00; 19.00 - 20.00
10.00 - 12.00; 13.00 - 15.00
Jevgēnija Kurmeļova (Ūdensdziedniecības māsa, filiāle Ķengarags)
Filiāle: Ķengarags

Kabinets: 3

Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
9.00 - 13.00; 19.00 - 20.00
17.45 - 19.45
18.00 - 19.00
18.00 - 20.00
18.00 - 20.00
9.00 - 15.00
Marina Kuzņecova (Audiologopēds, filiāle Ķengarags)
Filiāle: Ķengarags

Kabinets: 5

Izglītība, pieredze, prasmes:

RSU (2012)



Specializācija:

darbs ar bērniem, kuriem ir valodas un runas traucējumi, darbs ar pacientiem, kuriem ir valodas un runas traucējumi pēc insultiem



Valodu prasmes: latviešu, krievu
NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
8.00 - 12.00
9.00 - 19.30
8.00 - 12.00
8.00 - 13.00
8.00 - 15.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
12.00 - 13.00
12.00 - 13.00
Inga Lāce (Bērnu kardiologs, ehokardiogrāfija, filiāle Ziepniekkalns)
Filiāle: Ziepniekkalns

Kabinets: 220

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
15.30 - 17.30
15.00 - 17.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
17.30 - 18.30
17.00 - 18.00
Viktorija Lagzdiņa (fizioterapeite, filiāle Ziepniekkalns)
Filiāle: Ziepniekkalns

Kabinets: 128

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
9.00 - 12.00
9.00 - 12.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
12.00 - 13.00
12.00 - 13.00
Lidija Laškope (Arodveselības ārsts, filiāle Torņakalns)
Filiāle: Torņakalns

Kabinets: 201

Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
10.00 - 13.30
Evija Laube (Zobu higiēniste, filiāle Imanta)
Filiāle: Imanta

Kabinets: no 20.02.2017. dekrēta atvaļinājumā

Evija Laube (Zobu higiēniste, filiāle Ziepniekkalns)
Filiāle: Ziepniekkalns

Kabinets: Bērna kopšanas atvaļinājumā

Valdis Lauberts (ķirurgs, filiāle Bolderāja - Kapteiņa iela 7)
Filiāle: Bolderāja - Kapteiņa iela 7

Kabinets: 212

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
14.00 - 19.00
14.00 - 19.00
14.00 - 17.30
14.00 - 19.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
19.00 - 19.30
19.00 - 19.30
17.30 - 18.00
19.00 - 19.30
Valdis Lauberts (Ķirurgs, filiāle Torņakalns)
Filiāle: Torņakalns

Kabinets: 140

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
14.00 - 17.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
17.00 - 18.00
Laura Lecinska (Ģimenes ārsts /medicīnisko grāmatiņu noformēšana/, filiāle Iļģuciems - Sēlpils iela 15)
Filiāle: Iļģuciems - Sēlpils iela 15

Kabinets: 309

Izglītība, pieredze, prasmes:

2005-2011 Rīgas Stradiņa universitāte. Medicīnas fakultāte, ārsta grāds.
2011-2014 Latvijas Universitāte. Ģimenes medicīnas rezidentūras attīstības programma, ģimenes ārsts.



Valodu prasmes: Angļu, Latviešu, Krievu
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
16.00 - 18.00
16.30 - 18.30
Inta Leitāne (Endokrinologs, filiāle Torņakalns)
Filiāle: Torņakalns

Kabinets: 333

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
8.00 - 14.00
14.00 - 19.00
8.00 - 13.45
15.00 - 19.00
8.00 - 14.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
13.45 - 14.00
Daina Lemberga (Arodveselības un arodslimību ārsts, filiāle Iļģuciems - Sēlpils iela 15)
Filiāle: Iļģuciems - Sēlpils iela 15

Kabinets: 311

Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
16.30 - 18.30
Vladimirs Ļepjaks (Fizioterapeits, filiāle Ķengarags)
Filiāle: Ķengarags

Kabinets: 17

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
12.30 - 18.00
12.30 - 18.00
12.30 - 18.00
12.30 - 18.00
12.30 - 18.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
11.30 - 12.30; 18.00 - 20.00
11.30 - 12.30; 18.00 - 20.00
11.30 - 12.30; 18.00 - 20.00
11.30 - 12.30; 18.00 - 20.00
11.30 - 12.30; 18.00 - 20.00
Kristīna Lisjakova (Fizikālās un rehabilitācijas medicīnas māsa, filiāle Imanta)
Filiāle: Imanta

Kabinets: 12

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
13.00 - 18.00
8.00 - 14.00
Svetlana Livšica (Pieaugušo zobārsts (pieņem bērnus no 16 g.vecuma), filiāle Imanta)
Filiāle: Imanta

Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
8.00 - 13.00
14.00 - 20.00
8.00 - 13.00
Aīda Macijevska (Oftalmologs, filiāle Ķengarags)
Filiāle: Ķengarags

Kabinets: 26

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
8.00 - 14.00
8.00 - 12.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
14.00 - 16.00
12.00 - 14.00
Diāna Majevska (Logopēde, filiāle Ziepniekkalns)
Filiāle: Ziepniekkalns

Kabinets: 205

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
9.00 - 12.30
15.00 - 17.30
9.00 - 12.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
12.30 - 13.00
17.30 - 18.00
12.00 - 13.00
Tatjana Maļikova (Ginekologs,dzemdību speciālists, filiāle Imanta)
Filiāle: Imanta

Kabinets: 214

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
15.00 - 17.30
15.00 - 17.00
9.00 - 13.30
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
17.30 - 18.30
17.00 - 18.00
Tatjana Maļikova (Ultrasonogrāfija dzemdniecībā un ginekoloģijā, filiāle Imanta)
Filiāle: Imanta

Kabinets: 214

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
18.30 - 19.00
18.00 - 18.30
13.30 - 14.00
Māra Mālmane (Ķirurgs, filiāle Ziepniekkalns)
Filiāle: Ziepniekkalns

Kabinets: 229

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
15.00 - 18.00
15.00 - 18.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
18.00 - 19.00
18.00 - 19.00
Rolfs Mardekajs (Pieaugušo masieris, filiāle Bolderāja - Slimnīcas iela 2 - 1a)
Filiāle: Bolderāja - Slimnīcas iela 2 - 1a

Kabinets: 305

Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
8.00 - 12.00
8.00 - 12.00
8.00 - 12.00
Jevgēnijs Maslobojevs (ķirurgs, filiāle Iļģuciems - Sēlpils iela 15)
Filiāle: Iļģuciems - Sēlpils iela 15

