Bezmaksas nodarbība par bērnu traumatismu – praktiski un atraktīvi

Vai jūs zināt, kā jārīkojas, ja bērns guvis traumu? Kas ir obligāti jādara un kādā secībā, un ko nekādā ziņā darīt nedrīkst? Turklāt zināt to praktiski, nevis teorētiski.

Diemžēl aptuveni 75% gadījumu bērni traumas aizvien gūst mājās, un  šādā situācijā uztraukums nereti provocē neadekvātas reakcijas un rīcību no vecāku puses, tāpēc ir bezgala svarīgi būt jau iepriekš sagatavotiem un zinošiem, jo tieši pareiza palīdzības sniegšana pirmajās minūtēs ir kritiska bērna veselībai un nereti – pat dzīvībai.

Ar šo mērķi – sniegt praktiski pielietojamas zināšanas – turpinām bezmaksas nodarbības* par bērnu traumatismu – šoreiz vecākus gaidām 20. oktobrī no plkst. 17.00 – 19.00 mūsu centra filiālē „Ziepniekkalns” (Valdeķu iela 57, 2. stāva konferenču zāle). Arī šo praktisko un uzskatāmiem piemēriem bagāto nodarbību vadīs Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas ārsts reanimatologs Valdis Skotelis, kurš stāstīs par dažādām bērnu traumām un to profilaksi, kā arī demonstrēs pirmās palīdzības sniegšanas metodes un principus, sniedzot uzskatāmus piemērus.

Pieteikšanās uz nodarbību:
e-pasts: solisdross@gmail.com
Tālrunis: 29249579

Nodarbība notiek projekta “Pirmais solis – drošs!” ietvaros, un tās mērķauditorija ir zīdaiņu, jaunākā un pirmsskolas vecuma bērnu vecāki. Projektu īsteno „Ilgtspējīgas attīstības fonds” sadarbībā ar „Rīgas veselības centru”, finansē Rīgas Domes Labklājības departaments.

solis-dross-_20-10_mazais