Kabinets: 205

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
8.00 - 13.30
8.00 - 13.30
8.00 - 13.30
8.00 - 13.30
8.00 - 13.30
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
13.30 - 14.00
13.30 - 14.00
13.30 - 14.00
13.30 - 14.00
13.30 - 14.00
Jevgēnijs Maslobojevs (ķirurgs, filiāle Ķengarags)
Filiāle: Ķengarags

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
15.00 - 18.00
15.00 - 18.00
15.00 - 18.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
18.00 - 20.00
18.00 - 20.00
Ņina Maslovska (Fizikalās un rehabilitācijas medicīnas māsa, filiāle Ķengarags)
Filiāle: Ķengarags

Kabinets: 28 (darba laiks 08.00 - 19.00)

Laima Mauriņa (Zobu higiēniste, filiāle Ziepniekkalns)
Filiāle: Ziepniekkalns

Kabinets: Pieņem bērnus un pieaugušos

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
8.00 - 13.00 (no 2017.gada oktobra)
8.00 - 13.00 (no 2017.gada oktobra)
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
13.00 - 19.00 (no 2017.gada oktobra)
13.00 - 19.00 (no 2017.gada oktobra)
Vita Melne (urologs, filiāle Iļģuciems)
Filiāle: Iļģuciems

Kabinets: 125

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
8.00 - 11.15 (atsāk darbu no 7.09.)
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
11.15 - 12.00
Elīna Menise (endokrinologs, filiāle Iļģuciems - Sēlpils iela 15)
Filiāle: Iļģuciems - Sēlpils iela 15

Kabinets: 119

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
8.00 - 15.00
8.00 - 15.00
8.00 - 15.00
12.00 - 19.00
8.00 - 14.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
15.00 - 16.00
Mihails Meniss (urologs, filiāle Ziepniekkalns)
Filiāle: Ziepniekkalns

Kabinets: 112

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
15.00 - 16.20
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
16.20 - 17.00
Mihails Meniss (urologs, filiāle Iļģuciems)
Filiāle: Iļģuciems

Kabinets: 125

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
16.00 - 18.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
18.20 - 19.00
Dagnija Mežavilka (bērnu neirologs, filiāle Ziepniekkalns)
Filiāle: Ziepniekkalns

Kabinets: 210

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
15.00 - 17.00
8.00 - 12.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
17.00 - 18.00
12.00 - 13.00
Oksana Mihailova (Fizioterapeite, filiāle Ziepniekkalns)
Filiāle: Ziepniekkalns

Kabinets: 127

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
9.00 - 12.00
9.00 - 12.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
12.00 - 13.00
12.00 - 13.00
Jurijs Mihelovičs (Zobu higiēnists, filiāle Imanta)
Filiāle: Imanta

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
14.00 - 18.00
14.00 - 18.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
18.00 - 19.00
18.00 - 19.00
Dzidra Miķelsone (Zobārsts, filiāle Iļģuciems - Sēlpils iela 15)
Filiāle: Iļģuciems - Sēlpils iela 15

Kabinets: 315

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
8.00 - 13.30
8.00 - 13.30
Aleksandrs Mikitins (bērnu ķirurgs, filiāle Ķengarags)
Filiāle: Ķengarags

Kabinets: 46

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
15.30 - 17.30
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
17.30 - 17.45
Svetlana Mišina (Fizioterapeita asistente, filiāle Ķengarags)
Filiāle: Ķengarags

Kabinets: 29

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
9.00 - 15.30
9.00 - 15.30
9.00 - 15.30
9.00 - 15.30
9.00 - 15.30
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
8.00 - 9.00; 15.30 - 16.00
8.00 - 9.00; 15.30 - 16.00
8.00 - 9.00; 15.30 - 16.00
8.00 - 9.00; 15.30 - 16.00
8.00 - 9.00; 15.30 - 16.00
Jekaterina Mošenoka (Dermatovenerologs , filiāle Torņakalns)
Filiāle: Torņakalns

Kabinets: 205

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
9.00 - 12.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
12.00 - 12.30
Marina Muhenberga (dermatologs, venerologs, filiāle Iļģuciems - Sēlpils iela 15)
Filiāle: Iļģuciems - Sēlpils iela 15

Kabinets: 125

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
9.00 - 12.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
12.00 - 14.00
Kristīne Poiša (dermatologs, venerologs, filiāle Iļģuciems - Sēlpils iela 15)
Filiāle: Iļģuciems - Sēlpils iela 15

Kabinets: 125

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
14.00 - 20.00
13.00 - 19.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
13.00 - 14.00
19.00 - 20.00
Ļubova Murāne (otolaringologs, filiāle Bolderāja - Kapteiņa iela 7)
Filiāle: Bolderāja - Kapteiņa iela 7

Kabinets: 310

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
11.00 - 18.00
11.00 - 19.30
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
18.00 - 20.00
19.30 - 20.00
Ilona Nagle (Zobārsts, zobu protēzists, filiāle Iļģuciems - Sēlpils iela 15)
Filiāle: Iļģuciems - Sēlpils iela 15

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
10.00 - 11.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
11.00 - 15.00; 15.00 - 16.00 (zobu protēzists)
Svetlana Ņikitina-Ivanova (Psihologs, filiāle Ķengarags)
Filiāle: Ķengarags

Kabinets: 18

Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
14.00 - 19.00
Laine Nimma (Higiēnists, filiāle Iļģuciems - Sēlpils iela 15)
Filiāle: Iļģuciems - Sēlpils iela 15

Kabinets: 317

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
14.00 - 19.00
14.00 - 19.00
Laine Nimma (Zobu hiģiēniste (pieņem gan bērnus, gan pieaugušos), filiāle Imanta)
Filiāle: Imanta

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
14.00 - 18.00 (no 23.02.2017.)
13.00 - 17.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
18.00 - 19.00 (no 23.02.2017.)
17.00 - 18.00 (no 23.02.2017.)
Anda Oļa (Fizioterapeits, filiāle Bolderāja, Slimnīcas iela 2 - 1 a)
Filiāle: Bolderāja, Slimnīcas iela 2 - 1 a

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
9.00 - 16.00
9.00 - 13.00
10.00 - 15.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
16.00 - 18.00
8.00 - 9.00
8.00 - 10.00
Jūlija Orļecka (Zobu higiēniste, filiāle Ziepniekkalns)
Filiāle: Ziepniekkalns

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
13.00 - 17.00
13.00 - 17.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
17.00 - 19.00
17.00 - 19.00
Aija Osmane (oftalmologs, filiāle Ķengarags)
Filiāle: Ķengarags

Kabinets: 26

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
9.00 - 13.00
9.00 - 13.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
13.00 - 14.00
13.00 - 14.00
Aija Osmane (Oftalmoloģe, filiāle Imanta)
Filiāle: Imanta

Kabinets: 208

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
9.00 - 14.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
14.00 - 15.00
Valentīna Ožigina (Dermatologs, venerologs, filiāle Ķengarags)
Filiāle: Ķengarags

Kabinets: 33

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
12.00 - 17.00
8.00 - 12.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
17.00 - 18.00
12.00 - 12.30
Zeltīte Ozoliņa (rentgenoloģiskie izmeklējumi, filiāle Imanta)
Filiāle: Imanta

Kabinets: 4

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
9.30 - 11.30
12.00 - 14.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
11.30 - 12.30
14.00 - 15.00
Zeltīte Ozoliņa (Radiologs diagnosts, filiāle Ziepniekkalns)
Filiāle: Ziepniekkalns

Kabinets: 100

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
13.00 - 18.00
13.00 - 18.00
13.00 - 18.00
13.00 - 18.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
18.00 - 19.00
18.00 - 19.00
18.00 - 19.00
18.00 - 19.00
Uldis Ozols (rentgenoloģiskie izmeklējumi, filiāle Imanta)
Filiāle: Imanta

Kabinets: 4

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
16.30 - 18.30
16.30 - 18.30
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
18.30 - 19.30
18.30 - 19.30
Uldis Ozols (Radiologs diagnosts, filiāle Ziepniekkalns)
Filiāle: Ziepniekkalns

Kabinets: 100

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
13.00 - 18.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
18.00 - 19.00
Ingrīda Pakalna (Otolaringoloģe, filiāle Imanta)
Filiāle: Imanta

Kabinets: 201

Izglītība, pieredze, prasmes:

Rīgas Medicīnas institūts 1977-1983



Specializācija:

LOR specialitātē 1983. g. kvalifikācijas celšanas kursos, sertifikāts Otorinolaringoloģijā



Valodu prasmes: latviešu, krievu
NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
14.40 - 16.40
14.40 - 16.40
14.40 - 16.40
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
16.40 - 18.00
16.40 - 18.00
16.40 - 18.00
Ita Pakalna (Alergologs, filiāle Ķengarags)
Filiāle: Ķengarags

Kabinets: 48

Izglītība, pieredze, prasmes:

Rīgas medicīnas institūts ( 1982)
Pediatrijas fakultāte
Rezidentūra alergoloģijā ( 2003)



Specializācija:

pediatrija, alergoloģija (alerģiskie ādas dūtienu tests)



Valodu prasmes: latviešu, krievu, angļu
NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
9.00 - 12.00
15.00 - 17.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
12.00 - 13.00
17.00 - 18.00
Eva Pakalne (Audiologopēds, filiāle Iļģuciems - Sēlpils iela 15)
Filiāle: Iļģuciems - Sēlpils iela 15

Kabinets: 215

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
8.00 - 11.00
8.00 - 11.00
8.00 - 11.00
8.00 - 11.00
9.00 - 14.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
11.00 - 12.00
11.00 - 12.00
11.00 - 12.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
Irina Pakļenkova (Zobārsts, filiāle Ķengarags)
Filiāle: Ķengarags

Kabinets: 50

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
8.30 - 13.30
11.00 - 16.00
8.30 - 13.30
8.30 - 13.30
8.30 - 13.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
13.30 - 14.30
16.00 - 17.00
13.30 - 14.30
13.30 - 14.30
13.00 - 14.00
Daiga Pētersone (Arodveselības un arodslimību ārste, filiāle Ziepniekkalns)
Filiāle: Ziepniekkalns

Kabinets: 208

Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
16.00 - 18.00
15.00 - 17.00
Ludmila Petročenkova (USG ginekoloģijā un dzemdniecībā, filiāle Torņakalns)
Filiāle: Torņakalns

Kabinets: 209

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
13.00 - 14.00
17.00 - 17.40
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
17.40 - 18.00
Ludmila Petročenkova (Ginekologs, dzemdību speciālists, filiāle Torņakalns)
Filiāle: Torņakalns

Kabinets: 206

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
8.00 - 13.00
8.00 - 12.00
17.20 - 19.00
14.00 - 17.00 (mēneša pirmā un trešā piektdiena)
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
16.00 - 17.00
Liene Petrovska (endokrinologs, filiāle Bolderāja - Kapteiņa iela 7)
Filiāle: Bolderāja - Kapteiņa iela 7

Kabinets: 214

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
8.00 - 14.00
13.00 - 18.20
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
18.20 - 19.00
Tatjana Platova (Fizioterapeite, filiāle Imanta)
Filiāle: Imanta

Kabinets: 10

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
10.30 - 14.30
10.30 - 14.30
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
14.30 - 15.30
14.30 - 15.30
Zane Plotko (Podologs, filiāle Torņakalns)
Filiāle: Torņakalns

Kabinets: 332

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
8.00 - 18.00
8.00 - 15.30
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
18.00 - 19.00
15.30 - 17.00
Jana Podkolzina (Zobu higiēnists, filiāle Iļģuciems - Sēlpils iela 15)
Filiāle: Iļģuciems - Sēlpils iela 15

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
14.00 - 15.00
10.00 - 12.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
15.00 - 19.00
9.00 - 10.00; 12.00 - 17.00
Kristīne Poiša (Dermatoloģe, veneroloģe (stažiere), filiāle Iļģuciems)
Filiāle: Iļģuciems

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
14.00 – 20.00
13.00 - 19.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
13.00 - 14.00
19.00 - 20.00
Jeļena Pugačova (Zobārsts, filiāle Iļģuciems - Sēlpils iela 15)
Filiāle: Iļģuciems - Sēlpils iela 15

Kabinets: 317

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
13.30 - 19.00
14.00 - 19.00
Anita Puķāne (Fizikālās un rehabilitācijas medicīnas māsa, filiāle Ziepniekkalns)
Filiāle: Ziepniekkalns

Kabinets: 119

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
14.30 - 16.30
9.00 - 11.00
14.30 - 16.30
9.00 - 11.00
13.00 - 15.00
Anita Puķāne (masiere, filiāle Ziepniekkalns)
Filiāle: Ziepniekkalns

Kabinets: 119

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
11.00 - 14.30
11.00 - 14.30
11.00 - 14.30
11.00 - 14.30
11.00 - 13.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
8.30 - 11.00
14.30 - 18.00
8.30 - 11.00
14.30 - 18.00
8.30 - 11.00
Ināra Pundure (virspusēji novietoto vēdera dobuma orgānu USG vairogdz,prostata, filiāle Iļģuciems - Sēlpils iela 15)
Filiāle: Iļģuciems - Sēlpils iela 15

Kabinets: 324

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
9.00 - 12.30
9.00 - 13.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
12.30 - 13.00
Ināra Pundure (ginekologs, filiāle Iļģuciems - Sēlpils iela 15)
Filiāle: Iļģuciems - Sēlpils iela 15

Kabinets: 112

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
8.00 - 13.30
13.30 - 18.00
8.00 - 13.00
13.30 - 18.00
8.00 - 12.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
18.00 - 19.00
18.00 - 19.00
12.00 - 13.00
Ināra Pundure (Krūšu ultrasonogrāfija, filiāle Iļģuciems - Sēlpils iela 15)
Filiāle: Iļģuciems - Sēlpils iela 15

Kabinets: 324

Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
13.30 - 16.00
Anda Pūre (Oftalmoloģe, filiāle Imanta)
Filiāle: Imanta

Kabinets: 208

Izglītība, pieredze, prasmes:

- Rīgas medicīnas institūts, ārtsniecības fakultāte 1984-1990.g
- 1990.-1991. g internatūra oftalmoloģijā (RMI)
- 1996. g. sertifikāts oftalmoloģija
- 1994.-1997. g Latvijas universitātes Fizikas un Matemātikas fakultāte- maģistratūra optometrijā



NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
14.00 - 18.00
8.30 - 13.30
8.00 - 13.30
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
18.00 - 19.00
Viktorija Putniņa (Fizioterapeits, filiāle Iļģuciems - Sēlpils iela 15)
Filiāle: Iļģuciems - Sēlpils iela 15

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
8.00 - 16.00
8.00 - 13.00
8.00 - 16.00
14.00 - 19.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
16.00 - 17.00
13.00 - 14.00
16.00 - 17.00
19.00 - 20.00
Guna Putniņa (Arodveselības un arodslimību ārste, filiāle Torņakalns)
Filiāle: Torņakalns

Kabinets: 201

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
10.00 - 16.00
Ilona Raciņa (zobārsts, filiāle Ziepniekkalns)
Filiāle: Ziepniekkalns

Kabinets: 234

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
8.30 - 14.00
14.00 - 20.00
8.30 - 14.00
8.30 - 14.00
14.00 - 18.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
9.00 - 13.30
14.30 – 18.00
Zane Ragže (Fizioterapeits, filiāle Torņakalns)
Filiāle: Torņakalns

Kabinets: 304

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
9.00 - 14.00
9.00 - 11.00
9.00 - 14.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
14.30 - 18.30
14.30 - 18.30
Maija Ratniece (USG met.vēd.dob.vairogdz., filiāle Bolderāja - Kapteiņa iela 7)
Filiāle: Bolderāja - Kapteiņa iela 7

Kabinets: 209

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
8.20 - 12.50
15.00 - 18.30
15.00 - 18.30
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
12.50 - 13.20
18.30 - 19.30
18.30 - 19.30
Ligita Roze (Zobārsts, filiāle Iļģuciems - Sēlpils iela 15)
Filiāle: Iļģuciems - Sēlpils iela 15

Kabinets: 315

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
8.00 - 13.30
14.00 - 19.00
8.00 - 13.00
Andrejs Rozenbahs (Elektrokardiogrāfija, filiāle Ziepniekkalns)
Filiāle: Ziepniekkalns

Kabinets: 106

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
12.30 - 15.30
12.30 - 15.00, 16.00 - 19.00
12.30 - 15.00
8.00 - 12.30
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
15.00 - 16.00
15.00 - 17.00
Ausma Rozenberga (Protēzists, filiāle Iļģuciems - Sēlpils iela 15)
Filiāle: Iļģuciems - Sēlpils iela 15

Kabinets: 315

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
8.30 - 14.00
8.30 - 13.30
8.30 - 13.30
Nelli Rožina (USG speciāliste, filiāle Ziepniekkalns)
Filiāle: Ziepniekkalns

Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
8.30 - 12.15
12.00 - 15.00
Laila Rozīte (Fizioterapeits, filiāle Imanta)
Filiāle: Imanta

Kabinets: 13

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
16.00 - 20.00
16.00 - 18.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
15.00 - 16.00
15.00 - 16.00
Arvis Rullis (Logopēds, filiāle Bolderāja - Slimnīcas iela 2 - 1a)
Filiāle: Bolderāja - Slimnīcas iela 2 - 1a

Kabinets: 214

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
13.00 - 19.00
13.00 - 19.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
19.00 - 20.00
19.00 - 20.00
Arvis Rullis (logopēds, filiāle Imanta)
Filiāle: Imanta

Kabinets: 8

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
9.00 - 14.00
9.00 - 14.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
8.00 - 9.00
14.00 - 15.00
Arvis Rullis (logopēds, filiāle Iļģuciems - Sēlpils iela 15)
Filiāle: Iļģuciems - Sēlpils iela 15

Kabinets: 215

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
15.00 - 18.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
18.00 - 19.00
Ieva Ruža (Endokrinologs, filiāle Torņakalns)
Filiāle: Torņakalns

Kabinets: 333

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
16.00 - 18.15
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
18.15 - 18.30
Regīna Šaca (Montesori atves.pedag.spec., filiāle Ķengarags)
Filiāle: Ķengarags

Kabinets: 5

Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
12.30 - 20.00
10.00 - 15.00
12.30 - 20.00
Marija Šakele (neiroloģe, filiāle Imanta)
Filiāle: Imanta

Kabinets: 209

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
15.30 - 18.30
9.00 - 12.00
9.00 - 11.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
18.30 - 19.30
12.00 - 14.00
11.00 - 12.00
Marija Šakele (neiroloģe, filiāle Ziepniekkalns)
Filiāle: Ziepniekkalns

Kabinets: 209

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
9.00 – 13.00
11.00 - 18.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
13.00 - 14.00
18.00 - 19.00
15.00 - 17.00
Marija Šakele (neiroloģe, filiāle Ķengarags)
Filiāle: Ķengarags

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
9.30 - 15.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
15.00 - 17.00
Irina Šarafejeva (Zobārsts/protēzists, filiāle Iļģuciems - Sēlpils iela 15)
Filiāle: Iļģuciems - Sēlpils iela 15

Kabinets: 315

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
8.00 - 13.00
8.00 - 13.00
Lillija Saulīte (Protēzists, filiāle Iļģuciems - Sēlpils 15)
Filiāle: Iļģuciems - Sēlpils 15

Kabinets: 316

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
13.00 - 18.00
8.00 - 13.00
8.00 - 13.00
8.00 - 13.00
13.00 - 18.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
14.00 - 19.00
8.00 - 12.00
Svetlana Saveļjeva (Endokrinologs, filiāle Ziepniekkalns)
Filiāle: Ziepniekkalns

Kabinets: 116

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
9.00 - 14.00
9.00 - 14.00
9.00 - 13.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
14.00 - 15.00
14.00 - 15.00
Svetlana Saveļjeva (Endokrinologs, filiāle Imanta)
Filiāle: Imanta

Kabinets: 204

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
9.00 - 13.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
13.00 - 14.00
Olga Sazonova (Fizikalās un rehabilitācijas medicīnas māsa, filiāle Ķengarags)
Filiāle: Ķengarags

Kabinets: 28

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
14.00 - 19.00
8.00 - 14.00
14.00 - 19.00
8.00 - 14.00
14.00 - 19.00
Ludmila Sazontova (Pieaugušo zobārsts, filiāle Imanta)
Filiāle: Imanta

Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
14.00 - 20.00
8.00 - 13.00
8.00 - 13.00
Andrejs Ščegoļevs (Asinsvadu patoloģijas ultrasonodoplerogrāfiskās diagnostikas metodes ārsts, filiāle Imanta)
Filiāle: Imanta

Kabinets: 207

Izglītība, pieredze, prasmes:

Lundas universitātes slimnīca (stažēšanās 1995)
Genovas universitātes slimnīca (2012)



Specializācija:

sertifikāts pediatrijā, sertifikāts reimatoloģijā, sertifikāts bērnu reimatoloģijā, sertifikāts asinsvadu ultrosonogrāfijā



Valodu prasmes: latviešu, krievu, angļu, igauņu
NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
16.00 - 18.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
18.00 - 18.45
Andrejs Ščegoļevs (Reimatologs, filiāle Ķengarags)
Filiāle: Ķengarags

Kabinets: 57

Izglītība, pieredze, prasmes:

Lundas universitātes slimnīca (stažēšanās 1995)
Genovas universitātes slimnīca (2012)



Specializācija:

sertifikāts pediatrijā, sertifikāts reimatoloģijā, sertifikāts bērnu reimatoloģijā, sertifikāts asinsvadu ultrosonogrāfijā



Valodu prasmes: latviešu, krievu, angļu, igauņu
NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
18.00 - 19.00 3xmēnesī
Andrejs Ščegoļevs (Bērnu reimatologs, filiāle Ķengarags)
Filiāle: Ķengarags

Kabinets: 57

Izglītība, pieredze, prasmes:

Lundas universitātes slimnīca (stažēšanās 1995)
Genovas universitātes slimnīca (2012)



Specializācija:

sertifikāts pediatrijā, sertifikāts reimatoloģijā, sertifikāts bērnu reimatoloģijā, sertifikāts asinsvadu ultrosonogrāfijā



Valodu prasmes: latviešu, krievu, angļu, igauņu
NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
18.00 - 19.00 3xmēnesī
Andrejs Ščegoļevs (Asinsvadu USG, filiāle Ķengarags)
Filiāle: Ķengarags

Kabinets: 57

Izglītība, pieredze, prasmes:

Lundas universitātes slimnīca (stažēšanās 1995)
Genovas universitātes slimnīca (2012)



Specializācija:

sertifikāts pediatrijā, sertifikāts reimatoloģijā, sertifikāts bērnu reimatoloģijā, sertifikāts asinsvadu ultrosonogrāfijā



Valodu prasmes: latviešu, krievu, angļu, igauņu
NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
15.30 - 18.00 3xmēnesī
Andrejs Ščegoļevs (Asinsvadu patoloģijas ultrasonodoplerogrāfiskās diagnostikas metodes speciālists, filiāle Iļģuciems - Sēlpils iela 15)
Filiāle: Iļģuciems - Sēlpils iela 15

Kabinets: 324

Izglītība, pieredze, prasmes:

Lundas universitātes slimnīca (stažēšanās 1995)
Genovas universitātes slimnīca (2012)



Specializācija:

sertifikāts pediatrijā, sertifikāts reimatoloģijā, sertifikāts bērnu reimatoloģijā, sertifikāts asinsvadu ultrosonogrāfijā



Valodu prasmes: latviešu, krievu, angļu, igauņu
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
17.45 - 18.00
Andrejs Ščegoļevs (Reimatologs, filiāle Iļģuciems - Sēlpils iela 15)
Filiāle: Iļģuciems - Sēlpils iela 15

Kabinets: 304

Izglītība, pieredze, prasmes:

Lundas universitātes slimnīca (stažēšanās 1995)
Genovas universitātes slimnīca (2012)



Specializācija:

sertifikāts pediatrijā, sertifikāts reimatoloģijā, sertifikāts bērnu reimatoloģijā, sertifikāts asinsvadu ultrosonogrāfijā



Valodu prasmes: latviešu, krievu, angļu, igauņu
NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
15.00 - 17.00
Inita Sevčika (arodveselības un arodslimību ārsts, filiāle Imanta)
Filiāle: Imanta

Kabinets: 201

Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
16.30 - 18.30
Inita Sevčika (Otoloringologs, filiāle Imanta)
Filiāle: Imanta

Kabinets: 201

Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
14.30 - 16.30
Oksana Sičko (Neirologs, filiāle Imanta)
Filiāle: Imanta

Kabinets: 209

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
12.00 - 16.20
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
16.20 - 17.00
Oksana Sičko (Neirosonoloģiskās izmeklēšanas metodes speciāliste, filiāle Imanta)
Filiāle: Imanta

Kabinets: 207

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
8.20 - 12.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
8.00 - 8.20
Oksana Sičko (Neirosonoloģiskā izmeklēšana, filiāle Imanta)
Filiāle: Imanta

Kabinets: 207

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
15.00 - 16.20
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
16.40 - 17.00
Irina Šidlovska (Fizioterapeite, filiāle Imanta)
Filiāle: Imanta

Kabinets: 10

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
11.00 - 15.00
11.00 - 15.00
10.00 - 14.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
10.00 - 11.00; 15.00 - 16.00
10.00 - 11.00; 15.00 - 16.00
14.00 - 15.00
Svetlana Sidorenska ( zobārsts, filiāle Ziepniekkalns)
Filiāle: Ziepniekkalns

Kabinets: 234

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
8.00 - 14.00
14.00 – 19.00
8.00 - 14.00
14.00 - 19.00
8.00 - 14.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
14.30 – 18.00
14.30 – 18.00
Valentīna Sidorova (Dermatologs, venerologs, filiāle Imanta)
Filiāle: Imanta

Kabinets: 205

Izglītība, pieredze, prasmes:

Rīgas medicīnas institūts
Kijevas medicīnas universitāte
līdz 1998. g darbs Ādas un STS klīniskais centrs
no 1998. g - VC "Imanta"



Valodu prasmes: krievu, latviešu, ukraiņu, angļu
NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
15.30 - 19.00
15.00 - 19.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
19.00 - 20.00
19.00 - 20.00
Inta Sidorova (fizikālā un rehabilitācijas medicīna, filiāle Ziepniekkalns)
Filiāle: Ziepniekkalns

Kabinets: 121

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
9.00 - 11.00
15.00 - 17.00
9.00 - 11.00
15.00 - 17.00
9.00 - 11.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
11.00 - 14.30
13.00 - 15.00, 17.00 - 18.00
11.00 - 14.30
13.00 - 15.00, 17.00 - 18.00
11.00 - 14.30
Sanda Siliņa (uroloģe (stažiere), filiāle Ķengarags)
Filiāle: Ķengarags

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
16.00 - 19.00 *2 reizes mēnesī - katra mēneša pirmā un trešā otrdiena
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
19.00 - 19.30 *2 reizes mēnesī - katra mēneša pirmā un trešā otrdiena
Tatjana Simanovska (ginekologs, dzemdību speciālists, filiāle Ķengarags)
Filiāle: Ķengarags

Kabinets: 55

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
8.45 - 12.45
Tatjana Simanovska (Ginekoloģe, filiāle Ziepniekkalns)
Filiāle: Ziepniekkalns

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
9.00 - 13.00
9.00 - 13.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
13.00 - 14.00
13.00 - 14.00
Edgars Sīpols (Traumatologs, ortopēds, filiāle Bolderāja - Kapteiņa iela 7)
Filiāle: Bolderāja - Kapteiņa iela 7

Kabinets: 212

Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
17.00 - 20.00
Marta Slaidiņa (Ginekoloģe, dzemdību speciāliste, filiāle Ziepniekkalns)
Filiāle: Ziepniekkalns

Kabinets: 201

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
16.00 - 19.00
16.00 - 19.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
19.00 - 20.00
19.00 - 20.00
Aīda Smiļģe (Neirologs, filiāle Ziepniekkalns)
Filiāle: Ziepniekkalns

Kabinets: 210

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
12.00 - 16.00
8.30 - 12.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
16.00 - 19.00
12.00 - 13.00
Līga Šmite (fizioterapeits, filiāle Imanta)
Filiāle: Imanta

Kabinets: 11

Izglītība, pieredze, prasmes:

Slinga terapija 2015
Fizioterapeita sertifikāts 2015
Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija - bakalaura grāds fizioterapijā 2014
Dinamiskā teipošanas kursi 2014
Kinezioloģiskā teipošanas kursi 2012
Klasiskā ārstnieciskās masāžas kursi 2012



Specializācija:

Koriģējoša un vispārattīstoša vingrošana
Traumu rehabilitācija
Sporta fizioterapija
Muguras un galvu sāpju arstēšana
Kinezioloģiskā un dinamiskā teipošana
Ārstnieciskā un sporta masāža
Slinga terapija



Valodu prasmes: Latviešu, Angļu
NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
10.00 - 17.30
11.00 - 18.30
11.00 - 18.30
11.00 - 18.30
10.00 - 17.30
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
17.30 - 18.30
18.30 - 19.30
18.30 - 19.30
18.30 - 19.30
17.30 - 18.30
Ksenija Soldatenkova (bērnu ķirurgs (nesertificēts), filiāle Bolderāja)
Filiāle: Bolderāja

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
13.00 - 16.00. (2x mēnesī)
Jurijs Sorokins (ķirurgs, filiāle Iļģuciems - Sēlpils iela 15)
Filiāle: Iļģuciems - Sēlpils iela 15

Kabinets: 205

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
16.00 - 19.00
16.00 - 18.00
16.00 - 18.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
18.00 - 19.00
18.00 - 19.00
Svetlana Sotņikova (Fizioterapeite, filiāle Ķengarags)
Filiāle: Ķengarags

Kabinets: 42

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
11.30 - 13.00; 14.00 -15.30; 16.00 - 18.00
10.00 - 11.30; 12.00 - 16.30;
11.30 - 13.00; 14.00 - 15.30; 16.00 - 19.00
10.00 - 11.30; 12.00 - 16.30
11.30 - 13.00; 14.00 - 15.30; 16.00 - 19.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
13.00 - 14.00; 18.00 - 20.00
8.00 - 10.00
13.00 - 14.00; 19.00 - 20.00
8.00 - 10.00
13.00 - 14.00; 19.00 - 20.00
Vera Stariņeca (bērnu neirologs, filiāle Imanta)
Filiāle: Imanta

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
13.00 -17.30
10.00 - 15.00
9.00 - 13.00
10.00 - 14.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
17.30 - 18.00
14.00 - 15.00
Irina Storožakova (Ginekologs,dzemdību speciālists, US dzemdniecībā un ginekoloģijā metodes speciālists, filiāle Torņakalns)
Filiāle: Torņakalns

Kabinets: 209

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
15.00 - 17.30
14.00 - 16.30
9.00 - 12.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
17.30 - 18.00
16.30 - 17.00
12.00 - 12.30
Signe Strade (Fizioterapeite, filiāle Ķengarags)
Filiāle: Ķengarags

Kabinets: 42

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
12.00 - 14.30; 15.00 - 20.00
12.00 - 14.30; 15.00 - 20.00
12.00 - 14.30; 15.00 - 20.00
12.00 - 14.30; 15.00 - 20.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
11.30 - 12.00
11.30 - 12.00
11.30 - 12.00
11.30 - 12.00
Laila Strazdiņa (ginekologs, filiāle Iļģuciems - Sēlpils iela 15)
Filiāle: Iļģuciems - Sēlpils iela 15

Kabinets: 108

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
13.00 - 18.00
13.00 - 18.00
9.00 - 14.00
9.00 - 14.00
13.00 - 18.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
18.00 - 19.00
18.00 - 19.00
14.00 - 15.00
Lilija Striguna (Zobārsts, filiāle Ķengarags)
Filiāle: Ķengarags

Kabinets: 52

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
8.30 - 12.00
8.30 - 12.00
8.30 - 12.00
8.30 - 12.00
8.30 - 12.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
12.30 - 14.00
12.30 - 14.00
12.30 - 14.00
12.30 - 14.00
12.30 - 14.00
Jolanta Strode (Zobu higiēniste, filiāle Ķengarags)
Filiāle: Ķengarags

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
10.00 - 13.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
13.00 - 15.00
Anelija Šugajeva (Oftalmoloģe, filiāle Imanta)
Filiāle: Imanta

Kabinets: 208

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
15.00 - 18.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
18.00 - 19.00
Aļina Suhorukova (Oftalmologs, filiāle Ziepniekkalns)
Filiāle: Ziepniekkalns

Kabinets: 230

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
9.00 - 12.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
12.00 - 14.00
Jana Šumane (oftalmologs, filiāle Bolderāja - Kapteiņa iela 7)
Filiāle: Bolderāja - Kapteiņa iela 7

Kabinets: 311

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
8.00 - 14.00
12.00 - 18.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
14.00 - 14.30
18.00 - 20.00
Inese Švarca (Fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts, filiāle Imanta)
Filiāle: Imanta

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
16.00 - 18.30
17.00 - 19.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
18.30 - 19.30
19.00 - 20.00
Inese Švekle (Bērnu ķirurgs, filiāle Ķengarags)
Filiāle: Ķengarags

Kabinets: 46

Izglītība, pieredze, prasmes:

augstākā



Valodu prasmes: latviešu, vācu, krievu
NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
16.30 – 18.30
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
18.30 -18.45
Juris Šveklis (Bērnu ķirurgs, filiāle Ķengarags)
Filiāle: Ķengarags

Kabinets: 46

Izglītība, pieredze, prasmes:

augstākā



Valodu prasmes: latviešu, vācu, krievu
NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
18.00 - 20.00
13.30 - 15.00
13.30 - 15.00
Līga Švidjuka (Zobu higiēniste, filiāle Ziepniekkalns)
Filiāle: Ziepniekkalns

Kabinets: Bērna kopšanas atvaļinājumā

Svetlana Tarasjuka (Elektrokardiogrāfijas metodes speciālists, filiāle Torņakalns)
Filiāle: Torņakalns

Kabinets: 211

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
13.00 – 15.00
8.00 – 10.00
10.00 – 14.00
13.00 – 15.00
Andrejs Viktorovs (Elektrokardiogrāfijas metodes speciālists, filiāle Iļģuciems - Sēlpils iela 15)
Filiāle: Iļģuciems - Sēlpils iela 15

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
14.00 - 15.30
14.00 - 15.30
14.00 - 15.30
14.00 - 15.30
14.00 - 15.30
14.00 - 15.30
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
15.30 - 16.00
15.30 - 16.00
15.30 - 16.00
15.30 - 16.00
15.30 - 16.00
15.30 - 16.00
Svetlana Tarasjuka (Kardiologs, filiāle Torņakalns)
Filiāle: Torņakalns

Kabinets: 211

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
8.00 - 11.30
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
11.30 - 12.00
Jūlija Tarasova (Ginekoloģe, dzemdību speciāliste, filiāle Ziepniekkalns)
Filiāle: Ziepniekkalns

Kabinets: Bērna kopšanas atvaļinājumā

Margarita Tihomirova (Bērnu neirologs, filiāle Bolderāja - Kapteiņa iela 7)
Filiāle: Bolderāja - Kapteiņa iela 7

Kabinets: 103

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
14.00 - 19.00
9.00 - 14.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
19.00 - 20.00
8.00 - 9.00
Anastasija Tihomirova (Fizioterapeite, filiāle Ķengarags)
Filiāle: Ķengarags

Kabinets: 42

Izglītība, pieredze, prasmes:

LSPA, bakalaura studiju programma ( 2012)
LSPA, profesionālā maģistra studiju programma (2015)
Leader PRO teipinga kursi (2011)
Sertifikāts ūdens aerobikā (2014)



Specializācija:

Bobota terapija, bērnu masāža, bērnu peldināšana, ārstnieciskā vingrošana, ūdens aerobika



Valodu prasmes: latviešu, krievu
NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
8.00 - 13.00
8.00 - 13.00
8.00 - 13.00
8.00 - 13.00
8.00 - 13.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
13.00 - 14.00
13.00 - 14.00
13.00 - 14.00
13.00 - 14.00
13.00 - 14.00
Margarita Tihomirova (Bērnu neirologs, filiāle Iļģuciems)
Filiāle: Iļģuciems

Kabinets: 53

Tālrunis: 8801, 20028801

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
8.00 - 15.00
14.00 - 20.00
9.00 - 14.00
8.00 - 15.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
15.00 - 16.00
8.00 - 9.00
15.00 - 16.00
Larisa Timoņina (EKG atšifrēšana, filiāle Bolderāja - Kapteiņa iela 7)
Filiāle: Bolderāja - Kapteiņa iela 7

Kabinets: 206

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
15.00 - 15.50
15.00 - 15.50
15.00 - 15.50
15.00 - 15.50
15.00 - 15.50
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
15.50 - 16.00
15.50 - 16.00
15.50 - 16.00
15.50 - 16.00
15.50 - 16.00
Larisa Timoņina (kardiologs, filiāle Bolderāja - Kapteiņa iela 7)
Filiāle: Bolderāja - Kapteiņa iela 7

Kabinets: 206

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
9.00 - 14.30
9.00 - 14.30
9.00 - 14.30
9.00 - 14.30
9.00 - 14.30
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
14.30 - 15.00
14.30 - 15.00
14.30 - 15.00
14.30 - 15.00
14.30 - 15.00
Marita Tīrmane (Fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts, filiāle Ķengarags)
Filiāle: Ķengarags

Kabinets: 27

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
10.00 - 17.00
14.00 - 20.00
14.00 - 20.00
18.00 - 20.00
10.00 - 17.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
16.00 - 18.00
Juris Titovs (Radiologs diagnosts, filiāle Iļģuciems - Sēlpils iela 15)
Filiāle: Iļģuciems - Sēlpils iela 15

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
14.00 - 17.00
14.00 - 17.00
14.00 - 17.00
14.00 - 17.00
14.00 - 17.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
17.00 - 18.00
17.00 - 18.00
17.00 - 18.00
17.00 - 18.00
17.00 - 18.00
Jekaterina Trendecka (oftalmologs, filiāle Iļģuciems - Sēlpils iela 15)
Filiāle: Iļģuciems - Sēlpils iela 15

Kabinets: 302

Jekaterina Trendecka (Oftalmoloģe, filiāle Imanta)
Filiāle: Imanta

Kabinets: (pieņem tikai pieaugušos no 18 g.v.)

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
8.00 - 12.40
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
12.40 - 13.00
Oļegs Tretjakovs (Traumatologs,ortopēds, filiāle Torņakalns)
Filiāle: Torņakalns

Kabinets: 140

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
14.00 - 18.00
9.00 - 12.00
14.00 - 18.00
9.00 - 12.00
9.00 - 12.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
12.00 - 13.00
12.00 - 13.00
12.00 - 13.00
Viktors Trubičs (Masieris, filiāle Iļģuciems - Sēlpils iela 15)
Filiāle: Iļģuciems - Sēlpils iela 15

Kabinets: 314

Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
8.00 - 16.30
8.00 - 16.30
11.30 - 20.00
8.00 - 16.30
11.30 - 20.00
Dzidra Trūpa (zobārsts, filiāle Ziepniekkalns)
Filiāle: Ziepniekkalns

Kabinets: 234

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
14.00 - 20.00
8.00 - 14.00
14.00 - 20.00
13.30 - 20.00
8.00 - 14.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
8.00 - 13.30
Ieva Tulinska (Fizioterapeite, filiāle Ķengarags)
Filiāle: Ķengarags

Kabinets: 42

Izglītība, pieredze, prasmes:

RSU Rehabilitācijas fakultāte ( bakalaura grāds fizioterapeita specializācija 2006)



Specializācija:

Bobota terapija, handlinga apmācība, ārstnieciskā vingrošana, bērnu un zīdaiņu masāža, Rehnert-Selveoth 3 diversionālā skoliozes terapija



Valodu prasmes: latviešu, krievu
NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
9.00 - 15.30
9.00 - 12.00; 13.00 - 15.00
9.00 - 15.30
9.00 - 12.00; 13.00 - 15.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
15.30 - 16.30
12.00 - 13.00
15.30 - 16.30
12.00 - 13.00
Aleksandra Vaļdena (Virspusēji novietoto vēdera dobuma orgānu USG, filiāle Ziepniekkalns)
Filiāle: Ziepniekkalns

Kabinets: 235

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
14.00 - 17.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
17.00 - 20.00
Laila Valdmane (Ehokardiogrāfijas metodes speciālists, filiāle Ķengarags)
Filiāle: Ķengarags

Kabinets: 57

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
8.00 - 11.00 1 - 2 reizes mēnesī
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
12.30 - 13.30 1 - 2 reizes mēnesī
Laila Valdmane (Bērnu reimatologs, filiāle Ķengarags)
Filiāle: Ķengarags

Kabinets: 57

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
11.00 - 12.30 1 - 2 reizes mēnesī
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
13.30 - 14.30 1 - 2 reizes mēnesī
Jekaterina Vasiļjeva (Dermatologs, venerologs, filiāle Ziepniekkalns)
Filiāle: Ziepniekkalns

Kabinets: 105

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
15.00 - 18.00
9.20 - 12.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
18.00 - 19.00
12.00 - 13.00
Monta Vēza (Fizioterapeits, filiāle Iļģuciems)
Filiāle: Iļģuciems

Kabinets: 76a

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
15.00 – 19.00
15.00 – 19.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
15.00 – 19.00
15.00 – 19.00
Jolanta Rozīte Viškinte (uztura speciālists, filiāle Imanta)
Filiāle: Imanta

Kabinets: 15

Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
16.00 - 19.00
Gunta Vītoliņa (otolaringologs, filiāle Iļģuciems - Sēlpils iela 15)
Filiāle: Iļģuciems - Sēlpils iela 15

Kabinets: 323

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
17.00 - 18.00
17.00 - 18.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
18.00 - 19.00
18.00 - 19.00
Olga Voika (Radiologs diagnosts (USG), filiāle Torņakalns)
Filiāle: Torņakalns

Kabinets: 130

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
8.00 - 11.30
13.00 - 15.00
8.00 - 12.30
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
11.30 - 12.00
12.30 - 13.00
Olga Voika (rentgenoloģiskie izmeklējumi, filiāle Imanta)
Filiāle: Imanta

Kabinets: 4

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
17.00 - 19.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
19.00 - 20.00
Leokādija Voitoviča (Neirologs, filiāle Torņakalns)
Filiāle: Torņakalns

Kabinets: 207

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
8.00 - 11.00
8.00 - 11.00
13.30 - 17.00
8.00 - 11.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
11.00 - 13.30
11.00 - 13.30
17.00 - 19.00
11.00 - 13.30
Antoņina Volkova (Masiere, filiāle Iļģuciems - Sēlpils iela 15)
Filiāle: Iļģuciems - Sēlpils iela 15

Kabinets: 214

Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
13.00 - 19.00
8.00 - 14.00
8.00 - 14.00
13.00 - 19.00
8.00 - 14.00
Lāsma Volksone (oftalmologs, filiāle Ķengarags)
Filiāle: Ķengarags

Kabinets: 26

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
8.00 - 14.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
14.00 - 14.15
Anna Zakajeva (Fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts, filiāle Bolderāja - Slimnīcas 2-1a)
Filiāle: Bolderāja - Slimnīcas 2-1a

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
17.00 - 18.00
17.00 - 18.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
18.00 - 19.00
18.00 - 19.00
Ilze Zandarte (Ehokardiogrāfijas metodes speciālists, filiāle Iļģuciems - Sēlpils iela 15)
Filiāle: Iļģuciems - Sēlpils iela 15

Kabinets: 324

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
10.00 - 15.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
15.00 - 19.00
Astrīda Zaneripa (neirologs, filiāle Iļģuciems - Sēlpils iela 15)
Filiāle: Iļģuciems - Sēlpils iela 15

Kabinets: 308

Izglītība, pieredze, prasmes:

Rīgas Medicīnas institūts
Sertifikāts neiroloģijā



Valodu prasmes: Latviešu, Krievu, Angļu
NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
10.00 - 14.30
13.30 - 16.00
9.00 - 14.30
13.30 - 16.00
9.00 - 13.30
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
16.00 - 18.00
16.00 - 19.00
Ilze Žarinova (Oftalmologs, filiāle Ziepniekkalns)
Filiāle: Ziepniekkalns

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
9.00 - 12.00
9.00 - 11.00
9.00 - 12.00
14.00 - 16.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
12.00 - 13.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
16.00 - 17.00
Gunta Zepa (USG speciāliste, filiāle Ziepniekkalns)
Filiāle: Ziepniekkalns

Kabinets: 235

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
13.00 - 17.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
17.00 - 19.00
Olga Ziemele (Neirologs, filiāle Torņakalns)
Filiāle: Torņakalns

Kabinets: 207

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
13.30 - 17.00
13.30 - 17.00
8.00 - 11.00
8.00 - 11.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
17.00 - 19.00
17.00 - 19.00
11.00 - 13.00
11.00 - 13.00
Maruta Zīlīte (bērnu ķirurgs, filiāle Imanta)
Filiāle: Imanta

Kabinets: 117

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
10.00 - 12.30
8.00 - 14.30.
14.00 - 16.00
10.00 - 13.00
9.00 - 11.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
15.30 - 16.00
14.30 - 16.00
17.30 - 18.30
13.00 - 13.30
Maruta Zīlīte (bērnu ķirurgs, filiāle Ziepniekkalns)
Filiāle: Ziepniekkalns

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
16.00 - 18.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
15.30 - 16.00
Maruta Zīlīte (ķirurgs, filiāle Imanta)
Filiāle: Imanta

Kabinets: 117

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
12.30 - 15.30
16.00 - 17.30
9.00 - 10.00
11.00 - 13.00
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
16.00 - 17.00
18.30 - 19.00
13.00 - 13.30
13.30 - 14.00
Alla Zubkova (Oftalmologs, filiāle Torņakalns)
Filiāle: Torņakalns

Kabinets: 105

NVD darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
8.00 - 13.00
13.30 - 18.00
8.00 - 13.00
13.30 - 18.00
13.30 - 17.00 ( 1., 2.un 3.mēneša piektdienā)
Maksas darba laiks Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena
13.00 - 13.30
18.00 - 19.00
13.00 - 13.30
18.00 - 19.00
17.00 - 18.00 ( 1., 2.un 3.mēneša piektdienā)